De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Picardië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Picardië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Ronde van Picardië 2016

FrankrijkFrankrijk - 13 Mei 2016 - 15 Mei 2016


Algemeen klassement - 15 Mei 2016


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis12:28:47
2NORSondre Holst Enger (NOR)Iam0:13
3BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:13
4BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:15
5GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:17
6FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:19
7FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux0:19
8BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:19
9ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:21
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:21
11BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:21
12FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:22
13BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:23
14FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:23
15FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:23
16FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber930:23
17FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:23
18SUISimon Pellaud (SUI)Iam0:23
19SUIPirmin Lang (SUI)Iam0:00
20FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:24
21FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:24
22NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:25
23NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton0:25
24BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25
25FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:25
26FRACésar Bihel (FRA)HP Btp - Auber930:25
27NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:25
28NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:25
29LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:25
30FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
31BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:25
32BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25
33FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:25
34BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:25
35FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:25
36FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:25
37FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:25
38KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:25
39NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:25
40FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
41BELOliver Naesen (BEL)Iam0:25
42BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:25
43BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25
44FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
45FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
46GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:25
47KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:25
48FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP Btp - Auber930:25
49DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:25
50BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:25
51FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:25
52BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:25
53BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:25
54NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:25
55BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25
56FRAClément Chevrier (FRA)Iam0:25
57BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:25
58KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:25
59LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:39
60FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:48
61ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:52
62GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:52
63ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:57
64FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:57
65BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:57
66NEDIvar Slik (NED)Roompot - Oranje Peloton0:57
67LATGatis Smukulis (LAT)Astana1:00
68FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie1:08
69FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux1:09
70KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana1:12
71BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:12
72FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:12
73SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam1:12
74FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:12
75FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:14
76LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam1:23
77FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux1:26
78FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre1:26
79BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:26
80FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre1:26
81BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:32
82BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:34
83NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton1:38
84BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:42
85FRATony Hurel (FRA)Direct Energie1:55
86FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:59
87FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux1:59
88FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:01
89FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie2:01
90FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie2:04
91BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:08
92BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal2:09
93FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux2:12
94BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal2:13
95FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept2:13
96FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie2:13
97BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal2:13
98BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:23
99BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:25
100SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis2:35
101BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:38
102GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal2:38
103FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale2:44
104BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect2:47
105FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux2:53
106FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis3:05
107BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept3:10
108BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal3:34
109FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre4:09
110BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal4:12
111FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille5:24
112BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:51
113FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre7:29
114FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre8:45
115FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis21:12
116FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis22:18
117FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis28:18

Etappe 1 - Chaumont-en-Vexin - Formerie - 176,6 km - 13 Mei 2016Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidiszt
2BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
3NORSondre Holst Enger (NOR)Iamzt
4BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
5ITAAndrea Guardini (ITA)Astanazt
6NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
7BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
8FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energiezt
9BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
10FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
11FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondialezt
12FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeuxzt
13FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber93zt
14FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
15LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTMzt
16BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
17GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Conceptzt
18NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
19FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terrezt
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTMzt
21BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudalzt
22FRACésar Bihel (FRA)HP Btp - Auber93zt
23FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terrezt
24FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
25FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energiezt
26BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
27FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
28KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
29NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
30LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
31KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astanazt
32FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Conceptzt
33FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
34BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Conceptzt
35NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
36FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
37LATGatis Smukulis (LAT)Astanazt
38FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
39NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
40FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondialezt
41FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
42FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP Btp - Auber93zt
43BELOliver Naesen (BEL)Iamzt
44FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt
45BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
46FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energiezt
47BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
48FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
49NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
50FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
51BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
52GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
53SUISimon Pellaud (SUI)Iamzt
54FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
55FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
56ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber93zt
57BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
58BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
59FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidiszt
60BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
61FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terrezt
62FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terrezt
63BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
64BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
65FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
66FRAYohann Gène (FRA)Direct Energiezt
67FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terrezt
68BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
69NEDIvar Slik (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
70KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astanazt
71BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
72KAZArman Kamyshev (KAZ)Astanazt
73FRATony Hurel (FRA)Direct Energiezt
74DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTMzt
75NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Pelotonzt
76BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
77FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
78FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energiezt
79ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
80GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobertzt
81BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudalzt
82FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondialezt
83FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energiezt
84FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Conceptzt
85BELJonas van Genechten (BEL)Iamzt
86BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
87FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
88SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
89SUIPirmin Lang (SUI)Iamzt
90BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
91FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeuxzt
92FRAJulien Morice (FRA)Direct Energiezt
93FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
94FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Conceptzt
95BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
96FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Conceptzt
97BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
98FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Conceptzt
99BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
100SLOBorut Bozic (SLO)Cofidiszt
101BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
102BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
103LATAleksejs Saramotins (LAT)Iamzt
104GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
105FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
106BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
107BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
108BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
109BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudalzt
110BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protectzt
111FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terrezt
112FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
113FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
114FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terrezt
115BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
116FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terrezt
117FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidiszt
118FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidiszt
119FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Conceptzt
120ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTMzt
121FRAMaxime Renault (FRA)HP Btp - Auber93
122ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Delko - Marseille Provence KTM
123FRAFélix Pouilly (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Feuquières-en-VImeu - Flixecourt - 188,8 km - 14 Mei 2016Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis4:23:29
2GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
3ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:00
4BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:00
5NORSondre Holst Enger (NOR)Iam0:00
6BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
7FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
8ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
9FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber930:00
10FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
11COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
12BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
13NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
14FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux0:00
15NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
16BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
17FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
18NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
19DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:00
20FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:00
21BELOliver Naesen (BEL)Iam0:00
22FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:00
23FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
24NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
25BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
26LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:00
27KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
28BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:00
29GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:00
30FRACésar Bihel (FRA)HP Btp - Auber930:00
31FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
32BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
33FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:00
34BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:00
35FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
36FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre0:00
37NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
38FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
39FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
40FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:00
41FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:00
42LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:00
43BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
44FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux0:00
45SUIPirmin Lang (SUI)Iam0:00
46FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:00
47FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:00
48FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:00
49BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
50GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:00
51FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
52BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
53BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
54BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
55SUISimon Pellaud (SUI)Iam0:00
56BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:00
57BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
58KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
59FRAClément Chevrier (FRA)Iam0:00
60FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP Btp - Auber930:00
61NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
62FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
63BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
64BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
65KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:00
66FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
67FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
68FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:00
69FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
70FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre0:00
71BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
72FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:15
73BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:22
74BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:22
75FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:27
76BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:32
77BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:32
78ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:32
79NEDIvar Slik (NED)Roompot - Oranje Peloton0:32
80LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:35
81LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam0:35
82BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:45
83FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:47
84BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47
85KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:47
86FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:47
87BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:47
88FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:47
89FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:47
90FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre0:00
91SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam0:00
92FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
93FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
94BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
95FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:00
96BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
97FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie0:00
98FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
99FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:00
100FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:00
101NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:00
102BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
103FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie0:00
104BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:00
105GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
106BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:00
107SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis1:14
108BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal1:26
109BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:33
110FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis1:44
111BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept1:44
112BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:44
113FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre2:28
114FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre3:16
115FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille3:16
116FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis7:49
117FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis8:10
118FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept8:11
119FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis8:11
120ESTMartin Laas (EST)Delko - Marseille Provence KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Saint-Quentin - Guise - 170,2 km - 15 Mei 2016Sprint


1BELKenny Dehaes (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:57:02
2NORSondre Holst Enger (NOR)Iam0:00
3FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux0:00
4BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:00
5BELBaptiste Planckaert (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:00
6FRARomain Feillu (FRA)HP Btp - Auber930:00
7FRAThomas Boudat (FRA)Direct Energie0:00
8GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
9FRARudy Barbier (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:00
10FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:00
11FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
12NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
13NEDBarry Markus (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
14BELJonas van Genechten (BEL)Iam0:02
15FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:02
16ESTAlo Jakin (EST)HP Btp - Auber930:02
17BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:02
18FRACésar Bihel (FRA)HP Btp - Auber930:02
19FRABryan Alaphilippe (FRA)Armée de Terre0:02
20COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:02
21BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:02
22ITAAndrea Guardini (ITA)Astana0:02
23NEDBrian Van Goethem (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
24LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam0:02
25GBRMark McNally (GBR)Wanty - Groupe Gobert0:02
26NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
27SUISimon Pellaud (SUI)Iam0:02
28FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:02
29LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Delko - Marseille Provence KTM0:02
30BELKris Boeckmans (BEL)Lotto - Soudal0:02
31FRALilian Calmejane (FRA)Direct Energie0:02
32BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:02
33BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:02
34BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:02
35KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:02
36BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:02
37FRAAlexandre Pichot (FRA)Direct Energie0:02
38FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:02
39NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
40FRAGuillaume Levarlet (FRA)HP Btp - Auber930:02
41KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:02
42BELLudwig De Winter (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:02
43FRAClément Chevrier (FRA)Iam0:02
44FRAJulien Loubet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:02
45FRABenoit Jarrier (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:02
46FRABenoît Sinner (FRA)Armée de Terre0:02
47NEDIvar Slik (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
48BELDieter Bouvry (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:02
49FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
50FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:02
51FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:02
52SUIPirmin Lang (SUI)Iam0:02
53DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:02
54FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
55BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:02
56BELAntoine Warnier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:02
57BELRuben Pols (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:02
58NEDTim Kerkhof (NED)Roompot - Oranje Peloton0:02
59FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
60LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:02
61FRASteven Tronet (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:02
62BELOliver Naesen (BEL)Iam0:02
63BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:02
64SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam0:02
65KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:02
66BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:02
67FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale0:02
68BELJonas Rickaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:02
69KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:02
70LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:16
71FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:19
72FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:19
73FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre0:25
74NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton0:28
75BELThomas Deruette (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:28
76GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:29
77ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:29
78BELRobin Steenuit (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:34
79BELGregory Habeaux (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect0:40
80BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal0:43
81FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:45
82FRATony Hurel (FRA)Direct Energie0:45
83FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:49
84FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux0:49
85FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:49
86BELLander Seynaeve (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:49
87GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:51
88FRAFrédéric Brun (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:51
89FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:51
90FRAGuillaume Thévenot (FRA)Direct Energie0:51
91FRAJérémy Leveau (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille0:51
92FRAJulien Morice (FRA)Direct Energie0:54
93FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis0:58
94SLOBorut Bozic (SLO)Cofidis0:58
95BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:58
96BELMoreno De Pauw (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:58
97BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:58
98FRAThomas Rostollan (FRA)Armée de Terre1:03
99FRAJulien Antomarchi (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:03
100FRALorenzo Manzin (FRA)La Française des Jeux1:03
101FRAStéphane Poulhies (FRA)Armée de Terre1:03
102FRAJean-Marc Bideau (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:03
103BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal1:03
104BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept1:03
105FRAJulien Duval (FRA)Armée de Terre1:03
106FRAYann Guyot (FRA)Armée de Terre1:03
107BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal1:03
108FRAJeremy Cornu (FRA)Direct Energie1:03
109BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille1:03
110BELJulien Stassen (BEL)Wallonie Bruxelles - Group Protect1:15
111FRADamien Gaudin (FRA)AG2R - La Mondiale1:34
112BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudal1:38
113BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:38
114FRABenjamin Thomas (FRA)Armée de Terre2:14
115FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis4:21
116FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis5:28
117FRARayane Bouhanni (FRA)Cofidis19:58
118FRAJonathan Hivert (FRA)Fortuneo - Vital Concept
119FRABenjamin Giraud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden