De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2019

Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid 2019

SpanjeSpanje - Madrid - 10 Mei 2019 - 12 Mei 2019


Algemeen klassement - 12 Mei 2019


1FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic10:21:37
2FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic0:05
3ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar0:05
4ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:05
5RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:05
6ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:05
7COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:05
8COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobon0:05
9ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar0:05
10ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano0:20
11RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
12ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:28
13ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH0:36
14RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:47
15COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobon0:58
16ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:09
17ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:26
18ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi1:40
19ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi1:59
20ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar7:52
21ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM7:52
22FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie15:10
23ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag15:10
24FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:10
25ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag15:10
26ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira15:10
27ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar15:10
28FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic15:10
29COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar15:10
30ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH15:10
31FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic15:10
32ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie15:10
33COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman15:10
34RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga15:10
35ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar15:10
36FRAMaxime Daniel (FRA)Arkéa - Samsic15:10
37PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)W52 - FC Porto15:10
38ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:10
39ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie15:21
40FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:31
41ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano15:38
42VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag15:40
43ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BH15:40
44ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko - Marseille Provence KTM15:54
45ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM15:54
46ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadi16:03
47FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic16:18
48COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon16:22
49ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH16:22
50PORAntónio Carvalho (POR)16:22
51ITASamuele Rubino (ITA)Kometa Cycling Team16:22
52ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar16:22
53FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie16:48
54PORJorge Daniel Silva Magalhães (POR)W52 - FC Porto18:21
55RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo18:51
56COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman19:06
57ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira19:06
58COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman19:06
59ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano19:06
60ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team19:06
61PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira19:27
62COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman19:44
63ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)20:06
64RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo21:47
65FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energie21:47
66ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi21:47
67COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon21:47
68FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie21:47
69ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi21:47
70GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BH21:58
71ITAMichele Gazzoli (ITA)Kometa Cycling Team21:58
72PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto21:58
73RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo22:20
74ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano22:31
75COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon22:55
76PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto22:59
77JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag22:59
78BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi24:11
79ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team25:35
80ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga25:43
81ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)25:43
82ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi25:43
83ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias25:43
84ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team25:43
85ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team25:43
86ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias25:53
87ESPAngel Sanchez (ESP)25:57
88PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Burgos - BH26:21
89PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira26:55
90PORNuno Meireles (POR)26:55
91ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira27:09
92ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias27:11
93ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
94COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobonzt
95ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
96RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
97RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
98ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)zt
99JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertagzt
100PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavirazt
101ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
102FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energiezt
103ESPJosé Carlos Nuñez Sánchez (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlánticozt
104ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
105FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
106PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletanozt

Etappe 1 - Aranjuez - Aranjuez - 164,1 km - 10 Mei 2019Sprint


1ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie3:57:29
2ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
3FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
4FRAMaxime Daniel (FRA)Arkéa - Samsiczt
5ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
6ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
7FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
8ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
9COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobonzt
10ITAMichele Gazzoli (ITA)Kometa Cycling Teamzt
11ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
12COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
13RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
14FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
16COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
17ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletanozt
18ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletanozt
19COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
20ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
21ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
22VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertagzt
23ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
24PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)W52 - FC Portozt
25COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Manzana - Postobonzt
26GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BHzt
27PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Portozt
28ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadizt
29COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobonzt
30ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
31ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadizt
32ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadizt
33RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
34FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
35RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
36FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
37ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadizt
39ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)zt
40ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BHzt
41ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BHzt
42ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
43PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Portozt
44FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energiezt
45ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletanozt
46ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
47FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
48COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
49FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsiczt
50PORAntónio Carvalho (POR)zt
51FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsiczt
52ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavirazt
53COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
54RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
55ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
56RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
57COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobonzt
58ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertagzt
59ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavirazt
60JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertagzt
61ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
62ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletanozt
63COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
64ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadizt
65COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
66ITASamuele Rubino (ITA)Kometa Cycling Teamzt
67RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rgazt
68ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
69ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
70ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertagzt
71PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavirazt
72FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energiezt
73PORJosé Ferreira (POR)zt
74ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Teamzt
75ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
76RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
77PORJorge Daniel Silva Magalhães (POR)W52 - FC Portozt
78COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon0:10
79FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie0:11
80ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH6:37
81RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo6:37
82COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobon6:37
83BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi6:37
84ESPJosé Antonio Garcia Martin (ESP)Kometa Cycling Team6:37
85PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Burgos - BH6:37
86PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavira6:37
87ESPAngel Sanchez (ESP)6:37
88PORNuno Meireles (POR)6:37
89ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)6:37
90ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team6:37
91ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:37
92ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team6:37
93ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team6:37
94RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo6:37
95ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:37
96ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias6:37
97PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira6:37
98ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:37
99ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:37
100ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)6:37
101ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira6:37
102JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag6:37
103FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie6:37
104ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi6:37
105ESPJosé Carlos Nuñez Sánchez (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico7:49
106ESPFernando Lópes González (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico7:49
107PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano7:49
108ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:49
109PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)Guerciotti - Kiwi Atlántico7:49
110ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:49
111FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic7:55
112COLDiego Alejandro Jaramillo Velez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman
113AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM
114FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - San Martin de Valdeiglesias - San Martin de Valdeiglesias - 164,5 km - 11 Mei 2019Sprint


1ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:06:53
2FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
3ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletanozt
4RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
5COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
6FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
7COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
8ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
10ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
11COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobonzt
12RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
13ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
14COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobonzt
15RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
16ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
17ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi0:05
18ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:05
19ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi0:05
20ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:05
21FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie0:05
22ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag0:05
23ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:05
24ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:05
25FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:20
26ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertag0:22
27ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira0:28
28ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie0:28
29ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:36
30FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic0:36
31COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:47
32COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistar0:58
33ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH1:09
34FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic1:13
35ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar7:52
36RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga7:52
37PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)W52 - FC Porto15:10
38ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)15:10
39ITASamuele Rubino (ITA)Kometa Cycling Team15:10
40FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic15:10
41ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team15:10
42BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi15:10
43FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:10
44RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo15:10
45PORAntónio Carvalho (POR)15:10
46COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon15:10
47ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletano15:10
48ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team15:10
49ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano15:10
50COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman15:10
51ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)15:10
52PORNuno Meireles (POR)15:10
53FRAMaxime Daniel (FRA)Arkéa - Samsic15:10
54ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BH15:10
55RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo15:10
56COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman15:10
57COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman15:10
58ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadi15:10
59VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertag15:10
60ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira15:10
61FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie15:10
62PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Burgos - BH15:10
63ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team15:10
64ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH15:10
65ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi15:10
66ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:10
67ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:10
68ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi15:10
69ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira15:10
70PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira15:10
71FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie15:10
72FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energie15:10
73ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:10
74PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira15:10
75ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:10
76ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM15:10
77PORJorge Daniel Silva Magalhães (POR)W52 - FC Porto15:10
78ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:10
79ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko - Marseille Provence KTM15:10
80ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie15:10
81ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi15:10
82ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar15:10
83ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:10
84ESPAngel Sanchez (ESP)15:10
85ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:10
86ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team15:10
87RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo19:06
88ESPJosé Carlos Nuñez Sánchez (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico19:06
89ITAMichele Gazzoli (ITA)Kometa Cycling Team19:06
90JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag19:06
91ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH19:06
92JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertag19:06
93COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon19:06
94COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobon19:06
95PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto19:06
96PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano19:06
97ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)19:06
98PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto19:06
99RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo19:06
100RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo19:06
101GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BH19:06
102ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano19:06
103ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias19:06
104FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie19:06
105FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic19:14
106PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavira19:16
107ESPJosé Antonio Garcia Martin (ESP)Kometa Cycling Team
108PORJosé Ferreira (POR)
109PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)Guerciotti - Kiwi Atlántico
110COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Manzana - Postobon
111ESPFernando Lópes González (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Madrid - Madrid - 99,9 km - 12 Mei 2019Sprint


1FRAMaxime Daniel (FRA)Arkéa - Samsic2:17:15
2ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energiezt
3FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
4FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
5ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
6PORFrancisco Joaquim Campos Campos (POR)W52 - FC Portozt
7ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
8GBRMatthew Gibson (GBR)Burgos - BHzt
9COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobonzt
10ESPJaume Sureda Morey (ESP)Burgos - BHzt
11ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
12PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavirazt
13ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
14ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
15COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobonzt
16RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
17ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
18VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Matrix - Powertagzt
19FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
20RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
21ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
22ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
23ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
24ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
25ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
26ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
27ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Teamzt
28ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavirazt
29COLJohnatan Cañaveral Vargas (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongmanzt
30ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadizt
31COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Manzana - Postobonzt
32ESPJuan Ignacio Pérez Martin (ESP)Aviludo - Louletanozt
33ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
34RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadizt
36ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
37ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletanozt
38ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadizt
39ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadizt
40ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTMzt
41ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
42ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
43ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
44RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rgazt
45ITAMichele Gazzoli (ITA)Kometa Cycling Teamzt
46RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
47RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
48ESPJosé Carlos Nuñez Sánchez (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlánticozt
49ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Matrix - Powertagzt
50COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)Movistarzt
51PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Portozt
52RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
53ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)zt
54ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BHzt
55JAPRyouhei Komori (JAP)Matrix - Powertagzt
56ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)zt
57ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletanozt
58COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobonzt
59FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
60ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadizt
61FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
62FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
63ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
64PORAntónio Carvalho (POR)zt
65ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertagzt
66ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
67ITASamuele Rubino (ITA)Kometa Cycling Teamzt
68ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:11
69ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team0:11
70ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:11
71FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic0:11
72FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic0:13
73PORAndré Piedade Evangelista (POR)Aviludo - Louletano0:16
74PORJorge Daniel Silva Magalhães (POR)W52 - FC Porto0:21
75COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon0:21
76RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:28
77ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:30
78COLDiego Fernando Cano Malaver (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:30
79ESPAngel Sanchez (ESP)0:33
80PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto0:38
81FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie0:38
82ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano0:44
83COLWilliam David Muñoz Perez (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman0:44
84PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Burgos - BH0:44
85ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team0:53
86JAPDaiki Yasuhara (JAP)Matrix - Powertag1:00
87PORDavid Da Silva Livramento (POR)Sporting - Tavira1:08
88PORValter Pereira (POR)Sporting - Tavira1:08
89ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:12
90PORNuno Meireles (POR)1:12
91FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energie1:12
92ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)1:12
93COLEduardo Estrada Celis (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman1:12
94ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira1:12
95ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie1:12
96COLÓscar Adalberto Quiroz Ayala (COL)Coldeportes - Bicicletas Strongman1:12
97ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi1:12
98RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:12
99ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:12
100COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon1:28
101ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:36
102FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energiezt
103FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
104FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie3:11
105ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi3:41
106ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:10

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden