De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Italiaans Nationaal Kampioenschap - 2019

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Italiaans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2019

ItaliëItalië - 16 Juni 2019 - 12 Oktober 2019


Wegrit - Junior Heren - 16 Juni 2019


1ITAGianmarco Garofoli (ITA)03.14.12
2ITAAndrea Piccolo (ITA)00.21
3ITAAlessio Martinelli (ITA)00.30
4ITAEdoardo Zambanini (ITA)00.30
5ITAElia Alessio (ITA)00.48
6ITATomas Trainini (ITA)00.52
7ITAFederico Chiari (ITA)00.52
8ITAStefano Rizza (ITA)00.52
9ITAYuri Brioni (ITA)00.52
10ITADavide De Pretto (ITA)00.52
11ITAMarco Palomba (ITA)00.52
12ITANicolo' Buratti (ITA)00.52
13ITAEnrico Baglioni (ITA)00.52
14ITAAndrea Busatto (ITA)00.52
15ITATommaso Gozzi (ITA)00.52
16ITAPietro Aimonetto (ITA)00.52
17ITAFederico Guzzo (ITA)00.52
18ITASamuele De Marco (ITA)00.52
19ITAMarco Manenti (ITA)00.52
20ITARiccardo Carretta (ITA)00.52
21ITAFrancesco Galimberti (ITA)00.52
22FRASergio Meris (FRA)00.52
23ITADamiano Valerio (ITA)00.52
24ITAAndrea Debiasi (ITA)00.52
25BELMarco Vettorel (BEL)00.52
26ITACristofer Pellegrini (ITA)00.52
27ITAAntonio Tiberi (ITA)00.52
28ITAAlessandro Baroni (ITA)00.52
29ITADavide Dapporto (ITA)00.52
30ITAGiuseppe De Laurentiis (ITA)00.52
31ITATommaso Bazzica (ITA)00.52
32ITANicholas Dresti (ITA)00.52
33ITANicola Plebani (ITA)00.52
34ITASebastian David Kajamini (ITA)00.52
35ITAEdoardo Sandri (ITA)00.52
36ITALorenzo Pollicini (ITA)00.52
37ITAGiosue' Crescioli (ITA)00.52
38ITAGidas Umbri (ITA)00.52
39ITASimone Raccani (ITA)00.52
40ITAAlessandro Verre (ITA)00.52
41ITAAndrea Piras (ITA)01.30
42ITALeonardo Marchionni (ITA)02.30
43ITAStefano Nicoletto (ITA)02.30
44ITALorenzo Di Donato (ITA)02.30
45ITAMatteo Amella (ITA)02.30
46ITADavide De Cassan (ITA)02.30
47ITAGianluca Simioni (ITA)02.30
48ITALorenzo Balestra (ITA)02.30
49ITAGiovanni Bortoluzzi (ITA)02.30
50ITAFederico Fumagalli (ITA)02.30
51ITAFilippo Ridolfo (ITA)02.30

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 26 Juni 2019


Individuele Tijdrit Heren - 28 Juni 2019Individuele Tijdrit


1ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos41:22
2ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education Firstzt
3ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC0:26
4ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott0:31
5ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos0:39
6ITAUmberto Marengo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)2:00
7ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo2:12
8ITAMattia Cattaneo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:32
9ITAManuele Boaro (ITA)Astana2:44
10ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)3:21
11ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis3:30
12ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step3:33
13ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:36
14ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:40
15ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:45
16ITAFilippo Zaccanti (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè3:54
17ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools4:32
18ITADamiano Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè4:52
19ITALuca Taschin (ITA)4:58
20ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:02
21ITAImerio Cima (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè5:07
22ITASimone Bevilacqua (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)5:33
23ITAAlessandro Pessot (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:32
24ITANicholas Cianetti (ITA)9:02

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 28 Juni 2019


Wegrit Heren - 30 Juni 2019


1ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe5:35:23
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:27
3ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First0:27
4ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:27
5ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:27
6ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:27
7ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:27
8ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin0:27
9ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:27
10ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir0:27
11ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:27
12ITAAlessandro De Marchi (ITA)CCC0:27
13ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir0:27
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:30
15ITADavide Villella (ITA)Astana0:34
16ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:53
17ITAMarco Canola (ITA)Nippo - Vini Fantini - Faizanè1:53
18ITADavide Rebellin (ITA)Sovac Algerie4:57
19ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo4:57
20ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo4:57
21ITAAndrea Cacciotti (ITA)4:57
22ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos4:57
23ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos4:57
24ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo4:57
25ITAFausto Masnada (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:57
26ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:52
27ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools6:20
28ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)6:54
29ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis6:54
30ITARaul Colombo (ITA)Biesse Carrera6:54
31ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:54
32ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert7:49
33ITAManuel Pesci (ITA)8:33
34ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools8:33
35ITAFrancesco Romano (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:33
36ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)9:41
37ITAIuri Filosi (ITA)Delko - Marseille Provence KTM10:26
38ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos13:53

Wegwedstrijd - U23 Heren - 1 Juli 2019


1ITAMarco Frigo (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior4:04:20
2ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol0:15
3ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:15
4ITAAndrea Cervellera (ITA)0:19
5ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:22
6ITAGiovanni Aleotti (ITA)Friuli ASD0:26
7ITAFrancesco Di Felice (ITA)General Store - Bottoli - Zardini0:26
8ITAEdoardo Faresin (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior0:26
9ITALuca Colnaghi (ITA)Team Colpack0:38
10ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:42
11ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team1:17
12ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera1:17
13ITAGiuseppe La Terra Pirrè (ITA)2:01
14ITAMattia Pellizzer (ITA)2:01
15ITAEmanuele Barison (ITA)2:07
16ITARossano Mauti (ITA)2:19
17ITAMatteo Zurlo (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior3:15
18ITAFilippo Conca (ITA)Biesse Carrera3:36
19ITASimone Piccolo (ITA)4:50
20ITAMartin Marcellusi (ITA)Palazzago4:55
21ITAStefano Baffi (ITA)4:55
22ITALuca Rastelli (ITA)T&p - Delio - Gallina4:55
23ITALuca Cibrario (ITA)5:53
24ITAMatteo Sobrero (ITA)Dimension Data - Qhubeka6:19
25ITARiccardo Ciuccarelli (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis6:19
26AUTAlberto Leoni (AUT)6:39
27ITASamuele Carpene (ITA)Viris Vigevano6:55
28ITAManuele Tarozzi (ITA)7:20
29ITASimone Sanò (ITA)8:00
30ITALuca Cavallo (ITA)UC Monaco8:15
31ITAGabriele Ninci (ITA)8:15
32ITADavide Botta (ITA)Team Colpack8:50
33ITAPasquale Abenante (ITA)Zalf - Euromobil - Desiree - Fior8:50
34ITAMichael Belleri (ITA)Viris Vigevano9:10
35ITAAlex Raimondi (ITA)9:10
36ITAMatteo Zandomeneghi (ITA)Iseo Serrature - Rime - Carnovali9:10
37ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD9:10
38ITAFilippo Ghiron (ITA)10:10
39ITAAlessandro Covi (ITA)Team Colpack10:10
40MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol10:10
41ITAEmanuele Paolini (ITA)10:10
42ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera10:10
43ITAGiacomo Conti (ITA)10:10
44ITAMarco Cecchini (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis10:25
45ITAAlessandro Fancellu (ITA)Kometa U2310:40
46ITASamuele Rivi (ITA)Tirol10:40
47ITALorenzo Ginestra (ITA)10:40
48ITADavide Masi (ITA)10:40

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden