De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Black Sea Cycling Tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Black Sea Cycling Tour - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen 2015

Black Sea Cycling Tour 2015

BulgarijeBulgarije - 5 September 2015 - 6 September 2015


Algemeen klassement - 6 September 2015


1UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc6:08:12 
2KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)0:13 
3SRBNikola Kozomara (SRB)0:17 
4RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katusha0:22 
5KAZMatvey Nikitin (KAZ)0:23 
6POLPawel Cieslik (POL)Whirlpool - Authorzt
7ROUAndrei Nechita (ROU)zt
8KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4everzt
9RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
10KAZNikita Stalnov (KAZ)zt
11RUSSergey Rozin (RUS)Itera - Katushazt
12BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)zt
13SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
14CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Authorzt
15BULStanimir Cholakov (BUL)zt
16POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
17BULStefan Koychev Hristov (BUL)zt
18BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)zt
19UKRAndriy Khripta (UKR)zt
20UKRDenys Kostyuk (UKR)zt
21RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katusha7:44 
22KAZArtyom Zakharov (KAZ)zt
23CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author12:32 
24BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club12:34 
25RUSSergey Belykh (RUS)zt
26KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4everzt
27KAZSergey Luchshenko (KAZ)zt
28ESPMartin Lestido Rey (ESP)zt
29MARAbdelatif Saadoune (MAR)zt
30KAZNurbolat Kulimbetov (KAZ)15:08 
31MARMouhcine Lahsaini (MAR)15:14 
32POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory18:14 
33KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4everzt
34KAZNikita Panassenko (KAZ)zt
35UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdczt
36POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
37SRBMilos Borisavljevic (SRB)Roth - Skodazt
38KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4everzt
39GRENikolaos Ioannidis (GRE)zt
40TURNazim Bakirci (TUR)Torku Seker Spor19:08 
41KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever19:11 
42MARReda Aadel (MAR)20:40 
43UKRYurii Shumilov (UKR)Kyiv Capital Racing25:30 
44ISROmer Goldstein (ISR)zt
45TURSerkan Balkan (TUR)zt
46POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
47UKRPavlo Bondarenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
48POLWojciech Skarzynski (POL)zt
49BULMario Suchev (BUL)zt
50TURMirac Kal (TUR)Torku Seker Sporzt
51BULMomchil Robov (BUL)zt
52UKRValerii Taradai (UKR)Kyiv Capital Racingzt
53CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Authorzt
54UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc26:18 
55KAZGrigoriy Shtein (KAZ)29:06 
56KAZRoman Vassilenkov (KAZ)zt
57MARHassan Zahboune (MAR)zt
58UKRDmytro Grabovskyy (UKR)31:09 
59ISRRoy Goldstein (ISR)Cycling Academy31:10 
60POLBartosz Pilis (POL)zt
61TURIsmail Aksoy (TUR)Torku Seker Sporzt
62TURMutlu Mert (TUR)zt
63SVKMartin Duben (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
64BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Clubzt
65BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)zt
66KAZRobert Gaineyev (KAZ)zt
67UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - Bdczt
68UKRSergiy Kozachenko (UKR)Kyiv Capital Racingzt
69BULPlamen Dimov (BUL)zt
70BULIvan Azhi (BUL)zt
71SRBStefan Stefanovic (SRB)Keith Mobel - Partizanzt
72CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Authorzt
73CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Authorzt
74SRBJovan Zekavica (SRB)Nankang - Dynatekzt
75BULVelizar Furlanski (BUL)zt
76SRBIvan Stevic (SRB)Nankang - Dynatekzt
77SRBDejan Maric (SRB)zt
78ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Tusnad32:04 

Etappe 1 - Bourgas - Dobrich - 5 September 2015Sprint


Etappe 2 - Dobrich - Varna - 6 September 2015Sprint

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden