De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Trofej Porec - Porec Trophy - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2018

Trofej Porec - Porec Trophy 2018

KroatiëKroatië - 3 Maart 2018


Trofej Porec - Porec Trophy - 3 Maart 2018


1LATEmils Liepins (LAT)One Pro Cycling3:23:33
2DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Virtuzt
3SRBDusan Rajovic (SRB)Adria Mobilzt
4SLOTadej Pogacar (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
5SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
6NORKrister Hagen (NOR)Coopzt
7BELJoeri Stallaert (BEL)Vorarlberg - Santiczt
8SUIGian Friesecke (SUI)Vorarlberg - Santiczt
9GBRThomas Stewart (GBR)Jlt - Condorzt
10ITAFilippo Fortin (ITA)Felbermayr - Simplon Welszt
11CZEJirí Polnický (CZE)Elkov - Authorzt
12SUIJoab Schneiter (SUI)Iam - Excelsiorzt
13SLOLuka Pajek (SLO)zt
14NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb Developmentzt
15SUIMartin Schäppi (SUI)Iam - Excelsiorzt
16AUTLukas Schlemmer (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
17CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Projectzt
18GERChristopher Hatz (GER)Herrmannzt
19SLORok Korosec (SLO)Mybike Stevenszt
20CZEDominik Neumann (CZE)zt
21NORØivind Lukkedal (NOR)Coopzt
22SLOJaka Primozic (SLO)zt
23AUTJodok Salzmann (AUT)WSA - Pushbikerszt
24GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
25DENKasper Asgreen (DEN)Virtuzt
26BELSylvain Moniquet (BEL)AGO - Aquaservicezt
27AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
28POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cyclingzt
29LUXTom Wirtgen (LUX)AGO - Aquaservicezt
30GERDominik Röber (GER)P&s Thüringenzt
31ISRItamar Einhorn (ISR)zt
32DENAlexander Kamp Egested (DEN)Virtuzt
33AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirolzt
34POLPiotr Konwa (POL)Elkov - Authorzt
35BELMarvin Tasset (BEL)AGO - Aquaservicezt
36DENJesper Schultz (DEN)Virtuzt
37GBRAlistair Slater (GBR)Jlt - Condorzt
38GERVictor Brück (GER)Herrmannzt
39CZETomás Capek (CZE)zt
40SLOLuka Cotar (SLO)zt
41AUTFelix Ritzinger (AUT)zt
42HUNMáté Kovács (HUN)Pannonzt
43SLOMatej Mugerli (SLO)Mybike Stevenszt
44GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Developmentzt
45GERJonathan Dinkler (GER)P&s Thüringenzt
46BELYann Pestiaux (BEL)AGO - Aquaservicezt
47CZEVaclav Sirucek (CZE)zt
48SLOMartin Lavric (SLO)zt
49GBRMatthew Gibson (GBR)Jlt - Condorzt
50CZERoman Lehky (CZE)zt
51SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
52ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamenzt
53CZEAdam Sekanina (CZE)zt
54AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
55SLORobert Jenko (SLO)Meblo Jogi Kult Solkanzt
56SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
57SLOIzidor Penko (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
58GERJohannes Adamietz (GER)Tirolzt
59SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobilzt
60HUNPéter Kusztor (HUN)Mybike Stevenszt
61BELTom Van Vuchelen (BEL)AGO - Aquaservicezt
62GERWilli Thielebeule (GER)zt
63GERMarkus Wille (GER)P&s Thüringenzt
64GERToni Franz (GER)P&s Thüringenzt
65CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
66SLONik Cemazar (SLO)zt
67ISROfek Hason (ISR)zt
68SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
69CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
70CZEMartin Boubal (CZE)CK Pribram - Fany Gastrozt
71AUTDaniel Knapp (AUT)Tirolzt
72GERAaron Sommer (GER)Ratisbonazt
73NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Developmentzt
74HUNAndras Szatmary (HUN)Pannonzt
75SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
76SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
77CROFilip Kvasina (CRO)zt
78GERHelmut Trettwer (GER)WSA - Pushbikerszt
79GERManuel Porzner (GER)Tirolzt
80GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
81AUTTobias Bayer (AUT)Tirolzt
82SLOZiga Rucigaj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
83GERRobert Muller (GER)zt
84SUIQuentin Guex (SUI)Iam - Excelsiorzt
85GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg - Santiczt
86ITADavide Orrico (ITA)Vorarlberg - Santiczt
87GBRTom Baylis (GBR)One Pro Cyclingzt
88CZEPetr Hampl (CZE)0:43
89HUNViktor Filutás (HUN)Pannon0:47
90SUIGino Mäder (SUI)Iam - Excelsior0:47
91GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:47
92GBRGermain Burton (GBR)Jlt - Condor0:47
93CZEPavel Gruber (CZE)CK Pribram - Fany Gastro0:47
94SUIAntoine Debons (SUI)Iam - Excelsior0:47
95DENTorkil Veyhe (DEN)Virtu0:47
96NORAnton Tunset (NOR)Coop0:47
97SWEGustav Höög (SWE)Coop0:47
98GERFabian Käßmann (GER)P&s Thüringen1:00
99GERRobert Jägeler (GER)P&s Thüringen1:00
100CZETomás Buchácek (CZE)Elkov - Author1:00
101CZEVojtech Hacecký (CZE)Elkov - Author1:00
102CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author1:00
103GERChristoph Kaspera (GER)Ratisbona1:00
104SLOAndi Bajc (SLO)Mybike Stevens1:00
105CRODeni Banicek (CRO)1:25
106CROBruno Maltar (CRO)1:25
107AUTGerd Fidler (AUT)Mybike Stevens1:30
108DENLouis Bendixen (DEN)Coop1:35
109NORJon-Anders Bekken (NOR)Coop1:35
110BELJens Vanoverberghe (BEL)Sunweb Development1:46
111AUTMarcel Neuhauser (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:46
112AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Pushbikers1:46
113AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development1:46
114CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author1:46
115AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Jlt - Condor2:02
116CZEJonas Brezina (CZE)2:05
117GBRJacob Scott (GBR)One Pro Cycling2:27
118GERMalte Jürß (GER)LKT Team Brandenburg2:27
119POLSzymon Tracz (POL)2:35
120GBRJake Kelly (GBR)One Pro Cycling2:44
121ISRYuval Ben Moshe (ISR)2:58
122SUIMatteo Badilatti (SUI)Vorarlberg - Santic2:58
123GERStefan Brandlmeier (GER)Ratisbona2:58
124CZEThomas Zechmeister (CZE)3:05
125CZEAdam Cihlar (CZE)3:05
126CZEMichal Procházka (CZE)3:05
127SLOMarko Pavlic (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:05
128ISRSaned Abu-Fares (ISR)3:11
129SLOLuka Sagadin (SLO)3:11
130HUNBotond Hollo (HUN)Pannon3:11
131SLOMartin Kozelj (SLO)3:11
132SLOSimon Cibej (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:26
133SLOJan Ostervuh (SLO)Meblo Jogi Kult Solkan3:26
134GERLukas Ortner (GER)Herrmann3:39
135GERYannick Mayer (GER)Ratisbona3:55
136GERTobias Magdeburg (GER)3:55
137CZEJan Gavenda (CZE)4:28
138AUTThomas Umhaller (AUT)Mybike Stevens4:44
139SVKRóbert Málik (SVK)CK Pribram - Fany Gastro4:50
140GERFrederik Hähnel (GER)LKT Team Brandenburg7:21
141CROFran Majoli (CRO)8:28
142TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)Sunweb Development8:28

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden