De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Nederlands Nationaal Kampioenschap - 2019

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Nederlands Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2019

NederlandNederland - 19 Juni 2019 - 30 Juni 2019


Individuele Tijdrit - Junior Heren - 19 Juni 2019


1NEDLars Boven (NED)34:35
2NEDEnzo Leijnse (NED)+0:48
3NEDCasper van Uden (NED)+1:04
4NEDBodi Del Grosso (NED)Spiderking - Soenens U19 Development Team+1:34
5NEDAxel van der Tuuk (NED)Spiderking - Soenens U19 Development Team+1:41
6NEDIan Spenkelink (NED)+1:41
7NEDMathijs de Kok (NED)+1:48
8NEDJoris Kroon (NED)+1:48
9NEDSten Verzijl (NED)+2:18
10NEDPepijn Reinderink (NED)Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC+2:37
11NEDLoe Van Belle (NED)Streetjump-Forte Development Team+2:38
12NEDLars Hohmann (NED)+2:39
13NEDWerner van der Meer (NED)+2:43
14NEDHidde van Veenendaal (NED)+2:49
15NEDWessel Mouris (NED)+2:50
16NEDJordan Habets (NED)Davo United CT Junior+2:52
17NEDKoert van Oosten (NED)+2:56
18NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Willebrord Wil Vooruit+3:05
19NEDJonas de Poorter (NED)+3:08
20NEDJoris Buters (NED)+3:12
21NEDHugo Kars (NED)+3:17
22NEDGeert van Kappel (NED)+3:20
23NEDThomas Mijnsbergen (NED)+3:23
24NEDNiels van der Gracht (NED)+3:25
25NEDTristan Kool (NED)+3:29
26NEDMarijn Maas (NED)+3:29
27NEDRoy Duijvesteijn (NED)+3:32
28NEDTjalle de Bruin (NED)+3:38
29NEDRick Hezeman (NED)+3:51
30NEDOwen Geleijn (NED)+3:52
31NEDJody Jochems (NED)+3:53
32NEDBoris Romers (NED)Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC+4:12
33NEDJelte Krijnsen (NED)Willebrord Wil Vooruit+4:14
34NEDRobin van Oorschot (NED)+4:20
35NEDLars Seldenthuis (NED)+4:26
36NEDLennart Bult (NED)+4:26
37NEDRowan Wijfje (NED)+4:28
38NEDPieter de Groof (NED)+4:30
39NEDJim Kes (NED)+4:33
40NEDJoppe de Heij (NED)+4:35
41NEDDennis Willems (NED)+4:35
42NEDTom Smeets (NED)+4:51
43NEDLeon Ellermann (NED)+5:02
44NEDYoeri Slokkers (NED)+5:06
45NEDPieter Prosman (NED)+5:50
46NEDJochem Widdershoven (NED)+8:08

Wegrit - Junior Heren - 22 Juni 2019


1NEDAxel van der Tuuk (NED)Spiderking - Soenens U19 Development Team2:45:43
2NEDHidde van Veenendaal (NED)2:45:43
3NEDSten Verzijl (NED)2:45:45
4NEDOlav Kooij (NED)Willebrord Wil Vooruit2:45:45
5NEDKevin Arrammach (NED)2:45:45
6NEDSerginho Wilshaus (NED)2:45:45
7NEDHuub Artz (NED)District Zuid Oost - Nederland2:45:45
8NEDHugo Kars (NED)2:45:45
9NEDMelvin Drost (NED)2:45:45
10NEDLars Hohmann (NED)2:45:45
11NEDIan Spenkelink (NED)2:45:45
12NEDLoe Van Belle (NED)Streetjump-Forte Development Team2:45:45
13NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Willebrord Wil Vooruit2:45:45
14NEDNiek Voogt (NED)2:45:45
15NEDJaap Roelen (NED)2:45:45
16NEDPepijn Reinderink (NED)Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC2:45:45
17NEDMartijn Rasenberg (NED)Ridley-Hermans DT2:45:45
18NEDJesse Sytema (NED)2:45:45
19NEDSammy Berkelder (NED)2:45:45
20NEDDennis Willems (NED)2:45:45
21NEDKoert van Oosten (NED)2:45:45
22NEDRedmar Dijkman (NED)2:45:45
23NEDDelano Swenne (NED)2:45:45
24NEDSteyn Lamberink (NED)2:45:45
25NEDWard de Schepper (NED)2:45:45
26NEDThomas Mijnsbergen (NED)2:45:45
27NEDOwen Geleijn (NED)2:45:45
28NEDArjen Van Damme (NED)2:45:45
29NEDJames Potter (NED)2:45:45
30NEDJonas de Poorter (NED)2:45:45
31NEDArd Stuiver (NED)2:45:45
32NEDCasper van Uden (NED)2:45:45
33NEDRick Hezeman (NED)2:45:45
34NEDDylan Strik (NED)2:45:45
35NEDXander Van Straten (NED)2:45:45
36NEDMike Schuch (NED)Streetjump-Forte Development Team2:45:45
37NEDThijs van Beek (NED)2:45:45
38NEDPhilip Sijbrandi (NED)2:45:45
39NEDNiels van der Gracht (NED)2:45:45
40NEDSalvador Alvarado (NED)2:45:45
41NEDAlexander Kok (NED)2:45:45
42NEDRoy Duijvesteijn (NED)2:45:45
43NEDSten Hoek (NED)2:45:45
44NEDDaan Brouwer (NED)2:45:45
45NEDBodi Del Grosso (NED)Spiderking - Soenens U19 Development Team2:45:45
46NEDAldert van der Veen (NED)2:45:45
47NEDWouter Zwaan (NED)2:45:45
48NEDPieter Dekker (NED)2:45:45
49NEDGeert van Kappel (NED)2:45:45
50NEDStijn van Lohuizen (NED)2:45:45
51NEDMathijs de Kok (NED)2:45:45
52NEDPim Ronhaar (NED)2:45:45
53NEDJur Groot Koerkamp (NED)2:45:45
54NEDJoris Kroon (NED)2:45:45
55NEDPieter de Groof (NED)2:45:45
56NEDBoris Romers (NED)Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC2:45:45
57NEDBas Scheffer (NED)2:45:45
58NEDWessel Mouris (NED)2:45:45
59NEDKinley Bijl (NED)2:45:45
60NEDJim Kes (NED)2:45:45
61NEDOle Veenhuis (NED)2:45:45
62NEDJardi Christiaan Van Der Lee (NED)Westland Wil Vooruit2:45:45
63NEDGianni Pavone (NED)2:45:45
64NEDNoah Vreeswijk (NED)2:45:45
65NEDJoppe de Heij (NED)2:45:45
66NEDLars Seldenthuis (NED)2:45:45
67NEDSam Meijdam (NED)2:45:45
68NEDEnzo Leijnse (NED)2:45:45
69NEDChristiaan Lubbers (NED)2:45:56
70NEDRoy Hoogendoorn (NED)2:46:00
71NEDStijn Hanegraaf (NED)2:46:01
72NEDStan van den Bergh (NED)2:46:01
73NEDLance Huenders (NED)2:46:01
74NEDJoeri Fledderus (NED)2:46:01
75NEDJelte Krijnsen (NED)Willebrord Wil Vooruit2:46:01
76NEDCasper Polet (NED)2:46:06
77NEDRobin van Oorschot (NED)2:46:16
78NEDXander Van Dijk (NED)2:46:16
79NEDLars Boven (NED)2:46:33
80NEDWouter van de Weerdhof (NED)2:46:33
81NEDPete Uptegrove (NED)2:46:53
82NEDVincent Kriek (NED)2:47:36
83NEDTjalle de Bruin (NED)2:47:36
84NEDNoel Luijten (NED)2:48:07
85NEDSven Raats (NED)2:48:07
86NEDJoris Keller (NED)2:50:04
87NEDTristan Timmermans (NED)2:50:17
88NEDThijn Kluts (NED)2:50:24
89NEDJurgen Mesu (NED)2:50:29

Individuele Tijdrit Heren - 26 Juni 2019Individuele Tijdrit


1NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma46:59
2NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First0:08
3NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:27
4NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:06
5NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energie1:16
6NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal1:38
7NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First1:48
8NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:53
9NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma2:05
10NEDDion Beukeboom (NED)Vlasman2:29
11NEDMarien Bogerd (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek2:32
12NEDPeter Koning (NED)Bike Aid2:38
13NEDBert Smilda (NED)WV De Kannibaal3:12
14NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc3:17
15NEDHartthijs de Vries (NED)Vlasman3:24
16NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels3:31
17NEDWieger Van Der Wier (NED)3:44
18NEDRemco Grasman (NED)Wilton - Uwtc De Volharding3:44
19NEDRobin Löwik (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek3:57
20NEDFolkert Oostra (NED)Monkey Town - à Bloc3:58
21NEDStephan Bakker (NED)WP Groot Amsterdam4:06
22NEDGlenn Edelenbos (NED)4:21
23NEDPieter ten Kortenaar (NED)4:26
24NEDSjors Handgraaf (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek4:26
25NEDWiebe Scholten (NED)4:47
26NEDTom Vermeer (NED)4:49
27NEDDaniel Abraham (NED)5:04
28NEDTom Terpstra (NED)5:12
29NEDBart Vreugdenhil (NED)Viro - Tempo Hoppenbrouwers Veldhoven5:16
30NEDGerwin Coljé (NED)5:22
31NEDArian Stolwijk (NED)5:44
32NEDRuben Van Den Ende (NED)5:49
33NEDTim Christen (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek5:58
34NEDCris Zwanenburg (NED)6:04
35NEDKai Reus (NED)6:09
36NEDDouwe Doorduin (NED)WV De Kannibaal6:19
37NEDDaaf Koemans (NED)6:21
38NEDRik Wielink (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek6:24
39NEDLuuk Jansen (NED)6:29
40NEDLars Quaedvlieg (NED)6:31
41NEDBouke Gerritsma (NED)6:33
42NEDCoen Onderwater (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek6:57
43NEDEtienne Lenting (NED)7:08
44NEDArdjan van der Linden (NED)7:13
45NEDMelvin Bos (NED)7:28
46NEDErik Van Lakerveld (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek7:45
47NEDGerben Oldenkamp (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek7:46
48NEDStefan van Spengen (NED)7:57
49NEDWilbert Van Het Loo (NED)8:17

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 26 Juni 2019


1NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academy38:18
2NEDWessel Krul (NED)WP Groot Amsterdam0:07
3NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development0:08
4NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Development0:37
5NEDHuub Deelstra (NED)0:42
6NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel0:55
7BELTimo De Jong (BEL)Volker Wessels - Merckx1:01
8NEDLorenzo Harbers (NED)Volker Wessels - Merckx1:13
9NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academy1:14
10NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH - Mantel1:15
11NEDThymen Arensman (NED)Seg Racing Academy1:17
12NEDXavier Poels (NED)1:18
13NEDKelvin Kanen (NED)Viro - Tempo Hoppenbrouwers Veldhoven1:24
14NEDRens Tulner (NED)WV De Jonge Renner1:24
15NEDManuel Michielsen (NED)WV De Jonge Renner1:34
16NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel1:36
17NEDDorus de Rijk (NED)Fila - Nijwa Trucks (nwv Groningen)1:39
18NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantel1:44
19NEDStijn Daemen (NED)Home Solutions - Soenens1:45
20NEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academy1:48
21NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy1:49
22NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Club1:55
23NEDBram Dissel (NED)Dutch Food Valley1:57
24NEDArmando van Bruggen (NED)1:58
25NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development2:08
26NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - TKH - Mantel2:09
27NEDAron de Jong (NED)2:13
28NEDVincent Hoppezak (NED)WV De Jonge Renner2:14
29NEDBas Van Belle (NED)Leopard Pro Cycling2:18
30NEDRobin Blummel (NED)Volker Wessels - Merckx2:19
31NEDBen Gerrits (NED)UC Monaco2:22
32NEDNiels Boele (NED)WP Groot Amsterdam2:36
33NEDMike Vliek (NED)2:36
34NEDMaxime Vercauteren (NED)2:41
35NEDJesse Huijbregts (NED)WV De Jonge Renner2:42
36NEDLuuk Van Gestel (NED)WP Groot Amsterdam2:44
37NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers2:46
38NEDMax Kroonen (NED)Volker Wessels - Merckx3:01
39NEDStijn Ruijter (NED)3:03
40NEDWout Van Elzakker (NED)Differdange - Geba3:03
41NEDTim Bierkens (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek3:07
42NEDThimo Kroeze (NED)WP Groot Amsterdam3:10
43NEDGerco Pastoor (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek3:16
44NEDJasper Jansen (NED)3:22
45NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloc3:26
46NEDSebastian Vester (NED)3:30
47NEDEdward Jansen (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek3:41
48NEDKevin Reuvers (NED)3:58
49NEDHugo Heijer (NED)4:03
50NEDAron Bosman (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek4:11
51NEDIwan Schut (NED)4:16
52NEDLaurens van Embden (NED)4:59

Wegwedstrijd - U23 Heren - 29 Juni 2019


1NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel3:10:41
2NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Developmentzt
3NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantelzt
4NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academyzt
5NEDVictor Broex (NED)WP Groot Amsterdamzt
6NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloczt
7NEDJoren Bloem (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
8NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantelzt
9NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)Alectozt
10NEDRamon Van Bokhoven (NED)WV De Jonge Rennerzt
11NEDJesse De Rooij (NED)zt
12NEDAntonie Van Noppen (NED)Grc Jan Van Arckelzt
13NEDMauro Spapen (NED)WV De Jonge Rennerzt
14NEDXavier Poels (NED)zt
15NEDJari Stravers (NED)Grc Jan Van Arckelzt
16NEDGijs Meijer (NED)Alectozt
17NEDGerrie van Lingen (NED)zt
18NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloczt
19NEDIde Schelling (NED)Seg Racing Academyzt
20NEDTim Naberman (NED)Sunweb Developmentzt
21NEDWessel Krul (NED)WP Groot Amsterdamzt
22NEDJochem Kerckhaert (NED)WP Groot Amsterdamzt
23NEDLars Oreel (NED)Dauner D&dq - Akkonzt
24NEDBart Artz (NED)zt
25NEDAlexander Konijn (NED)zt
26NEDMelvin Lindelauf (NED)Davo - Unitedzt
27NEDLuuk Van Gestel (NED)WP Groot Amsterdamzt
28NEDNick Brabander (NED)Volker Wessels - Merckxzt
29NEDBen Gerrits (NED)UC Monacozt
30NEDTeun Teulings (NED)zt
31NEDJelle Nieuwpoort (NED)WP Groot Amsterdamzt
32NEDSven Tellegen (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
33NEDRico Van Damme (NED)Zrtc Theo Middelkampzt
34NEDMitch Groot (NED)Alectozt
35NEDStijn Van Der Wal (NED)Smartdry - WV Eemlandzt
36NEDMarino Noordam (NED)zt
37NEDAdne Koster (NED)Alectozt
38NEDSebastian Vester (NED)zt
39NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloczt
40NEDOscar Van Wijk (NED)WP Groot Amsterdamzt
41NEDNiels Van Ekeren (NED)Volker Wessels - Merckxzt
42NEDDaan Hoeks (NED)WP Groot Amsterdamzt
43NEDWim Wittenberg (NED)WV De Jonge Rennerzt
44NEDJesper Rasch (NED)Seg Racing Academyzt
45NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Clubzt
46NEDGijs Leemreize (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
47NEDThomas Ruijgrok (NED)Wilton - Uwtc De Volhardingzt
48BELMeindert Weulink (BEL)WP Groot Amsterdamzt
49NEDLuuk Herben (NED)Davo - Unitedzt
50NEDChiel Breukelman (NED)Monkey Town - à Bloczt
51NEDRuben Buitendijk (NED)Volker Wessels - Merckxzt
52NEDDorus de Rijk (NED)Fila - Nijwa Trucks (nwv Groningen)zt
53NEDTom Wijfje (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreekzt
54NEDGerco Pastoor (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreekzt
55NEDHarm Celi (NED)zt
56NEDPatrick Coster (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreekzt
57NEDMathijs De Leng (NED)WV De Jonge Rennerzt
58NEDPaul Gruithuijzen (NED)zt
59NEDWessel Verschueren (NED)WV De Jonge Rennerzt
60NEDLars Timmers (NED)zt
61BELWesley Mol (BEL)Differdange - Gebazt
62BELTimo De Jong (BEL)Volker Wessels - Merckxzt
63NEDCarlo Van den Berg (NED)zt
64NEDRuben van der Pijl (NED)WP Groot Amsterdamzt
65NEDJip Steman (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
66NEDNiels Boele (NED)WP Groot Amsterdamzt
67NEDOlivier Van Pelt (NED)Grc Jan Van Arckelzt
68NEDKees Kunkeler (NED)zt
69NEDLorenzo Harbers (NED)Volker Wessels - Merckxzt
70NEDRens Tulner (NED)WV De Jonge Rennerzt
71NEDRick Burgmans (NED)Home Solutions - Soenenszt
72NEDNoah De Groot (NED)Grc Jan Van Arckelzt
73NEDDaan Gelling (NED)zt
74NEDMaik Van der Heijden (NED)zt
75NEDTristan Rijsdijk (NED)Willebrord Wil Vooruitzt
76NEDAron Bosman (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreekzt
77NEDFriso van Diemen (NED)WP Groot Amsterdamzt
78NEDMees Willemsen (NED)zt
79NEDKyle Agterberg (NED)Smartdry - WV Eemlandzt
80NEDSven Nijhuis (NED)Volker Wessels - Merckxzt
81NEDTim Groot (NED)zt
82NEDLars Van Uum (NED)Smartdry - WV Eemlandzt
83NEDOlav Wallinga (NED)zt
84NEDHuub Deelstra (NED)zt
85NEDMilan Van Der Touw (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreekzt
86NEDJesse Morsinik (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjerszt
87NEDChiel Schulten (NED)Volker Wessels - Merckxzt
88NEDJoeri Van Der Tuin (NED)zt
89NEDWout Van Elzakker (NED)Differdange - Gebazt
90NEDKoen Paalman (NED)Volker Wessels - Merckxzt
91NEDMarco Geleijnse (NED)zt
92NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantelzt
93NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH - Mantelzt
94NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH - Mantelzt
95NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - TKH - Mantelzt
96NEDBryan Bouwmans (NED)WV De Jonge Rennerzt
97NEDThymen Arensman (NED)Seg Racing Academyzt
98NEDCarlos Schreuder (NED)zt
99NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Developmentzt
100NEDRyan Kamp (NED)Marlux - Bingoalzt
101NEDJord Baak (NED)Volker Wessels - Merckxzt
102NEDChiel Smit (NED)zt
103NEDDaan Hoole (NED)Seg Racing Academyzt
104NEDMike Schoonderwoerd (NED)zt
105NEDTim Van Dijke (NED)Zrtc Theo Middelkampzt
106NEDBas Van Belle (NED)Leopard Pro Cyclingzt
107NEDYentl Ruijmgaard (NED)WP Groot Amsterdamzt
108NEDManuel Michielsen (NED)WV De Jonge Rennerzt
109NEDRobin Blummel (NED)Volker Wessels - Merckxzt
110NEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academyzt
111NEDMax Kroonen (NED)Volker Wessels - Merckxzt
112NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloczt
113NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantelzt
114NEDThijs Willem van der Vegt (NED)zt
115NEDFrank Van Den Broek (NED)AW Groep - Swabo - Swift - Avanti - Bollenstreek1:02
116NEDTim Bierkens (NED)Allinq - Krush - WV De Ijsselstreek1:16
117NEDJasper Jansen (NED)1:16
118NEDKelvin Kanen (NED)Viro - Tempo Hoppenbrouwers Veldhoven2:09
119NEDTim Marsman (NED)Metec - TKH - Mantel2:13
120NEDSven Burger (NED)Seg Racing Academy2:13
121NEDSven De Haan (NED)Fila - Nijwa Trucks (nwv Groningen)2:13
122NEDMaikel Stam (NED)3:22
123NEDSam Gademan (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers3:41
124NEDBastiaan De Blom (NED)Sensa - Kanjers Voor Kanjers3:41
125NEDKevin Reuvers (NED)3:45
126NEDVincent Hoppezak (NED)WV De Jonge Renner3:49
127NEDMicha Gankema (NED)4:03

Wegrit Heren - 30 Juni 2019


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step4:50:18
2NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
3NEDBas Van Der Kooij (NED)Monkey Town - à Bloczt
4NEDMartijn Budding (NED)Beat Cycling Clubzt
5NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
6NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
7NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
8NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
9NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charleszt
10NEDCoen Vermeltfoort (NED)Alectozt
11NEDPiotr Havik (NED)Beat Cycling Clubzt
12NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantelzt
13NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charleszt
14NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energiezt
15NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
16NEDJasper Bovenhuis (NED)Vlasmanzt
17NEDWouter Wippert (NED)Evopro Racingzt
18NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorexzt
19NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantelzt
20NEDRaymond Kreder (NED)Ukyozt
21NEDEtienne Van Empel (NED)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)zt
22NEDHartthijs de Vries (NED)Vlasmanzt
23NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
24NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Charleszt
25NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
26NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charleszt
27NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloczt
28NEDDanny Van Poppel (NED)Jumbo - Vismazt
29NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
30NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotelszt
31NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charleszt
32NEDJeroen Meijers (NED)Taiyuan Miogeezt
33NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charleszt
34NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantelzt
35NEDSjoerd Bax (NED)Metec - TKH - Mantelzt
36NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lionszt
37NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education Firstzt
38NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
39NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Sunwebzt
40NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct Energiezt
41NEDMichel Kreder (NED)Ningxia Sports Lottery - Livallzt
42NEDLars Boom (NED)Roompot - Charleszt
43NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Vismazt
44NEDFolkert Oostra (NED)Monkey Town - à Bloc1:05
45NEDRoy Curvers (NED)Sunweb1:09
46NEDJaap Kooijman (NED)Vlasman1:09
47NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles1:22
48ERINahom Desale Kalei (ERI)Beat Cycling Club1:30
49BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect1:30
50NEDPeter Koning (NED)Bike Aid1:30
51NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town - à Bloc1:30
52NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid1:30
53NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo1:30
54NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:30
55NEDMarco Doets (NED)Alecto1:30
56NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions1:30
57NEDKelvin Van Den Dool (NED)Vlasman1:30
58NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert1:30
59NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1:37
60NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma1:44
61NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma1:44
62NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma1:44
63NEDLennard Hofstede (NED)Jumbo - Visma1:44
64NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon1:44
65NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH - Mantel1:44
66NEDArne Peters (NED)1:44
67NEDDavid Van Der Poel (NED)Corendon - Circus1:44
68NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma1:44
69NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:44
70NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc2:17
71NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles2:24
72NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantel4:35
73NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC4:35
74NEDDaniel Abraham (NED)4:35
75NEDRené Hooghiemster (NED)Alecto4:40

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden