De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Minsk Cup - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Minsk Cup - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland

Uitslagen 2019

Minsk Cup 2019

Wit-RuslandWit-Rusland - 11 Mei 2019


Minsk Cup - 11 Mei 2019


1BLRYauheni Karaliok (BLR)3:42:25
2TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakaryazt
3RUSMaksim Piskunov (RUS)Marathon Tulazt
4BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germain0:01
5UKRAndriy Kulyk (UKR)Shenzhen Xidesheng0:01
6GREGeorgios Bouglas (GRE)Ningxia Sports Lottery - Livall0:01
7RUSNikolay Trusov (RUS)0:01
8TURAhmet Örken (TUR)Salcano Sakarya0:01
9BLRAliaksandr Saroka (BLR)0:01
10LATDeins Kanepejs (LAT)Amore e Vita - Prodir0:01
11ESTArthur Kooser (EST)0:01
12UKRKostiantyn Dakhovskyi (UKR)Kyiv Capital Racing0:01
13UKRIllya Klepikov (UKR)Lviv0:01
14LATMaris Kalverss (LAT)0:01
15JAPKento Omachi (JAP)0:01
16LTUPovilas Sideikis (LTU)0:01
17ESTMartin Laas (EST)Illuminate0:01
18LTUDarijus Dzervus (LTU)0:01
19AZEIvan Orlov (AZE)0:01
20RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:01
21RUSSergey Belyakov (RUS)0:01
22BLRAlexei Piashkun (BLR)0:02
23RUSPavel Ovsyannikov (RUS)0:02
24BLRDzianis Marchuk (BLR)0:02
25BLRYauheni Akhramenka (BLR)Ferei0:02
26BLRDmitryi Belko (BLR)0:02
27BLRMikhail Shemetau (BLR)0:02
28ESTRait Ärm (EST)0:02
29LATAlekss Janis Razinskis (LAT)0:02
30RUSIvan Shubin (RUS)0:02
31UKRYaroslav Hnidashev (UKR)Kyiv Capital Racing0:02
32LATKristers Ansons (LAT)Amore e Vita - Prodir0:02
33RUSTimofei Sherstnev (RUS)0:02
34ESTNorman Vahtra (EST)0:02
35MDAAndrei Vrabii (MDA)0:03
36LATKristaps Knops (LAT)0:03
37LTULukas Talacka (LTU)0:03
38BLRUladzislai Tsimoshyk (BLR)0:03
39KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:03
40RUSAndrei Stepanov (RUS)0:03
41UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv0:03
42ESTSteven Kalf (EST)Illuminate0:03
43RUSNikita Kirzhaykin (RUS)0:03
44UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Shenzhen Xidesheng0:03
45CHNFeng Qiao (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall0:04
46BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei0:04
47BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club0:05
48ESTOskar Nisu (EST)0:05
49RUSAleksandr Shakotko (RUS)0:06
50ARGFederico Nicolas Vivas (ARG)Amore e Vita - Prodir0:06
51LTUArnoldas Valiauga (LTU)0:07
52RUSArtur Ershov (RUS)Marathon Tula0:09
53UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:09
54UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:14
55AZESamir Jabrayilov (AZE)0:14
56BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:16
57UKRNazar Pokoyoviy (UKR)0:24
58LATKaspars Sergis (LAT)Amore e Vita - Prodir0:30
59BLRDzianis Mazur (BLR)0:35
60NEDDaniël Langereis (NED)0:35
61BLRArtsiom Harbach (BLR)0:36
62BLRIlya Volkau (BLR)0:36
63BLRIvan Shakalets (BLR)0:36
64BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club0:36
65LTUJustas Beniusis (LTU)0:37
66AZEElchin Asadov (AZE)Lviv0:37
67LTUDenas Masiulis (LTU)0:37
68BLRArtsiom Kamliuk (BLR)0:37
69KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:37
70BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau0:37
71RUSAleksandr Komin (RUS)Marathon Tula0:37
72UKRRoman Gladysh (UKR)0:38
73BLRMikita Kharlanau (BLR)0:38
74BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:38
75UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing0:38
76RUSIgor Frolov (RUS)0:38
77KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors0:38
78UKROleksiy Kasyanov (UKR)Lviv0:38
79LTUMantas Januskevicius (LTU)0:38
80RUSEvgeny Kovalev (RUS)Marathon Tula0:39
81BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei0:39
82UKRYaroslav Tolstopiatenko (UKR)Kyiv Capital Racing0:39
83UKRMaksim Sokolovskii (UKR)0:39
84FRAStevan Kervadec (FRA)Lviv0:39
85UKRVladyslav Shcherban (UKR)0:39
86LATVolodymyr Guschin (LAT)0:39
87BLRRaman Tsishkou (BLR)0:40
88FRAMathieu Gibaud (FRA)0:40
89BLRHardzei Tsishchanka (BLR)0:40
90RUSKonstantin Nekrasov (RUS)0:40
91KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors0:40
92BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:40
93LATEriks Toms Gavars (LAT)Amore e Vita - Prodir0:40
94TUREnes Talha Ay (TUR)Salcano Sakarya0:40
95BLRKanstantsin Bialiauski (BLR)0:41
96UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Lviv0:41
97UKROleksandr Prevar (UKR)Novak0:41
98UKROleksandr Polivoda (UKR)Ningxia Sports Lottery - Livall0:42
99RUSArtem Ovechkin (RUS)Terengganu Pro Asia Cycling0:43
100LATAndzs Flaksis (LAT)Arapahoe - Hincapie - BMC0:43
101NEDKoen Van De Klundert (NED)Willebrord Wil Vooruit0:43
102FRAThomas Peyroton Dartet (FRA)Peltrax - CS Dammarie-Les-Lys0:44
103UKRVitaliy Gryniv (UKR)0:45
104NEDJeffrey Van Agtmaal (NED)Willebrord Wil Vooruit0:45
105RUSNikita Bondarchuk (RUS)0:45
106BLRArtur Voronkov (BLR)0:45
107TURFeritcan Samli (TUR)Salcano Sakarya0:45
108KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors0:45
109TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)Salcano Sakarya0:47
110BLRPavel Krauchanka (BLR)0:47
111LATAndris Vosekalns (LAT)Hengxiang0:48
112UKROleksandr Golovash (UKR)0:51
113UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Ferei1:16
114RUSAndrey Sazanov (RUS)1:17
115RUSMaxim Sukhov (RUS)Marathon Tula1:40
116UKRDaniil Nikulin (UKR)UC Monaco1:40
117RUSDmitrii Saliakhutdinov (RUS)1:40
118UKRMaksym Luchyn (UKR)1:41
119NEDPascal Aandewiel (NED)WV De Kannibaal2:00
120LTUEdgaras Kovaliovas (LTU)2:02
121LTUVenentas Lasinis (LTU)2:02
122KAZDmitriy Lessechko (KAZ)2:27
123LTURojus Adomaitis (LTU)2:38
124LATEmils Ribaks (LAT)2:43
125LATEvalds Pavlovs (LAT)3:52
126CHNLijun Bai (CHN)Ningxia Sports Lottery - Livall3:53
127LTUAristidas Kelmelis (LTU)4:30
128BLRArtur Kiryevich (BLR)4:34
129BLRAlexei Shnyrko (BLR)4:40

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden