De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Grand Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise 2015

FrankrijkFrankrijk - 10 Mei 2015


Grand Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise - 10 Mei 2015


1BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoi3:57:15 
2ITAAndrea Pasqualon (ITA)zt
3BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
4ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skodazt
5FRAGwénnaël Tallonneau (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
6FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
7FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
8SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skodazt
9FRAMarc Fournier (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
10FRAJérôme Mainard (FRA)Armée de Terrezt
11FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:06 
12FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
13FRAJustin Mottier (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:09 
14BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelles0:16 
15FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:59 
16BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
17FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
18FRAVictor Fobert (FRA)zt
19BELNiels De Rooze (BEL)Veranclassic - Ekoizt
20FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
22BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
23FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
24FRAWilfried Canales (FRA)zt
25FRASébastien Foucher (FRA)Guidon Chalettoiszt
26FRAGuillaume Janvier (FRA)zt
27FRAKévin Couture (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
28FRAAxel Flet (FRA)zt
29BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)Veranclassic - Ekoizt
30NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
31BELJonathan Dufrasne (BEL)zt
32BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
33HUNGergely Somogyi (HUN)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
34FRAValentin Gouel (FRA)zt
35ERITemesgen Teklehaimanot (ERI)Roth - Skodazt
36BELEdwig Cammaerts (BEL)Veranclassic - Ekoizt
37NZLMatthew Zenovich (NZL)Cct - Champion System1:03 
38GBRJames Spragg (GBR)zt
39FRAFélix Pouilly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:05 
40FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terre1:06 
41FRAPierre Lebreton (FRA)1:08 
42ITAAndrea Vaccher (ITA)Roth - Skoda1:15 
43FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:20 
44FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise2:08 
45FRAQuentin Tanis (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
46FRAMaxime Huygens (FRA)zt
47BELTom Goovaerts (BEL)Cct - Champion Systemzt
48LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Löschzt
49FRAMartial Roman (FRA)Veranclassic - Ekoizt
50SUITristan Marguet (SUI)Roth - Skoda5:45 
51FRABaptiste Traca (FRA)CC Nogent-Sur-Oise6:45 
52FRAMédéric Mancel (FRA)zt
53LTUDarijus Dzervus (LTU)Cct - Champion Systemzt
54BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie - Bruxelles7:15 
55BELRemi Delmarquette (BEL)zt
56FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terrezt
57GERRick Ampler (GER)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden