De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Industria & Commercio di Prato - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Industria & Commercio di Prato - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

GP Industria & Commercio di Prato 2015

ItaliëItalië - 20 September 2015


GP Industria & Commercio di Prato - 20 September 2015


1ITADaniele Bennati (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank4:28:25 
2ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
3ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
4ITALuca Wackermann (ITA)Southeastzt
5ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana0:02 
6ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:28 
7SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
9RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
10ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
11ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
12ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
13BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Southeastzt
14RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
15SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
16ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
17ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
19ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
20ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASDzt
21ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
22PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 18zt
23ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
24ITAPaolo Lunardon (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
25GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowicezt
26ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
27ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
28ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxiszt
29AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
30GERDominique Nerz (GER)Bora - Argon 18zt
31ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
33ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
34ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
35SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
36ITAAntonio Santoro (ITA)zt
37ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
38ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
39ITASilvio Giorni (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
40ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
41COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Team Colombiazt
42ITALorenzo Rota (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
43ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea 2010 ASDzt
44COLCarlos Mario Ramírez Botero (COL)Team Colombiazt
45ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
46ALBIltjan Nika (ALB)d'Amico - Bottecchiazt
47ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermeczt
48SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
49ALBRedi Halilaj (ALB)zt
50URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rgazt
51SLOMatej Marin (SLO)Felbermayr - Simplon Welszt
52ITAAndrea Fedi (ITA)Southeastzt
53POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
54ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
55COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
56RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
57ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vegazt
58COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Team Colombiazt
59AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
60ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
61ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
62ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
63AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
64ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
65ITAEugenio Bani (ITA)Amore & Vita - Selle SMPzt
66ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
67ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
68ITAStefano Nardelli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
69COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
70POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
71COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Team Colombiazt
72ITAAdriano Brogi (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
73RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
74BELSerge Pauwels (BEL)MTN - Qhubekazt
75RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
76ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
77COLDidier Alonso Chaparro Lopez (COL)zt
78CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowicezt
79ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
80ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
81RSANick Dougall (RSA)MTN - Qhubekazt
82RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelozt
83ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
84ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
85ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
86BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden