De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cholet - Pays de la Loire - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cholet - Pays de la Loire - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Cholet - Pays de la Loire 2019

FrankrijkFrankrijk - 31 Maart 2019


Cholet - Pays de la Loire - 31 Maart 2019


1FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj4:41:42
2FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
3FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
4NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
5FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academyzt
6BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
7FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
8FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
9FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
10BELAaron Van Poucke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Muriaszt
12ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
13FRAPierre Barbier (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
14DENMagnus Bak Klaris (DEN)Bhs - Almeborg Bornholmzt
15SUILukas Rüegg (SUI)Swiss Racing Academyzt
16FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
17GBRJacob Hennessy (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
18DENChristoffer Lisson (DEN)Bhs - Almeborg Bornholmzt
19ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
20FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
21FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
22NZLAaron Gate (NZL)Evopro Racingzt
23CANAdam De Vos (CAN)Rally - Uhczt
24USAJohn Murphy (USA)Rally - Uhczt
25BELTom Dernies (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
26BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
27FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondialezt
28USALawrence Warbasse (USA)AG2R - La Mondialezt
29ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Euskadi Basque Country - Muriaszt
30BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
31FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
32FRABenoit Jarrier (FRA)Arkéa - Samsiczt
33BELGianni Marchand (BEL)Cibelzt
34FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
35AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
36FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
37SUICyrille Thièry (SUI)Swiss Racing Academyzt
38FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
39FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
40ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
41FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
42FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
43FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
44LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj Continentalzt
45NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
46FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
47FRAJimmy Turgis (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
48FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
49FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
50BELJacob Relaes (BEL)Cibelzt
51BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
52CROJosip Rumac (CRO)zt
53FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
54FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
55FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
56FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
57FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidiszt
58CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhczt
59NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
60GBRAlexander Colman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
61SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotelszt
62AUSHarry Sweeny (AUS)zt
63FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsiczt
64FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
65NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
66ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
67FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energiezt
68FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
69SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academy1:26
70DENSander Andersen (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm1:26
71FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie1:26
72SUIFabian Paumann (SUI)Swiss Racing Academy1:26
73ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:26
74ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Cycling Academy1:26
75ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:26
76ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 931:26
77ITAMarco Benfatto (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:26
78FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:26
79FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 931:26
80DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:25
81IRLMatthew Teggart (IRL)Evopro Racing2:25
82BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:25
83DENMads Rahbek (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm2:25
84FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole2:25
85POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTM2:25
86BELLennert Teugels (BEL)Cibel2:25
87FRALéo Vincent (FRA)Groupama - Fdj2:25
88GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes2:25
89USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc3:11
90FRAPerrig Quemeneur (FRA)Total Direct Energie4:09
91USATyler Magner (USA)Rally - Uhc4:09
92BELDennis Coenen (BEL)Cibel4:32
93FRAArthur Vichot (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:51
94ESPGotzon Udondo Santamaria (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:55
95FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept - B&b Hotels5:24
96GBRThomas Stewart (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes5:24
97BELWim Reynaerts (BEL)Cibel5:24
98BELTimothy Stevens (BEL)Cibel6:09
99DENEmil Toudal (DEN)Bhs - Almeborg Bornholm6:09
100SUIMauro Schmid (SUI)Swiss Racing Academy6:09
101GBRAlex Paton (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes11:51
102GBRRory Townsed (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes11:51
103SUIRaphael Krähemann (SUI)Swiss Racing Academy11:51

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden