De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2014

Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques 2014

PolenPolen - 2 Juli 2014 - 5 Juli 2014


Algemeen klassement - 5 Juli 2014


1POLKamil Zielinski (POL)Mexller16:17:53
2ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottoli0:06
3ITADavide Ballerini (ITA)Idea0:09
4POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol0:10
5POLPawel Bernas (POL)BDC - Marcpol0:12
6POLAdam Stachowiak (POL)0:14
7ITAMatteo Collodel (ITA)Idea0:18
8CZEMartin Hunal (CZE)Bauknecht - Author0:19
9UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Neri0:21
10POLArtur Detko (POL)Mexller0:22
11BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanzezt
12POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
13GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
14UKRAnatoliy Budyak (UKR)ISD - Nerizt
15CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
16BELFlorent Delfosse (BEL)Color Code - Biowanzezt
17UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)zt
18POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
19POLWojciech Halejak (POL)Mexllerzt
20BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Biowanzezt
21ITARicardo Pichetta (ITA)Idea0:46
22BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Biowanze0:54
23CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
24BELAntoine Warnier (BEL)Color Code - Biowanzezt
25POLPiotr Skarzynski (POL)zt
26POLLukasz Bodnar (POL)Active Jetzt
27POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
28UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Nerizt
29SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
30AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:02
31POLLeszek Plucinski (POL)BDC - Marcpolzt
32RUSSergey Belykh (RUS)Team 211:10
33AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:13
34AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:19
35NEDPeter Koning (NED)Metec - TKH1:37
36POLMariusz Witecki (POL)Mexller2:48
37GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburg4:36
38POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpol7:13
39RUSMatvei Mamykin (RUS)Team 218:22
40BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKH10:45
41BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanze12:52
42UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
43POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowice12:55
44POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice13:07
45POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zory13:09
46POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt
47POLJaroslaw Kowalczyk (POL)BDC - Marcpolzt
48NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKH13:11
49SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trek13:16
50NEDRemco Te Brake (NED)Metec - TKH13:18
51ITAMatteo Spreafico (ITA)Idea13:24
52POLJakub Foltyn (POL)zt
53CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Author13:33
54POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowice13:59
55UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolss14:08
56POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jetzt
57POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice14:09
58UKRIllya Klepikov (UKR)zt
59SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
60ITAAlessandro Pettiti (ITA)Idea14:31
61RUSAleksey Ryabkin (RUS)Team 2115:57
62GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg18:32
63AZETural Isgandarov (AZE)Synergy Baku Cycling Project19:27
64POLJaroslaw Rebiewski (POL)Mexller21:56
65NEDNiels Goeree (NED)Metec - TKH25:37
66POLGrzegorz Haba (POL)25:39
67POLPawel Franczak (POL)Active Jetzt
68GERJonas Rapp (GER)zt
69POLKrzysztof Tracz (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
70POLKonrad Dabkowski (POL)Active Jet26:31
71POLWojciech Migdal (POL)26:36
72RUSKonstantin Yakimov (RUS)Team 2126:39
73GERDaniel Klemme (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
74POLKonrad Kott (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
75GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburgzt
76GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
77POLMichal Czerkies (POL)zt
78POLMichal Ziulek (POL)26:52
79POLJakub Solinski (POL)27:03
80POLEmanuel Piaskowy (POL)Active Jetzt
81CZETomas Kalojiros (CZE)Bauknecht - Authorzt
82POLMichal Braulinski (POL)zt
83RUSAleksander Mezhechev (RUS)Team 2127:16
84SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trek28:03
85POLKornel Sojka (POL)Mexller30:28
86GERJulian Braun (GER)31:57
87NEDJelle Wolsink (NED)Metec - TKH32:24
88POLWojciech Kietlinski (POL)32:26
89UKROleksandr Golovash (UKR)Kolss35:38
90GERAndre Benoit (GER)36:33

Etappe 1 - Lodz - Sulejow - 115,5 km - 2 Juli 2014Sprint


1POLKonrad Dabkowski (POL)Active Jet2:26:21
2NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
3ITADavide Ballerini (ITA)Ideazt
4ITAMatteo Collodel (ITA)Ideazt
5POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
6BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
7RUSKonstantin Yakimov (RUS)Team 21zt
8POLArtur Detko (POL)Mexllerzt
9BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanzezt
10POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
11BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Biowanzezt
12GERDaniel Klemme (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
13GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
14GERAndre Benoit (GER)zt
15UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Nerizt
16POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
17POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpolzt
18POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
19NEDNiels Goeree (NED)Metec - TKHzt
20POLJakub Foltyn (POL)zt
21UKRAnatoliy Budyak (UKR)ISD - Nerizt
22AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
23POLMatheusz Czajkowski (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
24ITAMatteo Spreafico (ITA)Ideazt
25POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt

Etappe 2 - Zdunska Wola - Sieradz - 82,3 km - 2 Juli 2014Sprint


1POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol1:42:36
2NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
3POLKonrad Dabkowski (POL)Active Jetzt
4POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
5RUSKonstantin Yakimov (RUS)Team 21zt
6POLAdrian Teklinski (POL)zt
7ITAMatteo Collodel (ITA)Ideazt
8GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
9POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpolzt
10BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
11POLPawel Bernas (POL)BDC - Marcpolzt
12GERDaniel Klemme (GER)Synergy Baku Cycling Projectzt
13POLGrzegorz Haba (POL)zt
14BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Biowanzezt
15UKRIllya Klepikov (UKR)zt
16POLKonrad Kott (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
17CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
18POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt
19POLAdam Stachowiak (POL)zt
20POLArtur Detko (POL)Mexllerzt
21GERAndre Benoit (GER)zt
22BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanzezt
23POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
24GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburgzt
25UKRYuriy Agarkov (UKR)ISD - Nerizt

Etappe 3 - Przedborz - Kielce - 162,3 km - 3 Juli 2014Sprint


1POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowice3:41:38
2NEDRemco Te Brake (NED)Metec - TKHzt
3NEDJohim Ariesen (NED)Metec - TKHzt
4ITADavide Ballerini (ITA)Ideazt
5POLArtur Detko (POL)Mexllerzt
6BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
7POLAdrian Teklinski (POL)zt
8UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
9RUSKonstantin Yakimov (RUS)Team 21zt
10POLKonrad Dabkowski (POL)Active Jetzt
11AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
12AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
13GERAndre Benoit (GER)zt
14BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Biowanzezt
15POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
16POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
17UKRIllya Klepikov (UKR)zt
18ITAMatteo Collodel (ITA)Ideazt
19POLPiotr Skarzynski (POL)zt
20GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
21BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanzezt
22SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
23GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
24POLAdam Stachowiak (POL)zt
25UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Nerizt

Etappe 4 - Nowy Sacz - Krosno - 206,5 km - 4 Juli 2014Ontsnapping


1POLKamil Zielinski (POL)Mexller5:01:06
2ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
3ITAMatteo Collodel (ITA)Idea0:10
4POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
5GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
6UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Nerizt
7CZEMartin Hunal (CZE)Bauknecht - Authorzt
8UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
9CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
10POLArtur Detko (POL)Mexllerzt
11UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)zt
12POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpolzt
13BELFlorent Delfosse (BEL)Color Code - Biowanzezt
14BELRemy Mertz (BEL)Color Code - Biowanzezt
15BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
16POLMariusz Witecki (POL)Mexllerzt
17UKRAnatoliy Budyak (UKR)ISD - Nerizt
18POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
19POLWojciech Halejak (POL)Mexllerzt
20POLAdam Stachowiak (POL)zt
21ITARicardo Pichetta (ITA)Ideazt
22POLPawel Bernas (POL)BDC - Marcpolzt
23ITADavide Ballerini (ITA)Ideazt
24BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanzezt
25POLPiotr Skarzynski (POL)0:42

Etappe 5 - Strzyzow - Jaroslaw - 144 km - 5 Juli 2014Sprint


1POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowice3:26:20
2POLAdam Stachowiak (POL)0:02
3ITADavide Ballerini (ITA)Idea0:04
4POLGrzegorz Stepniak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
5POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
6ITAMatteo Collodel (ITA)Ideazt
7GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
8AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
9UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)zt
10CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
11BELLudovic Robeet (BEL)Color Code - Biowanzezt
12SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
13CZEMartin Hunal (CZE)Bauknecht - Authorzt
14POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpolzt
15BELJulien Kaise (BEL)Color Code - Biowanzezt
16AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
17POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
18UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Nerizt
19CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
20UKRAnatoliy Budyak (UKR)ISD - Nerizt
21POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt
22POLTomasz Marczynski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
23BELAntoine Warnier (BEL)Color Code - Biowanzezt
24BELFlorent Delfosse (BEL)Color Code - Biowanzezt
25POLWojciech Halejak (POL)Mexllerzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden