De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour d'Azerbaïdjan - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour d'Azerbaïdjan - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Azerbeidzjan

Uitslagen 2014

Tour d'Azerbaïdjan 2014

AzerbeidzjanAzerbeidzjan - 7 Mei 2014 - 11 Mei 2014


Algemeen klassement - 11 Mei 2014


1RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo20:36:24
2UKRVitaliy Buts (UKR)Kolss1:52
3AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cycling1:57
4CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil2:08
5UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolss,,
6ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:15
7AUSRobert Power (AUS)3:24
8GEREmanuel Buchmann (GER)Radnet - Rose3:27
9FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseille3:33
10SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobil3:41
11ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:44
12LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cycling,,
13ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Torku Seker Spor,,
14SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil4:34
15COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga5:03
16SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continental5:32
17ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli5:40
18CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice6:10
19KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continental6:27
20UKRDmytro Krivtsov (UKR)6:32
21ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubeka7:25
22UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss9:03
23ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga10:01
24ITANicola Testi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela10:30
25GERMario Vogt (GER)Radnet - Rose,,
26AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project12:54
27UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss15:08
28RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelo18:15
29RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelo,,
30RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo19:31
31GBRHugh Carthy (GBR)Rapha-Condor - JLT20:58
32MDAAlexandr Braico (MDA)Tusnad21:49
33NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Shimano Continental22:35
34GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubeka22:56
35AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cycling23:36
36POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice25:04:00
37AUSJohn Jack Anderson (AUS)Drapac Professional Cycling26:58:00
38AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project28:29:00
39BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottoli29:36:00
40POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga31:28:00
41RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka32:02:00
42SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil34:49:00
43AUSBradley Linfield (AUS)41:44:00
44ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela44:11:00
45RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha45:09:00
46AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project45:25:00
47FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseille47:04:00
48IRLSean Patrick Downey (IRL)AN Post - Chainreaction49:05:00
49FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille51:42:00
50RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha52:19:00
51ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela53:32:00
52ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Torku Seker Spor54:13:00
53DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continental55:09:00
54DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling56:42:00
55KAZTilegen Maidos (KAZ)Astana Continental57:31:00
56ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubeka58:27:00
57NZLShane Archbold (NZL)AN Post - Chainreaction58:50:00
58RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha59:35:00
59GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rose1:01:19
60SLOGregor Gazvoda (SLO)Gebrueder Weiss - Oberndorfer1:01:55
61POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowice,,
62NZLAlex Frame (NZL)Giant - Shimano Continental1:02:55
63GERFabian Brintrup (GER)Radnet - Rose1:04:09
64RUSRoman Katyrin (RUS)Itera - Katusha1:05:37
65RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo,,
66GERJan Brockhoff (GER)Giant - Shimano Continental1:06:03
67LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling,,
68GBRLuke Grivell-Mellor (GBR)Rapha-Condor - JLT1:06:33
69NEDKenny Van Hummel (NED)Androni Giocattoli - Venezuela1:08:43
70CZEJakub Kratochvíla (CZE)Gebrueder Weiss - Oberndorfer1:08:46
71RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka1:10:17
72FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille1:11:10
73AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project,,
74AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)AN Post - Chainreaction1:12:07
75ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:12:30
76SWERobert Pölder (SWE)Giant - Shimano Continental1:13:04
77IRLJack Wilson (IRL)AN Post - Chainreaction1:14:26
78AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roanne1:15:11
79KAZVadim Galeyev (KAZ)1:15:22
80AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cycling1:16:05
81BELLaurent Van Den Bak (BEL)AN Post - Chainreaction,,
82AUTAndreas Müller (AUT)Gebrueder Weiss - Oberndorfer1:18:44
83TURMuhammet Atalay (TUR)Torku Seker Spor1:19:11
84GBREdward Laverack (GBR)Rapha-Condor - JLT1:19:21
85LTUMarius Bernatonis (LTU)Alpha Baltic - UnityMarathons.com1:22:26
86GERBenjamin Edmüller (GER)Gebrueder Weiss - Oberndorfer1:23:15
87AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk1:24:45
88CZEPetr Lechner (CZE)Gebrueder Weiss - Oberndorfer1:24:54
89GERFlorian Salzinger (GER)Leopard Pro Cycling1:26:55
90LATKaspars Sergis (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com1:42:30
91IRLStephen Clancy (IRL)Novo Nordisk1:44:59

Etappe 1 - Baku - Sumqayit - 154 km - 7 Mei 2014Sprint


1NEDKenny Van Hummel (NED)Androni Giocattoli - Venezuela3:46:38
2UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
3ITADavide Viganò (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
4AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
5ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
6SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
7UKRYuri Metlushenko (UKR)Torku Seker Sporzt
8UKRDmytro Krivtsov (UKR)zt
9ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
10CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
11NZLAlex Frame (NZL)Giant - Shimano Continentalzt
12LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
13GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rosezt
14UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
15ITANicola Testi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
16LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
17RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelozt
18ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
19SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continentalzt
20MDAAlexandr Braico (MDA)Tusnadzt
21GERMario Vogt (GER)Radnet - Rosezt
22AUSJordan Kerby (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
23IRLMatthew Brammeier (IRL)Synergy Baku Cycling Projectzt
24GBROwain Doull (GBR)AN Post - Chainreactionzt
25AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cyclingzt

Etappe 2 - Baku - Ismayilli - 187 km - 8 Mei 2014Ontsnapping


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil4:55:02
2AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
3BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottoli0:10
4SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
5UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
6CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
7NEDLars Van Der Haar (NED)Giant - Shimano Continental0:11
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:12
9SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobilzt
10LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
11RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
12UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
13FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseille0:13
14AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
15ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
16KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
17SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continentalzt
18ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:14
19ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Torku Seker Sporzt
20ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Radnet - Rosezt
22UKRDmytro Krivtsov (UKR)0:15
23UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolsszt
24ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
25AUSRobert Power (AUS)zt
26COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:16
27AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
28RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo0:17
29ITANicola Testi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela4:07
30AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
31GERMario Vogt (GER)Radnet - Rose4:08
32IRLSean Patrick Downey (IRL)AN Post - Chainreactionzt
33POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
34GBRKristian House (GBR)Rapha-Condor - JLTzt
35CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowicezt

Etappe 3 - Qabala - Qabala - 18 km - 9 Mei 2014Sprint


1ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubeka4:14:20
2SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
3DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continentalzt
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
5NZLShane Archbold (NZL)AN Post - Chainreaction0:03
6ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
7ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
8LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
9BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottolizt
10ITANicola Testi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
11RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
12FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
13RUSAlexander Serov (RUS)Rusvelozt
14NZLAlex Frame (NZL)Giant - Shimano Continentalzt
15AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
16ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Torku Seker Sporzt
17FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseillezt
18ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
19RUSRoman Katyrin (RUS)Itera - Katushazt
20CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Radnet - Rosezt
22AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
23LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
24AUSRobert Power (AUS)zt
25GBRElliott Porter (GBR)Rapha-Condor - JLTzt
26SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continentalzt
27AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
28RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
29COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
30MDAAlexandr Braico (MDA)Tusnadzt
31AUSWilliam Clarke (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
32AUSBradley Linfield (AUS)zt
33RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katushazt
34KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continentalzt
35AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cyclingzt

Etappe 4 - Qabala - Pirqulu - 115 km - 10 Mei 2014Medium berg


1GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubeka2:59:04
2RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
3UKRVitaliy Buts (UKR)Kolss1:55
4ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
5AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cycling1:57
6RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka2:05
7UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolss2:08
8CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
9KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continentalzt
10ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela2:11
11CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice2:13
12RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha3:03
13GBRHugh Carthy (GBR)Rapha-Condor - JLT3:13
14AUSRobert Power (AUS)3:20
15RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo3:21
16GEREmanuel Buchmann (GER)Radnet - Rose3:27
17FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseille3:33
18RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha3:35
19DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling3:44
20SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
21LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
22ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Torku Seker Sporzt
23UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
24ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
25ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
26UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
27SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobilzt
28AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
29COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
30GERMario Vogt (GER)Radnet - Rose4:04
31KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana Continental4:29
32ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:07
33AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:12
34KAZTilegen Maidos (KAZ)Astana Continental5:22
35POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice5:32
36AUSNichola Schultz (AUS)Cr4 Chemins/roannezt
37ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
38UKRDmytro Krivtsov (UKR)zt
39SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
40SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continentalzt

Etappe 5 - Baku - Baku - 202 km - 11 Mei 2014Sprint


1FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille4:41:07
2ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubeka,,
3POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice,,
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolss,,
5BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottoli,,
6ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga,,
7DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Giant - Shimano Continental,,
8UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolss,,
9ITANicola Testi (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela,,
10NZLShane Archbold (NZL)AN Post - Chainreaction,,
11CZEJosef Cerný (CZE)CCC - Polsat - Polkowice,,
12SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobil,,
13CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil,,
14AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cycling,,
15LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cycling,,
16FRARémy Di Grégorio (FRA)VC La Pomme Marseille,,
17ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga,,
18ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Torku Seker Spor,,
19KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Astana Continental,,
20GEREmanuel Buchmann (GER)Radnet - Rose,,
21SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Shimano Continental,,
22AUSBradley Linfield (AUS),,
23ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Torku Seker Spor,,
24SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil,,
25RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelo,,
26RUSDimitry Ignatiev (RUS)Itera - Katusha,,
27AUSRobert Power (AUS)0:04
28UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss,,
29FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseille,,
30ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli0:08
31GBRHugh Carthy (GBR)Rapha-Condor - JLT0:47
32UKRDmytro Krivtsov (UKR)0:48
33SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil0:50
34RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka0:52
35GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubeka,,

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden