De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Tour of Mediterrennean - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2018

Tour of Mediterrennean 2018

TurkijeTurkije - 2 Maart 2018 - 5 Maart 2018


Algemeen klassement - 4 Maart 2018


1TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor10:07:36
2TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Spor0:08
3UKRTimur Maleiev (UKR)Lviv0:12
4BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:14
5SUIDylan Page (SUI)Sapura0:16
6TURYunus Emre Yilmaz (TUR)0:18
7ESTNorman Vahtra (EST)0:20
8KAZVadim Galeyev (KAZ)Apple0:20
9AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:20
10ERIMikiel Habtom (ERI)Eritel0:20
11UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lviv0:20
12ERISirak Tesfom (ERI)Eritel0:20
13BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Club0:20
14MASFitri Saharil (MAS)0:20
15KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:20
16TUROguzhan Tiryaki (TUR)0:20
17TURAhmet Örken (TUR)0:20
18RUSAndrey Prostokshin (RUS)0:22
19TURMustafa Sayar (TUR)0:22
20TURZeki Kaygisiz (TUR)0:22
21RUSAnton Lavrentyev (RUS)Apple0:22
22KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Apple0:22
23KAZDmitriy Vaint (KAZ)Vino - Astana Motors0:23
24TURKemal Kücükbay (TUR)0:23
25RUSDmitry Puzanov (RUS)0:23
26RUSSergey Mosin (RUS)0:23
27RUSVladislav Duiunov (RUS)0:24
28KAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana City0:24
29ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)0:24
30TURIzzet Sahin Icen (TUR)0:24
31KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motors0:24
32IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)Gun Ay Tabriz0:26
33UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Project0:29
34UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)0:29
35KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City0:30
36MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapura0:30
37KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana City0:31
38TUREmin Koçan (TUR)0:31
39ERIMillion Amanuel (ERI)Eritel0:31
40UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)0:31
41RUSArtem Ovechkin (RUS)0:32
42KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City0:32
43KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motors0:32
44MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapura0:33
45AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:33
46KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana City0:34
47RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Spor0:34
48INAAiman Cahyadi (INA)Sapura0:34
49KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motors0:34
50KAZAnton Kharchenko (KAZ)0:34
51BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:34
52KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Apple0:35
53KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana City0:35
54KAZAspan Zhukenov (KAZ)Vino - Astana Motors0:35
55COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapura0:35
56TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor0:36
57AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:36
58RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:36
59ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritel0:37
60RUSViktor Manakov (RUS)0:38
61RUSArtur Ershov (RUS)0:38
62BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:38
63KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Apple0:39
64MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Spor0:39
65ESTJoosep Sankmann (EST)0:39
66COLVictor Niño Corredor (COL)Sapura0:40
67BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:50
68RUSMaxim Sukhov (RUS)0:51
69ESTPeeter Pung (EST)0:53
70UKRSergej Gretchyn (UKR)Lviv0:55
71UKRIllya Klepikov (UKR)Lviv0:57
72KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors1:01
73AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:08
74UKRVladislav Zubar (UKR)Lviv1:31
75BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club1:33
76TURMustafa Köklü (TUR)1:36
77AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project2:10
78TURAbdulkadir Kelleci (TUR)2:18
79UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Lviv2:25
80ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel3:09
81UKRSergii Movchan (UKR)Lviv3:44
82UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)7:41
83ESTSander Kempi (EST)7:45
84TURSeker Cebrail (TUR)7:46
85ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel7:52
86IRIMokhtari Farhad (IRI)7:52
87TUROnur Turgut (TUR)7:52
88TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor7:56
89KAZIslam Usmanov (KAZ)Apple7:56
90KAZSultan Khalel (KAZ)8:25
91IRIHossein Najmi Bonab (IRI)11:15
92KAZHurgali Turebekov (KAZ)11:26
93KAZMaxim Dzolba (KAZ)11:27
94TURIsak Unal (TUR)11:50
95UKRAndriy Gladkyy (UKR)17:59
96TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor18:13
97ESTOskar Nisu (EST)18:48
98TURIbrahim Gülmez (TUR)20:55
99TUREnes Talha Ay (TUR)21:06
100TURMuhammed Ali Uguz (TUR)22:02
101AZEMikayil Safarli (AZE)Synergy Baku Cycling Project22:02
102TURErmis Oguzhan (TUR)23:46
103KAZDaniyar Merekeyev (KAZ)29:21
104IRIMiraref Sajedi (IRI)30:10

Etappe 1 - Antakya - Adana - 196 km - 2 Maart 2018Sprint


1UKRTimur Maleiev (UKR)Lviv4:51:26
2BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
3SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
4ESTNorman Vahtra (EST)zt
5KAZVadim Galeyev (KAZ)Applezt
6TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
7BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
8AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
10ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
11TURAhmet Örken (TUR)zt
12ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
13ESTSander Kempi (EST)zt
14TUREmin Koçan (TUR)zt
15INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
16ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
17UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lvivzt
18KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Cityzt
19MASFitri Saharil (MAS)zt
20TURZeki Kaygisiz (TUR)zt
21ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
22KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana Cityzt
23AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
24KAZDmitriy Vaint (KAZ)Vino - Astana Motorszt
25TURIsak Unal (TUR)zt
26KAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana Cityzt
27ESTPeeter Pung (EST)zt
28TURIzzet Sahin Icen (TUR)zt
29RUSVladislav Duiunov (RUS)zt
30ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
31MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
32IRIMokhtari Farhad (IRI)zt
33TURSeker Cebrail (TUR)zt
34RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
35TURMustafa Sayar (TUR)zt
36MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
37TUREnes Talha Ay (TUR)zt
38KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana Cityzt
39KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana Cityzt
40MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
41KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Applezt
42RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
43RUSViktor Manakov (RUS)zt
44RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
45UKRIllya Klepikov (UKR)Lvivzt
46AZEMikayil Safarli (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
47UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
48TUREyüp Durgun (TUR)zt
49TUROguzhan Tiryaki (TUR)zt
50RUSAndrey Prostokshin (RUS)zt
51COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
52TURYunus Emre Yilmaz (TUR)zt
53TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
54IRIKarim Pourgholibelvirdi (IRI)Gun Ay Tabrizzt
55UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)zt
56ERIMillion Amanuel (ERI)Eritelzt
57KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Applezt
58UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)zt
59RUSAnton Lavrentyev (RUS)Applezt
60KAZIslam Usmanov (KAZ)Applezt
61TURIbrahim Gülmez (TUR)zt
62KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
63KAZHurgali Turebekov (KAZ)zt
64RUSDmitry Puzanov (RUS)zt
65TUROnur Turgut (TUR)zt
66KAZAspan Zhukenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
67KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
68IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)Gun Ay Tabrizzt
69UKRSergej Gretchyn (UKR)Lvivzt
70KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
71KAZMaxim Dzolba (KAZ)zt
72TURKemal Kücükbay (TUR)zt
73RUSArtur Ershov (RUS)zt
74KAZAnton Kharchenko (KAZ)zt
75TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
76KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Applezt
77KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
78COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
79BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
80KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Applezt
81ESTJoosep Sankmann (EST)zt
82RUSSergey Mosin (RUS)zt
83IRIHossein Najmi Bonab (IRI)zt
84AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
85UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)zt
86KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Cityzt
87BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
88TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
89AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
90KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana Cityzt
91TURMehmet Can Balci (TUR)0:26
92IRITohid Sahraei Bonab (IRI)Gun Ay Tabriz0:27
93KAZSultan Khalel (KAZ)0:27
94TURMustafa Köklü (TUR)0:35
95RUSMaxim Sukhov (RUS)0:35
96TURCengiz Güner (TUR)0:38
97UKRVladislav Zubar (UKR)Lviv0:41
98TURMuhammet Tayyib Yildirim (TUR)0:42
99UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Lviv0:43
100ESTMarten Jõeäär (EST)0:55
101BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club0:55
102TURAbdulkadir Kelleci (TUR)0:57
103TURMuhammed Ali Uguz (TUR)1:11
104ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritel1:19
105AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:30
106TURErmis Oguzhan (TUR)2:17
107UKRSergii Movchan (UKR)Lviv2:42
108UKRAndriy Gladkyy (UKR)6:46
109TURMelih Öztepe (TUR)9:01
110TURGüney Yazgin (TUR)9:09
111TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor9:40
112IRIAkbar Najafzadeh (IRI)10:27
113IRIMiraref Sajedi (IRI)17:56
114KAZDaniyar Merekeyev (KAZ)17:57
115ESTOskar Nisu (EST)17:58
116TUROguzhan Taskan (TUR)
117TURMert Barkin (TUR)
118TURNevzat Kiral (TUR)
119TUREsref Batuhan Pekcan (TUR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Adana - Mersin - 122 km - 3 Maart 2018Sprint


1TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor2:43:32
2TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
3TURYunus Emre Yilmaz (TUR)zt
4BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
5TURAhmet Örken (TUR)zt
6RUSAndrey Prostokshin (RUS)zt
7UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lvivzt
8SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
9ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
10KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana Cityzt
11RUSMaxim Sukhov (RUS)zt
12ESTNorman Vahtra (EST)zt
13KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Applezt
14KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana Cityzt
15AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
16ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
17RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
18KAZVadim Galeyev (KAZ)Applezt
19MASFitri Saharil (MAS)zt
20TUREmin Koçan (TUR)zt
21KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
22KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana Cityzt
23MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
24UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)zt
25KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Cityzt
26UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
27TURKemal Kücükbay (TUR)zt
28RUSArtur Ershov (RUS)zt
29UKRVladislav Zubar (UKR)Lvivzt
30ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritelzt
31KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana Cityzt
32UKRTimur Maleiev (UKR)Lvivzt
33TURMustafa Sayar (TUR)zt
34KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Cityzt
35TUROguzhan Tiryaki (TUR)zt
36IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)Gun Ay Tabrizzt
37RUSSergey Mosin (RUS)zt
38BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
39KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
40KAZAnton Kharchenko (KAZ)zt
41KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
42AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
43KAZAspan Zhukenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
44AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
45AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
46RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
47MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
48RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
49RUSDmitry Puzanov (RUS)zt
50ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
51BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
52INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
53TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
54KAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana Cityzt
55MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
56ERIMillion Amanuel (ERI)Eritelzt
57ESTJoosep Sankmann (EST)zt
58RUSVladislav Duiunov (RUS)zt
59KAZDmitriy Vaint (KAZ)Vino - Astana Motorszt
60KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Applezt
61TURIzzet Sahin Icen (TUR)zt
62UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)zt
63RUSAnton Lavrentyev (RUS)Applezt
64TURZeki Kaygisiz (TUR)zt
65KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Applezt
66BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
67ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
68COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
69COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
70AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
71BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
72RUSViktor Manakov (RUS)zt
73BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:14
74TURAbdulkadir Kelleci (TUR)0:15
75UKRSergej Gretchyn (UKR)Lviv0:17
76UKRSergii Movchan (UKR)Lviv0:17
77UKRIllya Klepikov (UKR)Lviv0:18
78TURMustafa Köklü (TUR)0:20
79ESTPeeter Pung (EST)0:25
80ESTOskar Nisu (EST)0:25
81KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motors0:28
82UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Lviv0:38
83UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)7:18
84ESTSander Kempi (EST)7:19
85KAZSultan Khalel (KAZ)7:19
86TURSeker Cebrail (TUR)7:19
87TUROnur Turgut (TUR)7:20
88IRIMokhtari Farhad (IRI)7:21
89KAZDaniyar Merekeyev (KAZ)7:22
90KAZIslam Usmanov (KAZ)Apple7:22
91ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritel7:22
92TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Spor7:23
93TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor7:23
94KAZMaxim Dzolba (KAZ)10:49
95TURCengiz Güner (TUR)10:49
96UKRAndriy Gladkyy (UKR)10:49
97TURIsak Unal (TUR)10:49
98KAZHurgali Turebekov (KAZ)10:49
99IRIHossein Najmi Bonab (IRI)10:50
100IRIMiraref Sajedi (IRI)11:37
101TURMuhammed Ali Uguz (TUR)20:27
102TURIbrahim Gülmez (TUR)20:27
103AZEMikayil Safarli (AZE)Synergy Baku Cycling Project20:29
104TURErmis Oguzhan (TUR)20:30
105TUREnes Talha Ay (TUR)20:30
106TUREyüp Durgun (TUR)
107IRIKarim Pourgholibelvirdi (IRI)Gun Ay Tabriz
108KAZArtur Fedosseyev (KAZ)Apple
109TURMehmet Can Balci (TUR)
110IRITohid Sahraei Bonab (IRI)Gun Ay Tabriz
111TURMuhammet Tayyib Yildirim (TUR)
112ESTMarten Jõeäär (EST)
113TURMelih Öztepe (TUR)
114TURGüney Yazgin (TUR)
115IRIAkbar Najafzadeh (IRI)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Mersin - Mersin - 116 km - 4 Maart 2018Sprint


1TUROnur Balkan (TUR)Torku Seker Spor2:32:58
2TURBatuhan Özgür (TUR)Torku Seker Sporzt
3RUSMaxim Sukhov (RUS)zt
4BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Clubzt
5BLRKolya Shumov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
6ESTNorman Vahtra (EST)zt
7KAZVadim Galeyev (KAZ)Applezt
8TUROguzhan Tiryaki (TUR)zt
9AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
10SUIDylan Page (SUI)Sapurazt
11KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana Cityzt
12ERIMikiel Habtom (ERI)Eritelzt
13UKRMaksym Vasilyev (UKR)Lvivzt
14MASFitri Saharil (MAS)zt
15ERISirak Tesfom (ERI)Eritelzt
16TURZeki Kaygisiz (TUR)zt
17RUSAndrey Prostokshin (RUS)zt
18TURYunus Emre Yilmaz (TUR)zt
19RUSAnton Lavrentyev (RUS)Applezt
20TURMustafa Sayar (TUR)zt
21KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Applezt
22UKRTimur Maleiev (UKR)Lvivzt
23RUSDmitry Puzanov (RUS)zt
24TURKemal Kücükbay (TUR)zt
25UKRVitaliy Novakovskyi (UKR)zt
26KAZDmitriy Vaint (KAZ)Vino - Astana Motorszt
27RUSSergey Mosin (RUS)zt
28ESTKarl-Arnold Vendelin (EST)zt
29KAZOlzhas Bayembayev (KAZ)Astana Cityzt
30UKRAndriy Gladkyy (UKR)zt
31TURIzzet Sahin Icen (TUR)zt
32TURMuhammed Ali Uguz (TUR)zt
33RUSVladislav Duiunov (RUS)zt
34KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
35ESTOskar Nisu (EST)zt
36IRIHossein Najmi Bonab (IRI)zt
37ESTSander Kempi (EST)zt
38IRISajjad Paydar Shirvanehdeh (IRI)Gun Ay Tabrizzt
39TURSeker Cebrail (TUR)zt
40ESTPeeter Pung (EST)zt
41TURIbrahim Gülmez (TUR)zt
42UKRKostyantyn Rybaruk (UKR)zt
43UKROleksandr Polivoda (UKR)Synergy Baku Cycling Projectzt
44KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana Cityzt
45MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Sapurazt
46ERINatnael Mebrahtom (ERI)Eritelzt
47IRIMokhtari Farhad (IRI)zt
48TUREmin Koçan (TUR)zt
49KAZDaniil Marukhin (KAZ)Astana Cityzt
50UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)zt
51ERIMillion Amanuel (ERI)Eritelzt
52KAZViktor Okishev (KAZ)Vino - Astana Motorszt
53RUSArtem Ovechkin (RUS)zt
54TUROnur Turgut (TUR)zt
55KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Cityzt
56AZEKanan Gahramanli (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
57TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Sporzt
58MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)Sapurazt
59KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
60KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Cityzt
61KAZYevgeniy Nepomnyachshiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
62RUSIvan Balykin (RUS)Torku Seker Sporzt
63INAAiman Cahyadi (INA)Sapurazt
64KAZAnton Kharchenko (KAZ)zt
65KAZIslam Usmanov (KAZ)Applezt
66BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
67KAZYuriy Chsherbinin (KAZ)Applezt
68KAZDinmukhammed Ulysbayev (KAZ)Astana Cityzt
69KAZAspan Zhukenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
70COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)Sapurazt
71TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Sporzt
72AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
73BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
74RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
75TUREnes Talha Ay (TUR)zt
76ERIDaniel Habtemicheal (ERI)Eritelzt
77KAZHurgali Turebekov (KAZ)zt
78IRIMiraref Sajedi (IRI)zt
79RUSViktor Manakov (RUS)zt
80KAZMaxim Dzolba (KAZ)zt
81RUSArtur Ershov (RUS)zt
82UKRSergej Gretchyn (UKR)Lvivzt
83BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
84BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Clubzt
85UKRIllya Klepikov (UKR)Lvivzt
86KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Applezt
87MDACristian Raileanu (MDA)Torku Seker Sporzt
88ESTJoosep Sankmann (EST)zt
89KAZSultan Khalel (KAZ)zt
90COLVictor Niño Corredor (COL)Sapurazt
91AZEKaram Shiriyev (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
92TURMustafa Köklü (TUR)zt
93UKRSergii Movchan (UKR)Lvivzt
94UKRVladislav Zubar (UKR)Lvivzt
95TURErmis Oguzhan (TUR)zt
96TURIsak Unal (TUR)zt
97UKRVolodymyr Dzhus (UKR)Lvivzt
98TURAbdulkadir Kelleci (TUR)zt
99AZETelman Veliyev (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
100TURAhmet Akdilek (TUR)Torku Seker Sporzt
101AZEMikayil Safarli (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
102ERIHanibal Tesfai (ERI)Eritelzt
103KAZDaniyar Merekeyev (KAZ)zt
104TURAhmet Örken (TUR)zt
105TURCengiz Güner (TUR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden