De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - CCC Tour - Grody Piastowskie - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - CCC Tour - Grody Piastowskie - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2016

CCC Tour - Grody Piastowskie 2016

PolenPolen - 6 Mei 2016 - 8 Mei 2016


Algemeen klassement - 8 Mei 2016


1UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc10:50:12
2ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - Mg.kvis0:11
3CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:14
4POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory0:15
5NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:19
6POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:23
7POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:23
8POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory0:24
9UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:25
10CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author0:25
11ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - Mg.kvis0:25
12SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil0:25
13SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:25
14UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc3:07
15POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:07
16POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet3:09
17NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH3:10
18POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:12
19NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH3:12
20POLMateusz Nowaczek (POL)3:12
21KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City3:12
22UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc3:12
23POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:40
24POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet3:41
25CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author3:41
26GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet3:41
27POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author11:31
28CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil11:33
29NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH14:01
30POLArtur Detko (POL)Dare 2B14:06
31GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose14:07
32POLPiotr Konwa (POL)14:07
33POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory14:07
34SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil14:07
35GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg14:07
36GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg14:07
37POLMateusz Grabis (POL)14:07
38POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice14:07
39USANoah Granigan (USA)14:07
40ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - Mg.kvis14:07
41ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - Mg.kvis14:07
42GERJonathan Dinkler (GER)14:07
43POLDominik Oborski (POL)Dare 2B14:07
44KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City14:07
45POLWojciech Franczak (POL)14:07
46CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author14:07
47BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club14:07
48POLPiotr Skarzynski (POL)14:07
49POLKamil Zielinski (POL)Dare 2B14:07
50UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc14:07
51UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc14:07
52POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet14:07
53UKRDenys Kostyuk (UKR)14:07
54ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - Mg.kvis14:07
55UKRAndriy Khripta (UKR)Kolls - Bdc14:26
56UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc14:44
57POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory14:50
58POLLukasz Bodnar (POL)Verva - Active Jet14:50
59ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice15:08
60POLKamil Gradek (POL)Verva - Active Jet15:22
61AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice15:51
62RUSEvgeny Zverkov (RUS)Norda - Mg.kvis16:43
63CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice16:47
64GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg25:04
65POLMateusz Komar (POL)Dare 2B25:06
66POLWojciech Ziolkowski (POL)25:06
67POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory25:06
68POLPatryk Kostecki (POL)Dare 2B25:06
69CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author25:37
70RUSAlexander Fadeev (RUS)27:29
71POLAdrian Kucharek (POL)28:17
72GERKonrad Geßner (GER)30:06
73GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg31:26
74GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg33:16
75SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil40:32
76KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City40:32
77UKRDmytro Krivtsov (UKR)40:32
78KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City40:32
79GERHalvard Schommartz (GER)40:32
80UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi40:32
81POLJaroslaw Rebiewski (POL)Dare 2B40:32
82GERRick Ampler (GER)40:32
83GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose41:24
84BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club51:31
85SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil51:31
86BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club51:31
87GERLucas Liß (GER)Radnet - Rose51:31
88POLPiotr Jaromin (POL)51:31
89GERSandro Kühmel (GER)51:31

Etappe 1 - Chojnów - Zlotoryja - 185,6 km - 6 Mei 2016Ontsnapping


1UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc4:31:43
2ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - Mg.kvis0:10
3UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:15
4POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory0:15
5NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:15
6POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory0:15
7CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:15
8POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:15
9POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet0:15
10UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:15
11POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:15
12SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil0:15
13CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author0:15
14POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:15
15TPEYi Lin Li (TPE)0:15
16UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:15
17POLMateusz Nowaczek (POL)0:15
18POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:15
19SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:15
20NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:15
21ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - Mg.kvis0:15
22KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:15
23POLMariusz Witecki (POL)Dare 2B0:44
24GERKonrad Geßner (GER)0:44
25CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author0:44
26POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:44
27POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:44
28GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:44
29BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:15
30POLPiotr Konwa (POL)11:10
31NEDJordi Van Loon (NED)Metec - TKH11:10
32GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg11:10
33GERJonathan Dinkler (GER)11:10
34GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose11:10
35KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City11:10
36BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club11:10
37GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg11:10
38UKRAndriy Khripta (UKR)Kolls - Bdc11:10
39ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - Mg.kvis11:10
40BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club11:10
41KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City11:10
42KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City11:10
43POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice11:10
44CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author11:10
45POLMateusz Grabis (POL)11:10
46ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice11:10
47POLDominik Oborski (POL)Dare 2B11:10
48POLArtur Detko (POL)Dare 2B11:10
49SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil11:10
50GERHalvard Schommartz (GER)11:10
51AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice11:10
52ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - Mg.kvis11:10
53USATim Mitchell (USA)Ccb Racing11:10
54POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory11:10
55NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH11:10
56POLAleksander Leduchowski (POL)11:10
57GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg11:10
58USANoah Granigan (USA)11:10
59POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory11:10
60UKRDmytro Krivtsov (UKR)11:10
61CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice11:10
62GERRick Ampler (GER)11:10
63ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - Mg.kvis11:10
64POLKamil Zielinski (POL)Dare 2B11:10
65UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc11:10
66SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil11:10
67POLPiotr Skarzynski (POL)11:10
68UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc11:10
69UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi11:10
70ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - Mg.kvis11:10
71POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet11:10
72POLLukasz Bodnar (POL)Verva - Active Jet11:10
73POLJaroslaw Rebiewski (POL)Dare 2B11:10
74UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc11:10
75UKRDenys Kostyuk (UKR)11:10
76CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Author11:10
77POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author11:10
78CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil11:10
79KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City11:10
80RUSEvgeny Zverkov (RUS)Norda - Mg.kvis11:10
81GERSebastian Wotschke (GER)LKT Team Brandenburg11:10
82CHNJi Xu (CHN)Ningxia Sports Lottery - Focus11:10
83POLKamil Gradek (POL)Verva - Active Jet11:54
84GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose12:02
85GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose12:02
86POLKacper Nowicki (POL)22:09
87BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club22:09
88POLJakub Najs (POL)22:09
89POLMateusz Nowak (POL)Dare 2B22:09
90POLPatryk Kostecki (POL)Dare 2B22:09
91BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club22:09
92UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi22:09
93POLJedrzej Borowski (POL)22:09
94GERLucas Liß (GER)Radnet - Rose22:09
95KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City22:09
96POLMateusz Komar (POL)Dare 2B22:09
97POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Wibatech - Fuji Zory22:09
98GERMaximilian Beyer (GER)Radnet - Rose22:09
99NEDMaarten Van Trijp (NED)Metec - TKH22:09
100POLPiotr Jaromin (POL)22:09
101SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil22:09
102POLBlazej Janiaczyk (POL)Wibatech - Fuji Zory22:09
103USAAdam Carr (USA)22:09
104POLWojciech Ziolkowski (POL)22:09
105GERYannik Stehlin (GER)22:09
106GERToni Franz (GER)22:09
107CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author22:09
108CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author22:09
109AUTMichael Sprenger (AUT)22:09
110GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg22:09
111USAMichael Hernandez (USA)22:09
112GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg22:09
113GERSandro Kühmel (GER)22:09
114POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory22:09
115NEDJordi Talen (NED)Join's - De Rijke24:32
116RUSAlexander Fadeev (RUS)24:32
117POLAdrian Kucharek (POL)24:58
118USABrendan McCormack (USA)Ccb Racing24:58
119UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi24:58
120POLKamil Walecki (POL)25:14
121GERLeif Lampater (GER)Radnet - Rose25:14
122POLBartosz Pilis (POL)25:14
123POLKonrad Kott (POL)25:22
124POLKacper Gronkiewicz (POL)25:22
125GERRobert Jägeler (GER)25:37
126GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg25:37
127BLRAndrei Piashkun (BLR)27:33
128NEDJim Lindenburg (NED)Metec - TKH
129GERAndy Beran (GER)LKT Team Brandenburg
130POLBartosz Grochowski (POL)
131POLKamil Turek (POL)
132POLDawid Gieracki (POL)
133POLWojciech Franczak (POL)
134POLGrzegorz Pawlak (POL)
135POLAdam Koryczan (POL)
136BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Glogów - Polkowice - 117, km - 7 Mei 2016Sprint


1CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Author2:36:30
2NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH0:00
3GERMaximilian Beyer (GER)Radnet - Rose0:00
4GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose0:00
5GERKonrad Geßner (GER)0:00
6SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:00
7POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
8POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
9GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg0:00
10ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
11GERYannik Stehlin (GER)0:00
12POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet0:00
13BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
14NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:00
15POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
16POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
17USAMichael Hernandez (USA)0:00
18GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose0:00
19GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose0:00
20POLKacper Gronkiewicz (POL)0:00
21NEDJordi Van Loon (NED)Metec - TKH0:00
22POLArtur Detko (POL)Dare 2B0:00
23POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
24UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
25SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:00
26POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
27ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
28POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:00
29UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:00
30POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
31UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc0:00
32ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
33ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
34CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author0:00
35USANoah Granigan (USA)0:00
36NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH0:00
37GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg0:00
38SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:00
39POLPiotr Konwa (POL)0:00
40CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet0:00
41POLMateusz Nowaczek (POL)0:00
42GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:00
43NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH0:00
44POLMateusz Grabis (POL)0:00
45POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
46SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil0:00
47SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
48CZEVojtech Hacecký (CZE)Whirlpool - Author0:00
49GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg0:00
50UKRDmytro Krivtsov (UKR)0:00
51POLDominik Oborski (POL)Dare 2B0:00
52CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author0:00
53KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:00
54POLKamil Gradek (POL)Verva - Active Jet0:00
55POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet0:00
56KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City0:00
57POLPiotr Skarzynski (POL)0:00
58KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:00
59GERRobert Jägeler (GER)0:00
60POLBlazej Janiaczyk (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
61POLKamil Zielinski (POL)Dare 2B0:00
62CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
63POLWojciech Franczak (POL)0:00
64UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
65ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
66GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet0:00
67POLWojciech Ziolkowski (POL)0:00
68CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author0:00
69USAAdam Carr (USA)0:00
70POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
71POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author0:00
72POLMariusz Witecki (POL)Dare 2B0:00
73AUTMichael Sprenger (AUT)0:00
74CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author0:00
75UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc0:00
76POLMateusz Komar (POL)Dare 2B0:00
77UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
78UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
79GERToni Franz (GER)0:00
80BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club0:00
81POLJaroslaw Rebiewski (POL)Dare 2B0:00
82POLPatryk Kostecki (POL)Dare 2B0:00
83GERLucas Liß (GER)Radnet - Rose0:00
84BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
85UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
86KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City0:00
87POLAdrian Kucharek (POL)0:00
88GERHalvard Schommartz (GER)0:00
89GERJonathan Dinkler (GER)0:00
90POLKacper Nowicki (POL)0:00
91POLPiotr Jaromin (POL)0:00
92UKRAndriy Khripta (UKR)Kolls - Bdc0:00
93POLJedrzej Borowski (POL)0:00
94CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author0:00
95UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:00
96GERRick Ampler (GER)0:00
97UKRDenys Kostyuk (UKR)0:00
98GERSandro Kühmel (GER)0:00
99POLKonrad Kott (POL)0:00
100KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City0:00
101ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
102ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
103POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet0:00
104RUSAlexander Fadeev (RUS)0:00
105POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:43
106POLLukasz Bodnar (POL)Verva - Active Jet0:43
107AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice0:43
108GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg1:39
109POLAleksander Leduchowski (POL)1:39
110CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice1:39
111POLJakub Najs (POL)2:36
112UKROleksii Shcherbakov (UKR)ISD - Jorbi2:36
113POLKamil Walecki (POL)2:36
114NEDMaarten Van Trijp (NED)Metec - TKH2:36
115RUSEvgeny Zverkov (RUS)Norda - Mg.kvis2:36
116POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Wibatech - Fuji Zory2:36
117POLBartosz Pilis (POL)3:08
118GERSebastian Wotschke (GER)LKT Team Brandenburg3:56
119POLMateusz Nowak (POL)Dare 2B3:56
120GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg4:42
121KAZMaxim Satlikov (KAZ)Astana City
122BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club
123BLRAndrei Piashkun (BLR)
124BLRRaman Ramanau (BLR)Minsk Cycling Club
125USABrendan McCormack (USA)Ccb Racing
126UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi
127GERLeif Lampater (GER)Radnet - Rose
128USATim Mitchell (USA)Ccb Racing

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Walbrzych - Dzierzoniów - 162, km - 8 Mei 2016Ontsnapping


1CZEJirí Polnický (CZE)Verva - Active Jet3:42:09
2NEDJasper Hamelink (NED)Metec - TKH0:00
3POLDariusz Batek (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
4CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author0:00
5SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil0:00
6ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
7POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
8ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
9UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - Bdc0:00
10POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory0:00
11UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
12POLAdam Stachowiak (POL)Verva - Active Jet0:00
13SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
14POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author0:11
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:13
16POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:47
17NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH2:47
18NEDTijmen Eising (NED)Metec - TKH2:47
19POLMateusz Nowaczek (POL)2:47
20POLArtur Detko (POL)Dare 2B2:47
21GERPatrick Haller (GER)Radnet - Rose2:47
22POLMateusz Grabis (POL)2:47
23GERJonathan Dinkler (GER)2:47
24UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc2:47
25USANoah Granigan (USA)2:47
26GERFabian Schormaier (GER)LKT Team Brandenburg2:47
27POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:47
28POLPiotr Konwa (POL)2:47
29POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:47
30POLPawel Cieslik (POL)Verva - Active Jet2:47
31SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil2:47
32GERMarcel Franz (GER)LKT Team Brandenburg2:47
33RUSEvgeny Zverkov (RUS)Norda - Mg.kvis2:47
34POLWojciech Franczak (POL)2:47
35POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory2:47
36NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKH2:47
37POLMateusz Komar (POL)Dare 2B2:47
38GERWilli Willwohl (GER)LKT Team Brandenburg2:47
39CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author2:47
40KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City2:47
41UKRDenys Kostyuk (UKR)2:47
42UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc2:47
43UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - Bdc2:47
44POLAndrzej Bartkiewicz (POL)Wibatech - Fuji Zory2:47
45POLPawel Franczak (POL)Verva - Active Jet2:47
46BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club2:47
47POLPiotr Skarzynski (POL)2:47
48POLDominik Oborski (POL)Dare 2B2:47
49KAZVladimir Tsoy (KAZ)Astana City2:47
50POLWojciech Ziolkowski (POL)2:47
51UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - Bdc2:47
52ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - Mg.kvis2:47
53ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - Mg.kvis2:47
54POLMichal Podlaski (POL)Verva - Active Jet2:47
55ITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - Mg.kvis2:47
56POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory2:47
57POLKamil Zielinski (POL)Dare 2B2:47
58RUSAlexander Fadeev (RUS)2:47
59CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author2:47
60GERLeon Berger (GER)LKT Team Brandenburg2:47
61POLPatryk Kostecki (POL)Dare 2B2:47
62GERJonas Koch (GER)Verva - Active Jet2:47
63POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:47
64POLLukasz Bodnar (POL)Verva - Active Jet2:47
65POLAdrian Kucharek (POL)3:09
66UKRAndriy Khripta (UKR)Kolls - Bdc3:09
67POLKamil Gradek (POL)Verva - Active Jet3:18
68CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author3:18
69UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc3:24
70AUTFelix Großschartner (AUT)CCC - Sprandi - Polkowice3:48
71ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)CCC - Sprandi - Polkowice3:48
72CZEJan Hirt (CZE)CCC - Sprandi - Polkowice3:48
73GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg7:28
74GERPascal Ackermann (GER)Radnet - Rose29:12
75GERKonrad Geßner (GER)29:12
76KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City29:12
77KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City29:12
78POLJaroslaw Rebiewski (POL)Dare 2B29:12
79POLPiotr Jaromin (POL)29:12
80SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil29:12
81SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil29:12
82BLRAnton Muzychkin (BLR)Minsk Cycling Club29:12
83UKRDmytro Krivtsov (UKR)29:12
84UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi29:12
85BLRAleh Ahiyevich (BLR)Minsk Cycling Club29:12
86GERHalvard Schommartz (GER)29:12
87GERLucas Liß (GER)Radnet - Rose29:12
88GERSandro Kühmel (GER)29:12
89GERRick Ampler (GER)29:12
90POLJakub Najs (POL)
91POLKamil Walecki (POL)
92USAAdam Carr (USA)
93USAMichael Hernandez (USA)
94GERYannik Stehlin (GER)
95GERToni Franz (GER)
96POLKacper Nowicki (POL)
97POLJedrzej Borowski (POL)
98POLKacper Gronkiewicz (POL)
99POLAleksander Leduchowski (POL)
100POLKonrad Kott (POL)
101POLBartosz Pilis (POL)
102UKROleksii Shcherbakov (UKR)ISD - Jorbi
103UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi
104GERRobert Jägeler (GER)
105POLMariusz Witecki (POL)Dare 2B
106POLMateusz Nowak (POL)Dare 2B
107NEDMaarten Van Trijp (NED)Metec - TKH
108ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - Mg.kvis
109CZEAlois Kankovský (CZE)Whirlpool - Author
110CZEVojtech Hacecký (CZE)Whirlpool - Author
111CZEJan Kovar (CZE)Whirlpool - Author
112KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City
113GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg
114GERSebastian Wotschke (GER)LKT Team Brandenburg
115POLBlazej Janiaczyk (POL)Wibatech - Fuji Zory
116POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Wibatech - Fuji Zory
117AUTMichael Sprenger (AUT)
118GERMaximilian Beyer (GER)Radnet - Rose
119GERNils Schomber (GER)Radnet - Rose
120NEDJordi Van Loon (NED)Metec - TKH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden