De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven 2019

BelgiëBelgië - 1 September 2019


Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven - 1 September 2019


1ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct Energie4:16:50
2FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
3BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
4BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
5BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus0:00
6BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
7NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot - Charles0:00
8BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:00
9PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Hagens Berman - Axeon0:00
10NEDPiotr Havik (NED)Beat Cycling Club0:00
11NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:00
12NEDMartijn Budding (NED)Beat Cycling Club0:00
13BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect0:00
14DENLouis Bendixen (DEN)Coop0:00
15AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy0:00
16DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez0:00
17BELJacob Relaes (BEL)Cibel0:00
18NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town - à Bloc0:00
19NORKristian Aasvold (NOR)Coop0:00
20BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
21BELJeroen Pattyn (BEL)Differdange - Geba0:00
22BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
23BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
24CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy0:00
25BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
26BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beat Cycling Club0:00
27DENAksel Skot-Hansen (DEN)0:00
28NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coop0:00
29DENJulius Johansen (DEN)Coloquick0:00
30NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc0:00
31SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:00
32SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior0:00
33ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protect0:00
34GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:00
35AUSHarry Sweeny (AUS)0:00
36BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect0:00
37LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Geba0:00
38FRADavid Riviere (FRA)VC Pays de Loudéac0:00
39USAKevin Vermaerke (USA)Hagens Berman - Axeon0:00
40NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:00
41BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
42BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
43POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R0:00
44BELCédric Raymackers (BEL)Cibel0:00
45SWEJacob Eriksson (SWE)Coop0:00
46BELGianni Marchand (BEL)Cibel0:00
47NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop0:00
48FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie0:00
49UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7R0:00
50NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles0:00
51BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect0:12
52BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect0:12
53BELJimmy Janssens (BEL)Corendon - Circus0:17
54BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:17
55BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:17
56NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:20
57GBRAdam Lewis (GBR)Beat Cycling Club0:24
58BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:34
59BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex0:36
60BELArjen Livyns (BEL)Roompot - Charles0:36
61BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:36
62ITASamuele Zoccarato (ITA)Iam - Excelsior0:53
63NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloc0:53
64FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie0:54
65BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:03
66SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels1:15
67CANJack Burke (CAN)Leopard Pro Cycling1:15
68FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:15
69BELZico Waeytens (BEL)Cofidis1:15
70POLBartosz Warchol (POL)1:15
71NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy1:17
72POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7R1:17
73BELOtto Vergaerde (BEL)Corendon - Circus1:32
74ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex1:38
75BELMathias Van Gompel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:39
76ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:39
77DENSteffen Munk Christiansen (DEN)Coloquick1:39
78IRLMatthew Teggart (IRL)Evopro Racing1:39
79NEDBas Van Der Kooij (NED)Monkey Town - à Bloc1:39
80NZLAaron Gate (NZL)Evopro Racing1:39
81NORTrond Trondsen (NOR)Coop1:39
82NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloc1:39
83POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R1:39
84POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7R1:39
85BELJeroen Eyskens (BEL)Cibel1:39
86FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis1:51
87BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus2:27
88GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Circus3:01
89FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect3:01
90USAJonathan Brown (USA)Hagens Berman - Axeon3:01
91NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy3:01
92BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel3:01
93NEDMaikel Zijlaard (NED)Hagens Berman - Axeon3:01
94BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus3:01
95DENMorten Hulgaard (DEN)Coloquick5:37
96USACorey Davis (USA)Skyline5:37
97IRLDaire Feeley (IRL)Evopro Racing5:42
98BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:51
99GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development6:28
100BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect6:28
101BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cycling6:28
102ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy6:28
103AUSMichael Rice (AUS)6:28
104NORErlend Blikra (NOR)Coop6:28
105LUXTom Thill (LUX)Differdange - Geba6:28
106GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling6:28
107BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke6:28
108DENAlexander Salby (DEN)Coloquick6:28
109DENAndreas Kron (DEN)Riwal - Readynez6:28
110BELYves Coolen (BEL)Beat Cycling Club6:28
111BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept - B&b Hotels6:28

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden