De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Frans Nationaal Kampioenschap - 2018

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Frans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2018

FrankrijkFrankrijk - 28 Juni 2018 - 25 Augustus 2018


Individuele Tijdrit Heren - 28 Juni 2018Individuele Tijdrit


1FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale57:36
2FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale2:23
3FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj2:31
4FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj2:38
5FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille2:41
6FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 932:56
7FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj3:23
8FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie3:41
9FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:46
10FRAJérémy Roy (FRA)Groupama - Fdj3:50
11FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept4:01
12FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro4:09
13FRAAlexys Brunel (FRA)CC Etupes Le Doubs4:13
14FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj4:27
15FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors4:28
16FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept4:30
17FRAJérémy Cabot (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille4:34
18FRAJérôme Cousin (FRA)Direct Energie4:35
19FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro4:43
20FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis4:43
21FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis4:47
22FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale4:48
23FRASamuel Leroux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:00
24FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise5:03
25FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale5:12
26FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro5:14
27FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale5:19
28FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis5:22
29FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept5:40
30FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie5:54
31FRASébastien Fournet Fayard (FRA)6:05
32FRAMaxime Roger (FRA)6:11
33FRALouis Pijourlet (FRA)Vendée U6:16
34FRAThibault Guernalec (FRA)Fortuneo - Oscaro6:17
35FRAJérémy Defaye (FRA)6:36
36FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 936:43
37FRAClément Russo (FRA)Fortuneo - Oscaro6:52
38FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U7:13
39FRAFabien Secondo (FRA)7:20
40FRAJulian Lino (FRA)UC Nantes - Atlantique7:36
41FRAAurélien Moulin (FRA)7:38
42FRAAurélien Lionnet (FRA)7:39
43FRALouis Richard (FRA)7:41
44FRAAlexis Dulin (FRA)7:49
45FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise7:52
46FRAJulien Souton (FRA)7:59
47FRAAntoine Leplingard (FRA)CC Nogent-Sur-Oise8:02
48FRABenoît Sinner (FRA)8:07
49FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon8:15
50FRAJérémy Bescond (FRA)8:16
51FRAGeoffrey Thévenez (FRA)8:52
52FRALouis Louvet (FRA)9:00
53FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Oscaro9:07
54FRADamien Poisson (FRA)9:09
55FRAYvan Schmitz (FRA)9:14
56FRARodrigue Auffret (FRA)9:42
57FRAKévin Avoine (FRA)9:59
58FRAFlorian Barket (FRA)10:07
59FRAArthur Troy (FRA)10:26
60FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)10:45
61FRAClément Davy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon13:44

Wegrit Heren - 1 Juli 2018


1FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj6:04:53
2FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidiszt
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
4FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
5FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:06
6FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:09
7FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro0:23
8FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:34
9FRAKévin Ledanois (FRA)Fortuneo - Oscaro0:34
10FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:34
11FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale0:34
12FRARémi Cavagna (FRA)Quick Step Floors0:34
13FRAArthur Vichot (FRA)Groupama - Fdj0:46
14FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:50
15FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:50
16FRADamien Touzé (FRA)Saint-Michel - Auber 930:50
17FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:50
18FRAJimmy Turgis (FRA)Cofidis0:50
19FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro0:50
20FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:50
21FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saint-Michel - Auber 930:50
22FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:50
23FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Oscaro0:53
24FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:53
25FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 930:53
26FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept0:57
27FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:58
28FRAJulien Simon (FRA)Cofidis1:25
29FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale2:01
30FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie2:05
31FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie2:05
32FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis2:05
33FRAJérémy Maison (FRA)Fortuneo - Oscaro2:05
34FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:05
35FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Oscaro2:05
36FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro2:05
37FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4:18
38FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:47
39FRAElie Gesbert (FRA)Fortuneo - Oscaro4:47
40FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept4:49
41FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept4:51
42FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis4:51
43FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept6:18
44FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale7:00
45FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale7:00
46FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie8:12
47FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj8:55
48FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj8:55
49FRAPaul Ourselin (FRA)Direct Energie8:55
50FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM8:55
51FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie8:55
52FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie8:55
53FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM8:55
54FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale8:55
55FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale8:55
56FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale8:55
57FRANicolas Edet (FRA)Cofidis8:55
58FRAYohan Bagot (FRA)Vital Concept8:55
59FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro8:55
60FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie8:55
61FRASteven Tronet (FRA)8:55
62FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie8:55
63FRADorian Godon (FRA)Cofidis8:55
64FRADamien Gaudin (FRA)Direct Energie8:55
65FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 938:55
66FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 938:55
67FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale8:55
68FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj10:00
69FRAPierre Gouault (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille17:19
70FRAThomas Joly (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille17:19
71FRAChristophe Masson (FRA)WB Aqua Protect - Veranclassic17:19

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 22 Augustus 2018


Individuele Tijdrit - U23 Heren - 22 Augustus 2018


1FRAAlexys Brunel (FRA)CC Etupes Le Doubs00:37:42
2FRAJérémy Defaye (FRA)+00:50
3FRAThibault Guernalec (FRA)Fortuneo - Oscaro+00:59
4FRAAlan Boileau (FRA)+01:02
5FRAClément Davy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+01:03
6FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+01:06
7FRAJulien Souton (FRA)+01:18
8FRALouis Louvet (FRA)+01:21
9FRASimon Combes (FRA)+01:27
10FRAAntoine Raugel (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+01:35
11FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+01:38
12FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs+01:41
13FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+01:43
14FRAJérémy Montauban (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+01:45
15FRALouis Richard (FRA)+01:55
16FRAMatis Louvel (FRA)+02:12
17FRAEnzo Anti (FRA)+02:13
18FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+02:17
19FRAAlexis Renard (FRA)+02:27
20FRAMaxime Jarnet (FRA)+02:28
21FRAMaxime Pasturel (FRA)+02:44
22FRAThéo Matonti (FRA)+02:45
23FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+02:58
24FRAGautier Lance (FRA)+03:04
25FRAIvan Schmitz (FRA)+03:26
26FRAQuentin Bezza (FRA)+03:32
27FRAArthur Troy (FRA)+04:44
28FRAKévin Avoine (FRA)+04:51
29FRAThomas Delphis (FRA)+05:51
30FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)+06:15
31FRADorian Doubremelle (FRA)+14:02

Wegwedstrijd - U23 Heren - 24 Augustus 2018


1FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Murias04:21:54
2FRAAlexys Brunel (FRA)CC Etupes Le Doubszt
3FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
4FRANicolas Prodhomme (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
5FRAClément Davy (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
6FRAThéo Nonnez (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+17
7FRAArnaud Pfrimmer (FRA)CC Etupes Le Doubs+17
8FRAValentin Ferron (FRA)Vendée U+18
9FRADamien Poisson (FRA)+50
10FRAAlan Boileau (FRA)+01:42
11FRAQuentin Simon (FRA)CC Etupes Le Doubs+02:04
12FRAJérémy Montauban (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+02:04
13FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+02:04
14FRARobin Meyer (FRA)+02:07
15FRAFabien Rondeau (FRA)+02:09
16FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+02:11
17FRANicolas Debeaumarche (FRA)+02:16
18FRATom Ardouin (FRA)+03:59
19FRAAntoine Raugel (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+03:59
20FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+03:59
21FRAVincent Pastot (FRA)+04:06
22FRAMaxime Rio (FRA)+05:08
23FRASimon Combes (FRA)+06:08
24FRAMathieu Rigollot (FRA)+06:21
25FRALouis Richard (FRA)+06:21
26FRATanguy Turgis (FRA)Vital Concept+06:21
27FRADylan Maldonado (FRA)+07:37
28FRAMatis Louvel (FRA)+07:37
29FRAMatthieu Durpaix (FRA)+07:37
30FRAQuentin Fournier (FRA)Vendée U+07:37
31FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U+07:37
32FRAMaël Boivin (FRA)+07:37
33FRAEwen Henrio (FRA)+07:37
34FRAMaxime Chevalier (FRA)+07:37
35FRAJonathan Couanon (FRA)+07:37
36FRACorentin Ville (FRA)+07:37
37FRAJérémy Bellicaud (FRA)+07:37
38FRAArthur Troy (FRA)+07:37
39FRAJean Lou Wattrelot (FRA)+07:37
40FRAThibault Guernalec (FRA)Fortuneo - Oscaro+10:00
41FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+10:00
42FRASonny Bridier (FRA)+10:00
43FRAClément Lalba (FRA)+10:00
44FRALéo Danès (FRA)UC Nantes - Atlantique+10:00
45FRAThibault Boisset (FRA)+10:00
46FRAKévin Avoine (FRA)+ 1 ronde
47FRAErwann Guenneugues (FRA)+ 1 ronde
48FRAKillyan Houcke (FRA)+ 1 ronde
49FRAMaël Guégan (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+ 1 ronde
50FRAJulien Jamot (FRA)+ 1 ronde
51FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)+ 1 ronde
52FRAAntonin Boissière (FRA)+ 1 ronde
53FRAIvan Schmitz (FRA)+ 1 ronde
54FRAMaxime Pasturel (FRA)+ 1 ronde
55FRAGautier Chaudey (FRA)+ 1 ronde
56FRAAlex Molin Pradel (FRA)+ 1 ronde
57FRADamien Gazut (FRA)+ 1 ronde
58FRASimon Bolot (FRA)+ 1 ronde
59FRAGautier Lance (FRA)+ 1 ronde
60FRAJason Tesson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon+ 1 ronde

Wegrit - Junior Heren - 25 Augustus 2018

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden