De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Banjaluka Belgrade I - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Banjaluka Belgrade I - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Servië

Uitslagen 2015

Banjaluka Belgrade I 2015

ServiëServië - 18 April 2015


Banjaluka Belgrade I - 18 April 2015


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:59:17 
2GRECharalampos Kastrantas (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
3GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt
4SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljanazt
5SLOMatej Mugerli (SLO)Synergy Baku Cycling Projectzt
6AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
7ITARenzo Zanelli (ITA)Kemo - Dukla Trencinzt
8SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljanazt
9ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
10SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
11SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
12AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlifezt
13HUNGergely Popovics (HUN)zt
14SRBJovan Zekavica (SRB)Nankang - Dynatekzt
15GREStylianos Farantakis (GRE)zt
16ISRBen Einhorn (ISR)Cycling Academyzt
17SLOTadej Logar (SLO)zt
18TURGökhan Hasta (TUR)zt
19SLOJernej Svab (SLO)zt
20AUTMario Schoibl (AUT)Tirolzt
21GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
22SRBMarko Stankovic (SRB)Nankang - Dynatekzt
23SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljanazt
24AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMCzt
25ISRYoav Bar (ISR)Cycling Academyzt
26POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academyzt
27MDAVictor Cartin (MDA)zt
28AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
29HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnordzt
30TURKemal Kücükbay (TUR)zt
31SVKMartin Duben (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
32POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
33ROUZoltan Sipos (ROU)Utensilnordzt
34SLOMatic Safaric Kolar (SLO)Radenska Ljubljanazt
35GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
36SLOZiga Groselj (SLO)zt
37SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
38MDASergiu Cioban (MDA)zt
39SLOMiha Poljanec (SLO)zt
40SRBNikola Kozomara (SRB)zt
41HUNViktor Filutás (HUN)Utensilnordzt
42CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
43HUNZoltan Ruttkay (HUN)zt
44HUNBalázs Rózsa (HUN)Utensilnordzt
45AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
46ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
47GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
48SVKMatej Jurco (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
49SRBGabor Kasa (SRB)Nankang - Dynatekzt
50LATViesturs Luksevics (LAT)zt
51GERJohannes Schinnagel (GER)Felbermayr - Simplon Welszt
52SLOZan Jerkic (SLO)Radenska Ljubljanazt
53HUNBotond Hollo (HUN)Utensilnordzt
54ISRGuy Gabay (ISR)Cycling Academyzt
55SRBStefan Stefanovic (SRB)Keith Mobel - Partizanzt
56HUNMarton Solymosi (HUN)zt
57SUIMarcel Huber (SUI)Felbermayr - Simplon Welszt
58AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlifezt
59NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
60GREMichail Kortsidakis (GRE)zt
61AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
62AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
63BULYordan Andreev (BUL)zt
64AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
65AUTFlorian Schipflinger (AUT)Tirolzt
66GRENikolaos Ioannidis (GRE)zt
67SRBGoran Antonijevic (SRB)Keith Mobel - Partizanzt
68AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
69AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
70MNEGoran Cerovic (MNE)zt
71SLOMatic Groselj (SLO)zt
72BULStefan Koychev Hristov (BUL)zt
73BULBorislav Ivanov (BUL)zt
74SLOGregor Krajnc (SLO)Radenska Ljubljanazt
75SLOGasper Robnik (SLO)zt
76AUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
77BULStanimir Cholakov (BUL)zt
78BULGeorgi Petrov Georgiev (BUL)zt
79SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
80GREIoannis Iliadis (GRE)zt
81ITAThomas Capocchi (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
82HUNGergely Kiss (HUN)zt
83AUTFlorian Gaugl (AUT)WSA - Greenlifezt
84SLOMatej Razingar (SLO)zt
85AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
86SRBMarko Danilovic (SRB)Nankang - Fondriestzt
87AUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
88ISRIdo Zilberstein (ISR)Cycling Academyzt
89BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)zt
90AUTMichael Gogl (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
91SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
92AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMCzt
93TURSerkan Balkan (TUR)zt
94HUNBence Loki (HUN)zt
95HUNAttila Tóth (HUN)zt
96SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
97SRBMilos Borisavljevic (SRB)Roth - Skodazt
98SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
99ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
100CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
101AUTAlexander Brus (AUT)WSA - Greenlifezt
102SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobilzt
103SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
104SRBDusan Kalaba (SRB)Nankang - Fondriestzt
105HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
106LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
107LATKaspars Sergis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
108BULMario Suchev (BUL)zt
109AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlifezt
110ITANicola Poletti (ITA)d'Amico - Bottecchia0:53 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden