De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Brabantse Pijl - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Brabantse Pijl - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2016

Brabantse Pijl 2016

BelgiëBelgië - 13 April 2016


Brabantse Pijl - 13 April 2016


1CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step4:48:50
2ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:06
3FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:12
4FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:20
5AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Bikeexchange0:20
6ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:20
7NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Oranje Peloton0:20
8FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Step0:20
9NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:20
10BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team0:20
11AUSDavid Tanner (AUS)Iam0:20
12BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:20
13NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Oranje Peloton0:20
14ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:20
15BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:20
16FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis0:20
17GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:20
18FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:28
19ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:28
20ITAMatteo Busato (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:31
21SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team0:32
22NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:39
23AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 180:47
24POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:49
25BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team0:51
26FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis0:51
27NZLDion Smith (NZL)One Pro Cycling0:51
28BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:51
29BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:51
30FRARomain Hardy (FRA)Cofidis0:51
31RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:51
32FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:59
33FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:01
34NEDSam Oomen (NED)Giant - Alpecin1:01
35BELPieter Serry (BEL)Etixx - Quick Step1:09
36BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step1:09
37ITAFilippo Pozzato (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:15
38BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal1:19
39BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1:25
40SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam1:46
41ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:46
42POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 181:49
43POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:49
44DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept1:51
45BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:21
46BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:27
47BELDries Devenyns (BEL)Iam2:27
48NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton2:27
49NEDFloris Gerts (NED)BMC Racing Team4:10
50FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie4:19
51ITAAlessandro De Marchi (ITA)BMC Racing Team4:40
52GERFabian Wegmann (GER)Stölting Service Group4:46
53ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Drapac4:46
54RSADaryl Impey (RSA)Orica - Bikeexchange4:46
55SUIPirmin Lang (SUI)Iam4:46
56USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac4:46
57FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis5:04
58RSAJim Songezo (RSA)Dimension Data6:20
59GBRGeorge Harper (GBR)One Pro Cycling6:30
60ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:49
61BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:49
62DENMartin Mortensen (DEN)One Pro Cycling6:49
63USABenjamin King (USA)Cannondale - Drapac6:49
64DENLasse Norman Hansen (DEN)Stölting Service Group6:49
65ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk6:49
66NORSondre Holst Enger (NOR)Iam6:49
67POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:49
68SUIMarcel Aregger (SUI)Iam6:49
69RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo6:49
70RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo6:49
71POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet6:49
72NEDBerden De Vries (NED)Roompot - Oranje Peloton6:49
73BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:49
74NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Soudal6:49
75CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet6:49
76POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet6:49
77SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac6:49
78LUXAlex Kirsch (LUX)Stölting Service Group6:49
79AUSJack Haig (AUS)Orica - Bikeexchange6:49
80RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo6:49
81ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth6:49
82BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:49
83RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data6:49
84DENMichael Reihs (DEN)Stölting Service Group6:49
85NEDAntwan Tolhoek (NED)Roompot - Oranje Peloton6:49
86NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton6:49
87ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data6:49
88GERChristoph Pfingsten (GER)Bora - Argon 186:49
89GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 186:49
90COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Iam6:49
91FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert6:49
92LATToms Skujins (LAT)Cannondale - Drapac6:49
93FRAAngelo Tulik (FRA)Direct Energie6:49
94ITASimone Andreetta (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:49
95FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie6:49
96ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 186:49
97FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie6:49
98FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept6:49
99ITANicola Toffali (ITA)Roth6:49
100BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step7:19
101DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group7:22
102FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis10:11
103ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Dimension Data10:11
104RUSRoman Kustadinchev (RUS)Gazprom - Rusvelo10:11
106SUIRoland Thalmann (SUI)Roth10:11
107GERGerald Ciolek (GER)Stölting Service Group10:11
108BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:11
109BELMichaël Van Staeyen (BEL)Cofidis10:11
110BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise10:11
111RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo10:11
112RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data10:11
113GBRSam Williams (GBR)One Pro Cycling13:18
114ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data13:18
115GBRPeter Williams (GBR)One Pro Cycling13:18
116ITADavide Martinelli (ITA)Etixx - Quick Step13:18
117FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk13:18
118RUSAlexey Kurbatov (RUS)Gazprom - Rusvelo13:18
119ITAManuel Senni (ITA)BMC Racing Team13:18
120ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Wilier Triestina - Southeast13:18
121ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast13:18
122COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Etixx - Quick Step13:18
123BELKevin De Mesmaeker (BEL)Novo Nordisk13:18
124SUIOliver Zaugg (SUI)Iam13:18
125SUINico Brüngger (SUI)Roth13:18
126FRAPerrig Quemeneur (FRA)Direct Energie13:18
127AUTMatthias Krizek (AUT)Roth13:18
128FRAFabien Grellier (FRA)Direct Energie13:18
129POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice13:18
130AUSBrendan Canty (AUS)Drapac Professional Cycling13:18
131NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert13:18
132USAPhillip Gaimon (USA)Cannondale - Drapac13:18
133ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Roth13:18
134FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept13:18
135NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling13:18
136SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team13:18
137POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet13:18
138POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet13:18
139GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet13:18
140PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 1813:18

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden