De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Spaans Nationaal Kampioenschap - 2019

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Spaans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2019

SpanjeSpanje - 28 Juni 2019 - 30 Juni 2019


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 28 Juni 2019


Individuele Tijdrit Heren - 28 Juni 2019Individuele Tijdrit


Wegwedstrijd - U23 Heren - 29 Juni 2019


1ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Bicicletas Rodriguez - Extremadura4:03:31
2ESPArturo Gravalos Lopez (ESP)Kometa U23zt
3ESPOier Ibarguren Etxeberria (ESP)zt
4ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Lizartezt
5ESPAlejandro Gómiz Pérez (ESP)2:25
6ESPAdrian Barros Rodriguez (ESP)Super Froiz2:48
7ESPEneko Aramendia Tellería (ESP)3:25
8ESPEduardo Pérez-Landaluce Gonzalez (ESP)Kometa U235:02
9ESPSergio Jimenez Duran (ESP)Bicicletas Rodriguez - Extremadura5:28
10ESPMario Carrasco Ayen (ESP)5:28
11ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Kometa U235:28
12ESPGuillermo Garcia Janeiro (ESP)Super Froiz5:28
13ESPUnai Esparza Garin (ESP)Lizarte5:40
14ESPMiguel Angel Muñoz Salgado (ESP)5:51
15ESPSergio Hernandez Jimenez (ESP)Kometa U236:01
16ESPMiguel Juan Castellano (ESP)6:01
17ESPGabriel Pons Sancho (ESP)6:01
18ESPSinuhé Fernandez Rodriguez (ESP)Lizarte6:01
19ESPCarlos Ruiz Pavón (ESP)Lizarte6:07
20ESPJavier Montaner Hernández (ESP)6:28
21ESPSergio Gil Ruiz (ESP)6:28
22ESPDavid Martin Romero (ESP)6:29
23ESPUnai Iribar Jauregi (ESP)6:53
24ESPAnder Del Castaño (ESP)6:53
25ESPAsier Etxeberria Zafra (ESP)9:29
26ESPBernardo Entrialgo (ESP)10:12
27ESPVicente Hernáiz Santamaría (ESP)10:12
28ESPJuan Jose Perez Diaz (ESP)10:34
29ESPAlvaro Garcia Villegas (ESP)10:34
30ESPAntonio Iniesta Perez (ESP)10:34
31ESPSergio Garcia Fernández (ESP)10:34
32ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga Amateurs10:34
33ESPDavid Comino Fuentes (ESP)10:34
34ESPMarco Marco Garrido (ESP)10:34
35ESPJavier Fuentes Jordá (ESP)10:34
36ESPPedro Antonio Rodriguez Moya (ESP)10:34
37ESPPablo Clavero Castillo (ESP)10:34
38ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Lizarte10:34
39ESPFerran Robert Torrents (ESP)Lizarte10:34
40ESPPablo Alonso Montes (ESP)Prorace - Urbano10:34
41ESPClaudio Clavijo Dominguez (ESP)Bicicletas Rodriguez - Extremadura10:34
42ESPEugenio Sanchez Lopez (ESP)Lizarte10:34
43ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Lizarte10:34
44ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)10:34
45ESPRodrigo Alonso (ESP)10:34
46ESPRaul Gomez Perez (ESP)10:34
47ESPMartín Bouzas Rey (ESP)Lizarte10:34
48ESPRaúl González Correa (ESP)10:34
49ESPMario Vilches Soria (ESP)Bicicletas Rodriguez - Extremadura10:34
50ESPLuis Miguel Marquez Povedano (ESP)10:34
51ESPMiguel Angel Terrones Callejón (ESP)10:34
52ESPRuben Gonzalez Marquez (ESP)10:34
53ESPIker Ballarin Manso (ESP)10:34
54ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Lizarte10:34
55ESPIbon Cañete Bielsa (ESP)10:34
56ESPYago Segovia Escribano (ESP)Kometa U2310:34
57ESPSamuel Sainz Rodriguez (ESP)10:34
58ESPEduard Rodes (ESP)10:34
59ESPAlejandro Ropero Molina (ESP)Kometa U2310:34
60ESPIgnacio Piquero Sanchez (ESP)10:34
61ESPAritz Kortabarria Loidi (ESP)10:34
62ESPAlex Martin Gutierrez (ESP)Kometa U2310:34
63ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Lizarte10:34
64ESPSergio Nestor Araiz Michel (ESP)Lizarte10:34
65ESPDavid Espejo Cerón (ESP)10:34
66ESPJose Angel Cascales Sanz (ESP)10:34
67ESPJosu Echeverria Azpilicueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga Amateurs10:34
68ESPAaron Mariño Dominguez (ESP)11:54
69ESPLucas Marin Aitor (ESP)11:54
70ESPJon Agirre Egaña (ESP)12:27
71ESPDavid Martin Martinez (ESP)12:33
72ESPSergio Dominguez Lahoz (ESP)12:47

Wegrit Heren - 30 Juni 2019


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar4:33:49
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
3ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:16
4ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH0:18
5ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:18
6ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel0:18
7ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:18
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:18
9ESPJulio Alberto Amores Palacios (ESP)0:18
10ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano0:18
11ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team0:18
12ESPJesus Alfonso Arozamena Carretero (ESP)Super Froiz0:18
13ESPJorge Martín Montenegro Adaro (ESP)0:18
14ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb0:18
15ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rga Amateurs0:18
16ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:18
17ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Kinan0:18
18ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Vorarlberg - Santic0:18
19ESPSamuel Blanco Prol (ESP)0:18
20ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Kometa Cycling Team0:18
21ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano0:18
22ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana0:25
23ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana0:25
24ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana0:28
25ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar0:28
26ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:33
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:35
28ESPEloy Teruel Rovira (ESP)0:50
29ESPMiguel Angel Ballesteros Canovas (ESP)0:50
30ESPJoan Bou Company (ESP)Nippo - Vini Fantini - Faizanè0:50
31ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:50
32ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:50
33ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Equipo Euskadi0:50
34ESPIñaki Gozálbez Nadal (ESP)0:50
35ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Matrix - Powertag0:50
36ESPMartin Lestido Rey (ESP)Super Froiz0:50
37ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:50
38ESPDiego Noriega Gómez (ESP)Super Froiz0:55
39ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:55
40ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskadi Basque Country - Murias0:55
41ESPJavier Gil Torregrosa (ESP)1:20
42ESPMauro Rato Castrillo (ESP)1:20
43ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Lizarte1:20
44ESPMartí Marquez Román (ESP)Lizarte1:20
45ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:20
46ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team1:20
47ESPGuillen Muñoz Cubelles (ESP)1:20
48ESPIvan Martinez Jimenez (ESP)Super Froiz1:20
49ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias4:43
50ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar4:47
51ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar4:47
52ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)Caja Rural - Seguros Rga Amateurs4:47
53ESPDavid Galarreta Ugarte (ESP)5:46
54ESPMikel Alonso Flores (ESP)Equipo Euskadi5:46
55ESPEric Valiente Bonafé (ESP)5:46
56ESPXavier Cañellas Sanchez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:46
57ESPHéctor Saez Benito (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:20
58ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar10:36

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 17 Augustus 2019


Wegrit - Junior Heren - 19 Augustus 2019


1ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)2:41:44
2ESPIgor Arrieta Lizarraga (ESP)2:41:44
3ESPRaul Garcia Pierna (ESP)2:41:44
4ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)2:41:44
5ESPPablo Carrascosa Miller (ESP)2:41:47
6ESPFernando Tercero Lopez (ESP)2:41:47
7ESPJorge Gutierrez Gonzalez (ESP)2:42:35
8ESPAlvaro Polo Ortuño (ESP)2:42:37
9ESPFrancisco Muñoz Llana (ESP)2:42:39
10ESPMiguel Angel Mera Gallego (ESP)2:42:40
11ESPJorge Gonzalez Segurado (ESP)2:42:40
12ESPMiguel Sanchez Prado (ESP)2:42:40
13ESPLander Lartitegi Ormazabal (ESP)2:42:40
14ESPJavier Ibañez Beltran De Salazar (ESP)2:42:40
15ESPJavier Serrano Rodriguez (ESP)2:42:40
16ESPJavier Fernandez Rodriguez (ESP)2:42:40
17ESPJose Maria Martin Muñoz (ESP)2:42:40
18ESPGaizka Ansola Garitagoitia (ESP)2:42:40
19ESPAdria Bartrina Moreno (ESP)2:42:40
20ESPAlejandro Piquero Sanchez (ESP)2:42:40
21ESPMateu Estelrich Cabanellas (ESP)2:42:40
22ESPJulen Arriola-Bengoa Beitia (ESP)2:42:40
23ESPGerard Bofill Xucla (ESP)2:42:40
24ESPDavid Lozano Ojer (ESP)2:42:40
25ESPAlejandro Franco Gonzalez (ESP)2:42:40
26ESPAdrian Ferrer Mejias (ESP)2:42:40
27ESPRaul Lopez Franco (ESP)2:42:40
28ESPMiguel Angel Muñoz Salgado (ESP)2:42:40
29ESPMikel Retegi Goñi (ESP)2:42:40
30ESPGabriel Rodas Jimeno (ESP)2:42:48
31ESPIvan Majuelo Palenzuela (ESP)2:42:48
32ESPIñigo Colina Gozalo (ESP)2:42:48
33ESPBeñat Onaindia Arrizabalaga (ESP)2:42:48
34ESPEnekoitz Azparren Irurzun (ESP)2:43:09
35ESPXabier Isasa Larrañaga (ESP)2:43:25
36ESPDavid Valera Fernandez (ESP)2:45:50
37ESPRaul Gancedo Torre (ESP)2:46:09
38ESPIsmael Guzman Velazquez (ESP)2:46:09
39ESPJuan Antonio Velazquez Rubio (ESP)2:46:11
40ESPPablo Gutierrez Fernandez (ESP)2:46:33
41ESPJuanjo Rosal Caballero (ESP)2:46:33
42ESPRamon Fernandez Cuesta (ESP)2:46:35
43SUIFlavio Ortiz Heer (SUI)2:46:35
44ESPPablo Garcia Gil (ESP)2:46:35
45ESPPablo Isidoro Jimenez Valcarcel (ESP)2:46:35
46ESPCarlos Gonzalez Marcano (ESP)2:46:35
47ESPGianni Iannelli Alvarez (ESP)2:46:35
48ESPSergio Garcia Campo (ESP)2:46:38
49ESPManuel Rodriguez Alonso (ESP)2:46:38
50ESPCristian Valenti Santos (ESP)2:46:38
51ESPNeo Martinez Sanz (ESP)2:46:38
52ESPIsrael Delgado Ibañez (ESP)2:46:38
53ESPDaniel Criado De Frutos (ESP)2:46:41
54ESPAitor Alberdi Garciandia (ESP)2:46:44
55ESPPablo Castrillo Zapater (ESP)2:46:49
56ESPBrais Gomez Cima (ESP)2:47:01
57ESPDaniel Asensio Sanclemente (ESP)2:48:29
58ESPJorge Portillo Garcia (ESP)2:48:29
59ESPJuan Marin Rocamora (ESP)2:48:29
60ESPJesus Antonio Garcia Gonzalez (ESP)2:48:29
61ESPAngel Monje Gama (ESP)2:48:29
62ESPAlex Jose Parres Mompean (ESP)2:48:29
63ESPJose Luis Medina Garcia (ESP)2:48:29
64ESPSebastia Plomer Riutort (ESP)2:48:29
65ESPSergio Gutierrez Vargas (ESP)2:48:29
66ESPJon Gil Velaz (ESP)2:48:29
67ESPIvan Gomez Llorente (ESP)2:48:29
68ESPAlejandro Luna Del Cerro (ESP)2:48:36
69ESPPablo Garcia Frances (ESP)2:48:42
70ESPIñaki Diaz Melero (ESP)2:51:21
71ESPUnai Aznar Vijuesca (ESP)2:52:36
72ESPDaniel Cavia Sanz (ESP)2:52:50
73ESPFrancesc Bennassar Rossello (ESP)2:52:50
74ESPJuan Carlos Ruiz Lopez (ESP)2:52:50
75ESPMikel Agirrebeitia Iturrieta (ESP)2:52:50
76ESPJuan Sanchez Gavilan (ESP)2:53:39
77ESPSantano Pino De La Asuncion (ESP)2:53:58
78ESPRoberto Gallo Barcenillla (ESP)2:53:58
79ESPManuel Sampedro Garcia (ESP)2:53:58
80ESPRaul Craviotto Villegas (ESP)2:53:58
81ESPAlvaro Cobo Diaz (ESP)2:53:58
82ESPAngel De Lamo Ruiz (ESP)2:53:58
83ESPDaniel Sanin Sanchez (ESP)2:53:58
84ESPDiego Uriarte Belzunegi (ESP)2:54:05

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden