De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2023

Sibiu Cycling Tour 2023

RoemeniëRoemenië - 6 Juli 2023 - 9 Juli 2023


Algemeen klassement - 9 Juli 2023


1GBRMark Donovan (GBR)Q36.5 Pro Cycling Team15:32:44
2BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny0:08
3CZEJakub Otruba (CZE)0:12
4SUIMatteo Badilatti (SUI)Q36.5 Pro Cycling Team0:20
5NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:21
6GERFlorian Lipowitz (GER)Bora - Hansgrohe0:36
7ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny0:56
8NORJohannes Kulset (NOR)1:01
9HUNMárton Dina (HUN)zt
10MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)1:03
11ITAFilippo Fiorelli (ITA)Green Project-Bardiani Csf-Faizanè1:28
12ITAGiulio Pellizzari (ITA)1:57
13ITAAlex Tolio (ITA)3:33
14POLMarcin Budzinski (POL)3:47
15ESPIván Moreno Sánchez (ESP)3:56
16ITAAlessandro Monaco (ITA)4:42
17NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Q36.5 Pro Cycling Team5:17
18AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe8:24
19POLTomasz Budzinski (POL)10:01
20MDACristian Raileanu (MDA)10:31
21NEDOtto Van Zanden (NED)10:32
22NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Team11:09
23NEDEtienne Van Empel (NED)11:11
24PANCarlos Ariel Samudio Carrera (PAN)11:14
25BELJordy Bouts (BEL)11:20
26CZEKarel Vacek (CZE)11:38
27BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
28ITAGiacomo Ballabio (ITA)12:20
29BELLennert Belmans (BEL)12:49
30NEDLuuk Herben (NED)13:12
31USAConor Schunk (USA)13:14
32NEDWouter Toussaint (NED)13:19
33GBRToby Perry (GBR)16:13
34PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)16:49
35ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
36CZEKarel Camrda (CZE)17:37
37ITAMartin Nessler (ITA)18:07
38LUXTom Wirtgen (LUX)18:19
39CZETomas Kopecky (CZE)18:27
40ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)20:45
41AUSAlex Bogna (AUS)21:37
42ITALuca Rastelli (ITA)22:58
43GEROliver Mattheis (GER)26:24
44POLJakub Kaczmarek (POL)27:02
45ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe27:48
46ITADavide Dapporto (ITA)30:08
47ITALorenzo Ginestra (ITA)30:31
48GERHenri Uhlig (GER)30:52
49DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe31:09
50ITAGabriele Petrelli (ITA)31:24
51ITATommaso Bergagna (ITA)31:46
52FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)32:18
53BELTom Devriendt (BEL)Q36.5 Pro Cycling Team32:57
54GERJulian Borresch (GER)33:24
55USACorey Davis (USA)Q36.5 Pro Cycling Team34:28
56ROUEmil Dima (ROU)35:22
57DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)36:20
58GBRBen Granger (GBR)37:23
59NORMartin Solhaug Hansen (NOR)39:31
60BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny39:51
61ITAMatteo Amella (ITA)39:54
62NEDLuke Verburg (NED)43:04
63ITALorenzo Conforti (ITA)43:30
64JAPYusuke Kadota (JAP)43:41
65ROUGerhard-Cristin Moldansky (ROU)44:20
66BELYentl Vandevelde (BEL)44:30
67GERPirmin Eisenbarth (GER)46:42
68ITAChristian Danilo Pase (ITA)46:52
69CZEJan Kaspar (CZE)47:02
70GERHenri Johannes Appelbaum (GER)49:12
71ROUGeorge-Bogdan Duca (ROU)49:37
72ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)50:05
73GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto Dstny50:11
74ROUMattew-Denis Piciu (ROU)50:12
75ESPIker Bonillo (ESP)50:20
76ROUTudor Cazaceanu (ROU)50:24
77GERSilas Köch (GER)50:28
78SUIFélix Stehli (SUI)50:59
79IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe51:39
80NEDJoren Bloem (NED)zt
81RSAMark Oliver Pritzen (RSA)52:06
82POLSzymon Sajnok (POL)Q36.5 Pro Cycling Team52:07
83ITALorenzo Peschi (ITA)52:18
84ITAMichele Berasi (ITA)52:25
85JAPJo Hashikawa (JAP)52:27
86CZEPetr Klabouch (CZE)zt
87BULMartin Papanov (BUL)52:30
88NORTruls Nordhagen (NOR)52:36
89RSACallum Ormiston (RSA)52:51
90ITAFilippo d'Aiuto (ITA)52:56
91BULGabriel Grozev (BUL)53:01
92ITADavide Bauce (ITA)53:02
93BULPreslav Balabanov (BUL)53:06
94GERPhilip Meiser (GER)55:03
95RWAEric Muhoza (RWA)55:32
96ITALorenzo Di Camillo (ITA)55:37
97ITARosola Kevin Pezzo (ITA)56:03
98GBRMatthew Kingston (GBR)56:35
99ROULuigi-Ionut Raducu (ROU)56:56
100FRAGabriel Muller (FRA)zt
101SUIJan Stöckli (SUI)57:06
102BELWesley Mol (BEL)57:42
103CZEDaniel Turek (CZE)58:13
104NEDPhilip Heijnen (NED)58:37
105GERRüdiger Selig (GER)Lotto Dstny58:44
106BELDavide Bomboi (BEL)59:04
107MEXCarlos Alfonso Garcia (MEX)1:00:15
108POLMarceli Boguslawski (POL)1:02:09
109ROUEduard-Michael Grosu (ROU)1:02:22
110ROUMihnea-Alexandru Harasim (ROU)1:02:56
111HUNViktor Filutás (HUN)1:06:17
112GERJasper Levi Pahlke (GER)1:06:34
113AUSJensen Plowright (AUS)1:07:31
114GERDominik Bauer (GER)1:08:21
115ROUStefan Dragoiu (ROU)1:08:56
116GERLennart Vöge (GER)1:10:25
117BULBorislav Ivanov (BUL)1:11:20
118JAPKazutoshi Kariya (JAP)1:14:43
119SUIDominik Weiss (SUI)1:14:44
120ROUValentin Plesea (ROU)1:16:19
121ITAMarco Oliva (ITA)1:17:28
122ROUAdi Narcis Marcu (ROU)1:23:02
123BELSimon Dehairs (BEL)1:25:17
124NORJonas Hjorth (NOR)1:30:54

Etappe 1 - 6 Juli 2023Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:13:19
2BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
3GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto Dstnyzt
4ITAFilippo Fiorelli (ITA)Green Project-Bardiani Csf-Faizanèzt
5BELDavide Bomboi (BEL)zt
6GERPirmin Eisenbarth (GER)zt
7NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
8NEDLuke Verburg (NED)zt
9POLSzymon Sajnok (POL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
10ITADavide Dapporto (ITA)zt
11BELJordy Bouts (BEL)zt
12ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)zt
13ITALorenzo Peschi (ITA)zt
14ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
15MEXCarlos Alfonso Garcia (MEX)zt
16SUIDominik Weiss (SUI)zt
17SUIFélix Stehli (SUI)zt
18GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
19GBRMatthew Kingston (GBR)zt
20AUSJensen Plowright (AUS)zt
21GBRMark Donovan (GBR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
22BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
23NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
24MDACristian Raileanu (MDA)zt
25ITALorenzo Conforti (ITA)zt
26ITATommaso Bergagna (ITA)zt
27GBRToby Perry (GBR)zt
28ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
29HUNMárton Dina (HUN)zt
30MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)zt
31ROUEduard-Michael Grosu (ROU)zt
32NEDMike Schuch (NED)zt
33NEDJoren Bloem (NED)zt
34ITAMartin Nessler (ITA)zt
35POLJakub Kaczmarek (POL)zt
36SUIJan Stöckli (SUI)zt
37POLTomasz Budzinski (POL)zt
38PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
39CZEJakub Otruba (CZE)zt
40NEDEtienne Van Empel (NED)zt
41ITAAlex Tolio (ITA)zt
42BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
43BELTom Devriendt (BEL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
44NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
45USACorey Davis (USA)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
46ITAGiacomo Garavaglia (ITA)zt
47GEROliver Mattheis (GER)zt
48CZEDaniel Turek (CZE)zt
49CZEKarel Camrda (CZE)zt
50NORJohannes Kulset (NOR)zt
51USAConor Schunk (USA)zt
52POLMarcin Budzinski (POL)zt
53ITAAlessandro Monaco (ITA)zt
54LUXTom Wirtgen (LUX)zt
55HUNViktor Filutás (HUN)zt
56PANCarlos Ariel Samudio Carrera (PAN)zt
57GERHenri Johannes Appelbaum (GER)zt
58NEDLuuk Herben (NED)zt
59AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
60BELLennert Belmans (BEL)zt
61ESPIker Bonillo (ESP)zt
62GERJulian Borresch (GER)zt
63JAPYusuke Kadota (JAP)zt
64RWAEric Muhoza (RWA)zt
65GERFlorian Lipowitz (GER)Bora - Hansgrohezt
66BULMartin Papanov (BUL)zt
67ESPIván Moreno Sánchez (ESP)zt
68ITAGiulio Pellizzari (ITA)zt
69NORMartin Solhaug Hansen (NOR)zt
70SUIMatteo Badilatti (SUI)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
71BELWesley Mol (BEL)zt
72ROUMattew-Denis Piciu (ROU)zt
73ROUGerhard-Cristin Moldansky (ROU)zt
74CZETomas Kopecky (CZE)zt
75ROUEmil Dima (ROU)zt
76ITANicola Venchiarutti (ITA)zt
77BELYentl Vandevelde (BEL)zt
78NEDOtto Van Zanden (NED)zt
79FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)zt
80ITALuca Rastelli (ITA)zt
81CZEJan Kaspar (CZE)zt
82CZEKarel Vacek (CZE)zt
83GERPhilip Meiser (GER)zt
84ITAMatteo Amella (ITA)zt
85ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)zt
86GBRBen Granger (GBR)zt
87ITALorenzo Ginestra (ITA)zt
88NEDWouter Toussaint (NED)zt
89ROUIoan Dobrin (ROU)zt
90NORTruls Nordhagen (NOR)zt
91ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
92ITALorenzo Di Camillo (ITA)zt
93ROUMihnea-Alexandru Harasim (ROU)zt
94AUSAlex Bogna (AUS)zt
95DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)zt
96ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
97RSACallum Ormiston (RSA)zt
98ITAChristian Danilo Pase (ITA)zt
99BULGabriel Grozev (BUL)zt
100JAPJo Hashikawa (JAP)zt
101ROUAdi Narcis Marcu (ROU)zt
102CZEPetr Klabouch (CZE)zt
103BULBorislav Ivanov (BUL)zt
104ROUDarius Craciunu (ROU)zt
105BULPreslav Balabanov (BUL)zt
106ITAMarco Oliva (ITA)zt
107ROUCatalin Buta (ROU)zt
108FRAGabriel Muller (FRA)zt
109ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
110GERSilas Köch (GER)zt
111ROUTudor Cazaceanu (ROU)zt
112MEXJosé Antonio Escárcega Mendizábal (MEX)0:36
113ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
114ITAMichele Berasi (ITA)zt
115ITADavide Bauce (ITA)0:42
116GERRüdiger Selig (GER)Lotto Dstny0:46
117DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
118ITASamuele Mion (ITA)zt
119MEXNils Daniel Gutierrez Guzman (MEX)1:01
120BULDenis Dyankov (BUL)zt
121GERHenri Uhlig (GER)1:09
122POLMarceli Boguslawski (POL)zt
123GERJasper Levi Pahlke (GER)1:21
124JAPKazutoshi Kariya (JAP)1:39
125RSAMark Oliver Pritzen (RSA)zt
126ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
127MEXMichael Zarate Animas (MEX)3:14
128ROUGeorge-Bogdan Duca (ROU)zt
129ROULuigi-Ionut Raducu (ROU)zt
130ROUStefan Dragoiu (ROU)3:27
131GERLennart Vöge (GER)zt
132NEDPhilip Heijnen (NED)zt
133BELSimon Dehairs (BEL)3:38
134ROUValentin Plesea (ROU)3:55
135ITAEmanuele Ansaloni (ITA)4:12
136GERDominik Bauer (GER)5:23
137NORMagnus Brynsrud (NOR)5:40
138NORJonas Hjorth (NOR)25:06
139MEXDavid Ruvalcaba Reyes (MEX)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 7 Juli 2023Berg


1BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny3:48:24
2SUIMatteo Badilatti (SUI)Q36.5 Pro Cycling Team0:24
3GBRMark Donovan (GBR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
4CZEJakub Otruba (CZE)0:29
5ITAGiulio Pellizzari (ITA)0:36
6NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
7ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny0:42
8NORJohannes Kulset (NOR)0:44
9GERFlorian Lipowitz (GER)Bora - Hansgrohezt
10HUNMárton Dina (HUN)1:11
11MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)1:15
12GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
13NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
14ITAFilippo Fiorelli (ITA)Green Project-Bardiani Csf-Faizanè1:38
15POLMarcin Budzinski (POL)2:05
16ITAAlex Tolio (ITA)2:15
17ITAAlessandro Monaco (ITA)2:21
18ESPIván Moreno Sánchez (ESP)2:40
19POLTomasz Budzinski (POL)4:58
20PANCarlos Ariel Samudio Carrera (PAN)5:17
21MDACristian Raileanu (MDA)5:21
22ITAGiacomo Garavaglia (ITA)6:11
23NEDEtienne Van Empel (NED)6:13
24ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
25BELLennert Belmans (BEL)6:15
26NEDOtto Van Zanden (NED)6:17
27USAConor Schunk (USA)6:29
28AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe6:38
29NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
30NEDMike Schuch (NED)zt
31ITAMartin Nessler (ITA)7:10
32GEROliver Mattheis (GER)7:20
33BELJordy Bouts (BEL)7:26
34NEDLuuk Herben (NED)8:03
35NEDWouter Toussaint (NED)8:22
36ITAMatteo Amella (ITA)10:07
37CZETomas Kopecky (CZE)zt
38CZEKarel Vacek (CZE)10:13
39BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny10:18
40LUXTom Wirtgen (LUX)10:46
41PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)11:19
42ITATommaso Bergagna (ITA)11:32
43ITALuca Rastelli (ITA)11:40
44ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
45GBRToby Perry (GBR)12:26
46AUSAlex Bogna (AUS)zt
47CZEKarel Camrda (CZE)zt
48ROUEmil Dima (ROU)12:48
49ROULuigi-Ionut Raducu (ROU)13:07
50ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)13:26
51JAPYusuke Kadota (JAP)15:26
52GERHenri Johannes Appelbaum (GER)16:32
53FRAGabriel Muller (FRA)16:34
54ROUTudor Cazaceanu (ROU)zt
55DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)zt
56BELYentl Vandevelde (BEL)zt
57ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
58DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe17:27
59ROUGerhard-Cristin Moldansky (ROU)17:48
60GERPhilip Meiser (GER)zt
61ROUIoan Dobrin (ROU)18:27
62ITAGabriele Petrelli (ITA)18:45
63ITADavide Dapporto (ITA)zt
64BULGabriel Grozev (BUL)zt
65BULMartin Papanov (BUL)zt
66BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
67ITAChristian Danilo Pase (ITA)zt
68ROUGeorge-Bogdan Duca (ROU)20:35
69ITALorenzo Ginestra (ITA)21:15
70NORMartin Solhaug Hansen (NOR)21:52
71RSAMark Oliver Pritzen (RSA)zt
72RWAEric Muhoza (RWA)zt
73POLJakub Kaczmarek (POL)zt
74ROUStefan Dragoiu (ROU)22:02
75NEDLuke Verburg (NED)22:06
76USACorey Davis (USA)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
77CZEPetr Klabouch (CZE)zt
78NORMagnus Brynsrud (NOR)zt
79GERJulian Borresch (GER)zt
80GERHenri Uhlig (GER)zt
81BELDavide Bomboi (BEL)22:10
82GERPirmin Eisenbarth (GER)zt
83ITAMichele Berasi (ITA)zt
84ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)zt
85FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)zt
86BELTom Devriendt (BEL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
87AUSJensen Plowright (AUS)23:31
88ROUCatalin Buta (ROU)23:52
89BELWesley Mol (BEL)24:05
90RSACallum Ormiston (RSA)24:52
91NORJonas Hjorth (NOR)25:34
92HUNViktor Filutás (HUN)zt
93ROUMattew-Denis Piciu (ROU)zt
94ITALorenzo Conforti (ITA)25:50
95ESPIker Bonillo (ESP)zt
96GERSilas Köch (GER)25:53
97GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto Dstnyzt
98CZEJan Kaspar (CZE)zt
99BULDenis Dyankov (BUL)25:58
100SUIFélix Stehli (SUI)26:37
101SUIJan Stöckli (SUI)zt
102NORTruls Nordhagen (NOR)zt
103MEXCarlos Alfonso Garcia (MEX)zt
104MEXMichael Zarate Animas (MEX)zt
105NEDJoren Bloem (NED)27:28
106ITALorenzo Peschi (ITA)27:43
107ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
108BULBorislav Ivanov (BUL)27:50
109JAPJo Hashikawa (JAP)zt
110POLSzymon Sajnok (POL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
111IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
112POLMarceli Boguslawski (POL)zt
113ITADavide Bauce (ITA)zt
114ROUValentin Plesea (ROU)zt
115ITARosola Kevin Pezzo (ITA)28:04
116ROUMihnea-Alexandru Harasim (ROU)28:31
117GBRMatthew Kingston (GBR)28:38
118GBRBen Granger (GBR)zt
119CZEDaniel Turek (CZE)29:04
120NEDPhilip Heijnen (NED)30:13
121GERRüdiger Selig (GER)Lotto Dstnyzt
122SUIDominik Weiss (SUI)30:23
123ITALorenzo Di Camillo (ITA)30:58
124BULPreslav Balabanov (BUL)31:17
125GERJasper Levi Pahlke (GER)31:18
126ROUDarius Craciunu (ROU)31:58
127ITAMarco Oliva (ITA)34:42
128BELSimon Dehairs (BEL)35:14
129JAPKazutoshi Kariya (JAP)35:55
130ROUAdi Narcis Marcu (ROU)36:18
131GERLennart Vöge (GER)36:23
132ROUEduard-Michael Grosu (ROU)36:26
133ITANicola Venchiarutti (ITA)36:47
134MEXNils Daniel Gutierrez Guzman (MEX)38:48
135GERDominik Bauer (GER)zt
OTLMEXJosé Antonio Escárcega Mendizábal (MEX)-
137ITASamuele Mion (ITA)
138ITAEmanuele Ansaloni (ITA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 8 Juli 2023Berg


1GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe5:13:17
2CZEJakub Otruba (CZE)0:18
3ITAFilippo Fiorelli (ITA)Green Project-Bardiani Csf-Faizanèzt
4GBRMark Donovan (GBR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
5GERFlorian Lipowitz (GER)Bora - Hansgrohezt
6HUNMárton Dina (HUN)zt
7NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
8MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)zt
9SUIMatteo Badilatti (SUI)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
10NORJohannes Kulset (NOR)0:35
11ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
12BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny0:52
13ESPIván Moreno Sánchez (ESP)1:17
14BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny1:30
15ITAGiulio Pellizzari (ITA)1:33
16CZEKarel Vacek (CZE)1:35
17ITAAlex Tolio (ITA)1:40
18AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe2:12
19POLMarcin Budzinski (POL)zt
20ITAAlessandro Monaco (ITA)2:14
21GBRToby Perry (GBR)4:01
22NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Q36.5 Pro Cycling Team4:22
23BELJordy Bouts (BEL)zt
24NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
25NEDOtto Van Zanden (NED)4:28
26POLTomasz Budzinski (POL)5:20
27MDACristian Raileanu (MDA)zt
28ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
29NEDEtienne Van Empel (NED)zt
30CZEKarel Camrda (CZE)zt
31NEDWouter Toussaint (NED)zt
32POLJakub Kaczmarek (POL)zt
33NEDLuuk Herben (NED)5:28
34USAConor Schunk (USA)5:30
35PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)5:40
36ITAGiacomo Ballabio (ITA)6:11
37PANCarlos Ariel Samudio Carrera (PAN)zt
38BELLennert Belmans (BEL)6:58
39ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)7:26
40LUXTom Wirtgen (LUX)8:03
41GERHenri Uhlig (GER)8:12
42CZETomas Kopecky (CZE)9:00
43GBRBen Granger (GBR)zt
44AUSAlex Bogna (AUS)9:04
45FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)9:07
46ITALorenzo Ginestra (ITA)9:34
47BELTom Devriendt (BEL)Q36.5 Pro Cycling Team11:17
48USACorey Davis (USA)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
49ITAMartin Nessler (ITA)zt
50ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe11:39
51ITALuca Rastelli (ITA)zt
52ITADavide Dapporto (ITA)zt
53GERJulian Borresch (GER)zt
54DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
55ITAGabriele Petrelli (ITA)12:52
56ROUEmil Dima (ROU)13:53
57GERDominik Bauer (GER)15:26
58NORTruls Nordhagen (NOR)17:08
59ROUGeorge-Bogdan Duca (ROU)17:33
60ROUGerhard-Cristin Moldansky (ROU)zt
61ITALorenzo Conforti (ITA)17:53
62NORMartin Solhaug Hansen (NOR)zt
63GEROliver Mattheis (GER)19:26
64DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)20:21
65CZEDaniel Turek (CZE)zt
66BULPreslav Balabanov (BUL)zt
67ITATommaso Bergagna (ITA)20:35
68CZEPetr Klabouch (CZE)21:33
69CZEJan Kaspar (CZE)zt
70NEDLuke Verburg (NED)zt
71RSAMark Oliver Pritzen (RSA)zt
72BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny21:50
73GERLennart Vöge (GER)zt
74BULGabriel Grozev (BUL)23:21
75GERHenri Johannes Appelbaum (GER)23:52
76GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto Dstny24:50
77SUIFélix Stehli (SUI)zt
78ROUMattew-Denis Piciu (ROU)zt
79ROUTudor Cazaceanu (ROU)zt
80ITALorenzo Peschi (ITA)zt
81MEXCarlos Alfonso Garcia (MEX)zt
82ESPIker Bonillo (ESP)zt
83GERSilas Köch (GER)zt
84ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
85GERPirmin Eisenbarth (GER)zt
86ITADavide Bauce (ITA)zt
87NEDPhilip Heijnen (NED)zt
88NEDJoren Bloem (NED)zt
89JAPJo Hashikawa (JAP)zt
90POLSzymon Sajnok (POL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
91RWAEric Muhoza (RWA)zt
92BELWesley Mol (BEL)zt
93IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
94ITALorenzo Di Camillo (ITA)zt
95POLMarceli Boguslawski (POL)zt
96BULMartin Papanov (BUL)zt
97GERJasper Levi Pahlke (GER)25:06
98ROUMihnea-Alexandru Harasim (ROU)25:18
99ROUEduard-Michael Grosu (ROU)26:22
100BELYentl Vandevelde (BEL)28:20
101ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)zt
102ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
103ITAMatteo Amella (ITA)zt
104GERPhilip Meiser (GER)zt
105GERRüdiger Selig (GER)Lotto Dstnyzt
106BELDavide Bomboi (BEL)zt
107RSACallum Ormiston (RSA)zt
108JAPKazutoshi Kariya (JAP)zt
109ITAMichele Berasi (ITA)zt
110GBRMatthew Kingston (GBR)zt
111ITAChristian Danilo Pase (ITA)zt
112JAPYusuke Kadota (JAP)zt
113SUIJan Stöckli (SUI)30:44
114ROULuigi-Ionut Raducu (ROU)31:17
115NORJonas Hjorth (NOR)zt
116FRAGabriel Muller (FRA)zt
117HUNViktor Filutás (HUN)32:00
118ITAMarco Oliva (ITA)33:54
119ROUStefan Dragoiu (ROU)34:18
120BULBorislav Ivanov (BUL)zt
121AUSJensen Plowright (AUS)35:29
122SUIDominik Weiss (SUI)zt
123ROUValentin Plesea (ROU)zt
124BELSimon Dehairs (BEL)37:50
125ROUAdi Narcis Marcu (ROU)zt
126ROUCatalin Buta (ROU)
127MEXMichael Zarate Animas (MEX)
128NEDMike Schuch (NED)
129ITAGiacomo Garavaglia (ITA)
130ROUIoan Dobrin (ROU)
131BULDenis Dyankov (BUL)
132NORMagnus Brynsrud (NOR)
133MEXNils Daniel Gutierrez Guzman (MEX)
134ITANicola Venchiarutti (ITA)
135ROUDarius Craciunu (ROU)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4A - 9 Juli 2023Sprint


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:12:43
2BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
3GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto Dstnyzt
4GERHenri Uhlig (GER)zt
5NEDLuke Verburg (NED)zt
6LUXTom Wirtgen (LUX)zt
7ROUEduard-Michael Grosu (ROU)zt
8ITALorenzo Peschi (ITA)zt
9POLSzymon Sajnok (POL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
10ITAFilippo Fiorelli (ITA)Green Project-Bardiani Csf-Faizanèzt
11HUNMárton Dina (HUN)zt
12SUIFélix Stehli (SUI)zt
13CZETomas Kopecky (CZE)zt
14NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
15ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
16GBRMark Donovan (GBR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
17NEDJoren Bloem (NED)zt
18PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)zt
19GBRMatthew Kingston (GBR)zt
20BELJordy Bouts (BEL)zt
21ITADavide Bauce (ITA)zt
22SUIMatteo Badilatti (SUI)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
23NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
24BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
25NEDEtienne Van Empel (NED)zt
26SUIJan Stöckli (SUI)zt
27GERFlorian Lipowitz (GER)Bora - Hansgrohezt
28ITAChristian Danilo Pase (ITA)zt
29GERPirmin Eisenbarth (GER)zt
30POLMarcin Budzinski (POL)zt
31CZEJakub Otruba (CZE)zt
32BELYentl Vandevelde (BEL)zt
33ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)zt
34MDACristian Raileanu (MDA)zt
35ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
36MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)zt
37ITAGiulio Pellizzari (ITA)zt
38GBRToby Perry (GBR)zt
39GBRBen Granger (GBR)zt
40JAPJo Hashikawa (JAP)zt
41ROUMattew-Denis Piciu (ROU)zt
42BELTom Devriendt (BEL)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
43USAConor Schunk (USA)zt
44NORJohannes Kulset (NOR)zt
45ITAAlex Tolio (ITA)zt
46ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
47ITALorenzo Di Camillo (ITA)zt
48NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
49ESPIván Moreno Sánchez (ESP)zt
50NEDOtto Van Zanden (NED)zt
51ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
52ESPIker Bonillo (ESP)zt
53GERJulian Borresch (GER)zt
54POLTomasz Budzinski (POL)zt
55BELLennert Belmans (BEL)zt
56ITAAlessandro Monaco (ITA)zt
57NEDWouter Toussaint (NED)zt
58ITALuca Rastelli (ITA)zt
59GERSilas Köch (GER)zt
60JAPYusuke Kadota (JAP)zt
61ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
62NEDLuuk Herben (NED)zt
63PANCarlos Ariel Samudio Carrera (PAN)zt
64ITALorenzo Ginestra (ITA)zt
65AUSAlex Bogna (AUS)zt
66ITALorenzo Conforti (ITA)zt
67NORMartin Solhaug Hansen (NOR)zt
68ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
69CZEKarel Vacek (CZE)zt
70ITADavide Dapporto (ITA)zt
71ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)zt
72ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
73GERRüdiger Selig (GER)Lotto Dstnyzt
74AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
75BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
76POLJakub Kaczmarek (POL)zt
77GEROliver Mattheis (GER)zt
78NEDPhilip Heijnen (NED)zt
79ITAMartin Nessler (ITA)zt
80CZEJan Kaspar (CZE)zt
81CZEKarel Camrda (CZE)zt
82DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)zt
83RSACallum Ormiston (RSA)zt
84ITATommaso Bergagna (ITA)zt
85BULPreslav Balabanov (BUL)1:23
86ITAMatteo Amella (ITA)zt
87DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
88USACorey Davis (USA)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
89FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)zt
90ITAMichele Berasi (ITA)zt
91ROUGeorge-Bogdan Duca (ROU)8:28
92ITAMarco Oliva (ITA)9:02
93BELSimon Dehairs (BEL)zt
94HUNViktor Filutás (HUN)zt
95ROUMihnea-Alexandru Harasim (ROU)zt
96BELDavide Bomboi (BEL)zt
97GERHenri Johannes Appelbaum (GER)zt
98FRAGabriel Muller (FRA)zt
99ROUAdi Narcis Marcu (ROU)zt
100AUSJensen Plowright (AUS)zt
101ROUEmil Dima (ROU)zt
102BELWesley Mol (BEL)zt
103GERPhilip Meiser (GER)zt
104SUIDominik Weiss (SUI)zt
105GERLennart Vöge (GER)zt
106GERJasper Levi Pahlke (GER)zt
107BULBorislav Ivanov (BUL)zt
108ROUGerhard-Cristin Moldansky (ROU)zt
109MEXCarlos Alfonso Garcia (MEX)zt
110RWAEric Muhoza (RWA)zt
111NORJonas Hjorth (NOR)zt
112POLMarceli Boguslawski (POL)zt
113ROUStefan Dragoiu (ROU)zt
114ROUTudor Cazaceanu (ROU)zt
115BULMartin Papanov (BUL)zt
116CZEPetr Klabouch (CZE)zt
117CZEDaniel Turek (CZE)zt
118ROUValentin Plesea (ROU)zt
119BULGabriel Grozev (BUL)zt
120ROULuigi-Ionut Raducu (ROU)zt
121NORTruls Nordhagen (NOR)zt
122JAPKazutoshi Kariya (JAP)zt
123GERDominik Bauer (GER)zt
124RSAMark Oliver Pritzen (RSA)zt
125GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5B - 9 Juli 2023Sprint


1POLMarceli Boguslawski (POL)0:04:19
2IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:01
3CZETomas Kopecky (CZE)0:02
4NEDJoren Bloem (NED)0:03
5GBRMark Donovan (GBR)Q36.5 Pro Cycling Team0:04
6NEDLuke Verburg (NED)0:07
7GERHenri Uhlig (GER)zt
8GERRüdiger Selig (GER)Lotto Dstnyzt
9BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny0:08
10NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:09
11POLSzymon Sajnok (POL)Q36.5 Pro Cycling Team0:10
12DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)0:11
13BELTom Devriendt (BEL)Q36.5 Pro Cycling Team0:12
14BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
15MEXIsaac Del Toro Romero (MEX)zt
16POLMarcin Budzinski (POL)zt
17LUXTom Wirtgen (LUX)zt
18CZEJakub Otruba (CZE)0:13
19BELJordy Bouts (BEL)0:14
20HUNMárton Dina (HUN)zt
21BELDavide Bomboi (BEL)0:15
22BELSimon Dehairs (BEL)zt
23GERFlorian Lipowitz (GER)Bora - Hansgrohe0:16
24GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto Dstnyzt
25AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
26ROUEduard-Michael Grosu (ROU)zt
27ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:17
28SUIFélix Stehli (SUI)zt
29ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)zt
30AUSJensen Plowright (AUS)zt
31ITAFilippo Fiorelli (ITA)Green Project-Bardiani Csf-Faizanè0:18
32BELLennert Belmans (BEL)zt
33NEDWouter Toussaint (NED)0:19
34GBRMatthew Kingston (GBR)zt
35NEDEtienne Van Empel (NED)0:20
36GEROliver Mattheis (GER)zt
37ITAAlex Tolio (ITA)zt
38GERJulian Borresch (GER)0:21
39RSACallum Ormiston (RSA)zt
40CZEJan Kaspar (CZE)zt
41ITARosola Kevin Pezzo (ITA)zt
42ITATommaso Bergagna (ITA)zt
43ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
44BELYentl Vandevelde (BEL)zt
45RSAMark Oliver Pritzen (RSA)zt
46ROUEmil Dima (ROU)zt
47ITALuca Rastelli (ITA)0:22
48ITADavide Bauce (ITA)zt
49NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
50ITAMartin Nessler (ITA)zt
51ESPIker Bonillo (ESP)zt
52FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)0:23
53HUNViktor Filutás (HUN)zt
54NEDLuuk Herben (NED)zt
55NORJohannes Kulset (NOR)0:24
56GERPirmin Eisenbarth (GER)zt
57USACorey Davis (USA)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
58GERLennart Vöge (GER)0:25
59POLTomasz Budzinski (POL)zt
60ITADavide Dapporto (ITA)0:26
61GERDominik Bauer (GER)zt
62ITALorenzo Ginestra (ITA)zt
63SUIMatteo Badilatti (SUI)Q36.5 Pro Cycling Teamzt
64ITALorenzo Peschi (ITA)0:27
65GBRBen Granger (GBR)zt
66GERSilas Köch (GER)zt
67SUIJan Stöckli (SUI)zt
68BELWesley Mol (BEL)zt
69PANCarlos Ariel Samudio Carrera (PAN)0:28
70GBRToby Perry (GBR)zt
71GERHenri Johannes Appelbaum (GER)zt
72CZEPetr Klabouch (CZE)zt
73MEXCarlos Alfonso Garcia (MEX)zt
74ITAChristian Danilo Pase (ITA)0:29
75ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
76ITALorenzo Conforti (ITA)zt
77JAPJo Hashikawa (JAP)zt
78NEDOtto Van Zanden (NED)zt
79JAPKazutoshi Kariya (JAP)zt
80ROUGeorge-Bogdan Duca (ROU)zt
81GERJasper Levi Pahlke (GER)zt
82ITAFilippo d'Aiuto (ITA)zt
83ROUMattew-Denis Piciu (ROU)0:30
84ITAGiulio Pellizzari (ITA)zt
85RWAEric Muhoza (RWA)zt
86NORMartin Solhaug Hansen (NOR)0:31
87ITACarlo Francesco Favretto (ITA)zt
88ITALorenzo Di Camillo (ITA)zt
89POLJakub Kaczmarek (POL)0:32
90SUIDominik Weiss (SUI)zt
91MDACristian Raileanu (MDA)zt
92BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
93ITAMarco Oliva (ITA)zt
94NORTruls Nordhagen (NOR)zt
95CZEKarel Camrda (CZE)0:33
96PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)0:34
97ROUAdi Narcis Marcu (ROU)zt
98CZEKarel Vacek (CZE)0:35
99BULMartin Papanov (BUL)zt
100GERPhilip Meiser (GER)zt
101ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)zt
102DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe0:36
103NORJonas Hjorth (NOR)0:37
104ITAGiacomo Ballabio (ITA)0:38
105ITAMichele Berasi (ITA)zt
106ROUGerhard-Cristin Moldansky (ROU)0:39
107CZEDaniel Turek (CZE)zt
108JAPYusuke Kadota (JAP)zt
109ROUTudor Cazaceanu (ROU)0:40
110ESPIván Moreno Sánchez (ESP)0:41
111ROUValentin Plesea (ROU)0:45
112FRAGabriel Muller (FRA)zt
113ITAMatteo Amella (ITA)0:46
114ROUMihnea-Alexandru Harasim (ROU)0:47
115BULPreslav Balabanov (BUL)zt
116ROUStefan Dragoiu (ROU)0:49
117NEDPhilip Heijnen (NED)zt
118ITAAlessandro Monaco (ITA)zt
119AUSAlex Bogna (AUS)zt
120NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:51
121BULBorislav Ivanov (BUL)0:52
122ROULuigi-Ionut Raducu (ROU)0:58
123USAConor Schunk (USA)1:57
124BULGabriel Grozev (BUL)2:35

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden