De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Yorkshire - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Yorkshire - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Groot-Brittannië

Uitslagen 2019

Tour de Yorkshire 2019

Groot-BrittanniëGroot-Brittannië - 2 Mei 2019 - 5 Mei 2019


Algemeen klassement - 5 Mei 2019


1GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos15:18:12
2BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC0:02
3IRLEddie Dunbar (IRL)0:11
4DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez0:15
5GBRJames Shaw (GBR)0:25
6GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesis0:25
7NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:25
8ENGScott Thwaites (ENG)0:28
9GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesis0:28
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:28
11GBROwain Doull (GBR)Team Ineos0:28
12BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:28
13GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:28
14POLMichal Golas (POL)Team Ineos0:28
15GBRMark Christian (GBR)0:28
16GBRGabriel Cullaigh (GBR)2:11
17FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2:11
18DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez2:20
19BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC2:42
20SUIMichael Schär (SUI)CCC2:42
21USAKevin Vermaerke (USA)Hagens Berman - Axeon3:18
22FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie3:18
23USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeon3:22
24BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin3:22
25GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes3:22
26FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie3:22
27NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Riwal - Readynez3:22
28NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles3:33
29NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles3:33
30USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc4:03
31NORKrister Hagen (NOR)Riwal - Readynez4:28
32DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez4:30
33FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias4:31
34BELSerge Pauwels (BEL)CCC5:04
35NZLJames Fouche (NZL)Wiggins - Le Col5:17
36GBREthan Hayter (GBR)5:20
37SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez5:20
38FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:21
39GBRThomas Stewart (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes6:22
40GBRAlex Luhrs (GBR)Ribble7:16
41FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis8:08
42GBRScott Auld (GBR)Ribble9:08
43ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Murias9:15
44NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles10:15
45FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie10:43
46GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon10:51
47AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin11:04
48IRLChristopher McGlinchey (IRL)12:28
49GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos12:29
50GBRTristan Robbins (GBR)Swiftcarbon12:31
51FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis12:37
52FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie12:48
53GBRIsaac Mundy (GBR)Swiftcarbon13:17
54GBRRobert Scott (GBR)Wiggins - Le Col13:40
55GBRMichael Cuming (GBR)Madison - Genesis14:21
56GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First14:22
57NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data14:27
58FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis14:32
59FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie15:02
60AUSMichael Rice (AUS)15:05
61GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes15:05
62FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins - Le Col15:05
63GBRJohn Archibald (GBR)Ribble15:10
64AUSSamuel Jenner (AUS)Wiggins - Le Col15:24
65ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias16:21
66ITAFilippo Fortin (ITA)Cofidis16:48
67GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin17:10
68GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data17:20
69GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin17:24
70GBRMichael Mottram (GBR)Vitus - Brother UK17:50
71USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon17:54
72NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charles18:53
73GBRJoey Walker (GBR)Madison - Genesis19:06
74GBRGruffudd 'Gruff' Lewis (GBR)Ribble19:09
75RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data19:27
76GBRWilliam Tidball (GBR)20:11
77GBRAdam Kenway (GBR)Vitus - Brother UK20:15
78GBRChristopher Latham (GBR)Vitus - Brother UK20:15
79GBRRichard Handley (GBR)Madison - Genesis20:38
80GBRPeter Williams (GBR)21:03
81GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon21:21
82NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon22:08
83POLPawel Bernas (POL)CCC22:43
84GBRSean Flynn (GBR)23:37
85AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data23:44
86GBRZeb Kyffin (GBR)Ribble23:51
87ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias24:05
88GBRCharley Calvert (GBR)Gsc Blagnac Vélo Sport 3126:21
89DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez27:44
90GBRJoe Nally (GBR)28:25
91FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels30:10
92FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels30:15
93GBRJacob Tipper (GBR)Ribble34:30

Etappe 1 - Doncaster - Selby - 178,5 km - 2 Mei 2019Sprint


1NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles4:05:45
2ITAFilippo Fortin (ITA)Cofidiszt
3BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
4NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
5GBRGabriel Cullaigh (GBR)zt
6GBREthan Hayter (GBR)zt
7FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Muriaszt
8GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Datazt
9GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
10GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
11AUSMichael Rice (AUS)zt
12GBRJoe Nally (GBR)zt
13ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
14GBRDaniel Bigham (GBR)Ribblezt
15NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
16GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
17GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesiszt
18USAKevin Vermaerke (USA)Hagens Berman - Axeonzt
19USAColin Joyce (USA)Rally - Uhczt
20GBRCharley Calvert (GBR)Gsc Blagnac Vélo Sport 31zt
21GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
22DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
23ENGScott Thwaites (ENG)zt
24BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCCzt
25GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
26BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
27NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charleszt
28GBRWilliam Tidball (GBR)zt
29BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
30GBRThomas Stewart (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
31GBRGeorge Wood (GBR)Swiftcarbonzt
32GBRChristopher Latham (GBR)Vitus - Brother UKzt
33GBRPeter Williams (GBR)zt
34GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
35GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
36GBRAlex Luhrs (GBR)Ribblezt
37USAIan Garrison (USA)Hagens Berman - Axeonzt
38AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
39GBRMichael Mottram (GBR)Vitus - Brother UKzt
40USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
41IRLChristopher McGlinchey (IRL)zt
42BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
43CANAdam De Vos (CAN)Rally - Uhczt
44GBRThomas Pidcock (GBR)Wiggins - Le Colzt
45DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynezzt
46NORKrister Hagen (NOR)Riwal - Readynezzt
47FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
48SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynezzt
49USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeonzt
50BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
51GBRMark Christian (GBR)zt
52FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins - Le Colzt
53BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
54GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
55IRLEddie Dunbar (IRL)zt
56GBRJames Shaw (GBR)zt
57DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynezzt
58GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
59ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCCzt
60GBRRobert Scott (GBR)Wiggins - Le Colzt
61GBRJohn Archibald (GBR)Ribblezt
62RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
63GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
64GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesiszt
65DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
66CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhczt
67GBRAdam Kenway (GBR)Vitus - Brother UKzt
68BELSerge Pauwels (BEL)CCCzt
69GBRAlistair Slater (GBR)Vitus - Brother UKzt
70POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
71NZLJames Fouche (NZL)Wiggins - Le Colzt
72FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
73GBRTristan Robbins (GBR)Swiftcarbonzt
74ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
75ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
76NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charleszt
77NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charleszt
78AUSSamuel Jenner (AUS)Wiggins - Le Colzt
79FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
80GBRIsaac Mundy (GBR)Swiftcarbonzt
81FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
82AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
83FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energiezt
84BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
85GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbonzt
86GBRJacob Hennessy (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
87NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
88FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
89NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Riwal - Readynezzt
90BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidiszt
91GBRJonathan McEvoy (GBR)Madison - Genesiszt
92SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
93GBRRichard Handley (GBR)Madison - Genesiszt
94GBRZeb Kyffin (GBR)Ribblezt
95FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt
96GBRMichael Cuming (GBR)Madison - Genesiszt
97GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
98FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energiezt
99NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeonzt
100FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energiezt
101ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
102GBRIan Bibby (GBR)Madison - Genesiszt
103GBRGruffudd 'Gruff' Lewis (GBR)Ribblezt
104USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhczt
105GBRJacob Tipper (GBR)Ribblezt
106FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
107AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Datazt
108AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
109USAJohn Murphy (USA)Rally - Uhczt
110FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
111FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energiezt
112USATyler Magner (USA)Rally - Uhczt
113GBRScott Auld (GBR)Ribble0:43
114FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
115GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon3:25
116ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:25
117POLPawel Bernas (POL)CCC3:27
118GBRJoey Walker (GBR)Madison - Genesis4:01
119GBRGraham Briggs (GBR)Vitus - Brother UK5:33
120DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez6:43
121NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data8:57
122ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias8:57
123GBRBen Turner (GBR)Corendon - Circus8:57
124GBRSean Flynn (GBR)10:31
125FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:31
126FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels10:31
127ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
128BELZico Waeytens (BEL)Cofidis
129FRAAxel Journiaux (FRA)Total Direct Energie
130CANSvein Tuft (CAN)Rally - Uhc

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Barnsley - Bedale - 132 km - 3 Mei 2019Sprint


1GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin3:09:16
2NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
3GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
4GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
5GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
6DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
7BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
8AUSMichael Rice (AUS)zt
9FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Muriaszt
10GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesiszt
11ENGScott Thwaites (ENG)zt
12BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
13ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
14USAIan Garrison (USA)Hagens Berman - Axeonzt
15GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbonzt
16GBREthan Hayter (GBR)zt
17GBRGabriel Cullaigh (GBR)zt
18GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Datazt
19GBRCharley Calvert (GBR)Gsc Blagnac Vélo Sport 31zt
20GBRGeorge Wood (GBR)Swiftcarbonzt
21BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
22USAKevin Vermaerke (USA)Hagens Berman - Axeonzt
23BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
24NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charleszt
25USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhczt
26USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
27GBRScott Auld (GBR)Ribblezt
28IRLEddie Dunbar (IRL)zt
29ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
30USAJohn Murphy (USA)Rally - Uhczt
31GBRAlex Luhrs (GBR)Ribblezt
32NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charleszt
33AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
34GBRJacob Hennessy (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
35GBRBen Turner (GBR)Corendon - Circuszt
36ITAFilippo Fortin (ITA)Cofidiszt
37GBRAlistair Slater (GBR)Vitus - Brother UKzt
38AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
39GBRSean Flynn (GBR)zt
40NORKrister Hagen (NOR)Riwal - Readynezzt
41GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecinzt
42GBRJames Shaw (GBR)zt
43BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
44GBRAdam Kenway (GBR)Vitus - Brother UKzt
45DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
46DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynezzt
47POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
48ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCCzt
49GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
50DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynezzt
51GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
52GBRJonathan McEvoy (GBR)Madison - Genesiszt
53GBRIsaac Mundy (GBR)Swiftcarbonzt
54NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charleszt
55NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charleszt
56GBRMichael Cuming (GBR)Madison - Genesiszt
57BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
58SUIMichael Schär (SUI)CCCzt
59GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
60GBRWilliam Tidball (GBR)zt
61FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins - Le Colzt
62BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCCzt
63CANAdam De Vos (CAN)Rally - Uhczt
64GBRThomas Stewart (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
65SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynezzt
66GBRThomas Pidcock (GBR)Wiggins - Le Colzt
67GBRMichael Mottram (GBR)Vitus - Brother UKzt
68FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
69GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesiszt
70GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
71BELSerge Pauwels (BEL)CCCzt
72USATyler Magner (USA)Rally - Uhczt
73GBRJoey Walker (GBR)Madison - Genesiszt
74GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
75FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
76NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Riwal - Readynezzt
77GBRMark Christian (GBR)zt
78NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charleszt
79GBRGruffudd 'Gruff' Lewis (GBR)Ribblezt
80GBRChristopher Latham (GBR)Vitus - Brother UKzt
81GBRJohn Archibald (GBR)Ribblezt
82NZLJames Fouche (NZL)Wiggins - Le Colzt
83FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
84GBRIan Bibby (GBR)Madison - Genesiszt
85FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
86FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie0:19
87IRLChristopher McGlinchey (IRL)0:19
88AUSSamuel Jenner (AUS)Wiggins - Le Col0:19
89GBRTristan Robbins (GBR)Swiftcarbon0:19
90GBRRobert Scott (GBR)Wiggins - Le Col0:23
91FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie0:23
92AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:23
93GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:23
94GBRRichard Handley (GBR)Madison - Genesis0:23
95USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon0:30
96GBRPeter Williams (GBR)0:33
97FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie0:33
98GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon0:33
99GBRZeb Kyffin (GBR)Ribble0:36
100FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:44
101BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:44
102FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:44
103ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:44
104NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
105ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:44
106AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:48
107ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos0:52
108GBRDaniel Bigham (GBR)Ribble0:52
109GBRJacob Tipper (GBR)Ribble0:52
110FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis0:52
111NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon0:56
112FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:56
113ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:56
114NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data1:00
115GBRGraham Briggs (GBR)Vitus - Brother UK1:34
116POLPawel Bernas (POL)CCC1:52
117DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez1:52
118GBRJoe Nally (GBR)2:00
119RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data2:07
120FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis2:07
121FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:11
122BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
123FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie
124FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
125USAColin Joyce (USA)Rally - Uhc
126CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhc

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bridlington - Scarborough - 132 km - 4 Mei 2019Sprint


1DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez3:23:24
2GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
3BELGreg Van Avermaet (BEL)CCCzt
4NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Datazt
5ENGScott Thwaites (ENG)zt
6GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
7GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesiszt
8DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
9NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charleszt
10BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
11GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
12GBRMark Christian (GBR)zt
13GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesiszt
14POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
15GBRJames Shaw (GBR)zt
16IRLEddie Dunbar (IRL)zt
17NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
18NORKrister Hagen (NOR)Riwal - Readynez0:06
19DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez0:08
20SUIMichael Schär (SUI)CCC0:16
21BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC0:16
22AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin1:43
23GBRGabriel Cullaigh (GBR)1:43
24ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:43
25GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos1:43
26USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc1:43
27FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:43
28DENMikkel Bjerg (DEN)Hagens Berman - Axeon2:22
29FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis2:54
30GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes2:54
31NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles2:54
32FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie2:54
33USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeon2:54
34USAKevin Vermaerke (USA)Hagens Berman - Axeon2:54
35NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Riwal - Readynez2:54
36GBRRobert Scott (GBR)Wiggins - Le Col2:54
37GBREthan Hayter (GBR)2:54
38GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon2:54
39GBRAlex Luhrs (GBR)Ribble2:54
40FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie2:54
41GBRIsaac Mundy (GBR)Swiftcarbon2:54
42FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:54
43NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles2:54
44BELSerge Pauwels (BEL)CCC2:54
45BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin2:54
46NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles2:54
47SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez2:54
48NZLJames Fouche (NZL)Wiggins - Le Col2:54
49GBRScott Auld (GBR)Ribble4:03
50GBRThomas Stewart (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes4:03
51FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias4:03
52BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC4:03
53ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:03
54ITAFilippo Fortin (ITA)Cofidis7:33
55GBRSean Flynn (GBR)7:33
56FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins - Le Col7:33
57GBRJoey Walker (GBR)Madison - Genesis7:33
58NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charles7:33
59AUSMichael Rice (AUS)7:33
60AUSSamuel Jenner (AUS)Wiggins - Le Col7:33
61GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes7:33
62GBRMichael Mottram (GBR)Vitus - Brother UK7:33
63GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon7:33
64BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels9:48
65GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data9:48
66GBRWilliam Tidball (GBR)9:48
67GBRCharley Calvert (GBR)Gsc Blagnac Vélo Sport 319:48
68DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez9:48
69GBRGruffudd 'Gruff' Lewis (GBR)Ribble9:48
70GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin9:48
71RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data9:48
72FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie9:48
73FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis9:52
74FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie9:52
75NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles9:52
76FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis9:52
77GBRJacob Hennessy (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes9:52
78GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin9:52
79IRLChristopher McGlinchey (IRL)9:52
80POLPawel Bernas (POL)CCC9:52
81CANAdam De Vos (CAN)Rally - Uhc9:52
82ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos9:52
83GBRChristopher Latham (GBR)Vitus - Brother UK9:52
84AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data9:52
85USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon9:52
86GBRAdam Kenway (GBR)Vitus - Brother UK9:52
87GBRTristan Robbins (GBR)Swiftcarbon9:52
88GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First9:52
89GBRJoe Nally (GBR)9:52
90GBRRichard Handley (GBR)Madison - Genesis9:52
91GBRMichael Cuming (GBR)Madison - Genesis9:52
92GBRJonathan McEvoy (GBR)Madison - Genesis9:52
93NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon9:52
94GBRJohn Archibald (GBR)Ribble12:50
95GBRZeb Kyffin (GBR)Ribble12:52
96AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data12:58
97ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:58
98USAJohn Murphy (USA)Rally - Uhc12:58
99GBRPeter Williams (GBR)12:58
100FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels12:58
101FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels12:58
102GBRGraham Briggs (GBR)Vitus - Brother UK12:58
103GBRIan Bibby (GBR)Madison - Genesis12:58
104ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:58
105GBRGeorge Wood (GBR)Swiftcarbon14:06
106FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie14:06
107GBRJacob Tipper (GBR)Ribble17:05
108GBRDaniel Bigham (GBR)Ribble22:10
109AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Canyon Dhb - Bloor Homes22:10
110GBRBen Turner (GBR)Corendon - Circus
111USATyler Magner (USA)Rally - Uhc
112FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
113ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
114GBRDaniel Pearson (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes
115GBRThomas Pidcock (GBR)Wiggins - Le Col
116BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept - B&b Hotels
117BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles
118BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis
119GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes
120ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC
121USAIan Garrison (USA)Hagens Berman - Axeon
122GBRAlistair Slater (GBR)Vitus - Brother UK

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Halifax - Leeds - 175 km - 5 Mei 2019Sprint


1BELGreg Van Avermaet (BEL)CCC4:40:03
2GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
3IRLEddie Dunbar (IRL)0:02
4NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:09
5GBRJames Shaw (GBR)0:09
6GBRMatthew Holmes (GBR)Madison - Genesis0:09
7DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez0:09
8GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:12
9BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:12
10ENGScott Thwaites (ENG)0:12
11USAKevin Vermaerke (USA)Hagens Berman - Axeon0:12
12FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias0:12
13NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:12
14GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesis0:12
15FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie0:12
16GBRMax Stedman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes0:12
17GBROwain Doull (GBR)Team Ineos0:12
18GBRChris Froome (GBR)Team Ineos0:12
19POLMichal Golas (POL)Team Ineos0:12
20GBRMark Christian (GBR)0:12
21FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie0:12
22FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct Energie0:12
23FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:12
24NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Riwal - Readynez0:12
25BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:12
26USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeon0:12
27FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis0:23
28NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:23
29FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie0:23
30NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:23
31BELSerge Pauwels (BEL)CCC1:54
32DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez2:04
33USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc2:04
34IRLChristopher McGlinchey (IRL)2:04
35GBRTristan Robbins (GBR)Swiftcarbon2:04
36GBRJohn Archibald (GBR)Ribble2:04
37NZLJames Fouche (NZL)Wiggins - Le Col2:07
38GBRThomas Stewart (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes2:07
39SUIMichael Schär (SUI)CCC2:10
40BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC2:10
41SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez2:10
42GBREthan Hayter (GBR)2:10
43FRAAlexandre Pichot (FRA)Total Direct Energie2:11
44FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:11
45FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis3:28
46GBRAlex Luhrs (GBR)Ribble4:06
47GBRScott Auld (GBR)Ribble4:06
48FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis4:06
49DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez4:06
50NORKrister Hagen (NOR)Riwal - Readynez4:06
51FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:14
52NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Dimension Data4:14
53GBRMichael Cuming (GBR)Madison - Genesis4:14
54GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First4:14
55GBRSean Flynn (GBR)5:17
56POLPawel Bernas (POL)CCC7:16
57NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles7:16
58USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon7:16
59GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin7:16
60AUSMichael Rice (AUS)7:16
61GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon7:16
62AUSSamuel Jenner (AUS)Wiggins - Le Col7:16
63RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data7:16
64GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin7:16
65GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data7:16
66GBRPeter Williams (GBR)7:16
67GBRJoey Walker (GBR)Madison - Genesis7:16
68FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins - Le Col7:16
69GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes7:16
70ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:16
71DENTorkil Veyhe (DEN)Riwal - Readynez9:05
72GBRGruffudd 'Gruff' Lewis (GBR)Ribble9:05
73AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin9:05
74ITAFilippo Fortin (ITA)Cofidis9:05
75GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos10:07
76GBRWilliam Tidball (GBR)10:07
77GBRRobert Scott (GBR)Wiggins - Le Col10:07
78GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon10:07
79GBRRichard Handley (GBR)Madison - Genesis10:07
80AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data10:07
81GBRIsaac Mundy (GBR)Swiftcarbon10:07
82GBRAdam Kenway (GBR)Vitus - Brother UK10:07
83GBRMichael Mottram (GBR)Vitus - Brother UK10:07
84GBRZeb Kyffin (GBR)Ribble10:07
85ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias10:07
86GBRChristopher Latham (GBR)Vitus - Brother UK10:07
87NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon11:04
88NEDJan-Willem van Schip (NED)Roompot - Charles11:04
89ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:04
90GBRCharley Calvert (GBR)Gsc Blagnac Vélo Sport 3116:17
91FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels16:17
92GBRJoe Nally (GBR)16:17
93GBRJacob Tipper (GBR)Ribble16:17

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden