De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Slovaquie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Slovaquie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen 2015

Tour de Slovaquie 2015

SlowakijeSlowakije - 10 Juni 2015 - 14 Juni 2015


Algemeen klassement - 14 Juni 2015


1ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASD20:09:10 
2AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:13 
3POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Author0:15 
4UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISDzt
5KAZMatvey Nikitin (KAZ)0:17 
6KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever0:21 
7ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
8UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
9SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencin2:35 
10CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Author2:37 
11SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen2:40 
12SVKMartin Mahdar (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
13ITACristiano Monguzzi (ITA)2:41 
14BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea3:58 
15NEDBram Nolten (NED)Parkhotel Valkenburgzt
16CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
17UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc4:07 
18SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
19RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katusha4:09 
20BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal Espoirs4:11 
21BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
22NZLJames Judd (NZL)Parkhotel Valkenburgzt
23CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
24POLBartosz Warchol (POL)Whistle - Ziemia Brzeskazt
25SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencin5:26 
26ITAFilippo Fortin (ITA)GM5:35 
27SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:39 
28CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy5:42 
29UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc5:43 
30SVKJuraj Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:46 
31RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katusha5:47 
32NEDThijs van Amerongen (NED)5:48 
33CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastro5:49 
34ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt
35UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISDzt
36SLOUros Repse (SLO)zt
37CZETomás Koudela (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
38COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)GMzt
39ITAFabio Chinello (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
40UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdczt
41ITAAlessandro Mario Ferrarotti (ITA)GM6:52 
42RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katusha7:08 
43RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha7:52 
44ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASD9:03 
45KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)9:24 
46SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Project9:48 
47GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Project9:49 
48ITASebastian Stamegna (ITA)GMzt
49NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburgzt
50CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
51POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
52BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fideazt
53AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Project10:36 
54NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea11:00 
55ITAMarco D'Urbano (ITA)GMzt
56SUIAdrien Chenaux (SUI)11:02 
57KAZGalym Akhmetov (KAZ)zt
58RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katushazt
59ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenway11:08 
60ITADaniele Cavasin (ITA)GM11:16 
61SVKMartin Haring (SVK)Banska Bystrica13:25 
62SUIAlexandre Mercier (SUI)15:02 
63BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
64UKRRinat Udod (UKR)ISDzt
65AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project15:09 
66NEDNiels Wubben (NED)Telenet - Fidea16:18 
67UKRTimur Maleiev (UKR)ISD16:54 
68KAZPavel Gatskiy (KAZ)18:13 
69CZEMichael Kukrle (CZE)19:03 
70CZEPetr Hampl (CZE)19:35 
71CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Authorzt
72DENMarc Christian Garby (DEN)Idea 2010 ASD19:52 
73ITARenzo Zanelli (ITA)Kemo - Dukla Trencin22:34 
74SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academy23:45 
75FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenway23:49 
76KAZArtyom Zakharov (KAZ)23:51 
77ITADavide Ballerini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani25:23 
78BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea27:29 
79ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASD28:23 
80BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirs31:31 
81UKRDmytro Krivtsov (UKR)ISD35:32 
82GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Wels37:59 
83CZETomás Okrouhlický (CZE)CK Pribram - Fany Gastro38:00 
84SUIYves Mercier (SUI)39:03 
85CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov39:21 
86UKRVasyl Malynivskyi (UKR)Kolls - Bdc40:04 
87NEDRick Van Breda (NED)Parkhotel Valkenburgzt
88DENMathias Krigbaum (DEN)Lotto - Soudal Espoirs40:08 
89SVKRoman Bronis (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
90SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenway40:18 
91UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdc41:22 
92SUILaurent Beuret (SUI)41:59 
93CZEVojtech Hacecký (CZE)ASC Dukla Praha42:24 
94SVKFilip Taragel (SVK)Ex23 - Saroni43:09 
95ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigiani43:19 
96SVKMiroslav Debnár (SVK)43:39 
97SVKJozef Palcak (SVK)Banska Bystrica43:46 
98ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASD44:09 
99HUNZoltan Lengyel (HUN)Utensilnord47:13 
100SVKMatej Krajicek (SVK)54:29 
101CZEJosef Hosek (CZE)Whirlpool - Author54:31 
102SUIRomain Aubert (SUI)56:50 
103SVKJuraj Lajcha (SVK)Kemo - Dukla Trencin1:00:53 
104ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academy1:02:48 
105BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:05:20 

Etappe 1 - Sahy - Telgárt - 181,1 km - 10 Juni 2015Sprint


1ITAFilippo Fortin (ITA)GM3:57:52 
2AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
3ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
4SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
5ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
6ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Buenos Aires Provinciazt
7BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
8SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
9KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
10BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fideazt
11GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
12KAZPavel Gatskiy (KAZ)zt
13AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
14CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastrozt
15SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
16HUNJános Pelikán (HUN)Utensilnordzt
17BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
18NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fideazt
19UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
20POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
21SUIAdrien Chenaux (SUI)zt
22SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
23RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
24ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
25NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburgzt

Etappe 2 - Telgárt - Poprad - 158,6 km - 11 Juni 2015Sprint


1AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project
2UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc
3ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASD


Etappe 3 - Poprad - Ziar nad Hronom - 196,2 km - 12 Juni 2015Berg


1ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASD4:51:36 
2AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
3KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
4ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
5UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
6POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
7UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISDzt
8KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever0:03 
9SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamen2:20 
10SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
11ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
12CZEJirí Polnický (CZE)Whirlpool - Authorzt
13SVKMartin Mahdar (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
14RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
15CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenway3:37 
16NEDBram Nolten (NED)Parkhotel Valkenburgzt
17BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fideazt
18UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdc3:50 
19CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
20BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
21KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)zt
22SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
23BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
24RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
25UKRTimur Maleiev (UKR)ISDzt

Etappe 4 - Ziar nad Hronom - Nové Mesto nad Váhom - 201,7 km - 13 Juni 2015Sprint


1SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencin4:58:44 
2ITADaniele Cavasin (ITA)GMzt
3POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
4BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fideazt
5UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
6SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
7ITACristiano Monguzzi (ITA)zt
8RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
9CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamenzt
10CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
11BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fideazt
12BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
13AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
14UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISDzt
15SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16POLBartosz Warchol (POL)Whistle - Ziemia Brzeskazt
17UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdczt
18RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Awt - Greenwayzt
20ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt
21COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)GMzt
22SLOUros Repse (SLO)zt
23ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
24AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
25GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt

Etappe 5 - Nové Mesto nad Váhom - Bratislava - 123,5 km - 14 Juni 2015Sprint


1SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:35:27 
2SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
3ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
4UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - Bdczt
5KAZMatvey Nikitin (KAZ)zt
6ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
7ITADavide Ballerini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
8ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
9SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
10POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
11BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
12ITASebastian Stamegna (ITA)GMzt
13UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISDzt
14ITARenzo Zanelli (ITA)Kemo - Dukla Trencinzt
15BELEmiel Planckaert (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
16SVKJuraj Sagan (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
18RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
19KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
20ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
21CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastrozt
22SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
23AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
24UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISDzt
25ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden