De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofej Umag - Umag Trophy - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofej Umag - Umag Trophy - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2015

Trofej Umag - Umag Trophy 2015

KroatiëKroatië - 4 Maart 2015


Trofej Umag - Umag Trophy - 4 Maart 2015


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil3:25:16 
2AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
3RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
4ITARino Gasparrini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
5POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6ITAMatteo Malucelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
7CROJosip Rumac (CRO)Adria Mobilzt
8RUSAnton Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
9NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Developmentzt
10SLOAldo Ino Ilesic (SLO)Vorarlbergzt
11AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
12SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
13CROBruno Maltar (CRO)Meridiana - Kamenzt
14GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburgzt
15NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sørzt
16GERBenjamin Edmüller (GER)Heizomatzt
17AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
18SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
19NORVegard Robinson Bugge (NOR)Sparebanken Sørzt
20ITADavide Ballerini (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
21FRAAlexis Guerin (FRA)Awt - Greenwayzt
22SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academyzt
23SLOMartin Otonicar (SLO)Radenska Ljubljana0:10 
24GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
25ESPAlvaro Cuadros Morata (ESP)Awt - Greenwayzt
26RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha0:24 
27SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil0:26 
28SRBJovan Zekavica (SRB)Nankang - Dynatekzt
29ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
30HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMCzt
31AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirolzt
32SLOTadej Logar (SLO)zt
33POLMichal Paluta (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34FRARayane Bouhanni (FRA)Awt - Greenwayzt
35GERJan Brockhoff (GER)Awt - Greenwayzt
36SLOMatic Safaric Kolar (SLO)Radenska Ljubljanazt
37SLOZan Jerkic (SLO)Radenska Ljubljanazt
38RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
39GERHolger Burkhardt (GER)Heizomatzt
40NORChrister Jensen (NOR)Ringeriks - Kraftzt
41NEDMitchell Cornelisse (NED)Rabobank Developmentzt
42POLPatryk Talaga (POL)Cycling Academyzt
43POLWojciech Migdal (POL)Cycling Academyzt
44NORChristian Erwan Kaggestad (NOR)Sparebanken Sørzt
45GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburgzt
46GERJulien Essers (GER)Heizomatzt
47POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejovzt
48SRBMarko Danilovic (SRB)Nankang - Fondriestzt
49SVKPatrik Tybor (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
50POLEryk Laton (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
51SLOMatic Groselj (SLO)zt
52SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
53RUSDmitry Samokhvalov (RUS)Itera - Katushazt
54GERMike Egger (GER)Mlp - Bergstrassezt
55AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlifezt
56AUTLukas Stoiber (AUT)Amplatz - BMCzt
57NORThomas Larsen (NOR)Sparebanken Sørzt
58NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
59CZETomás Koudela (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
60AUTMichael Taferner (AUT)WSA - Greenlifezt
61SVKMartin Mahdar (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
62POLEmanuel Piaskowy (POL)Cycling Academyzt
63NEDDennis Van Winden (NED)Synergy Baku Cycling Projectzt
64NEDSam Oomen (NED)Rabobank Developmentzt
65CZERadovan Dolezal (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
66AUTPatrick Bosman (AUT)Tirolzt
67NORKristoffer Wormsen (NOR)Ringeriks - Kraftzt
68SLOLuka Cotar (SLO)zt
69GERThomas Koep (GER)Stöltingzt
70CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
71NEDLennard Hofstede (NED)Rabobank Developmentzt
72SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
73SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
74GERManuel Porzner (GER)Stöltingzt
75GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
76NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraftzt
77AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
78AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
79AUTLukas Pöstlberger (AUT)Tirolzt
80ITASimone Campagnaro (ITA)Meridiana - Kamenzt
81JAPSho Hatsuyama (JAP)Bridgestone Anchorzt
82JAPTakero Terasaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
83SLOZiga Groselj (SLO)1:13 
84GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
85CZEMichal Schlegel (CZE)Awt - Greenwayzt
86AUTAndreas Walzel (AUT)Vorarlbergzt
87NORMorten Mørland (NOR)1:30 
88DENKasper Asgreen (DEN)Mlp - Bergstrassezt
89SRBMarko Stankovic (SRB)Nankang - Dynatekzt
90GERLukas Steidten (GER)zt
91RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
92GERLaurin Winter (GER)Heizomatzt
93GERGero Walbrül (GER)Heizomatzt
94SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skodazt
95NEDAntwan Tolhoek (NED)Rabobank Developmentzt
96ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
97AZEAgshin Ismaylov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
98RUSAleksandr Komin (RUS)Rusvelozt
99SUIClaudio Imhof (SUI)zt
100NEDJeroen Meijers (NED)Rabobank Developmentzt
101ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt
102GERFlorian Obersteiner (GER)zt
103SRBStefan Stefanovic (SRB)Keith Mobel - Partizanzt
104SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljanazt
105SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobilzt
106CROEndi Sirol (CRO)Meridiana - Kamenzt
107GREIoannis Tamouridis (GRE)Synergy Baku Cycling Projectzt
108ITAMaurizio Damiano (ITA)Idea 2010 ASDzt
109GERChristoph Springer (GER)Vorarlbergzt
110AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
111SUIEnea Cambianica (SUI)Meridiana - Kamenzt
112GERLouis Rohde (GER)LKT Team Brandenburgzt
113CZEPetr Lechner (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
114SLOUros Repse (SLO)zt
115GERArne Egner (GER)Stöltingzt
116FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchor2:03 
117RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
118SVKMaros Kovác (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
119SVKJuraj Lajcha (SVK)Kemo - Dukla Trencinzt
120RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
121AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
122CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academyzt
123NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
124NORFrederik Wilmann (NOR)Ringeriks - Kraft3:24 
125GERJonas Barnick (GER)Mlp - Bergstrasse3:30 
126SRBGabor Kasa (SRB)Nankang - Dynatek3:33 
127GERPeter Förster (GER)zt
128SLOMarko Pavlic (SLO)Radenska Ljubljanazt
129GERRobert Krause (GER)zt
130RUSAydar Zakarin (RUS)zt
131RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelozt
132GERTorben Xanke (GER)zt
133GERJosef Schafbauer (GER)zt
134GERMartin Reimer (GER)LKT Team Brandenburgzt
135ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
136JAPHiroshi Tsubaki (JAP)Bridgestone Anchorzt
137SRBIvan Stevic (SRB)Nankang - Dynatekzt
138CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejovzt
139SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMCzt
140GERAlexander Meier (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
141FRAQuentin Valognes (FRA)zt
142POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
143SUIEnea Vetsch (SUI)zt
144GERHubert Kozlowski (GER)4:10 
145IRLDaragh Campbell (IRL)zt
146GERMaximilian Wörner (GER)Mlp - Bergstrassezt
147GERRobert Jägeler (GER)zt
148SLOMiha Poljanec (SLO)zt
149SVKErik Baska (SVK)Awt - Greenwayzt
150AUTClemens Fankhauser (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:30 
151AUTAndreas Müller (AUT)Hrinkow Advarics Cycleangzt
152AUTMario Schoibl (AUT)Tirol5:01 
153GEREric Süßemilch (GER)zt
154GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg5:19 
155GERFabian Schormaier (GER)Heizomatzt
156USAEzra Matthias Ward-Packard (USA)5:43 
157GERChristopher Muche (GER)6:43 
158AUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlife7:28 
159FRADamien Monier (FRA)Bridgestone Anchor7:55 
160GERGabriel Ossyra (GER)9:46 
161ESPBrais Dacal (ESP)zt
162GERJonathan Dinkler (GER)zt
163AUTLukas Zeller (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
164NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Ringeriks - Kraft10:07 
165JAPRyota Nishizono (JAP)Bridgestone Anchor10:28 
166AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg10:55 
167POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:45 
168POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
169GERMarc-Andre Tzschupke (GER)Mlp - Bergstrassezt
170FRAMehdi Benhamouda (FRA)zt
171AUTMartin Schöffmann (AUT)Felbermayr - Simplon Wels12:56 

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden