De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Nobili Rubinetterie-Coppa Papa Carlo-Coppa Città di Stresa - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Nobili Rubinetterie-Coppa Papa Carlo-Coppa Città di Stresa - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

GP Nobili Rubinetterie-Coppa Papa Carlo-Coppa Città di Stresa 2015

ItaliëItalië - 19 Maart 2015


GP Nobili Rubinetterie-Coppa Papa Carlo-Coppa Città di Stresa - 19 Maart 2015


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing4:00:19 
2ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
3AUTMarco Haller (AUT)Team Katushazt
4ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
5SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
6ITAOscar Gatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
8ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
9ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
10ITAFrancesco Reda (ITA)Idea 2010 ASDzt
11ITANicola Gaffurini (ITA)Mg.kvis - Vegazt
12COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
13ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Garminzt
14ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
15ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garminzt
17BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
18VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
19ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
20ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
21ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
22ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
23AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
24USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
25ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
26FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
27ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
28COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Cannondale - Garminzt
29ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
30ITAAntonio Santoro (ITA)zt
31ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
34RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
35FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
36ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
37ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
38ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
39ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
41ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Garminzt
42ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineoszt
43AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
44RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
45POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
46RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
47POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
48RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katushazt
49FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
50ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
51FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
52ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
53RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
54ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
55LATGatis Smukulis (LAT)Team Katushazt
56LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racingzt
57ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
58AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedgezt
59GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
60ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
61ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
62ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
63POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
64FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
65FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
66ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt
67ITADavide Viganò (ITA)Idea 2010 ASDzt
68ITANiccolo' Pacinotti (ITA)zt
69ITASimone Consonni (ITA)zt
70ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
71RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
72RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
73ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racingzt
74ITAFilippo Ganna (ITA)zt
75ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
76RSADylan Girdlestone (RSA)Drapac Professional Cyclingzt
77AUSTimothy Roe (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
78COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
79COLJose Tito Hernandez Jaramillo (COL)GMzt
80COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
81FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
82FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
83FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
84FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
85BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
86COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)Team Colombiazt
87ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
88ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
89ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
90ITAAndrea Cacciotti (ITA)GMzt
91ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
92ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
93ITADaniele Ratto (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
94ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
95ITAMarco D'Urbano (ITA)GMzt
96ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
97ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
98ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
99POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
100ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
101ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Southeastzt
102ALBEugert Zhupa (ALB)Southeastzt
103ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
104AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racingzt
105COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistarzt
106ITAMarco Coledan (ITA)Trek Factory Racingzt
107GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Garminzt
108NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Garminzt
109ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
110ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea 2010 ASDzt
111AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordiskzt
112RUSMamyr Stash (RUS)Rusvelozt
113JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantinizt
114FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
115DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garminzt
116AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
117RUSAleksandr Komin (RUS)Rusvelozt
118BELJohan Van Summeren (BEL)AG2R - La Mondialezt
119NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cyclingzt
120RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
121ITAAdriano Brogi (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
122BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordiskzt
123POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
124ITAAntonio Di Sante (ITA)GMzt
125ITAManuel Todaro (ITA)Idea 2010 ASDzt
126ITAGiorgio Bocchiola (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
127ITAMattia Frapporti (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
128ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASDzt
129ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
130ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vegazt
131ITAMoreno Giampaolo (ITA)Mg.kvis - Vegazt
132RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
133FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
134COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Team Colombiazt
135COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
136COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Team Colombiazt
137COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombiazt
138ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
139ITADaniele Cavasin (ITA)GMzt
140ITAFilippo Fortin (ITA)GMzt
141AUSRory Sutherland (AUS)Movistarzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden