De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Le Samyn - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Le Samyn - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2015

Le Samyn 2015

BelgiëBelgië - Fayt-le-Franc - 4 Maart 2015


Le Samyn - 4 Maart 2015


1BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal4:47:01 
2BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Stepzt
3FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
4BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:03 
5BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step0:13 
6FRASteve Chainel (FRA)Cofidiszt
7BELStijn Vandenbergh (BEL)Etixx - Quick Stepzt
8USATanner Putt (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
9BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
10BELOliver Naesen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
11USATyler Farrar (USA)MTN - Qhubekazt
12BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Stepzt
14NEDHuub Duyn (NED)Roompotzt
15LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
16BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
18FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
19ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:19 
20BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:22 
21ITAFederico Zurlo (ITA)United Health Care Presented by Maxxis0:24 
22BELJoeri Calleeuw (BEL)Verandas Willemszt
23BELKevyn Ista (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
24RUSAnton Vorobyev (RUS)Team Katushazt
25BELGerry Druyts (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
26RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
27ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
28BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
29GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 18zt
30FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
31BELJonas van Genechten (BEL)Iamzt
32RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
33RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
34FRAJustin Jules (FRA)Veranclassic - Ekoizt
35ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
36CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 18zt
37BELSander Cordeel (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
38BELDimitri Claeys (BEL)Verandas Willemszt
39NEDRaymond Kreder (NED)Roompotzt
40FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
41RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
42NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Roompot0:35 
43RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Team Katusha0:49 
44BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
45GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 18zt
46BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willemszt
47POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
48FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
49BELDennis Coenen (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
50GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale1:04 
51ITAMarco Coledan (ITA)Trek Factory Racing1:09 
52ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racingzt
53FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:20 
54FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
55BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal1:23 
56BELLouis Verhelst (BEL)Cofidiszt
57FRAKévin Ledanois (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
58FRAMatthieu Boulo (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
59BELBoris Dron (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
60FRABryan Coquard (FRA)Europcar1:51 
61FRAJimmy Engoulvent (FRA)Europcarzt
62NEDMichel Kreder (NED)Roompotzt
63NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
64FRAMarc Sarreau (FRA)La Française des Jeux2:47 
65NEDMike Terpstra (NED)Roompot2:57 
66BELSam Lennertz (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace3:08 
67USAChristopher Jones (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
68BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
69FRAJulien Morice (FRA)Europcarzt
70GERRobert Förster (GER)United Health Care Presented by Maxxiszt
71FRAMelvin Rulliere (FRA)Veranclassic - Ekoi3:25 
72FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis4:21 
73BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
74BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
75CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
76GBRDaniel McLay (GBR)Bretagne - Séché Environnement4:30 
77BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Aquality6:13 
78BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Soudalzt
79BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidiszt
80NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
81NEDReinier Honig (NED)Roompot6:41 
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal8:09 
83BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Soudalzt
84POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
85FRARomain Guillemois (FRA)Europcarzt
86URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
87RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubekazt
88BELRobin Steenuit (BEL)Veranclassic - Ekoizt
89BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racingzt
90USAJohn Murphy (USA)United Health Care Presented by Maxxiszt
91RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
92NEDDylan Groenewegen (NED)Roompotzt
93BELChristophe Prémont (BEL)Verandas Willemszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden