De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2019

Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel 2019

OostenrijkOostenrijk - 15 September 2019


Int. Raiffeisen Grand Prix Gratwein-Straßengel - 15 September 2019


1POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R4:32:53
2SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg - Santic0:20
3SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santic0:47
4AUTTobias Bayer (AUT)Tirol0:48
5SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:48
6AUTMaximilian Kuen (AUT)Vorarlberg - Santic0:48
7AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers0:48
8AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers0:48
9ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)0:48
10AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:48
11ITAEmanuele Barison (ITA)0:48
12ITASimone Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali0:48
13CZEVojtech Repa (CZE)0:48
14SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:48
15UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:48
16AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:48
17AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol0:48
18GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santic0:48
19SUIManuel Bösch (SUI)0:48
20ITARiccardo Lucca (ITA)0:48
21AUTMarkus Freiberger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang0:48
22SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil0:52
23SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels1:11
24POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R2:33
25CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:33
26SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santic4:55
27AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers5:57
28SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica5:57
29AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:57
30AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:57
31CZEPetr Klabouch (CZE)5:57
32GERTimon Loderer (GER)Hrinkow Advarics Cycleang5:57
33SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil5:57
34AUTDaniel Eichinger (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang5:57
35AUTGerd Fidler (AUT)5:57
36AUTStefan Pöll (AUT)5:57
37AUTMarco Friedrich (AUT)Tirol5:57
38AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers5:57
39LUXLarry Valvasori (LUX)Vorarlberg - Santic5:57
40ITANicolo' Di Bernardo (ITA)5:57
41SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica5:57
42AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers6:04
43SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum6:04
44SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil6:04
45SLOAljaz Prah (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum6:04
46AUTMario Gamper (AUT)Tirol6:04
47ITAGiacomo Venturini (ITA)6:11
48ITAAndrea Barzotto (ITA)6:12
49BELLuca Paladin (BEL)6:12
50ITAMatteo Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali6:17
51AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum6:17
52AUTMichael Konczer (AUT)8:22
53ITAPiero Dissegna (ITA)8:22
54GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers9:37
55GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol9:37

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden