De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tre Valli Varesine - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tre Valli Varesine - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2019

Tre Valli Varesine 2019

ItaliëItalië - 8 Oktober 2019


Tre Valli Varesine - 8 Oktober 2019


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:40:46
2ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:03
3LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:03
4ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
5COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Equipo Euskadi0:03
6BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:03
7ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:03
8GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:03
9ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida0:03
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:03
11FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:03
12ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar0:03
13USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondiale0:03
14ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:03
15POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:03
16ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera0:03
17ESTTanel Kangert (EST)EF Education First0:03
18ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos0:03
19DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:03
20ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:03
21AUSRobert Power (AUS)Sunweb0:03
22GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:33
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:45
24ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos0:54
25ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:35
26ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:35
27COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:35
28ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar1:35
29ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:35
30ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:35
31FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:35
32FRAClément Champoussin (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:38
33AUTSebastian Schönberger (AUT)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:46
34RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo1:46
35NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:40
36USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma2:40
37SUIKilian Frankiny (SUI)Groupama - Fdj2:40
38AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:40
39AUSJai Hindley (AUS)Sunweb2:40
40AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb2:40
41AUSMichael Storer (AUS)Sunweb2:40
42CANHugo Houle (CAN)Astana2:40
43USANathan Brown (USA)EF Education First2:40
44SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:40
45ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates4:13
46RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data4:58
47ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)4:58
48GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe5:19
49AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First5:19
50ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe5:19
51FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale5:19
52FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj7:15
53NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo7:15
54FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale7:15
55FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj7:15
56ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:15
57BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida7:15
58NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma7:15
59DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo7:15
60FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj7:15
61IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates7:15
62NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb7:32
63ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:20
64ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis8:20
65ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:20
66ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)8:20
67RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga8:20
68ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)8:20
69LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale8:20
70ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data8:20
71GBRBen Swift (GBR)Team Ineos8:20
72POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal8:20
73SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data8:20
74SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj8:20
75POLMichal Golas (POL)Team Ineos8:20
76FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis8:20
77ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè8:20
78ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar8:20
79COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Israel Cycling Academy8:20

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden