De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Aragón - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Aragón - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2019

Vuelta Aragón 2019

SpanjeSpanje - 17 Mei 2019 - 19 Mei 2019


Algemeen klassement - 19 Mei 2019


1ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar12:40:57
2RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:03
3ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie0:05
4RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira0:06
5POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)W52 - FC Porto0:07
6FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:07
7ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH0:07
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:25
9FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect0:35
10ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:46
11PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista0:48
12ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi0:48
13PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel0:48
14ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi0:48
15ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:48
16COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:48
17ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel0:48
18PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:48
19PORBruno Silva (POR)Efapel0:48
20ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira0:48
21URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Efapel0:48
22ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:48
23ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:48
24FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:48
25ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira1:02
26ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:02
27FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie1:02
28FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:02
29ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Kometa Cycling Team1:02
30ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team1:17
31ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi1:19
32ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:20
33ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:24
34ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:29
35PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto1:31
36ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:45
37LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protect1:47
38ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:01
39ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista2:01
40ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:02
41PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto2:04
42ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto2:04
43PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel2:09
44ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:31
45PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto3:29
46COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobon4:29
47BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect4:57
48RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo5:10
49COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon5:12
50ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar5:26
51ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)5:46
52ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:03
53ESPAntonio Gomez de la Torre (ESP)Rádio Popular - Boavista6:10
54PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista6:14
55PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista9:24
56PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista10:00
57FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie10:20
58ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH12:22
59ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH13:02
60RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga14:23
61ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team14:23
62BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect14:23
63FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie14:42
64PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto15:04
65ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:04
66ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:29
67RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo15:29
68ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias15:29
69NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH15:29
70DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct15:29
71FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:29
72FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:29
73COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon15:31
74RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo15:50
75ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar16:16
76PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto16:29
77BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel17:12
78FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels18:21
79RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo19:39
80BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels19:46
81ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi20:09
82VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Inteja Imca - Ridea Dct20:12
83FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels20:15
84RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo20:15
85FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept - B&b Hotels20:58
86SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect21:06
87MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct21:17
88COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon21:27
89ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:29
90ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec21:33
91ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga21:35
92COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobon21:39
93AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM21:39
94COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobon21:39
95FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels21:39
96ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team21:51
97FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie22:51
98ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias24:49
99NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels25:14
100RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo25:37
101BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi25:49
102ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH26:25
103PURElvys Noel Reyes (PUR)26:25
104ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira26:25
105PORAfonso Silva (POR)Rádio Popular - Boavista26:46
106ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi29:04
107PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel31:09
108ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias31:09
109ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH32:37
110ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias37:15
111COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec38:29
112FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie39:07
113FRAAxel Journiaux (FRA)Total Direct Energie43:56

Etappe 1 - Andorra - Calatayud - 174 km - 17 Mei 2019Sprint


1FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect5:04:59
2FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
3ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
4ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Teamzt
5RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
6COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobonzt
7FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
8RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rgazt
9ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
10POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)W52 - FC Portozt
11ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
12RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
13ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
14FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
15ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
16ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
17BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protectzt
18LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protectzt
19ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
20SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect0:08
21ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:41
22ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH0:41
23RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
24AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM0:41
25PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavira0:41
26COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobon0:41
27FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:41
28PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista0:41
29PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto0:41
30ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH0:41
31ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:41
32ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:41
33ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadi0:41
34COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:41
35PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel0:41
36BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect0:41
37ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadi0:41
38ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:41
39ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:41
40VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Inteja Imca - Ridea Dct0:41
41NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:41
42ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
43BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect0:41
44COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:41
45PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto0:41
46BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect0:41
47ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadi0:41
48ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi0:41
49PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista0:41
50RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
51DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct0:41
52BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi0:41
53ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:41
54PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto0:41
55ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto0:41
56BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels0:41
57MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct0:41
58PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto0:41
59COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon0:41
60ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:41
61ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar0:41
62PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:41
63PORBruno Silva (POR)Efapel0:41
64CYPAndreas Miltiadis (CYP)Guerciotti - Kiwi Atlántico0:41
65FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:41
66FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:41
67ESPAntonio Gomez de la Torre (ESP)Rádio Popular - Boavista0:41
68RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
69PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira0:41
70ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
71PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel0:41
72PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:41
73ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavira0:41
74FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie0:41
75PURElvys Noel Reyes (PUR)0:41
76RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
77ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:41
78ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:41
79ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:41
80FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:41
81ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel0:41
82ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista0:41
83URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Efapel0:41
84COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobon0:41
85ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:41
86COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobon0:41
87ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:41
88ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
89ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira0:41
90ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:41
91FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:41
92ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team0:41
93ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team0:41
94ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga0:41
95ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Kometa Cycling Team0:41
96ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi0:41
97ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
98ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:41
99FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie0:41
100ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)0:41
101ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:41
102FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:41
103PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto0:41
104RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
105ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTM0:41
106ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:41
107FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:41
108FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie0:41
109PORAfonso Silva (POR)Rádio Popular - Boavista1:02
110RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo1:07
111ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:53
112NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels2:12
113ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi3:20
114PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista3:35
115ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:51
116URUJose Nuñez (URU)12:00
117ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar12:00
118FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie12:00
119COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec12:00
120ESPFernando Lópes González (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico12:00
121ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)12:00
122DOMAdrian Santiago Nuñez Hernandez (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct12:00
123BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel12:00
124DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct12:00
125FRAAxel Journiaux (FRA)Total Direct Energie12:00
126PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel12:00
127ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:00
128ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias12:00
129MEXJuan Ramon Juarez Garrido (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct27:08
130ESPJesús Alberto Rubio Arribas (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico
131PORPaulo Renato Pereira Silva (POR)Guerciotti - Kiwi Atlántico
132ITAMichele Gazzoli (ITA)Kometa Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sadaba - Canfranc - 183 km - 18 Mei 2019Medium berg


1FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie4:48:53
2ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
3RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
4PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapelzt
5PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavistazt
6ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapelzt
7COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobonzt
8POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)W52 - FC Portozt
9ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistarzt
10ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
11ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
12ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadizt
13ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadizt
14FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
15FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
16ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
17PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapelzt
18URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Efapelzt
19ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
20ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavirazt
21ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
22PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
23PORBruno Silva (POR)Efapelzt
24ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
25PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Portozt
26ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
27RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
28COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon0:14
29ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Kometa Cycling Team0:14
30ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:14
31ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:14
32ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:14
33FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie0:14
34RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
35ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)0:14
36FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:14
37ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:19
38BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel0:19
39ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
40ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:29
41ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:29
42ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadi0:31
43ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista0:32
44ESPAntonio Gomez de la Torre (ESP)Rádio Popular - Boavista0:36
45ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:36
46ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH0:38
47FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect0:38
48ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:13
49ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:16
50PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto1:16
51ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:16
52PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto1:16
53ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:16
54ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Porto1:16
55PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista1:16
56LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protect1:40
57COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobon3:02
58PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista3:50
59PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista3:50
60ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar4:09
61ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar4:09
62BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect4:09
63ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec14:16
64PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel14:16
65ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team14:16
66PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto14:16
67ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team14:16
68ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias14:16
69RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga14:16
70BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect14:16
71PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto14:16
72NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH14:41
73DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct14:41
74VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Inteja Imca - Ridea Dct14:41
75RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
76FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels14:41
77ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadi14:41
78RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
79RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
80ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team14:41
81RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
82FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels14:41
83FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:41
84ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:41
85RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
86COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon14:41
87FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTM14:41
88FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie14:41
89ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Murias14:41
90ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi14:41
91COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec15:24
92MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct15:43
93BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels18:58
94BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect20:51
95ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH20:51
96SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect20:51
97ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH20:51
98ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira20:51
99AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTM20:51
100COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobon20:51
101PURElvys Noel Reyes (PUR)20:51
102ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:51
103BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi20:51
104COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobon20:51
105PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavira20:51
106PORAfonso Silva (POR)Rádio Popular - Boavista20:51
107ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team20:51
108ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:51
109ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:51
110ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi20:51
111FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels20:51
112FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept - B&b Hotels20:51
113ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga20:51
114ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec20:51
115NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels20:51
116FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie20:51
117FRAAxel Journiaux (FRA)Total Direct Energie20:51
118FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie22:14
119PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira
120MEXJuan Ramon Juarez Garrido (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct
121ESPMario González Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias
122ESPMikel Ugarte Gamboa (ESP)
123DOMWilliam de Jésus Guzman Rosario (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct
124ESPJosé Carlos Nuñez Sánchez (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico
125ESPFernando Lópes González (ESP)Guerciotti - Kiwi Atlántico
126DOMAdrian Santiago Nuñez Hernandez (DOM)Inteja Imca - Ridea Dct
127CYPAndreas Miltiadis (CYP)Guerciotti - Kiwi Atlántico
128COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon
129BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Huesca - Zaragoza - 147 km - 19 Mei 2019Sprint


1ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:47:12
2ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
4FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
5ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
6ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
7FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protectzt
8COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobonzt
9ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
10ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Teamzt
11ESPAntonio Jesús Soto Guirao (ESP)Equipo Euskadizt
12BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
13RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
14ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
15POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)W52 - FC Portozt
16ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
17PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavistazt
18ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapelzt
19AUSBrenton Jones (AUS)Delko - Marseille Provence KTMzt
20ESPUnai Cuadrado Ruiz De Gauna (ESP)Equipo Euskadizt
21RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavirazt
22ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavirazt
23FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
24FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
25ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Equipo Euskadizt
26RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
27ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
28NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
29PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavirazt
30ESPAlvaro Trueba Diego (ESP)Sporting - Tavirazt
31PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapelzt
32ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
33PORBruno Silva (POR)Efapelzt
34ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
36ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
37ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
38URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Efapelzt
39COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobonzt
40PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Portozt
41BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protectzt
42ESPGustavo César Veloso (ESP)W52 - FC Portozt
43FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
44DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Inteja Imca - Ridea Dctzt
45COLDaniel Alexander Jaramillo Diez (COL)Manzana - Postobonzt
46ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
47FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
48ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
49RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rgazt
50SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protectzt
51LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protectzt
52ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protectzt
54FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
55FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
56ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Teamzt
57FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
58ESPSergio Rodríguez Reche (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
59ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Delko - Marseille Provence KTMzt
60ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Kometa Cycling Teamzt
61ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
62FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
63PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Portozt
64ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:12
65ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team0:12
66RUSStepan Kurianov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:21
67ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar0:29
68COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Manzana - Postobon0:39
69ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Movistar0:41
70ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:41
71ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista0:41
72PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto0:43
73COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon0:43
74ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:43
75FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energie1:12
76PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel1:21
77PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto1:25
78PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto1:25
79NEDSteven Lammertink (NED)Vital Concept - B&b Hotels2:04
80PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista2:28
81FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:52
82COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon4:10
83BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Equipo Euskadi4:10
84RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo4:10
85PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista4:10
86RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo4:10
87ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:17
88FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie4:46
89PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista4:46
90ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira4:46
91PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel4:46
92PORAfonso Silva (POR)Rádio Popular - Boavista4:46
93ESPJosé Manuel Gutiérrez (ESP)4:46
94VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Inteja Imca - Ridea Dct4:46
95ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:46
96ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Equipo Euskadi4:46
97RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:46
98PURElvys Noel Reyes (PUR)4:46
99MEXMiguel Luis Álvarez Ayala (MEX)Inteja Imca - Ridea Dct4:46
100FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:46
101ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Euskadi4:46
102ESPAntonio Gomez de la Torre (ESP)Rádio Popular - Boavista4:46
103BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel4:46
104ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:46
105ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH4:46
106COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon6:23
107FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie9:42
108RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo9:42
109ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH10:58
110ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH10:58
111FRAAxel Journiaux (FRA)Total Direct Energie10:58
112COLJulián Cardona Tabares (COL)Androni Giocattoli - Sidermec10:58
113ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH10:58
114ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Equipo Euskadi
115PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)Sporting - Tavira
116BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect
117ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team
118ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team
119ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden