De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour du Loir et Cher E Provost - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour du Loir et Cher E Provost - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2015

Tour du Loir et Cher E Provost 2015

FrankrijkFrankrijk - 15 April 2015 - 19 April 2015


Algemeen klassement - 19 April 2015


1FRARomain Cardis (FRA)Vendée U17:59:53 
2NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburg0:18 
3FRALoïc Desriac (FRA)Kinan0:20 
4NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Hus0:27 
5SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchizt
6FRARenaud Pioline (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
7NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Pielszt
8NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
9DENSebastian Lander (DEN)Trefor - Blue Waterzt
10BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
11DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquick0:47 
12FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre0:58 
13GBRMark Christian (GBR)Wiggins1:06 
14DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platform1:13 
15NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Piels1:23 
16NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH1:25 
17DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water1:26 
18FRABenjamin Le Montagner (FRA)1:33 
19ESTMihkel Räim (EST)zt
20BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
21FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
22ECUHenry Marcelo Velasco Cevallos (ECU)Movistar Ecuadorzt
23NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
24GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
25GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirszt
26GBRScott Davies (GBR)zt
27RUSEvgeniy Krivosheev (RUS)Itera - Katushazt
28GBRLuke Grivell-Mellor (GBR)Jlt - Condorzt
29SWEKim Magnusson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
30SWEMichael Olsson (SWE)Trefor - Blue Waterzt
31DENMark Sehested Pedersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
32FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:54 
33FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terre1:59 
34NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Piels2:00 
35FRAFlavien Maurelet (FRA)2:15 
36FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
37FRAArnaud Descamps (FRA)zt
38NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Hus2:18 
39NORHaavard Blikra (NOR)Coop - øster Hus2:32 
40NEDStef Krul (NED)Metec - TKH2:54 
41DENDennis Herforth Jensen (DEN)Coloquick3:31 
42NOROle Forfang (NOR)Ringeriks - Kraft4:00 
43DENRolf Nyborg Broge (DEN)Coloquickzt
44GEROle Quast (GER)zt
45SWESebastian Balck (SWE)Tre Berg - Bianchi4:27 
46FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée U5:27 
47ITAMatteo Draperi (ITA)5:48 
48NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Piels6:30 
49NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
50NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburg7:26 
51FRAAlliaume Leblond (FRA)8:25 
52GERFlorian Kretschy (GER)8:30 
53FRABenoît Poitevin (FRA)8:44 
54NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Piels8:57 
55BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs9:15 
56SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Bianchi9:17 
57ESPJaume Rovira Pous (ESP)Movistar Ecuador9:19 
58FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon9:24 
59FRAMickaël Plantureux (FRA)zt
60FRASylvain Blanquefort (FRA)9:42 
61JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan10:24 
62FRAMathieu Chiocca (FRA)AVC Aix-en-Provence11:50 
63NEDRemco Te Brake (NED)Metec - TKHzt
64UKRMykyta Zubenko (UKR)zt
65SWEJan Marcus Fåglum Karlsson (SWE)Tre Berg - Bianchi11:59 
66FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon12:16 
67GERThomas Koep (GER)Stölting12:53 
68FRAAnthony Haspot (FRA)13:12 
69RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha14:12 
70ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Movistar Ecuador14:39 
71GERSebastian Wotschke (GER)14:52 
72FRAAdrien Garel (FRA)CC Nogent-Sur-Oise14:54 
73FRAFélix Pouilly (FRA)CC Nogent-Sur-Oise15:12 
74GBRRichard Handley (GBR)Jlt - Condor15:14 
75BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKHzt
76GBRKristian House (GBR)Jlt - Condor15:28 
77DENAlex Rasmussen (DEN)Trefor - Blue Water15:33 
78FRAThomas Rostollan (FRA)AVC Aix-en-Provence15:39 
79FRATaruia Krainer (FRA)Vendée U15:40 
80BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirs15:44 
81NEDDion Beukeboom (NED)Parkhotel Valkenburg16:05 
82FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre16:27 
83FRAAlexandre Pacot (FRA)16:47 
84DENMartin Herbaek Grøn (DEN)Riwal Platform16:55 
85FRAMathieu Malbert (FRA)17:11 
86FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon17:12 
87FRADavid Cherbonnet (FRA)Armée de Terre17:29 
88ESPJulen Mitxulena (ESP)17:34 
89FRAKevin Fouache (FRA)17:45 
90NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburg18:10 
91NORKrister Hagen (NOR)Coop - øster Hus19:30 
92FRABenjamin Le Roscouet (FRA)19:32 
93FRARomain Guyot (FRA)19:59 
94NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sør20:09 
95NORKristoffer Wormsen (NOR)Ringeriks - Kraft20:41 
96NZLJames Judd (NZL)Parkhotel Valkenburg20:54 
97FRAMatthieu Garnier (FRA)21:24 
98FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terre21:32 
99DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Coloquick21:50 
100RUSMatvei Mamykin (RUS)Itera - Katusha22:04 
101NOROscar Landa (NOR)Coop - øster Hus22:24 
102FRASébastien Fournet Fayard (FRA)22:31 
103FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U22:36 
104GERFelix Donath (GER)22:47 
105DENAske Vorre Louring (DEN)Coloquick23:27 
106GBRGabriel Cullaigh (GBR)23:55 
107NORMarkus Hoelgård (NOR)Coop - øster Hus24:19 
108DENMathias Krigbaum (DEN)Lotto - Soudal Espoirs24:29 
109NORThomas Larsen (NOR)Sparebanken Sør24:30 
110NEDNiels Goeree (NED)Metec - TKH25:04 
111ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)Movistar Ecuador26:44 
112FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provence26:50 
113FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre27:06 
114NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH27:16 
115FRAQuentin Bernier (FRA)28:23 
116NEDRick Van Breda (NED)Parkhotel Valkenburgzt
117GERDomenic Weinstein (GER)Radnet - Rose28:36 
118SWEAlexander Gingsjö (SWE)Tre Berg - Bianchi29:10 
119GBRMichael Cuming (GBR)Jlt - Condor29:25 
120FRAKevin Miquel (FRA)AVC Aix-en-Provence29:30 
121ESPBernat Font Mas (ESP)29:46 
122NORAndreas Vangstad (NOR)Sparebanken Sør30:00 
123RUSDanil Nemykin (RUS)Itera - Katusha31:18 
124GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose31:45 
125ESTEndrik Puntso (EST)zt
126GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condor32:04 
127GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rose32:15 
128RUSAndrey Lukonin (RUS)Itera - Katusha32:52 
129FRARaphael Verini (FRA)AVC Aix-en-Provence33:06 
130GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg34:56 
131FRAAdrien Carpentier (FRA)34:58 
132FRAJordan Talobre (FRA)35:06 
133DENCasper Pedersen (DEN)Riwal Platform35:43 
134FRAEmmanuel Hutin (FRA)35:54 
135ESTMartin Laas (EST)35:56 
136GERYannic Corinth (GER)36:00 
137GBRJake Kelly (GBR)36:50 
138AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan37:03 
139DENCasper Von Folsach (DEN)Riwal Platform37:05 
140DENPatrick Clausen (DEN)Trefor - Blue Water37:07 
141FRAEmilien Benoît Berges (FRA)zt
142FRAVincent Ginelli (FRA)CC Nogent-Sur-Oise37:41 
143SLOGregor Gazvoda (SLO)Kinan40:29 
144NZLJames Early (NZL)Stöltingzt
145DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Riwal Platform40:40 
146NORFrederik Wilmann (NOR)Ringeriks - Kraft40:53 
147JAPKyohei Mizuno (JAP)Kinan44:17 
148FRAPierre Tielemans (FRA)45:50 
149GERLuca Niederlag (GER)46:43 
150GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose47:23 
151GERLucas Carstensen (GER)52:53 
152ITAAndrea Cismondi (ITA)56:17 

Etappe 1 - Blois - Nouan-le-Fuzelier - 175 km - 15 April 2015Sprint


1GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg3:56:51 
2NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Pielszt
3FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
4FRAAdrien Carpentier (FRA)zt
5FRAMathieu Chiocca (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
6DENPatrick Clausen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
7FRAFlavien Maurelet (FRA)zt
8NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburgzt
9GERManuel Porzner (GER)Stöltingzt
10GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
11BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
12FRAAdrien Garel (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
13BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
14DENRolf Nyborg Broge (DEN)Coloquickzt
15FRADavid Cherbonnet (FRA)Armée de Terrezt
16NOROle Forfang (NOR)Ringeriks - Kraftzt
17FRAAlexandre Pacot (FRA)zt
18NEDRemco Te Brake (NED)Metec - TKHzt
19FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
20GBRKristian House (GBR)Jlt - Condorzt
21NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
22FRABenjamin Le Roscouet (FRA)zt
23SWENiklas Gustavsson (SWE)Tre Berg - Bianchizt
24FRAMathieu Pellegrin (FRA)zt
25NEDNiels Goeree (NED)Metec - TKHzt
26ESTMihkel Räim (EST)zt
27FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terrezt
28NORHerman Dahl (NOR)Sparebanken Sørzt
29FRAJordan Talobre (FRA)zt
30BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt

Etappe 2 - Huisseau-sur-Cosson - Fougères-sur-Bièvre - 196 km - 16 April 2015Ontsnapping


1FRARomain Cardis (FRA)Vendée U4:25:44 
2NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburgzt
3DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platformzt
4SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchi0:02 
5BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
6NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Huszt
7NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
8NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Pielszt
9DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquickzt
10NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Huszt
11GERFelix Donath (GER)zt
12GBRMark Christian (GBR)Wigginszt
13DENSebastian Lander (DEN)Trefor - Blue Water0:13 
14ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)0:22 
15FRARenaud Pioline (FRA)AVC Aix-en-Provence0:33 
16FRALoïc Desriac (FRA)Kinan0:41 
17NEDStef Krul (NED)Metec - TKH0:57 
18DENDennis Herforth Jensen (DEN)Coloquick1:00 
19NORHaavard Blikra (NOR)Coop - øster Hus1:06 
20GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condorzt
21BELMaarten Craeghs (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
22GERSven Reutter (GER)Stöltingzt
23NOROle Forfang (NOR)Ringeriks - Kraftzt
24FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
25NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburgzt

Etappe 3 - Freteval - Vendôme - 209 km - 17 April 2015Ontsnapping


1FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre5:07:17 
2FRAThomas Rostollan (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
3DENAlex Rasmussen (DEN)Trefor - Blue Water0:13 
4DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
5SWEAlexander Gingsjö (SWE)Tre Berg - Bianchizt
6FRALoïc Desriac (FRA)Kinanzt
7NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Piels0:18 
8NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Hus0:20 
9NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
10NORHaavard Blikra (NOR)Coop - øster Huszt
11FRARenaud Pioline (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
12ESTMihkel Räim (EST)zt
13GBRKristian House (GBR)Jlt - Condorzt
14FRAMathieu Chiocca (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
15FRACamille Guerin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
16ITAMatteo Draperi (ITA)zt
17GBRMark Christian (GBR)Wigginszt
18NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKHzt
19FRAFlavien Maurelet (FRA)zt
20GBRScott Davies (GBR)zt
21FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
22NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
23SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchizt
24NEDDennis Bakker (NED)Parkhotel Valkenburgzt
25DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platformzt
26FRAFabrice Seigneur (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
27NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Huszt
28GBRLuke Grivell-Mellor (GBR)Jlt - Condorzt
29RUSEvgeniy Krivosheev (RUS)Itera - Katushazt
30NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Pielszt
31NEDBob Schoonbroodt (NED)Parkhotel Valkenburgzt
32FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
33ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
34DENSebastian Lander (DEN)Trefor - Blue Waterzt
35GBRRichard Handley (GBR)Jlt - Condorzt

Etappe 4 - Angé - Angé - 171 km - 18 April 2015Sprint


1FRARomain Cardis (FRA)Vendée U4:30:08 
2FRAYannis Yssaad (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
3DENAlexander Kamp Egested (DEN)Coloquickzt
4BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
5DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Waterzt
6GBRMark Christian (GBR)Wigginszt
7FRASylvain Blanquefort (FRA)zt
8SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchizt
9NEDSven Van Luijk (NED)Cycling Team Jo Pielszt
10NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Huszt
11FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
12NEDStefan Poutsma (NED)Cycling Team Jo Pielszt
13ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Movistar Ecuadorzt
14NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
15FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
16ESPJulen Mitxulena (ESP)zt
17NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
18ECUHenry Marcelo Velasco Cevallos (ECU)Movistar Ecuadorzt
19BELAlexander Geuens (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
20NZLHamish Schreurs (NZL)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21DENSebastian Lander (DEN)Trefor - Blue Waterzt
22NEDAdriaan Janssen (NED)Cycling Team Jo Pielszt
23FRAAlliaume Leblond (FRA)zt
24DENEmil Bækhøj Halvorsen (DEN)Riwal Platformzt
25NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Pielszt

Etappe 5 - Blois - Blois - 97,5 km - 19 April 2015Sprint


1DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor - Blue Water2:11:01 
2SWEAlexander Wetterhall (SWE)Tre Berg - Bianchizt
3FRAJimmy Raibaud (FRA)Armée de Terrezt
4GBRKristian House (GBR)Jlt - Condorzt
5FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
6FRAJeremy Cornu (FRA)Vendée Uzt
7ESTMihkel Räim (EST)zt
8NEDJoey Van Rhee (NED)Cycling Team Jo Pielszt
9FRALilian Calmejane (FRA)Vendée Uzt
10FRAJordan Levasseur (FRA)Armée de Terrezt
11NORFredrik Strand Galta (NOR)Coop - øster Huszt
12ITAMatteo Draperi (ITA)zt
13FRAAdrien Legros (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
14FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
15DENSebastian Lander (DEN)Trefor - Blue Waterzt
16GBREdward Clancy (GBR)Jlt - Condorzt
17NORAugust Jensen (NOR)Coop - øster Huszt
18FRAFlavien Maurelet (FRA)zt
19NEDJochem Hoekstra (NED)Cycling Team Jo Pielszt
20NORAndreas Erland (NOR)Sparebanken Sørzt
21FRALoick Lebouvier (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
22NORHaavard Blikra (NOR)Coop - øster Huszt
23RUSEvgeniy Krivosheev (RUS)Itera - Katushazt
24FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
25BELMichael Goolaerts (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden