De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Andratx-Mirador d'Es Colomer - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Andratx-Mirador d'Es Colomer - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2015

Trofeo Andratx-Mirador d'Es Colomer 2015

SpanjeSpanje - 30 Januari 2015


Trofeo Alcudia-Platja de Muro - 30 Januari 2015


1GBRStephen Cummings (GBR)MTN - Qhubeka3:56:30 
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
3ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin0:06 
4NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
5CZELeopold König (CZE)Team Ineoszt
6ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar0:13 
7BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineos0:15 
8ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
9USAIan Boswell (USA)Team Ineoszt
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
11AHOMarc De Maar (AHO)Roompot0:18 
12BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos0:22 
13ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
14LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racing0:25 
15RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka0:30 
16POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:34 
17PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garmin0:35 
18ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH0:38 
19IRLPhilip Deignan (IRL)Team Ineos0:41 
20FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:45 
21GERBjörn Thurau (GER)Bora - Argon 180:47 
22BELLouis Vervaeke (BEL)Lotto - Soudal0:58 
23ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubeka1:00 
24GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:14 
25RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka1:16 
26COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga1:18 
27RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka1:24 
28FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis1:27 
29FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
30PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
31SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Garmin1:58 
32ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racing1:59 
33NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
34SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skoda2:41 
35PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
36NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Garmin2:57 
37ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Burgos - BH3:10 
38GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal3:54 
39ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
40ESPMarcos Jurado Rodriguez (ESP)5:09 
41ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar5:42 
42ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
43ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH7:25 
44PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 188:22 
45ITACristiano Salerno (ITA)Bora - Argon 18zt
46GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
47SUIMarcel Wyss (SUI)Iamzt
48ESPMario González Salas (ESP)Active Jetzt
49SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energyzt
50LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
51POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
52FRAJérôme Coppel (FRA)Iamzt
53POLPawel Bernas (POL)Active Jetzt
54SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
55BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudalzt
56ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
57AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
58NEDMike Terpstra (NED)Roompotzt
59ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Murias Taldeazt
60DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
61NEDMaurits Lammertink (NED)Roompotzt
62SUIMathias Frank (SUI)Iamzt
63ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
64ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Murias Taldea8:49 
65GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice9:24 
66FRAJohn Gadret (FRA)Movistar10:05 
67ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:41 
68GBRDaniel Patten (GBR)Wigginszt
69NEDEtienne Van Empel (NED)Roompotzt
70ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BHzt
71ESPRubén Sánchez (ESP)zt
72FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
73DENMads Pedersen (DEN)Cult Energyzt
74POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
75FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
76FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
77FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energyzt
78ESPJon Ander Insausti Irastorza (ESP)Murias Taldeazt
79POLKamil Gradek (POL)Active Jetzt
80NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompotzt
81RUSPetr Ignatenko (RUS)Rusvelozt
82RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
83GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
84ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
85USALawrence Warbasse (USA)Iamzt
86NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garminzt
87ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek Factory Racingzt
88ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
89GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 18zt
90POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
91GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 18zt
92FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
93ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
94BELThomas Degand (BEL)Iamzt
95NEDSebastian Langeveld (NED)Cannondale - Garminzt
96BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
97IRLDaniel Martin (IRL)Cannondale - Garminzt
98NEDReinier Honig (NED)Roompotzt
99BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
100BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
101SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
102FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis13:53 
103FRALoïc Chetout (FRA)Cofidiszt
104USAMatthew Busche (USA)Trek Factory Racingzt
105FRAMaxime Mederel (FRA)Europcarzt
106RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubeka13:55 
107ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineoszt
108ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar13:59 
109ESPDario Hernandez Illana (ESP)Burgos - BHzt
110SUIFabian Cancellara (SUI)Trek Factory Racing14:02 
111FRADamien Garcia (FRA)Froy - Oslo17:14 
112POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
113ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Murias Taldeazt
114FRAJulien Morice (FRA)Europcarzt
115ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BHzt
116ESPUnai Itziarte Munoz (ESP)Murias Taldeazt
117RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
118ESPImanol Estévez Salas (ESP)Murias Taldeazt
119RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
120JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
121DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
122NORJon Sæverås Breivold (NOR)Froy - Oslozt
123NOROddbjørn Klomsten Andersen (NOR)Froy - Oslozt
124DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energyzt
125POLMateusz Taciak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
126GERYannick Eckmann (GER)Roth - Skodazt
127ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar Ecuadorzt
128SUIColin Stüssi (SUI)Roth - Skodazt
129GBROwain Doull (GBR)Wigginszt
130CANDominique Rollin (CAN)Cofidiszt
131RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelozt
132GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Garminzt
133POLPawel Franczak (POL)Active Jetzt
134RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
135NEDRaymond Kreder (NED)Roompot17:22 
136GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
137BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal17:24 
138ERITemesgen Teklehaimanot (ERI)Roth - Skodazt
139GERChristian Mager (GER)Cult Energy17:25 
140FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
141RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka18:01 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden