De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Route Adélie de Vitré 2015

FrankrijkFrankrijk - 3 April 2015


Route Adélie de Vitré - 3 April 2015


1FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement4:58:55 
2FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
3BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
4FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
5FRABenjamin Giraud (FRA)Marseille 13 - KTMzt
6FRASteven Tronet (FRA)Auber 93zt
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
8FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
10COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
11COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Team Colombiazt
12FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
13GBRRussell Downing (GBR)Cult Energyzt
14FRAMaxime Renault (FRA)Auber 93zt
15FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
16FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
17FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
18FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
19USAKiel Reijnen (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
20JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
21FRACésar Bihel (FRA)Auber 93zt
22FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
23FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
24RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
25FRAClément Koretzky (FRA)zt
26DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Cult Energyzt
27ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
28FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
29FRAAlexandre Blain (FRA)Marseille 13 - KTMzt
30FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
31USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
32BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
33FRALoïc Desriac (FRA)Kinanzt
34RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
35ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidiszt
36ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
37FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:12 
38GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
39FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt
40GERChristian Mager (GER)Cult Energyzt
41GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
42FRAGuillaume Levarlet (FRA)zt
43ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Vorarlberg0:16 
44FRARémy Di Grégorio (FRA)Marseille 13 - KTMzt
45BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
46FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlberg0:23 
47FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:24 
48FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
49COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Team Colombiazt
50FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:28 
51ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:33 
52FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
53FRAOlivier Le Gac (FRA)La Française des Jeuxzt
54FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
55FRABryan Nauleau (FRA)Europcar0:37 
56BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
57FRAJulien Guay (FRA)Auber 930:41 
58FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:46 
59FRADavid Cherbonnet (FRA)Armée de Terre0:55 
60FRARomain Le Roux (FRA)Armée de Terrezt
61RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
62FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeuxzt
63SWEGustav Erik Larsson (SWE)Cult Energyzt
64ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
65CZEKarel Hník (CZE)Cult Energyzt
66BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
67BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelles0:58 
68SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg0:59 
69FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Europcar1:05 
70FRAEtienne Tortelier (FRA)Armée de Terrezt
71BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
72FRAThéo Vimpere (FRA)Auber 931:08 
73FRAJulien El Farès (FRA)Marseille 13 - KTMzt
74FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux1:12 
75LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Marseille 13 - KTM1:45 
76FRAJulien Loubet (FRA)Marseille 13 - KTMzt
77FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
78COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombia1:47 
79VENCarlos Johan Gálviz Garcia (VEN)Androni Giocattoli - Sidermeczt
80JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinanzt
81NAMDan Craven (NAM)Europcarzt
82GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
83BELThomas Wertz (BEL)Wallonie - Bruxelles1:53 
84FRARomain Lemarchand (FRA)Cult Energy1:57 
85LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
86RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
87BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
88AUSJonathan Clarke (AUS)United Health Care Presented by Maxxiszt
89BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
90FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeuxzt
91JAPYuma Koishi (JAP)Cct - Champion Systemzt
92AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinanzt
93BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelles3:05 
94FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis3:15 
95USAJohn Murphy (USA)United Health Care Presented by Maxxis4:44 
96FRAClément Penven (FRA)Marseille 13 - KTM5:13 
97FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis5:41 
98AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg7:30 
99DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Androni Giocattoli - Sidermec7:35 
100SLOGregor Gazvoda (SLO)Kinanzt
101FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
102FRAMaxime Cam (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
103FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale7:52 
104FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden