De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP van het kanton Argovie - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP van het kanton Argovie - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2012

GP van het kanton Argovie 2012

ZwitserlandZwitserland - 7 Juni 2012


GP van het kanton Argovie - 7 Juni 2012


1UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil - DCM04:26:11
2RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
3AUTGeorg Preidler (AUT)Team Type 1zt
4SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge00:32
5RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katushazt
6CZELeopold König (CZE)Team Netappzt
7ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
8ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
9CRORobert Kiserlovski (CRO)Astanazt
10SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
11FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale00:34
12SLORobert Vrecer (SLO)Vorarlberg00:49
13NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCM00:52
14HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroo00:54
15BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:58
16ITAManuele Mori (ITA)Lampre - ISD01:00
17SUISébastien Reichenbach (SUI)zt
18BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
19ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
20ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
21ITAAntonio Santoro (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
22ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Astana01:03
23SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Astanazt
24BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
25ITAGiairo Ermeti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
26BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:36
27FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale01:39
28ITAMorris Possoni (ITA)Lampre - ISD01:41
29ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
30FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseille02:03
31SUIMarcel Wyss (SUI)Team Netappzt
32GERDanilo Hondo (GER)Lampre - ISDzt
33ESPFrancisco Javier Moreno Allue (ESP)Androni Giocattoli - Venezuelazt
34AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlbergzt
35LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
36ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
37SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
38ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
39SUIMirco Saggiorato (SUI)05:35
40NEDSebastian Langeveld (NED)Orica - Greenedgezt
41ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia08:25
42BELKevin De Jonghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
43FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkredietzt
44FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
45ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andaluciazt
46AUSAllan Davis (AUS)Orica - Greenedgezt
47ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
48ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andaluciazt
49BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
50ITAOmar Bertazzo (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
51ITAAlessandro Bertolini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
52FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
53ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
54SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
55BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
56RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelozt
57RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katushazt
58SUIJonathan Fumeaux (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
59SUIGuillaume Bourgeois (SUI)zt
60BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
61AUSStuart O'Grady (AUS)Orica - Greenedgezt
62ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Selle Italiazt
63SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
64BELKevin Hulsmans (BEL)Farnese Vini - Selle Italiazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden