De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Memorial Philippe Van Coningsloo - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Memorial Philippe Van Coningsloo - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012

Memorial Philippe Van Coningsloo 2012

BelgiëBelgië - 3 Juni 2012


Memorial Philippe Van Coningsloo - 3 Juni 2012


1LTUGediminas Bagdonas (LTU)An Post - Sean Kelly Team04:09:11
2BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderenzt
3NEDStan Godrie (NED)Wwv Vacansoleil Bhv Maaszt
4FRAMaxime Le Montagner (FRA)Véranda Rideau 72zt
5BELRoy Jans (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
6BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:03
7BELGerry Druyts (BEL)zt
8FRAVictor Fobert (FRA)zt
9BELAntoine Demoitie (BEL)Idemasport - Biowanzezt
10BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
11BELJasper Baert (BEL)zt
12BELAndrew Ydens (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
13NEDMike Teunissen (NED)zt
14BELRobin Mertens (BEL)zt
15BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Hamzt
16BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
17BELKenzie Boutté (BEL)zt
18BELJulien Stassen (BEL)Idemasport - Biowanzezt
19BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
20BELFlorent Mottet (BEL)zt
21BELSibrecht Pieters (BEL)zt
22BELWouter Daniels (BEL)zt
23BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
24GBRJoshua Hunt (GBR)zt
25BELAngelo De Clercq (BEL)Sunweb - Revorzt
26NORSondre Moen Hurum (NOR)Oneco - Mesterhuszt
27BELRutger Roelandts (BEL)zt
28BELDiether Sweeck (BEL)zt
29BELLaurent Donnay (BEL)zt
30BELKevin Verwaest (BEL)Jong Vlaanderenzt
31GBRLlewellyn Kinch (GBR)zt
32BELRoy Van Stijn (BEL)zt
33BELEdward Theuns (BEL)zt
34BELTimothy Vangheel (BEL)Colba - Superano Hamzt
35BELKess Heytens (BEL)zt
36NEDEmiel Dolfsma (NED)zt
37NEDMaarten De Jonge (NED)Raiko - Stoltingzt
38BELDimitri Fauville (BEL)zt
39DENAske Vorre Louring (DEN)Treforzt
40NORPhan Åge Haugård (NOR)Oneco - Mesterhuszt
41NORKrister Hagen (NOR)Oneco - Mesterhuszt
42BELSean De Bie (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
43DENKlaus Hieronymus Stenger (DEN)Treforzt
44BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
45BELJens Vandenbogaerde (BEL)Jong Vlaanderenzt
46BELChristophe Sleurs (BEL)zt
47BELJochen Deweer (BEL)zt
48BELBart Verschueren (BEL)zt
49BELDennis Coenen (BEL)zt
50BELSimon Vanroy (BEL)zt
51BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
52BELAlphonse Vermote (BEL)zt
53NEDGert-Jan Bosman (NED)zt
54FRAClément Lhotellerie (FRA)Colba - Superano Hamzt
55BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
56BELFloris De Tier (BEL)zt
57LTUMarius Bernatonis (LTU)Tusnadzt
58BELMoreno De Pauw (BEL)zt
59BELTom Oerlemans (BEL)zt
60BELKjell Van Driessche (BEL)Landbouwkredietzt
61BELStijn Joseph (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
62GBRMark McNally (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
63LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
64NEDLars Van Der Haar (NED)zt
65FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 72zt
66BELRuben Boons (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
67BELJeroen Hoorne (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
68BELBert Van Lerberghe (BEL)Jong Vlaanderenzt
69NZLTom David (NZL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
70NEDNiels Wubben (NED)zt
71IRLPhilip Lavery (IRL)Node 4 - Giordanazt
72BELMartynas Maniusis (BEL)Geox Fuji Test Team00:11
73BELLaurens Sweeck (BEL)zt
74NEDMicki Van Empel (NED)Telenet - Fideazt
75GBRMathew Cronshaw (GBR)Node 4 - Giordana01:00
76GBRDavid Clarke (GBR)Node 4 - Giordana02:27
77BELNick Van Humbeeck (BEL)03:15
78BELMathias Van Holderbeecke (BEL)Colba - Superano Hamzt
79FRAKevin Denis (FRA)Véranda Rideau 72zt
80BELPhilippe Legrand (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
81BELTim De Troyer (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
82BELWalt De Winter (BEL)Jong Vlaanderenzt
83BELSven Verboven (BEL)zt
84FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
85COLAndrés Guerrero (COL)zt
86BELJelle Mannaerts (BEL)zt
87NZLJason Christie (NZL)zt
88BELStephen Orbie (BEL)zt
89BELLouis Verhelst (BEL)03:33
90BELDieter Bouvry (BEL)04:35
91BELAndres Pieters (BEL)05:13
92BELKevin De Mesmaeker (BEL)zt
93BELFrancesco Van Coppernolle (BEL)Jong Vlaanderenzt
94BELNiels Reynvoet (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:03
95BELJens Geerinck (BEL)zt
96BELOliver Naesen (BEL)zt
97BELJori Van Steenbergen (BEL)zt
98BELSven Van Luyck (BEL)zt
99BELKenny Terweduwe (BEL)zt
100GERTim Gebauer (GER)Raiko - Stoltingzt
101NZLMichael James Northey (NZL)Node 4 - Giordana07:10
102BELThomas Chamon (BEL)Geox Fuji Test Teamzt
103BELJurgen Francois (BEL)Colba - Superano Hamzt
104BELMatthias Legley (BEL)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden