De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gran Premio Bruno Beghelli - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gran Premio Bruno Beghelli - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2014

Gran Premio Bruno Beghelli 2014

ItaliëItalië - 12 Oktober 2014


Gran Premio Bruno Beghelli - 12 Oktober 2014


1ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida4:38:19
2SLOKristijan Koren (SLO)Cannondalezt
3RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
4BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottoli0:01
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)Area Zerozt
6ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
7ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
8ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
9RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
10ITADavide Viganò (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
11NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
12ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
13ITATiziano Dall'Antonia (ITA)zt
14COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
15ITAAndrea Piechele (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
17RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelozt
18ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
19ITAAndrea Palini (ITA)Lampre - Meridazt
20ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
21ITAAlfonso Fiorenza (ITA)Nankang - Fondriestzt
22ITAAndrea Fedi (ITA)Neri Sottolizt
23ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottolizt
24CZEKarel Hník (CZE)Etixxzt
25POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
26ITAFabio Chinello (ITA)Area Zerozt
27ITAChristian Delle Stelle (ITA)Ideazt
28SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondalezt
29COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Team Colombiazt
30RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelozt
31ITAGianmarco Di Francesco (ITA)zt
32ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
34RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
35POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
36FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
37ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
38POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
39ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
40LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
41ITAElia Favilli (ITA)Lampre - Meridazt
42BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
43POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
44ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
45ITALorenzo Rota (ITA)Mg.kvis - Trevigianizt
46RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelozt
47NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
48ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottolizt
49ITAMatteo Spreafico (ITA)Ideazt
50ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
51FRAFrançois Bidard (FRA)zt
52ITANicola Gaffurini (ITA)Vega - Hotsandzt
53ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
54VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuelazt
55RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
56COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
57RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
58ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
59CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
60ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
61ITANicola Dal Santo (ITA)Nankang - Fondriestzt
62ITAMatteo Collodel (ITA)Ideazt
63FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
64BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:11
65ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
66ITAAntonio Merolese (ITA)Nankang - Fondriestzt
67ROUAndrei Nechita (ROU)Mg.kvis - Trevigianizt
68ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
69ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Rusvelozt
71ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
72ITAGiorgio Cecchinel (ITA)Neri Sottolizt
73ITASimone Antonini (ITA)Marchiol - Emisferozt
74COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
75POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
76RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubekazt
77ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondalezt
78ITAPaolo Ciavatta (ITA)Area Zero0:15
79POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga0:17
80COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia0:18
81VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Neri Sottoli0:25
82ITADavide Formolo (ITA)Cannondale0:32
83ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida0:34
84ITAMatteo Busato (ITA)Mg.kvis - Trevigiani0:35
85ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela0:36
86ERIFreqalsi Abrha Debesay (ERI)MTN - Qhubeka1:18
87ITALuca Taschin (ITA)Nankang - Fondriestzt
88BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
89ITALoris Paoli (ITA)zt
90ITAAndrea Vaccher (ITA)Marchiol - Emisferozt
91ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
92ITAGiovanni Carboni (ITA)Area Zerozt
93ITASilvio Giorni (ITA)Area Zerozt
94BELKevin Seeldraeyers (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
95RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
96ITAIvan Basso (ITA)Cannondalezt
97ITAFabio Gadda (ITA)Ideazt
98RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubekazt
99POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice4:59
100BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowicezt
101ITADavide Villella (ITA)Cannondale5:13
102ITALuca Chirico (ITA)Mg.kvis - Trevigianizt
103ITAMattia Frapporti (ITA)Mg.kvis - Trevigianizt
104ITAAlberto Cecchin (ITA)Marchiol - Emisferozt
105ITAMoreno Moser (ITA)Cannondalezt
106ITALuca Dodi (ITA)Lampre - Meridazt
107ITAFilippo Baggio (ITA)Nankang - Fondriestzt
108COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombiazt
109ITASimone Petilli (ITA)Area Zerozt
110ITACharly Petelin (ITA)Area Zerozt
111ITARaffaello Bonusi (ITA)Marchiol - Emisferozt
112ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubekazt
113ITAEmiliano Faieta (ITA)Vega - Hotsandzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden