De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Algarve - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Algarve - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen 2004

Ronde van de Algarve 2004

PortugalPortugal - 18 Februari 2004 - 22 Februari 2004


Algemeen klassement - 22 Februari 2004


1USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor18.03.04
2COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor0.26
3PORCandido Joaquim Barbosa (POR)L.A. Pecol0.45
4NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.52
6PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecol1.32
7NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank1.34
8FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidis1.35
9ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Maia - Milaneza1.41
10ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Barbot - Gaia1.43
11PORJoaquim Adrego Andrade Pereira (POR)Würth - Bom Petisco1.46
12CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor1.51
13AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis1.53
14PORVitor Manuel Gomes Gamito (POR)Maia - Milaneza1.54
15ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Carvalhelhos - Boavista2.29
16ESPDavid García Da Pena (ESP)L.A. Pecol2.30
17NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloften2.32
18PORBruno Miguel Castanheira Gomes (POR)Maia - Milaneza2.39
19ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi2.43
20PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor2.50
21ESPJuan Olmo Menacho (ESP)Barbot - Gaiazt
22PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)Maia - Milaneza3.05
23NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloften3.10
24FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften3.18
25COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
26PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Würth - Bom Petisco3.21
27BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis3.25
28PORJoaquim Alberto Sampaio Campos (POR)Carvalhelhos - Boavista3.42
29ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Carvalhelhos - Boavista3.47
30BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidis3.53
31ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi4.09
32AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank Beloften4.12
33ESPEnrique Salgueiro Alonso (ESP)Beppi - Ovarense4.15
34ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Café Baqué4.16
35BELGeert Steurs (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 4.29
36ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Antarte - Rota Dos Moveiszt
37BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Carvalhelhos - Boavista4.42
38ESPRuben Oarbeascoa Ispizua (ESP)L.A. Pecol4.46
39PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Carvalhelhos - Boavista4.47
40BELSerge Pauwels (BEL)Rabobank Beloftenzt
41FRAGuillaume Auger (FRA)R.a.g.t. Semences4.48
42PORNuño Alves Silva (POR)Barbot - Gaia4.49
43BELJames Vanlandshoot (BEL)Relax - Bodysol4.52
44BELKurt Hovelynck (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 4.54
45FRAEric Berthou (FRA)R.a.g.t. Semences5.08
46PORLuis Fernando Matias Pinheiro (POR)L.A. Pecol5.13
47ESPAketza Pena Iza (ESP)Euskaltel - Euskadi5.50
48PORJosé Carlos Silva Rodrigues (POR)Carvalhelhos - Boavista5.56
49POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Antarte - Rota Dos Moveis6.06
50PORRicardo Costa (POR)Würth - Bom Petisco6.08
51ESPAngel Edo Alsina (ESP)Maia - Milaneza6.11
52PORNuno Ribeiro (POR)L.A. Pecol6.33
53BELSven Renders (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 6.34
54ESTJanek Tombak (EST)Cofidis6.45
55PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)Antarte - Rota Dos Moveiszt
56PORRui Pedro Henriques Pereira Roque (POR)Beppi - Ovarense6.50
57ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Relax - Bodysol7.02
58PORCarlos Manuel Pinho Olivera (POR)Barbot - Gaia7.16
59ESPIsrael Nunez Baticon (ESP)ASC Construcoes - Vila do Conde8.02
60PORDaniel De Jesus Cabrita (POR)Imoholding - Loule - Jardim Hotel8.09
61PORRenato Silva (POR)Maia - Milaneza8.11
62PORBruno Neves (POR)ASC Construcoes - Vila do Conde8.16
63ESPJose Manuel Hernandez Higueras (ESP)Antarte - Rota Dos Moveis8.19
64PORPedro Miguel Miranda Soeiro (POR)Carvalhelhos - Boavista8.29
65ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi8.31
66PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Maia - Milanezazt
67ESPJordi Berenguer Ferrer (ESP)Beppi - Ovarense8.40
68ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi8.44
69ESPJoseba Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi8.55
70GERKlaus Mutschler (GER)R.a.g.t. Semences9.02
71PORPaulo Barroso (POR)Maia - Milaneza9.37
72PORPedro Lourenco Martins (POR)Barbot - Gaia9.46
73PORElio Norte Sousa (POR)Imoholding - Loule - Jardim Hotel10.20
74PORAndré Vital (POR)Auber 9310.26
75ESPJon Bru Pascal (ESP)L.A. Pecol10.52
76PORMarco Alexandre Pereira Silvestre (POR)Imoholding - Loule - Jardim Hotel12.22
77BELStefan Wijnands (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 19.35
78PORHermano Jose Mendao Vieira (POR)ASC Construcoes - Vila do Conde24.00
79BELSjef De Wilde (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 25.13
80ESPJuan Manuel Jimenez Velasco (ESP)Imoholding - Loule - Jardim Hotel29.30
81BELPieter Uytterhoeven (BEL)Jong Vlaanderen 201682
5USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor1.11

Etappe 1 - Albufeira - Albufeira 145km - 18 Februari 2004Sprint


1ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Prodir3.27.50
2PORCandido Joaquim Barbosa (POR)L.A. Pecolzt
3ESPAngel Edo Alsina (ESP)Maia - Milanezazt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
5ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Barbot - Gaiazt
6FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidiszt
7PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecolzt
8PORPedro Miguel Miranda Soeiro (POR)Carvalhelhos - Boavistazt
9PORNuno Duarte Silva Marta (POR)Würth - Bom Petiscozt
10NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloftenzt
11BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
12PORVitor Manuel Gomes Gamito (POR)Maia - Milanezazt
13BELJames Vanlandshoot (BEL)Relax - Bodysolzt
14ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Relax - Bodysolzt
15BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Carvalhelhos - Boavistazt
16PORNuño Alves Silva (POR)Barbot - Gaiazt
17BELSébastien Rosseler (BEL)Relax - Bodysolzt
18NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloftenzt
19FRABruno Thibout (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
20GERKlaus Mutschler (GER)R.a.g.t. Semenceszt
21ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloftenzt
23PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)Maia - Milanezazt
24ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Maia - Milanezazt
25PORBruno Neves (POR)ASC Construcoes - Vila do Condezt

Etappe 2 - Castro Marim - Portimao 182.0km - 19 Februari 2004Sprint


1PORCandido Joaquim Barbosa (POR)L.A. Pecol4.46.13
2ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
4BELJames Vanlandshoot (BEL)Relax - Bodysolzt
5FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloftenzt
6ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Barbot - Gaiazt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Maia - Milanezazt
8NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloftenzt
9BELSven Renders (BEL)Jong Vlaanderen 20162016
10BELGeert Steurs (BEL)Jong Vlaanderen 20162016
11PORBruno Neves (POR)ASC Construcoes - Vila do Condezt
12PORPedro Miguel Miranda Soeiro (POR)Carvalhelhos - Boavistazt
13PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecolzt
14ESPFernando Fernandez Magan (ESP)zt
15UKRRoman Lugovyi (UKR)R.a.g.t. Semenceszt
16PORNuno Duarte Silva Marta (POR)Würth - Bom Petiscozt
17PORNuño Alves Silva (POR)Barbot - Gaiazt
18BELWim De Vocht (BEL)Relax - Bodysolzt
19BELBart Dockx (BEL)Relax - Bodysolzt
20ESPJordi Berenguer Ferrer (ESP)Beppi - Ovarensezt
21NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloftenzt
22BELSerge Pauwels (BEL)Rabobank Beloftenzt
23FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidiszt
24PORRicardo Costa (POR)Würth - Bom Petiscozt
25ESPJuan Manuel Jimenez Velasco (ESP)Imoholding - Loule - Jardim Hotelzt

Etappe 3 - Lagoa - Lagos 180km - 20 Februari 2004Sprint


1ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Barbot - Gaia4.36.59
2AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
3PORCandido Joaquim Barbosa (POR)L.A. Pecolzt
4AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank Beloftenzt
5CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
6POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Antarte - Rota Dos Moveiszt
7PORPedro Miguel Miranda Soeiro (POR)Carvalhelhos - Boavistazt
8FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloftenzt
9BELJames Vanlandshoot (BEL)Relax - Bodysolzt
10BELGeert Steurs (BEL)Jong Vlaanderen 20162016
11PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecolzt
12ESPAngel Edo Alsina (ESP)Maia - Milanezazt
13PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)Maia - Milanezazt
14ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
16FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidiszt
17PORBruno Neves (POR)ASC Construcoes - Vila do Condezt
18NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloftenzt
19BELSven Renders (BEL)Jong Vlaanderen 20162016
20BELWim De Vocht (BEL)Relax - Bodysolzt
21ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Relax - Bodysolzt
22ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Maia - Milanezazt
23UKRRoman Lugovyi (UKR)R.a.g.t. Semenceszt
24ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPDavid García Da Pena (ESP)L.A. Pecolzt

Etappe 4 - Vila Real S.Antonio - Tavira 24km - 21 Februari 2004Individuele Tijdrit


2USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.01
3COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor0.12
4NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.19
5FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidis0.30
6PORJoaquim Adrego Andrade Pereira (POR)Würth - Bom Petiscozt
7CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor0.40
8PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecol0.46
9NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
10USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.48
11PORCandido Joaquim Barbosa (POR)L.A. Pecol1.00
12PORVitor Manuel Gomes Gamito (POR)Maia - Milanezazt
13ESPDavid Plaza Romero (ESP)Café Baqué1.15
14ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Maia - Milaneza1.18
15ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Barbot - Gaia1.20
16AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis1.22
17NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloften1.27
18ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.34
19FRAGuillaume Auger (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
20PORJoaquim Alberto Sampaio Campos (POR)Carvalhelhos - Boavista1.40
21FRAFrédéric Finot (FRA)R.a.g.t. Semences1.44
22ESPDavid García Da Pena (ESP)L.A. Pecol1.47
23ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi1.49
24NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloften1.54
25BELStefan Wijnands (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 1.55
26PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)Maia - Milaneza2.00
27PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor2.04
28PORNelson Nuno Sequeria Vitorino (POR)Würth - Bom Petisco2.05
29COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor2.07
30PORBruno Miguel Castanheira Gomes (POR)Maia - Milaneza2.09
31ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Carvalhelhos - Boavista2.11
32ESPJuan Olmo Menacho (ESP)Barbot - Gaia2.16
33BELKurt Hovelynck (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 2.20
34BELBart Dockx (BEL)Relax - Bodysol2.31
35FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften2.35
36AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank Beloften2.36
37PORPedro Lourenco Martins (POR)Barbot - Gaia2.40
38BELGeert Steurs (BEL)Jong Vlaanderen 20162016 2.42
39FRAEric Berthou (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
40ESPEnrique Salgueiro Alonso (ESP)Beppi - Ovarense2.43
41ARGGerardo Luis Fernández (ARG)Antarte - Rota Dos Moveis2.45
42ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi2.50
43BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidis2.51
44ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Carvalhelhos - Boavista2.54
45PORVidal José Fitas Pereira (POR)Würth - Bom Petisco2.56
46ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Café Baqué2.57
47AUTBernhard Kohl (AUT)Rabobank Beloften3.03
48ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi3.04
49BELWim De Vocht (BEL)Relax - Bodysol3.05
50ESPAketza Pena Iza (ESP)Euskaltel - Euskadi3.07
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor31.53 (45.165 km/h)

Etappe 5 - Parque Das Cidades - Malhao 178.5km - 22 Februari 2004Berg


1USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor4.40.18
2BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis0.05
3PORCandido Joaquim Barbosa (POR)L.A. Pecolzt
4COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
5ESPEzequiel Mosquera Miguez (ESP)Carvalhelhos - Boavista0.09
6ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Maia - Milaneza0.14
7PORBruno Miguel Castanheira Gomes (POR)Maia - Milaneza0.21
8NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.24
9ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Barbot - Gaiazt
10ESPJuan Olmo Menacho (ESP)Barbot - Gaia0.25
11FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften0.34
12AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
13ESPDavid García Da Pena (ESP)L.A. Pecolzt
14PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor0.37
15PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)L.A. Pecol0.39
16ESPRuben Oarbeascoa Ispizua (ESP)L.A. Pecolzt
17PORAndré Vital (POR)Auber 930.45
18ESPAdrian Palomares Villaplana (ESP)Carvalhelhos - Boavistazt
19PORVitor Manuel Gomes Gamito (POR)Maia - Milanezazt
20ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
22BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidis0.56
23NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloftenzt
24PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Carvalhelhos - Boavistazt
25PORJosé Carlos Silva Rodrigues (POR)Carvalhelhos - Boavistazt
26ESPAketza Pena Iza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidiszt
28ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29PORNuño Alves Silva (POR)Barbot - Gaiazt
30PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)Maia - Milanezazt
31CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor1.02
32COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
33BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Carvalhelhos - Boavistazt
35NEDBastiaan Giling (NED)Rabobank Beloften1.07
34USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden