De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Justiniano Hotels - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Justiniano Hotels - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2019

Grand Prix Justiniano Hotels 2019

TurkijeTurkije - 10 Maart 2019


Grand Prix Justiniano Hotels - 10 Maart 2019


1TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya3:37:21
2BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
3UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xideshengzt
4LATDeins Kanepejs (LAT)Amore e Vita - Prodirzt
5KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
6UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racingzt
7SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
8TURIzzet Sahin Icen (TUR)zt
9ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
10BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
11TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
12LATKristers Ansons (LAT)Amore e Vita - Prodirzt
13ESTRait Ärm (EST)zt
14TURKemal Kücükbay (TUR)Brisaspor - Kulübü Dernegizt
15RUSSergey Nikolaev (RUS)zt
16UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)zt
17AZEElchin Asadov (AZE)Lvivzt
18KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana Cityzt
19KAZVadim Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
20KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana Cityzt
21LATKristaps Pelcers (LAT)Amore e Vita - Prodirzt
22SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
23UKRBogdan Musienko (UKR)Lvivzt
24KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Cityzt
25LATEriks Toms Gavars (LAT)Amore e Vita - Prodirzt
26ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
27KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
28KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
29KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
30SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
31BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
32BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
33UKRMykyta Zubenko (UKR)Lvivzt
34KAZNikita Panassenko (KAZ)Applezt
35BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
36BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:06
37UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:09
38TUREmre Yavuz (TUR)0:11
39SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
40UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livall0:20
41KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors2:29
42TURAhmet Örencik (TUR)Torku Seker Spor3:10
43ESTSimm Kiskonen (EST)3:10
44TURSoner Akbas (TUR)3:10
45TURAbdulkadir Kelleci (TUR)Brisaspor - Kulübü Dernegi3:10
46KAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana City3:10
47UZBDostonbek Ollamov (UZB)3:10
48TURMuhammed Ali Uguz (TUR)3:10
49AZESamir Jabrayilov (AZE)3:10
50AZEMahmud Mammadov (AZE)Lviv3:10
51SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica3:10
52UZBAleksey Fomovskiy (UZB)3:14
53UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)3:14
54ESTJoosep Sankmann (EST)3:14
55ROUValentin Plesea (ROU)3:14
56SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica3:14
57UKRRoman Deshko (UKR)Lviv3:14
58KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors3:14
59KAZVladimir Tsoy (KAZ)Apple3:14
60UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng3:14
61BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club3:14
62KAZIlya Davidenok (KAZ)Shenzhen Xidesheng3:14
63UZBAkramjon Sunnatov (UZB)3:14
64KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple3:14
65KAZHurgali Turebekov (KAZ)Apple3:14
66ESTNorman Vahtra (EST)3:14
67TURSerkan Balkan (TUR)Salcano Sakarya10:26
68TURMuhammet Atalay (TUR)Salcano Sakarya10:26
69KAZMaxim Dzolba (KAZ)16:35
70KAZSultanmurat Miraliyev (KAZ)Apple16:35
71UZBSergey Medvedev (UZB)16:35

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden