De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Puchar Uzdrowisk Karpackich - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Puchar Uzdrowisk Karpackich - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2019

Puchar Uzdrowisk Karpackich 2019

PolenPolen - 18 Augustus 2019


Puchar Uzdrowisk Karpackich - 18 Augustus 2019


1GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik3:29:53
2SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica+ 28
3ESTSimm Kiskonen (EST)+ 1:08
4GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnik+ 1:08
5GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik+ 1:08
6GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik+ 1:08
7POLArtur Detko (POL)Hurom+ 1:36
8GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik+ 3:19
9POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R+ 3:19
10POLPiotr Pekala (POL)CCC Development+ 3:19
11CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov+ 3:19
12RUSViktor Manakov (RUS)+ 4:16
13BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club+ 4:16
14GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik+ 4:16
15POLJakub Murias (POL)+ 4:16
16CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov+ 4:16
17GERLuca Bockelmann (GER)LKT Team Brandenburg+ 4:16
18ESTMarkus Pajur (EST)+ 4:16
19SLOLuka Pajek (SLO)+ 4:16
20TCHJiri Pokorny (TCH)+ 4:16
21TURYunus Emre Yilmaz (TUR)Brisaspor - Kulübü Dernegi+ 4:16
22CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov+ 4:16
23CZERoman Lehky (CZE)+ 4:16
24POLMarcin Zarebski (POL)+ 4:16
25ESTKristo Prangel (EST)+ 4:16
26POLMarcin Budzinski (POL)Hurom+ 4:16
27POLAdam Kus (POL)Hurom+ 4:16
28CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha+ 4:16
29SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica+ 4:16
30CZEFrantisek Honsa (CZE)AC Sparta Praha+ 4:16
31SVKJuraj Lajcha (SVK)+ 4:16
32CZEMartin Kohout (CZE)+ 4:16
33SVKRóbert Málik (SVK)+ 4:16
34POLMateusz Kostanski (POL)+ 4:16
35GERHenrik Pakalski (GER)+ 4:16
36GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg+ 4:16
37POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R+ 4:16
38POLArtur Jatczak (POL)+ 4:16
39POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom+ 4:16
40POLPatryk Gieracki (POL)+ 4:16
41AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich+ 4:16
42POLKrzysztof Lukasik (POL)+ 4:16
43GERMax Benz-Kuch (GER)+ 4:16
44GERJosh Falk Mechsner (GER)+ 4:16
45POLTomasz Budzinski (POL)Hurom+ 4:16
46POLAdrian Honkisz (POL)+ 4:16
47RUSMaxim Sukhov (RUS)Marathon Tula+ 4:16
48GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik+ 4:16
49RUSAndrey Sazanov (RUS)+ 4:16
50POLAdrian Brzozka (POL)+ 4:16
51GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg+ 5:20
52POLPatryk Kostecki (POL)Hurom+ 5:20
53TURSerkan Balkan (TUR)Salcano Sakarya+ 5:20
54ESTNorman Vahtra (EST)+ 5:48
55POLJakub Zamrozniak (POL)+ 5:48
56POLMateusz Nieboras (POL)+ 5:48
57POLWojciech Halejak (POL)+ 5:48
58AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich+ 5:48
59CZEPetr Klabouch (CZE)+ 5:48
60CZEMartin Hebík (CZE)+ 5:48
61POLKarol Kuklewicz (POL)+ 5:48
62CZETomas Jakoubek (CZE)+ 8:37

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden