De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Volta ao Algarve em Bicicleta - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Volta ao Algarve em Bicicleta - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen 2023

Volta ao Algarve em Bicicleta 2023

PortugalPortugal - 15 Februari 2023 - 19 Februari 2023


Algemeen klassement - 19 Februari 2023


1COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers20:00:26
2ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:02
3BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step0:15
4NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:22
5SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:26
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:40
7GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers0:48
8NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:49
9DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:55
10PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty1:06
11COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:23
12GBROscar Onley (GBR)1:24
13AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe1:27
14FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step1:47
15DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:50
16USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm2:30
17BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wanty2:35
18DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe2:41
19SUISébastien Reichenbach (SUI)Tudor Pro Cycling Team2:46
20NZLFinn Fisher-Black (NZL)3:08
21ITANicola Conci (ITA)Alpecin - Deceuninck3:33
22ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost3:48
23FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic3:51
24NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadiers3:56
25ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers4:45
26NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypost4:49
27BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty5:18
28ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Trek - Segafredo5:20
29FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic5:29
30FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic5:37
31BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers6:10
32PORJoaquim Silva (POR)6:12
33NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Visma7:18
34COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)7:27
35BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Deceuninck8:01
36FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo9:05
37RUSArtem Nych (RUS)9:27
38ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga9:34
39PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)9:38
40GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe10:55
41PORHenrique Madeira Casimiro (POR)11:12
42BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck11:16
43FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic12:48
44SUISimon Pellaud (SUI)Tudor Pro Cycling Team13:19
45ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:34
46POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers15:30
47PORTiago Antunes (POR)16:04
48ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:13
49ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Deceuninck17:17
50NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team17:39
51NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wanty21:14
52PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)21:51
53NORKristian Aasvold (NOR)22:27
54NEDTim Van Dijke (NED)22:43
55FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj22:56
56GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe23:13
57DENCasper Pedersen (DEN)24:14
58GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost24:19
59ESPSergio García González (ESP)25:03
60AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
61CZEMathias Vacek (CZE)Trek - Segafredo25:14
62ITAFilippo Baroncini (ITA)Trek - Segafredo25:32
63PORCésar Fonte (POR)26:00
64CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)26:05
65PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates27:25
66FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic27:28
67POREmanuel Duarte (POR)28:04
68NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Team28:33
69GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj29:37
70FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdj30:18
71AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj30:19
72FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic30:42
73DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step31:29
74NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team31:55
75GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm32:38
76ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo32:40
77FRAAloïs Charrin (FRA)33:21
78PORAfonso Silva (POR)33:27
79GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj33:30
80PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)33:41
81ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates33:47
82BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck35:01
83CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga35:09
84CZEPavel Bittner (CZE)Team Dsm36:24
85CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)37:37
86ESTMadis Mihkels (EST)Intermarché - Circus - Wanty37:53
87SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost37:54
88PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)39:15
89BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step39:32
90PORIvo Pinheiro (POR)39:58
91NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Team40:02
92UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost40:22
93DENAlexander Kamp Egested (DEN)Tudor Pro Cycling Team41:04
94PORRafael Neto Lourenco (POR)42:15
95NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Circus - Reuz - Technord42:17
96PORRúben Simão (POR)43:43
97DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step44:45
98PORHélder Gonçalves (POR)44:54
99PORJoão Medeiros (POR)44:59
100PORRodrigo Caixas (POR)45:52
101PORPedro Silva Rodrigues (POR)46:46
102BELTimo Kielich (BEL)46:48
103NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm47:05
104USAChad Haga (USA)47:37
105PORAfonso Eulálio (POR)47:40
106BELEdward Theuns (BEL)48:04
107USAGage Hecht (USA)48:13
108SUITom Bohli (SUI)Tudor Pro Cycling Team48:39
109ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)49:16
110PORJosé Miguel Teles Sousa (POR)49:17
111PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)49:19
112AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck49:53
113ESPSamuel Blanco Prol (ESP)50:57
114NEDCasper van Uden (NED)Team Dsm52:13
115NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Step55:21
116PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)55:30
117BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe57:01
118PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)57:05
119ARGTomas Contte (ARG)1:00:37
120VENLeangel Ruben Linarez Meneses (VEN)1:01:32
121GBRMatthew Gibson (GBR)1:01:56
122CZEDaniel Babor (CZE)zt
123PORIúri Leitão (POR)1:02:36
124PORDiogo Barbosa (POR)1:03:39
125PORGonçalo Rafael Leaça (POR)1:04:40
126PORDiogo Narciso (POR)1:05:17
127COLSantiago Mesa Pietralunga (COL)1:06:27
128PORGonçalo Amado (POR)1:08:07
129PORFrancisco Morais (POR)1:10:33
130PORFrancisco Moreira (POR)1:10:43
131PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)1:12:19
132PORNoah Campos (POR)1:15:03
133PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)1:19:38
134PORFábio Costa (POR)1:20:15
135PORAntónio Ferreira (POR)1:22:10

Etappe 1 - Portimão - Lagos - 200,2 km - 15 Februari 2023Sprint


1NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Team4:49:25
2BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
3NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
4NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
5CZEPavel Bittner (CZE)Team Dsmzt
6FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdjzt
7ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Trek - Segafredozt
8BELTimo Kielich (BEL)zt
9BELEdward Theuns (BEL)zt
10NEDTim Van Dijke (NED)zt
11PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)zt
12SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
13FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
14ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
15CZEMathias Vacek (CZE)Trek - Segafredozt
16PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
17AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
18ESTMadis Mihkels (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
19SUITom Bohli (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
20NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Vismazt
21ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
22CZEDaniel Babor (CZE)zt
23PORIúri Leitão (POR)zt
24SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
25PORJoão Matias (POR)zt
26CZEPetr Kelemen (CZE)zt
27BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
28AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
29CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)zt
30DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
31NEDOwen Geleijn (NED)zt
32NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
33FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
34NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
35FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
36ARGTomas Contte (ARG)zt
37NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
38FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
39AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
40GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
41NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
42NORKristian Aasvold (NOR)zt
43BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
44ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
45DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
46ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
47NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
48POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
49GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
50BELGijs Van Hoecke (BEL)zt
51GBRMatthew Gibson (GBR)zt
52PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
53NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
54BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
55FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
56PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
57ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Deceuninckzt
58FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
59ITANicola Conci (ITA)Alpecin - Deceuninckzt
60GBROscar Onley (GBR)zt
61COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
62NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadierszt
63SUISébastien Reichenbach (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
64PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)zt
65PORRodrigo Caixas (POR)zt
66PORCarlos Salgueiro (POR)zt
67PORTiago Antunes (POR)zt
68CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
69ESPVicente Hernáiz Santamaría (ESP)zt
70SUISimon Pellaud (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
71VENLeangel Ruben Linarez Meneses (VEN)zt
72GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
73FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
74NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
75COLSantiago Mesa Pietralunga (COL)zt
76ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
77BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
78BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
79NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
80COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
81NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
82BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
83PORJosé Miguel Teles Sousa (POR)zt
84COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)zt
85NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
86USAGage Hecht (USA)zt
87USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
88NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
89DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
90PORFrancisco Morais (POR)zt
91UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
92ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
93RUSArtem Nych (RUS)zt
94PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)zt
95PORGonçalo Amado (POR)zt
96PORHenrique Madeira Casimiro (POR)zt
97BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
98FRAAloïs Charrin (FRA)zt
99PORDiogo Barbosa (POR)zt
100PORJoão Medeiros (POR)zt
101PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)zt
102PORIvo Pinheiro (POR)zt
103DENCasper Pedersen (DEN)zt
104PORJoão Ferreira Macedo (POR)zt
105DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
106ESPGuillermo Garcia Janeiro (ESP)zt
107DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
108NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
109FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
110NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Circus - Reuz - Technordzt
111PORAfonso Silva (POR)zt
112BELSasha Weemaes (BEL)zt
113PORJoaquim Silva (POR)zt
114POREmanuel Duarte (POR)zt
115PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)zt
116PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)zt
117PORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)zt
118PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)zt
119COLNicolas Saenz Ballesteros (COL)zt
120PORNoah Campos (POR)zt
121CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)zt
122ESPSamuel Blanco Prol (ESP)zt
123GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
124FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
125FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
126PORRúben Simão (POR)zt
127ITAFilippo Baroncini (ITA)Trek - Segafredozt
128POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
129GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
130ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
131PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)zt
132PORGonçalo Rafael Leaça (POR)zt
133GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
134PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)zt
135GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
136PORFrancisco Moreira (POR)0:28
137AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe0:40
138NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:54
139BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
140BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
141PORValter Pereira (POR)zt
142PORRafael Neto Lourenco (POR)1:34
143USAChad Haga (USA)1:36
144NEDCasper van Uden (NED)Team Dsmzt
145PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)1:44
146URUMauricio José Moreira Guarino (URU)2:05
147PORFrederico Figueiredo (POR)zt
148PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)zt
149FRAFrançois Vie (FRA)zt
150PORDiogo Narciso (POR)zt
151PORPedro Silva Rodrigues (POR)zt
152ESPSergio García González (ESP)2:42
153ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
154DENAlexander Kamp Egested (DEN)Tudor Pro Cycling Team3:24
155PORCésar Fonte (POR)zt
156PORTiago Leal (POR)5:03
157PORAfonso Eulálio (POR)zt
158PORFábio Costa (POR)zt
159ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)5:14
160PORHélder Gonçalves (POR)7:52
161PORAntónio Ferreira (POR)zt
162COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)7:55
163PORPedro Miguel Lopes (POR)zt
164SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirateszt
165PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)9:16
166USABarry Miller (USA)10:08
167PORAndré Ramalho (POR)12:32
168RUSAlexander Grigoriev (RUS)16:33
169PORDaniel Viegas Pedroso (POR)18:33
170PORNuno Meireles (POR)zt
171SUIJoel Suter (SUI)19:12
172NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma
173ARGNahuel Omar d'Aquila Silva (ARG)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Sagres - Alto da Fóia - 186,3 km - 16 Februari 2023Berg


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost5:07:05
2BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
4FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
5AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
6BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty0:02
7ITANicola Conci (ITA)Alpecin - Deceuninckzt
8GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
9USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
10NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
11NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
12ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
13COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
14PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
15COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
16FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
17DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
18NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
19DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe0:07
20ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
21SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:12
22BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
23SUISébastien Reichenbach (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
24FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
25NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadierszt
26GBROscar Onley (GBR)zt
27ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Trek - Segafredo0:19
28ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:22
29NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
30COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)0:30
31PORJoaquim Silva (POR)zt
32FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic1:05
33FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic1:12
34POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers1:22
35NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Visma1:27
36BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Deceuninck2:13
37ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Deceuninck2:44
38NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team3:47
39GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe3:51
40BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
41PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)zt
42RUSArtem Nych (RUS)3:57
43PORHenrique Madeira Casimiro (POR)4:15
44ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
45FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo4:17
46BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
47NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
48PORTiago Antunes (POR)6:08
49NORKristian Aasvold (NOR)zt
50FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj6:11
51CZEMathias Vacek (CZE)Trek - Segafredozt
52BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck6:32
53CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)6:39
54ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
55ESPSergio García González (ESP)zt
56PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)zt
57SUISimon Pellaud (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
58CZEPetr Kelemen (CZE)zt
59CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
60POREmanuel Duarte (POR)zt
61GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
62FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic6:49
63PORIvo Pinheiro (POR)7:36
64NEDTim Van Dijke (NED)8:56
65NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
66PORRúben Simão (POR)9:27
67PORHélder Gonçalves (POR)zt
68PORCésar Fonte (POR)zt
69ESPVicente Hernáiz Santamaría (ESP)zt
70DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step10:02
71PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)zt
72FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic10:23
73PORJoão Medeiros (POR)10:24
74PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates10:43
75BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck11:06
76ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:29
77PORPedro Silva Rodrigues (POR)zt
78ITAFilippo Baroncini (ITA)Trek - Segafredozt
79GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
80BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
81FRAAloïs Charrin (FRA)zt
82NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wanty12:14
83NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team13:51
84GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
85URUMauricio José Moreira Guarino (URU)14:14
86AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj16:45
87FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdjzt
88DENCasper Pedersen (DEN)zt
89ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates17:07
90ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
91PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)zt
92PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)zt
93ESPSamuel Blanco Prol (ESP)zt
94POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
95RUSAlexander Grigoriev (RUS)zt
96FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
97ESTMadis Mihkels (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
98USAChad Haga (USA)zt
99NEDJulius Van Den Berg (NED)17:12
100GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
101UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
102NEDOwen Geleijn (NED)zt
103PORAfonso Silva (POR)zt
104PORGonçalo Amado (POR)zt
105PORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)zt
106NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
107GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
108DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
109NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
110PORRafael Neto Lourenco (POR)zt
111AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
112SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
113NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Circus - Reuz - Technordzt
114CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)zt
115BELGijs Van Hoecke (BEL)21:34
116PORNuno Meireles (POR)zt
117CZEPavel Bittner (CZE)Team Dsm22:03
118NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
119NEDCasper van Uden (NED)Team Dsmzt
120PORCarlos Salgueiro (POR)zt
121SUITom Bohli (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
122PORRodrigo Caixas (POR)zt
123PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)zt
124PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)zt
125USAGage Hecht (USA)zt
126DENAlexander Kamp Egested (DEN)Tudor Pro Cycling Teamzt
127NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
128PORJosé Miguel Teles Sousa (POR)zt
129PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)zt
130PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)zt
131AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck22:45
132BELTimo Kielich (BEL)25:06
133BELEdward Theuns (BEL)26:01
134PORJoão Ferreira Macedo (POR)28:43
135ESPGuillermo Garcia Janeiro (ESP)zt
136ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)zt
137PORNoah Campos (POR)zt
138PORDaniel Viegas Pedroso (POR)zt
139PORDiogo Barbosa (POR)zt
140PORFrancisco Morais (POR)zt
141PORValter Pereira (POR)zt
142BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
143NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
144COLNicolas Saenz Ballesteros (COL)zt
145VENLeangel Ruben Linarez Meneses (VEN)zt
146PORDiogo Narciso (POR)zt
147CZEDaniel Babor (CZE)zt
148PORIúri Leitão (POR)zt
149PORGonçalo Rafael Leaça (POR)zt
150ARGTomas Contte (ARG)zt
151COLSantiago Mesa Pietralunga (COL)zt
152BELSasha Weemaes (BEL)zt
153PORFrancisco Moreira (POR)zt
154PORPedro Miguel Lopes (POR)zt
155PORTiago Leal (POR)zt
156PORAfonso Eulálio (POR)28:47
157PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)zt
158PORAntónio Ferreira (POR)29:23
159PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)30:46
160GBRMatthew Gibson (GBR)31:21
161PORFábio Costa (POR)31:33
162PORJoão Matias (POR)zt
163FRAFrançois Vie (FRA)34:54
164NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm
165PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)
166SUIMarc Hirschi (SUI)Uae Team Emirates
167PORFrederico Figueiredo (POR)
168USABarry Miller (USA)
169COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)
170PORAndré Ramalho (POR)
171SUIJoel Suter (SUI)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Faro - Tavira - 203,1 km - 17 Februari 2023Sprint


1DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost5:05:14
2ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
3BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
4FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdjzt
5FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
6PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
8NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
9BELEdward Theuns (BEL)zt
10GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
11ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
12ESTMadis Mihkels (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
13GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
14BELTimo Kielich (BEL)zt
15FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
16NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
17CZEPavel Bittner (CZE)Team Dsmzt
18NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
19SUITom Bohli (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
20NEDTim Van Dijke (NED)zt
21PORIúri Leitão (POR)zt
22NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
23FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
24NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
25NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
26ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Trek - Segafredozt
27AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
28PORRodrigo Caixas (POR)zt
29BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Stepzt
30BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
31GBRMatthew Gibson (GBR)zt
32NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Vismazt
33AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
34USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
35BELSasha Weemaes (BEL)zt
36BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
37COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)zt
38NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
39BELGijs Van Hoecke (BEL)zt
40CZEPetr Kelemen (CZE)zt
41BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
42PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
43SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
44ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
45NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
46SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
47SUISimon Pellaud (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
48GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
49PORTiago Antunes (POR)zt
50ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
51DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
52ITANicola Conci (ITA)Alpecin - Deceuninckzt
53NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
54PORJosé Miguel Teles Sousa (POR)zt
55COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
56VENLeangel Ruben Linarez Meneses (VEN)zt
57FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
58PORCésar Fonte (POR)zt
59PORDiogo Narciso (POR)zt
60CZEMathias Vacek (CZE)Trek - Segafredozt
61NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
62ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
63ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
64PORJoaquim Silva (POR)zt
65FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
66FRAAloïs Charrin (FRA)zt
67ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Deceuninckzt
68SUISébastien Reichenbach (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
69ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
71NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadierszt
72GBROscar Onley (GBR)zt
73COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
74BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
75POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
76RUSArtem Nych (RUS)zt
77PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)zt
78PORJoão Matias (POR)zt
79PORHenrique Madeira Casimiro (POR)zt
80BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
81ESPVicente Hernáiz Santamaría (ESP)zt
82FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
83GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
84AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
85AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
86POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
87PORRafael Neto Lourenco (POR)zt
88PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)zt
89BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
90POREmanuel Duarte (POR)zt
91FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
92ITAFilippo Baroncini (ITA)Trek - Segafredozt
93CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
94GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
95NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Circus - Reuz - Technord0:22
96NORKristian Aasvold (NOR)0:24
97DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step0:26
98NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
99UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
100CZEDaniel Babor (CZE)zt
101USAGage Hecht (USA)zt
102PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)zt
103DENAlexander Kamp Egested (DEN)Tudor Pro Cycling Teamzt
104FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
105NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
106GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
107GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm0:42
108ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
109USAChad Haga (USA)1:06
110CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)zt
111FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:30
112DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step2:18
113DENCasper Pedersen (DEN)zt
114PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)zt
115NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:31
116NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:42
117PORHélder Gonçalves (POR)zt
118NEDCasper van Uden (NED)Team Dsm3:42
119FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
120PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)zt
121COLSantiago Mesa Pietralunga (COL)zt
122ARGTomas Contte (ARG)4:13
123PORDiogo Barbosa (POR)6:00
124PORRúben Simão (POR)zt
125PORCarlos Salgueiro (POR)zt
126PORValter Pereira (POR)zt
127ESPSamuel Blanco Prol (ESP)zt
128PORJoão Medeiros (POR)zt
129COLNicolas Saenz Ballesteros (COL)zt
130PORNuno Meireles (POR)zt
131CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)zt
132PORJoão Ferreira Macedo (POR)zt
133PORAfonso Silva (POR)zt
134PORPedro Silva Rodrigues (POR)zt
135ESPSergio García González (ESP)zt
136PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)zt
137NEDOwen Geleijn (NED)zt
138BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
139PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)zt
140PORPedro Miguel Lopes (POR)zt
141BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
142PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)zt
143PORGonçalo Rafael Leaça (POR)zt
144PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)zt
145PORFrancisco Moreira (POR)zt
146PORFrancisco Morais (POR)zt
147RUSAlexander Grigoriev (RUS)zt
148PORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)zt
149PORIvo Pinheiro (POR)zt
150PORAfonso Eulálio (POR)zt
151ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)6:52
152PORNoah Campos (POR)9:45
153PORAntónio Ferreira (POR)9:46
154ESPGuillermo Garcia Janeiro (ESP)12:30
155PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)12:35
156PORFábio Costa (POR)13:32
157PORGonçalo Amado (POR)15:38
158PORDaniel Viegas Pedroso (POR)zt
159PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)zt
160URUMauricio José Moreira Guarino (URU)
161PORTiago Leal (POR)
162NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team
163FRAFrançois Vie (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Albufeira - Alto do Malhão - 177,9 km - 18 Februari 2023Berg


1GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadiers4:28:39
2PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:01
3BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step0:05
4COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
5AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe0:11
6COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
7GBROscar Onley (GBR)0:14
8NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:20
9NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
10ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
11PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
12SUISébastien Reichenbach (SUI)Tudor Pro Cycling Team0:38
13ITANicola Conci (ITA)Alpecin - Deceuninckzt
14USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm0:43
15SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
16DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
17DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
18BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
19FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsic0:50
20DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:07
21BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers1:08
22FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
23FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic1:14
24ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost1:18
25NZLFinn Fisher-Black (NZL)1:25
26ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:37
27FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:54
28ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Trek - Segafredo2:00
29FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Stepzt
30BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
31NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypost2:05
32NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Visma2:26
33RUSArtem Nych (RUS)2:29
34ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:40
35PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)zt
36FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic2:55
37PORAfonso Eulálio (POR)2:57
38COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)3:05
39ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)3:18
40PORJoaquim Silva (POR)3:23
41PORHenrique Madeira Casimiro (POR)3:38
42NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadiers3:41
43BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
44SUISimon Pellaud (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
45ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
46FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
47ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
49DENCasper Pedersen (DEN)4:03
50AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe4:21
51BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty4:42
52GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
53GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
54NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:06
55PORAfonso Silva (POR)5:10
56NEDJulius Van Den Berg (NED)5:11
57COLNicolas Saenz Ballesteros (COL)5:21
58NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:49
59ESPSergio García González (ESP)6:40
60NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wanty6:49
61PORTiago Antunes (POR)7:33
62AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj7:55
63PORCésar Fonte (POR)8:08
64PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)8:41
65ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates10:14
66CZEPetr Kelemen (CZE)10:35
67FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdjzt
68CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)10:50
69ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Deceuninck11:00
70CZEPavel Bittner (CZE)Team Dsm12:34
71ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
72PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)zt
73POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
74ITAFilippo Baroncini (ITA)Trek - Segafredozt
75BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
76NORKristian Aasvold (NOR)zt
77NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
78RUSAlexander Grigoriev (RUS)zt
79GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
80NEDTim Van Dijke (NED)zt
81PORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)zt
82GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
83DENAlexander Kamp Egested (DEN)Tudor Pro Cycling Teamzt
84BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
85FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
86PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)zt
87PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates13:04
88GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe16:00
89CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)zt
90PORRodrigo Caixas (POR)18:18
91FRAAloïs Charrin (FRA)zt
92FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
93PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)zt
94BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Stepzt
95POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
96CZEMathias Vacek (CZE)Trek - Segafredozt
97PORRafael Neto Lourenco (POR)zt
98GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
99POREmanuel Duarte (POR)zt
100ESTMadis Mihkels (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
101PORHélder Gonçalves (POR)zt
102BELTimo Kielich (BEL)zt
103DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Stepzt
104UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
105SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
106NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
107NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
108BELEdward Theuns (BEL)20:03
109ESPSamuel Blanco Prol (ESP)22:26
110NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Stepzt
111DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Stepzt
112NEDCasper van Uden (NED)Team Dsmzt
113PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)zt
114NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
115USAChad Haga (USA)zt
116PORRúben Simão (POR)zt
117PORJosé Miguel Teles Sousa (POR)zt
118ARGTomas Contte (ARG)zt
119SUITom Bohli (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
120USAGage Hecht (USA)zt
121PORIvo Pinheiro (POR)zt
122PORJoão Medeiros (POR)zt
123PORPedro Silva Rodrigues (POR)zt
124NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Circus - Reuz - Technordzt
125AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck22:37
126CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga24:26
127PORDiogo Barbosa (POR)zt
128PORGonçalo Rafael Leaça (POR)zt
129PORValter Pereira (POR)zt
130PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)24:35
131BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe24:40
132PORFábio Costa (POR)26:04
133GBRMatthew Gibson (GBR)26:15
134BELGijs Van Hoecke (BEL)zt
135ESPVicente Hernáiz Santamaría (ESP)27:34
136VENLeangel Ruben Linarez Meneses (VEN)27:46
137CZEDaniel Babor (CZE)28:00
138PORIúri Leitão (POR)29:05
139ESPGuillermo Garcia Janeiro (ESP)zt
140PORJoão Ferreira Macedo (POR)zt
141PORDiogo Narciso (POR)zt
142PORFrancisco Moreira (POR)zt
143PORNuno Meireles (POR)zt
144PORDaniel Viegas Pedroso (POR)zt
145PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)zt
146PORFrancisco Morais (POR)zt
147PORGonçalo Amado (POR)zt
148PORAntónio Ferreira (POR)zt
149COLSantiago Mesa Pietralunga (COL)zt
150BELSasha Weemaes (BEL)29:12
151PORNoah Campos (POR)30:21
152PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)zt
153PORCarlos Salgueiro (POR)
154PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)
155PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)
156NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma
157PORPedro Miguel Lopes (POR)
158PORJoão Matias (POR)
159NEDOwen Geleijn (NED)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Lagoa - Lagoa - 24,4 km - 19 Februari 2023Individuele Tijdrit


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:29:34
2FRARémi Cavagna (FRA)Soudal - Quick Step0:04
3ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:10
4COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:16
5NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:29
6NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadiers0:32
7BELIlan Van Wilder (BEL)Soudal - Quick Step0:49
8NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:56
9GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe1:03
10BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
11DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost1:07
12ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers1:11
13PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates1:12
14BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers1:14
15CZEMathias Vacek (CZE)Trek - Segafredo1:18
16PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty1:23
17DENKasper Asgreen (DEN)Soudal - Quick Step1:26
18GBROscar Onley (GBR)1:27
19GBRThomas Pidcock (GBR)Ineos Grenadierszt
20DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:34
21FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo1:36
22DENCasper Pedersen (DEN)1:37
23NEDTim Van Dijke (NED)1:42
24POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers1:43
25COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:45
26AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
27NZLFinn Fisher-Black (NZL)1:50
28DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:56
29ITAFilippo Baroncini (ITA)Trek - Segafredo1:58
30FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic2:04
31BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wanty2:09
32USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm2:14
33CZEPavel Bittner (CZE)Team Dsm2:16
34SUISébastien Reichenbach (SUI)Tudor Pro Cycling Team2:25
35NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
36BELEdward Theuns (BEL)2:29
37BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Deceuninck2:36
38GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm2:39
39NEDMike Teunissen (NED)Intermarché - Circus - Wanty2:40
40NEDRoel van Sintmaartensdijk (NED)Circus - Reuz - Technord2:46
41ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
42PORJoaquim Silva (POR)2:48
43GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe2:51
44PORTiago Antunes (POR)2:52
45SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost2:53
46GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost2:54
47ESTMadis Mihkels (EST)Intermarché - Circus - Wanty2:57
48ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
49ITANicola Conci (ITA)Alpecin - Deceuninck3:02
50CHICarlos Ivan Oyarzun Guiñez (CHI)3:05
51NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
52ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:08
53FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj3:10
54NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypost3:11
55PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)zt
56DENAlexander Kamp Egested (DEN)Tudor Pro Cycling Team3:12
57BELQuinten Hermans (BEL)Alpecin - Deceuninck3:13
58GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj3:15
59AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohe3:19
60BELTim Declercq (BEL)Soudal - Quick Step3:20
61FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic3:27
62FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdjzt
63NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team3:28
64SUISimon Pellaud (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
65FRAWarren Barguil (FRA)Team Arkéa Samsiczt
66RUSArtem Nych (RUS)3:30
67ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Trek - Segafredozt
68ESPSergio García González (ESP)3:33
69FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
70ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:36
71PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)zt
72POREmanuel Duarte (POR)zt
73FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic3:39
74NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team3:40
75FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic3:46
76USAGage Hecht (USA)3:47
77CANCharles-Étienne Chrétien (CAN)3:48
78PORHenrique Madeira Casimiro (POR)zt
79NORKristian Aasvold (NOR)3:50
80BELTimo Kielich (BEL)3:53
81NEDMilan Vader (NED)Jumbo - Visma3:54
82ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Deceuninck4:02
83FRAAloïs Charrin (FRA)4:03
84PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates4:07
85GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj4:14
86BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe4:17
87COLAdrian Camilo Bustamante Ruda (COL)4:21
88PORIvo Pinheiro (POR)4:25
89PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)4:29
90NEDCasper van Uden (NED)Team Dsm4:31
91PORFábio Costa (POR)4:32
92CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga4:33
93PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)4:39
94SUITom Bohli (SUI)Tudor Pro Cycling Teamzt
95NEDFabio Jakobsen (NED)Soudal - Quick Step4:41
96ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:43
97GBRMatthew Gibson (GBR)4:49
98UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost4:55
99BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck4:56
100PORDiogo Barbosa (POR)4:59
101AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck5:00
102DENMichael Mørkøv (DEN)Soudal - Quick Step5:10
103NORAlexander Kristoff (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:11
104PORPedro Silva Rodrigues (POR)5:15
105CZEDaniel Babor (CZE)5:16
106PORJosé Miguel Teles Sousa (POR)5:17
107PORIúri Leitão (POR)zt
108PORAfonso Eulálio (POR)5:22
109COLSantiago Mesa Pietralunga (COL)5:26
110PORCésar Fonte (POR)5:30
111VENLeangel Ruben Linarez Meneses (VEN)5:32
112PORAfonso Silva (POR)5:34
113ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)5:38
114PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)5:39
115PORRafael Neto Lourenco (POR)5:40
116ARGTomas Contte (ARG)5:46
117USAChad Haga (USA)5:51
118ESPSamuel Blanco Prol (ESP)5:53
119PORDiogo Narciso (POR)zt
120PORGonçalo Rafael Leaça (POR)6:00
121PORRodrigo Caixas (POR)zt
122PORPedro Joaquim Silva Andrade (POR)6:02
123AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj6:08
124PORRúben Simão (POR)6:19
125PORAntónio Ferreira (POR)6:33
126PORJoão Medeiros (POR)6:38
127PORCésar Alexandre Feiteira Martingil (POR)6:40
128PORGonçalo Amado (POR)6:41
129PORNoah Campos (POR)6:43
130PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)6:53
131ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates6:55
132PORFrancisco Moreira (POR)6:56
133PORHélder Gonçalves (POR)7:04
134PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)7:06
135PORFrancisco Morais (POR)7:14
OTLCOLNicolas Saenz Ballesteros (COL)-
OTLPORValter Pereira (POR)-
OTLESPVicente Hernáiz Santamaría (ESP)-
OTLPORDaniel Viegas Pedroso (POR)-
OTLPORGonçalo Henrique Matos Carvalho (POR)-
OTLPORNuno Meireles (POR)-
OTLESPGuillermo Garcia Janeiro (ESP)-
OTLPORJoão Ferreira Macedo (POR)-
144CZEPetr Kelemen (CZE)
145NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno-X Pro Cycling Team
146POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic
147BELDries De Pooter (BEL)Intermarché - Circus - Wanty
148FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj
149BELSasha Weemaes (BEL)
150RUSAlexander Grigoriev (RUS)
151NEDJulius Van Den Berg (NED)
152BELGijs Van Hoecke (BEL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden