De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen 2019

Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie 2019

SlowakijeSlowakije - 18 September 2019 - 21 September 2019


Algemeen klassement - 21 September 2019


1BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step17:14:21
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:01
3SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:03
4POLKamil Gradek (POL)CCC0:17
5SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:21
6BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:26
7AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:28
8AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:34
9SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:40
10BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:41
11NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X0:44
12GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:45
13NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates0:46
14RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:54
15POLLukasz Owsian (POL)CCC0:55
16DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez1:17
17FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk1:19
18ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:24
19CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author1:26
20ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM1:35
21SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil1:38
22SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:38
23NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles1:42
24NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy1:44
25NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X1:47
26NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles1:53
27NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno-X1:54
28ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step1:58
29ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:00
30LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step2:03
31DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez2:23
32CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author2:34
33NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X2:35
34DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step2:35
35NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates2:38
36SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:43
37NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles2:56
38LATEmils Liepins (LAT)WB Aqua Protect2:57
39PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC3:00
40NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development3:02
41SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect3:03
42FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step3:08
43CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author3:11
44RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:12
45CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author3:13
46SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil3:14
47FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:16
48AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:18
49GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development3:19
50RSAMatthew Beers (RSA)3:19
51RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:24
52CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author3:25
53NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj3:25
54POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe3:26
55FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:27
56NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles3:28
57FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM3:30
58SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica3:30
59RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo3:30
60NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles3:31
61FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy3:32
62DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez3:34
63SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze3:34
64ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk3:34
65ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD3:35
66SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil3:36
67CROJosip Rumac (CRO)3:42
68FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau3:47
69BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect3:50
70POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats3:52
71RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo3:54
72GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development3:55
73POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats3:55
74GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe3:59
75FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais4:13
76SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez4:18
77HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk4:25
78ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe4:28
79CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step4:28
80ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:29
81POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats4:29
82DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez4:36
83DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez4:49
84SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica4:49
85NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles4:58
86ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj5:25
87GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk5:30
88GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol5:32
89SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil5:36
90AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels5:45
91GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence5:45
92SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil5:50
93NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X5:54
94AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels6:16
95ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy6:20
96ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk6:40
97ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy6:41
98SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj6:48
99NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development6:50
100NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk6:53
101POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats6:54
102CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author6:59
103SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica7:15
104NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC7:22
105NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development7:41
106RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo8:01
107BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect8:03
108POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats8:08
109AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC8:41
110SVKRóbert Málik (SVK)8:42
111BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect8:54
112GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe9:02
113AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates9:07
114LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj9:22
115SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica9:45
116SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels9:50
117NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy10:20
118NORJonas Hvideberg (NOR)10:24
119ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk11:16
120BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect11:28
121FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect11:35
122SVKDavid Kasko (SVK)13:26
123SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica13:36
124SVKJuraj Lajcha (SVK)14:25
125NORIdar Andersen (NOR)Uno-X15:21
126HUNAndrás Forray (HUN)Pannon15:51
127BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step16:01
128SVKStanislav Beres (SVK)17:56
129AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels19:07
130SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica19:08
131HUNGergely Orosz (HUN)Pannon20:11
132SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil21:29
133RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo22:29
134SVKRichard Coma (SVK)25:07
135DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development25:13

Etappe 1 - Bardejov - Bardejov - 138,2 km - 18 September 2019Medium berg


1NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates3:21:48
2DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
3ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
4SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
5FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
6FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
7LATEmils Liepins (LAT)WB Aqua Protectzt
8ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:04
9NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles0:04
10BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:08
11AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:08
12NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development0:08
13NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:08
14FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:11
15SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:12
16NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno-X0:14
17POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats0:14
18CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:14
19SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:14
20RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
21POLLukasz Owsian (POL)CCC0:14
22NORJonas Hvideberg (NOR)0:14
23BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:14
24BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:14
25GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol0:14
26ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD0:14
27SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
28AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:14
29HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk0:14
30NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:14
31PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:14
32SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:14
33SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:14
34SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:14
35FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect0:14
36AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:14
37NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:14
38CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:14
39CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:14
40POLKamil Gradek (POL)CCC0:14
41SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:14
42SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
43FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:14
44FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:14
45SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:14
46SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:14
47RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
48NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles0:14
49SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:14
50LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:14
51RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
52GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:14
53CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:14
54NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development0:14
55SVKRóbert Málik (SVK)0:14
56ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM0:14
57NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X0:14
58DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez0:14
59HUNDaniel Moricz (HUN)0:14
60NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X0:14
61POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:14
62NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X0:14
63NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles0:14
64ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:14
65CROJosip Rumac (CRO)0:14
66ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:14
67RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
68AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:14
69NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:14
70SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
71NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:14
72DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez0:14
73CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:14
74BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect0:14
75DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez0:14
76FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:14
77SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
78RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
79POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats0:14
80SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:14
81SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:14
82SVKAdrian Babic (SVK)0:14
83GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:14
84GERTim Wollenberg (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:14
85CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:14
86AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:14
87NORIdar Andersen (NOR)Uno-X0:14
88ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:14
89HUNErik Fetter (HUN)Pannon0:14
90SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil0:14
91RSAMatthew Beers (RSA)0:14
92FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:14
93BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect0:14
94SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
95SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect0:14
96SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
97NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC0:14
98RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
99SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:14
100GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:14
101POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats0:14
102ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:14
103ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:14
104POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats0:14
105GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:14
106ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe0:14
107AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:14
108HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:14
109SVKStanislav Beres (SVK)0:14
110DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez0:14
111GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence0:14
112NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development0:14
113POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats0:14
114BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect0:14
115SVKJuraj Lajcha (SVK)0:14
116AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates0:14
117CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author0:14
118FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais0:14
119SVKDavid Kasko (SVK)0:14
120FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau0:14
121NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:14
122NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X0:14
123ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:50
124HUNAndrás Forray (HUN)Pannon0:52
125SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:59
126LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:14
127ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk1:17
128BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect1:19
129GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:19
130SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil1:24
131POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats1:24
132RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo1:36
133ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy1:36
134AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:40
135BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:57
136SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon1:57
137HUNGergely Orosz (HUN)Pannon1:57
138NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles0:14
139NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:14
140FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:57
141GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development0:14
142CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:14
143POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:14
144DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez0:14
145SVKRichard Coma (SVK)3:28
146DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development6:19
147HUNViktor Filutás (HUN)Pannon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Bardejov - Bardejov - 6,8 km - 18 September 2019Individuele Tijdrit


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj9:04
2BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:03
3LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:08
4POLKamil Gradek (POL)CCC0:10
5AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:12
6SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:12
7CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:15
8BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:17
9SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:23
10FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:23
11ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step0:24
12POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:25
13AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:25
14DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step0:25
15NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X0:28
16GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:29
17CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:30
18FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:33
19DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez0:36
20CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:36
21AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:37
22POLLukasz Owsian (POL)CCC0:38
23GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:39
24PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:40
25CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:41
26NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:41
27RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
28RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:42
29NORIdar Andersen (NOR)Uno-X0:42
30BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:42
31NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:43
32BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect0:43
33NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development0:43
34NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:43
35ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe0:44
36CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:49
37RSAMatthew Beers (RSA)0:49
38SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:50
39NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles0:50
40SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:50
41HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk0:50
42LATEmils Liepins (LAT)WB Aqua Protect0:51
43NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles0:51
44FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:51
45FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:52
46DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez0:52
47NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:52
48GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:53
49NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates0:54
50NORJonas Hvideberg (NOR)0:54
51CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:54
52RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:54
53NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X0:54
54CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:54
55BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:55
56SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:56
57FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:56
58GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol0:57
59ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:57
60SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:57
61NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development0:57
62NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development0:58
63SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:58
64BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect0:58
65ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:58
66GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:59
67SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:59
68AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:59
69NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:59
70AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates1:00
71FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:00
72GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development1:00
73SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica1:00
74NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles1:00
75SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect1:01
76NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno-X1:02
77NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:02
78SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil1:03
79SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica1:04
80NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC1:04
81FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais1:04
82BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect1:05
83SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil1:05
84ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:05
85FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy1:06
86FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau1:07
87AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:08
88POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats1:08
89ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:09
90SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:10
91SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica1:11
92RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:11
93CROJosip Rumac (CRO)1:12
94NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles1:12
95DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez1:12
96ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM1:15
97SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze1:15
98ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk1:15
99ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD1:16
100ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj1:16
101POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats1:17
102ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk1:18
103SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil1:18
104GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk1:20
105BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect1:20
106ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy1:20
107SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica1:21
108POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats1:22
109HUNDaniel Dina (HUN)Pannon1:22
110FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect1:23
111NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X1:23
112GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence1:23
113SVKDavid Kasko (SVK)1:24
114POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats1:26
115FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:29
116NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X1:29
117POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats1:29
118LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:31
119ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:32
120SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica1:33
121POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats1:33
122SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez1:33
123SVKStanislav Beres (SVK)1:33
124NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy1:34
125RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo1:35
126SVKAdrian Babic (SVK)1:36
127AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:36
128POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats1:37
129HUNErik Fetter (HUN)Pannon1:37
130DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development1:38
131HUNDaniel Moricz (HUN)1:38
132SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil1:40
133GERTim Wollenberg (GER)Felbermayr - Simplon Wels1:44
134SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica1:44
135HUNAndrás Forray (HUN)Pannon1:45
136HUNGergely Orosz (HUN)Pannon1:48
137SVKRóbert Málik (SVK)1:50
138AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:52
139CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author1:52
140DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez1:57
141SVKJuraj Lajcha (SVK)2:00
142RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:07
143RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo2:08
144DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez2:11
145SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon2:16
146SVKRichard Coma (SVK)2:16

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bardejov - Ruzomberok - 226,6 km - 19 September 2019Ontsnapping


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM5:46:42
2BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
3FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
4SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
5LATEmils Liepins (LAT)WB Aqua Protectzt
6FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protectzt
7BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
8POLKamil Gradek (POL)CCCzt
9NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
10SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
11AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:06
12NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates0:06
13BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:06
14ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
15SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:06
16ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step0:06
17RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:09
18GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development0:09
19SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:09
20POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:09
21ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:09
22CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:09
23SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:09
24SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:09
25CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:09
26AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:09
27ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD0:09
28LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:09
29POLLukasz Owsian (POL)CCC0:09
30DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step0:09
31NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X0:09
32RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo0:09
33GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:09
34PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:09
35HUNErik Fetter (HUN)Pannon0:09
36CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:09
37HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk0:09
38DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez0:09
39FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:09
40AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:09
41NORJonas Hvideberg (NOR)0:09
42CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:09
43POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats0:09
44NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:09
45SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:09
46ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:09
47RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:09
48NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development0:09
49SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
50FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:20
51FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy0:20
52SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:20
53DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez0:20
54NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:20
55NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X0:20
56NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno-X0:20
57NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:20
58CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:20
59SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:20
60NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X0:20
61AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:20
62NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles0:20
63BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect0:20
64DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez0:20
65CROJosip Rumac (CRO)0:20
66SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:20
67FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:20
68FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:20
69SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
70NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:20
71DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez0:20
72RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
73SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil0:20
74SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
75NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles0:20
76ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:20
77NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles0:20
78RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
79AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:20
80RSAMatthew Beers (RSA)0:20
81DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development0:20
82CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:20
83POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats0:20
84SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:20
85ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:20
86BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect0:20
87CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:20
88SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica0:20
89POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats0:20
90BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect0:20
91HUNGergely Orosz (HUN)Pannon0:20
92SVKStanislav Beres (SVK)0:20
93NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:20
94RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:20
95SVKJuraj Lajcha (SVK)0:20
96FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais0:20
97SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:20
98POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats0:20
99NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development0:20
100FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:20
101NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:20
102ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:41
103GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:45
104SVKRóbert Málik (SVK)0:47
105GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:50
106GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence0:57
107SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica1:02
108FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj1:07
109ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj1:07
110GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development1:09
111NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X1:09
112SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon1:09
113SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect1:09
114HUNAndrás Forray (HUN)Pannon1:09
115SVKDavid Kasko (SVK)1:09
116GERTim Wollenberg (GER)Felbermayr - Simplon Wels1:09
117GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol1:09
118HUNDaniel Dina (HUN)Pannon1:09
119ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe1:09
120NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC1:13
121ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy1:13
122ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:15
123FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau1:15
124SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:15
125BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:26
126SVKRichard Coma (SVK)1:26
127AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates1:26
128POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:26
129DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez1:26
130AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC1:26
131GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:31
132SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil1:31
133RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo1:57
134NORIdar Andersen (NOR)Uno-X2:18
135LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:18
136BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect2:40
137AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:45
138SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:09
139NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy3:18
140NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development3:49
141SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica
142CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author
143POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats
144HUNDaniel Moricz (HUN)
145SVKAdrian Babic (SVK)
146POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Ruzomberok - Hlohovec - 200,6 km - 20 September 2019Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:39:09
2BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:02
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates0:02
4SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:05
5BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:05
6AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:05
7SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates0:05
8FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:05
9BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:05
10POLKamil Gradek (POL)CCC0:05
11AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:05
12DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez0:05
13GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:05
14RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:05
15NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X0:05
16POLLukasz Owsian (POL)CCC0:05
17NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:16
18ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:16
19NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles0:19
20NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:19
21SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:19
22DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez0:19
23CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:26
24SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:26
25NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno-X0:30
26NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X0:32
27SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobil0:32
28ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:32
29ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM0:32
30SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil0:47
31SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect0:50
32NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X0:50
33FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau1:04
34POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats1:08
35SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe1:09
36POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:14
37NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:14
38DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez1:14
39LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step1:14
40GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol1:14
41ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step1:42
42NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:54
43GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development1:56
44NORJonas Hvideberg (NOR)1:56
45SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:56
46DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step2:08
47RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo2:08
48SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica2:08
49SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica2:08
50CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author2:08
51GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:08
52GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development2:08
53CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author2:08
54HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk2:08
55CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step2:08
56CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author2:08
57AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:08
58NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X2:08
59NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development2:08
60NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles2:08
61FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:08
62ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD2:08
63SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica2:08
64CROJosip Rumac (CRO)2:08
65SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels2:08
66PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC2:08
67FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:08
68FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect2:08
69SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil2:08
70POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats2:08
71RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:08
72FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy2:08
73NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk2:08
74FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:08
75FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step2:08
76GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:08
77ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe2:08
78BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect2:08
79AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:08
80LATEmils Liepins (LAT)WB Aqua Protect2:08
81SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil2:08
82SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze2:08
83SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica2:08
84ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk2:08
85GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk2:08
86CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author2:08
87NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles2:08
88BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect2:08
89RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:08
90SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez2:08
91CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author2:08
92GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence2:08
93DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez2:08
94LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj2:08
95ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj2:08
96NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles2:08
97SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil2:08
98RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:08
99RSAMatthew Beers (RSA)2:08
100AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:08
101NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development2:08
102ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy2:08
103DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez2:08
104NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charles2:08
105RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo2:08
106SVKRóbert Málik (SVK)2:40
107FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais2:46
108POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats2:52
109POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats2:52
110POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats2:52
111ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy2:52
112NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development2:52
113ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk2:52
114ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:52
115NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC2:52
116AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC3:12
117NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy3:16
118AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates3:16
119BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect3:19
120BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect4:04
121NORIdar Andersen (NOR)Uno-X5:02
122FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj8:40
123HUNGergely Orosz (HUN)Pannon8:40
124ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk8:40
125SVKDavid Kasko (SVK)8:40
126SVKJuraj Lajcha (SVK)8:40
127HUNAndrás Forray (HUN)Pannon8:40
128SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica8:40
129SVKStanislav Beres (SVK)8:40
130SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica9:10
131SVKRichard Coma (SVK)9:25
132RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo9:25
133AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels9:25
134BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step9:31
135DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development9:31
136SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil9:31
137GERTim Wollenberg (GER)Felbermayr - Simplon Wels
138HUNDaniel Dina (HUN)Pannon
139SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon
140HUNErik Fetter (HUN)Pannon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Hlohovec - Senica - 142,1 km - 21 September 2019Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Deceuninck - Quick Step3:17:36
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
4SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
5ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
7LATEmils Liepins (LAT)WB Aqua Protectzt
8DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
9BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
10DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
11NEDBoy Van Poppel (NED)Roompot - Charleszt
12SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
13ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTMzt
14AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
15BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
16SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
17SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirateszt
18RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
19POLKamil Gradek (POL)CCC0:04
20GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development0:04
21DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Riwal - Readynez0:04
22DENRasmus Christian Quaade (DEN)Riwal - Readynez0:04
23SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica0:04
24ITANicola Venchiarutti (ITA)Friuli ASD0:04
25NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X0:04
26NORTorjus Sleen (NOR)Uno-X0:04
27POLLukasz Owsian (POL)CCC0:04
28NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Charles0:04
29RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
30ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:04
31POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:04
32ITAMatteo Montaguti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
33AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
34BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:04
35NEDEdo Maas (NED)Sunweb Development0:04
36GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development0:04
37CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:04
38FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:04
39NORMarkus Hoelgård (NOR)Uno-X0:04
40POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats0:04
41SUILukas Spengler (SUI)WB Aqua Protect0:04
42FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais0:04
43NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X0:04
44GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:04
45NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates0:04
46CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:04
47NEDTim Naberman (NED)Sunweb Development0:04
48PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:04
49RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
50DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez0:04
51RSAMatthew Beers (RSA)0:04
52FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:04
53BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect0:04
54ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:04
55SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:04
56SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:04
57SLOAljaz Omrzel (SLO)Adria Mobil0:04
58CROJosip Rumac (CRO)0:04
59ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy0:04
60GERMartin Salomon (GER)Sunweb Development0:04
61SVKMatús Stocek (SVK)Beltrami Tsa - Hopplà - Petroli Firenze0:04
62AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academy0:04
63NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles0:04
64BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect0:04
65CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:04
66CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:04
67FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:04
68CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:04
69FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:04
70RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
71RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:04
72NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:19
73SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:19
74FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:20
75POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:23
76FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau0:23
77NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy0:26
78SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:26
79NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles0:26
80ITAOscar Gatto (ITA)Bora - Hansgrohe0:29
81NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:29
82ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:34
83LUXBob Jungels (LUX)Deceuninck - Quick Step0:34
84ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:55
85GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk1:19
86NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X1:19
87ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:19
88HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk1:19
89POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats1:19
90SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica1:19
91GBRSimon Carr (GBR)AVC Aix-en-Provence1:19
92DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Riwal - Readynez1:19
93CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step1:26
94ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy1:26
95NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles1:40
96SVKDavid Kasko (SVK)2:14
97GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol2:14
98BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step2:14
99SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil2:14
100AUTFabian Steininger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:14
101POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats2:14
102AUTFlorian Kierner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels2:14
103NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy2:14
104NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC2:14
105SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj2:29
106GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3:27
107AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC3:27
108SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica3:27
109SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica3:27
110SVKRóbert Málik (SVK)3:27
111SVKJuraj Lajcha (SVK)3:27
112NEDNils Sinschek (NED)Sunweb Development3:27
113NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk3:27
114HUNAndrás Forray (HUN)Pannon3:27
115RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo3:27
116LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:27
117POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats3:27
118BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect3:27
119AUSRory Sutherland (AUS)Uae Team Emirates3:27
120SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobil3:27
121AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:27
122CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author4:14
123SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels6:37
124SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica6:37
125RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo7:25
126SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil7:25
127SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica7:25
128SVKStanislav Beres (SVK)7:25
129NORJonas Hvideberg (NOR)7:27
130NORIdar Andersen (NOR)Uno-X7:27
131DENLudvig Anton Wacker (DEN)Sunweb Development7:27
132HUNGergely Orosz (HUN)Pannon7:27
133BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect8:06
134FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect8:06
135SVKRichard Coma (SVK)8:34
136FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden