De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2019

Sibiu Cycling Tour 2019

RoemeniëRoemenië - 3 Juli 2019 - 7 Juli 2019


Algemeen klassement - 7 Juli 2019


1CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec17:29:24
2COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:17
3CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:39
4RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
5ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:42
6CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:44
7ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir0:50
8ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD1:00
9ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir1:01
10HUNAttila Valter (HUN)CCC Development1:07
11ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:27
12ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:32
13SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Thömus1:46
14ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:52
15POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development2:34
16ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:47
17HUNErik Fetter (HUN)Pannon2:56
18ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar3:13
19CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author3:22
20UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing3:40
21SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil3:59
22RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo4:02
23ESPBernat Font Mas (ESP)303 Project4:08
24ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools4:33
25CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author4:45
26NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc5:02
27RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx5:04
28UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing5:05
29ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools6:27
30HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon6:44
31ITADanilo Celano (ITA)Amore e Vita - Prodir8:26
32SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömus9:59
33UKROleksandr Golovash (UKR)10:03
34HUNViktor Filutás (HUN)Pannon10:33
35NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloc10:45
36ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis11:23
37CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author12:25
38ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar12:51
39ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:25
40ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis13:37
41RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx13:41
42POLMichal Paluta (POL)CCC Development14:14
43COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa14:53
44POLSzymon Tracz (POL)CCC Development15:34
45POLPiotr Pekala (POL)CCC Development16:12
46RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo17:23
47SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil17:38
48USAIsaiah Newkirk (USA)303 Project18:48
49NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc20:06
50NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloc22:03
51ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools28:21
52SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil28:46
53CROJosip Rumac (CRO)28:49
54UKRYegor Dementyev (UKR)29:43
55HUNJános Pelikán (HUN)Pannon29:51
56SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömus29:59
57RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools31:47
58HUNDaniel Moricz (HUN)31:56
59ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis32:14
60CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author32:24
61SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil33:03
62UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv34:20
63UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing34:36
64ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar36:10
65ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools37:26
66ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar39:01
67COLWilmar Molina Rico (COL)40:06
68RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo41:53
69CANAlexander Amiri (CAN)43:55
70SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömus44:13
71SUINico Selenati (SUI)Akros - Thömus45:32
72RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo45:46
73USAGrant Ellwood (USA)303 Project49:03
74ITAGabriele Petrelli (ITA)50:10
75SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömus52:13
76SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil58:14
77COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)59:17
78ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:05:14

Proloog - Sibiu - Sibiu - 2,2 km - 3 Juli 2019Individuele Tijdrit


1NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc3:26
2ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:02
3ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:03
4SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömus0:04
5SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömus0:04
6SUINico Selenati (SUI)Akros - Thömus0:04
7NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloc0:05
8NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloc0:07
9CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:07
10CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:07
11ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM0:08
12ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:08
13ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:08
14ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:09
15CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:09
16POLMichal Paluta (POL)CCC Development0:09
17NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloc0:10
18USAAustin Stephens (USA)303 Project0:10
19SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:10
20POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:11
21HUNErik Fetter (HUN)Pannon0:11
22ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:11
23SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömus0:12
24ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:12
25ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:12
26HUNJános Pelikán (HUN)Pannon0:13
27HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:13
28ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:13
29ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:14
30ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)0:14
31ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:14
32RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:14
33CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:15
34CROJosip Rumac (CRO)0:15
35HUNViktor Filutás (HUN)Pannon0:15
36ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD0:15
37SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömus0:15
38CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:16
39ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir0:16
40SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Thömus0:16
41ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir0:16
42USAGrant Ellwood (USA)303 Project0:17
43SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:17
44ESPBernat Font Mas (ESP)303 Project0:18
45ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:18
46CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:18
47ITAGabriele Petrelli (ITA)0:18
48ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD0:18
49CANAlexander Amiri (CAN)0:18
50UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:18
51ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:19
52RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:19
53UKRYegor Dementyev (UKR)0:19
54ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:19
55HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon0:19
56UKROleksandr Prevar (UKR)Novak0:20
57SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil0:20
58POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:21
59UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing0:21
60HUNDaniel Moricz (HUN)0:21
61CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:21
62RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx0:22
63RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx0:22
64POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development0:22
65RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:23
66ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:23
67RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx0:23
68UKROleksandr Golovash (UKR)0:23
69UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing0:23
70COLWilmar Molina Rico (COL)0:24
71ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools0:25
72RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo0:25
73PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:25
74PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:25
75SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:26
76ITADanilo Celano (ITA)Amore e Vita - Prodir0:26
77POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:27
78ROUDan-Mihai Babaita (ROU)0:27
79ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:27
80RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:28
81ROULorant Balazsi (ROU)Novak0:28
82COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)0:29
83COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:29
84SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:30
85USAIsaiah Newkirk (USA)303 Project0:31
86COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa0:31
87RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools0:31
88NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc0:32
89RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:32
90UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv0:34
91ITAAndrea Meucci (ITA)Amore e Vita - Prodir0:35
92ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:37
93ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:37
94ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak0:38
95HUNAndrás Forray (HUN)Pannon0:39
96RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo0:41
97JAPYukinori Hishinuma (JAP)0:42
98KUWSalman Altamimi (KUW)Kuwait0:43
99ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:51
100ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:53
101ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:55
102ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:56
103RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx1:00
104PARSamuel Coronel Gonzalez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:29
105ARGJuan Eduardo Salas Robledo (ARG)Massi - Vivo - Grupo Oresy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Sibiu - Sibiu - 19 km - 4 Juli 2019Ontsnapping


1SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Thömus4:46:27
2RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx1:50
3ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:50
4SUINico Selenati (SUI)Akros - Thömus1:50
5CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author1:50
6POLMichal Paluta (POL)CCC Development1:50
7CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author1:50
8ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools1:50
9ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir1:50
10CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author1:50
11ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM1:50
12UKROleksandr Prevar (UKR)Novak1:50
13NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc1:50
14COLWilmar Molina Rico (COL)1:50
15ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
16ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:50
17RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
18HUNJános Pelikán (HUN)Pannon1:50
19POLSzymon Tracz (POL)CCC Development1:50
20SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömus1:50
21ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:50
22ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:50
23CROJosip Rumac (CRO)1:50
24HUNErik Fetter (HUN)Pannon1:50
25POLPiotr Pekala (POL)CCC Development1:50
26RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx1:50
27RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
28ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD1:50
29RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:50
30COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
31SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömus1:50
32ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:50
33CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil1:50
34HUNAttila Valter (HUN)CCC Development1:50
35SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömus1:50
36SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil1:50
37ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:50
38CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author1:50
39SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil1:50
40SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil1:50
41ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:50
42UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing1:50
43UKRYegor Dementyev (UKR)1:50
44POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development1:50
45POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development1:50
46COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa1:50
47UKROleksandr Golovash (UKR)1:50
48NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloc1:50
49ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools1:50
50CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:50
51RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
52RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools1:50
53ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir1:50
54USAAustin Stephens (USA)303 Project1:50
55SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:50
56ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:50
57HUNViktor Filutás (HUN)Pannon1:50
58ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:50
59ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's1:50
60CANAlexander Amiri (CAN)1:50
61ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
62CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
63SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömus1:50
64ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:50
65NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc1:50
66ESPBernat Font Mas (ESP)303 Project1:50
67UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing1:50
68HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon1:50
69ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:50
70ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools1:50
71RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:50
72HUNDaniel Moricz (HUN)1:50
73RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx1:50
74ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:50
75RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo4:19
76ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD6:43
77UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing6:43
78ROULorant Balazsi (ROU)Novak6:43
79UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv6:43
80ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools6:43
81RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx8:23
82ITADanilo Celano (ITA)Amore e Vita - Prodir8:23
83USAIsaiah Newkirk (USA)303 Project8:23
84USAGrant Ellwood (USA)303 Project8:23
85ITAGabriele Petrelli (ITA)8:23
86ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD8:23
87RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo9:27
88NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloc1:50
89ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar12:09
90ITAAndrea Meucci (ITA)Amore e Vita - Prodir12:09
91ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools12:09
92COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)12:09
93SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil12:09
94ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy12:09
95NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloc12:09
96PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy24:33
97PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy24:33
98HUNAndrás Forray (HUN)Pannon24:33
99ROUCarol Eduard Novak (ROU)Novak
100ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)
101ROUDan-Mihai Babaita (ROU)
102JAPYukinori Hishinuma (JAP)
103PARSamuel Coronel Gonzalez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
104KUWSalman Altamimi (KUW)Kuwait

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sibiu - Bâlea Lac - 16 km - 5 Juli 2019Berg


1CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec4:28:23
2COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:05
3CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:38
4ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:40
5RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:40
6ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir0:45
7CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:48
8ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:48
9ITADanilo Celano (ITA)Amore e Vita - Prodir1:08
10ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir1:15
11ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:17
12ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:19
13HUNAttila Valter (HUN)CCC Development1:20
14ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:20
15CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author1:24
16ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:32
17POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development1:40
18UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing2:17
19HUNErik Fetter (HUN)Pannon2:19
20SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Thömus2:25
21CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author2:25
22RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:34
23ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools2:36
24ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar2:40
25ESPBernat Font Mas (ESP)303 Project2:45
26POLSzymon Tracz (POL)CCC Development2:55
27POLMichal Paluta (POL)CCC Development2:55
28SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil2:56
29ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools3:16
30NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc3:31
31RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx3:36
32UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing3:42
33HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon3:42
34NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloc3:57
35POLPiotr Pekala (POL)CCC Development4:04
36ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis4:31
37USAIsaiah Newkirk (USA)303 Project5:01
38CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author6:15
39ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:15
40RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx6:30
41UKROleksandr Golovash (UKR)6:50
42SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömus8:27
43COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa8:27
44HUNViktor Filutás (HUN)Pannon9:16
45ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis9:58
46RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:21
47SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil10:21
48ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar10:21
49ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools11:51
50SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömus12:07
51HUNJános Pelikán (HUN)Pannon13:18
52SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil13:26
53CROJosip Rumac (CRO)13:26
54UKRYegor Dementyev (UKR)13:26
55NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloc13:26
56NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc13:26
57SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil16:54
58UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv17:03
59CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author17:03
60RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx18:31
61RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools20:06
62HUNDaniel Moricz (HUN)20:25
63ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis20:56
64ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar21:04
65ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD21:04
66USAAustin Stephens (USA)303 Project21:31
67UKROleksandr Prevar (UKR)Novak24:02
68ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools24:21
69COLWilmar Molina Rico (COL)24:34
70USAGrant Ellwood (USA)303 Project25:47
71NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloc26:03
72UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing26:30
73RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo27:33
74ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar27:49
75RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx28:11
76SUINico Selenati (SUI)Akros - Thömus28:11
77SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömus28:11
78CANAlexander Amiri (CAN)28:11
79ITAGabriele Petrelli (ITA)28:11
80ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy29:03
81RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo30:13
82SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil30:13
83COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)33:21
84ITAAndrea Meucci (ITA)Amore e Vita - Prodir35:01
85RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo36:09
86SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömus36:09
87ROULorant Balazsi (ROU)Novak36:58
88PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy37:14
89POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development38:54
90ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD0:05
90ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:08
90HUNAndrás Forray (HUN)Pannon39:49
90ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools42:28
90ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar42:36
90RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx46:33
90ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM46:58
90PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresyzt
98ITAMatteo Pelucchi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Sibiu - Paltinis - 161 km - 6 Juli 2019Medium berg


1ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodir4:16:04
2HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
3CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:04
4ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASD0:09
5COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:09
6CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermec0:09
7RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:09
8CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:09
9ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodir0:09
10ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:09
11ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:14
12ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:20
13ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:34
14ITADanilo Celano (ITA)Amore e Vita - Prodir0:40
15ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:43
16ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:43
17HUNErik Fetter (HUN)Pannon0:46
18ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:52
19POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development1:03
20SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil1:07
21CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:12
22HUNViktor Filutás (HUN)Pannon1:22
23UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racing1:22
24RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:25
25ESPBernat Font Mas (ESP)303 Project1:25
26RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx1:25
27NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc1:25
28UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racing1:25
29SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Thömus1:31
30ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:35
31ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools1:38
32SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömus1:40
33ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools3:03
34HUNAndras Szatmary (HUN)Pannon3:03
35UKROleksandr Golovash (UKR)3:10
36UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racing3:10
37CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author3:32
38COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisa6:15
39CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author6:15
40USAIsaiah Newkirk (USA)303 Project7:03
41RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo7:03
42RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx7:03
43NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloc7:03
44NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc7:03
45SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobil7:19
46ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:19
47ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar7:55
48NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloc8:52
49ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis9:12
50POLSzymon Tracz (POL)CCC Development11:27
51POLPiotr Pekala (POL)CCC Development11:30
52ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools11:30
53UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv11:30
54ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis11:30
55RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelo11:30
56RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools11:30
57POLMichal Paluta (POL)CCC Development11:30
58RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx11:30
59HUNDaniel Moricz (HUN)11:30
60ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD12:49
61ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools13:07
62RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo13:40
63SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil14:52
64RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelo15:28
65ITAGabriele Petrelli (ITA)15:28
66CROJosip Rumac (CRO)15:28
67COLWilmar Molina Rico (COL)15:28
68UKRYegor Dementyev (UKR)15:28
69COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)15:28
70CANAlexander Amiri (CAN)15:28
71SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil15:28
72CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author15:38
73SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömus15:38
74SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömus15:38
75SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil15:38
76ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar15:38
77USAGrant Ellwood (USA)303 Project15:58
78USAAustin Stephens (USA)303 Project15:58
79HUNJános Pelikán (HUN)Pannon16:40
80SUINico Selenati (SUI)Akros - Thömus17:39
81SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömus17:39
82ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy22:31
83ROULorant Balazsi (ROU)Novak
84PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
85UKROleksandr Prevar (UKR)Novak
86HUNAndrás Forray (HUN)Pannon
87POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development
88ITAAndrea Meucci (ITA)Amore e Vita - Prodir
89NEDLars Loohuis (NED)Monkey Town - à Bloc
90RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Sibiu - Sibiu - 174 km - 7 Juli 2019Sprint


1ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar3:52:54
2SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
3CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Authorzt
4POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
5NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloczt
6ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
7ITAPaolo Totò (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
8ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
9RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
10SUINico Selenati (SUI)Akros - Thömuszt
11ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
12ITAPierpaolo Ficara (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
13RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
14HUNDaniel Moricz (HUN)zt
15HUNViktor Filutás (HUN)Pannonzt
16ESPBernat Font Mas (ESP)303 Projectzt
17CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Authorzt
18HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
19ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
20RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
21CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
22UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kyiv Capital Racingzt
23CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Authorzt
24ITAMattia Bais (ITA)Friuli ASDzt
25ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
26ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
27ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
28UKRVitaliy Buts (UKR)Kyiv Capital Racingzt
29COLDaniel Muñoz Giraldo (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30CROJosip Rumac (CRO)zt
31CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32COLWilmar Molina Rico (COL)zt
33ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
34RUSMamyr Stash (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
36ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
37ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
38ITANiccolò Salvietti (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
39POLPiotr Brozyna (POL)CCC Developmentzt
40ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Toolszt
41RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
42NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloczt
43CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
44SUIJustin Paroz (SUI)Akros - Thömuszt
45SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
46ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
47HUNAndras Szatmary (HUN)Pannonzt
48NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloczt
49SUIYannis Voisard (SUI)Akros - Thömuszt
50ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
51HUNErik Fetter (HUN)Pannonzt
52CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Authorzt
53ITADanilo Celano (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
54UKROleksandr Golovash (UKR)zt
55ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
56NEDMel Van Der Veekens (NED)Monkey Town - à Bloczt
57COLJaime Alberto Restrepo Diosa (COL)zt
58SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
59COLDaniel Arroyave Cañas (COL)Orgullo Paisazt
60RUSEvgeny Kobernyak (RUS)Gazprom - Rusvelozt
61RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Toolszt
62ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Toolszt
63HUNJános Pelikán (HUN)Pannonzt
64UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)Kyiv Capital Racingzt
65CANAlexander Amiri (CAN)zt
66USAIsaiah Newkirk (USA)303 Projectzt
67UKRYegor Dementyev (UKR)0:30
68POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:34
69SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömus0:34
70SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömus0:40
71SUIJoel Suter (SUI)Akros - Thömus0:40
72SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:40
73UKRMykyta Zubenko (UKR)Lviv0:40
74USAGrant Ellwood (USA)303 Project0:48
75SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil1:11
76POLSzymon Tracz (POL)CCC Development1:11
77ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar2:46
78ESPRubén Caseny Catala (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy3:04
79ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD
80USAAustin Stephens (USA)303 Project
81RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx
82RUSAnton Vorobev (RUS)Gazprom - Rusvelo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden