De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix de la Ville de Pérenchies - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix de la Ville de Pérenchies - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Grand Prix de la Ville de Pérenchies 2012

FrankrijkFrankrijk - Pérenchies - 22 Juli 2012


Grand Prix de la Ville de Pérenchies - 22 Juli 2012


1NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Node 4 - Giordana03:33:07
2FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
3NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
4FRAEmilien Clère (FRA)UV Aubezt
5FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderenzt
7PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
8JAPYu Takenouchi (JAP)zt
9FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
10BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
11FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12GBRLlewellyn Kinch (GBR)zt
13BELJurgen Francois (BEL)Colba - Superano Hamzt
14FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15BELSibrecht Pieters (BEL)zt
16GBRJames Spragg (GBR)zt
17BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Hamzt
18FRAVictor Gousset (FRA)UV Aubezt
19GBRPeter Williams (GBR)Node 4 - Giordanazt
20GBRWilliam Bjergfelt (GBR)zt
21FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
22FRAJulien Rabaud (FRA)UV Aubezt
23LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
24FRADavid Skrzypczak (FRA)Eseg Douaizt
25FRAThomas Lebas (FRA)Bridgestone Anchorzt
26FRADimitri Corriette (FRA)zt
27FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
28FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
29BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
30JAPRyota Nishizono (JAP)Bridgestone Anchorzt
31LUXKevin Kohlvelter (LUX)zt
32BELJens Vandenbogaerde (BEL)Jong Vlaanderenzt
33FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
34FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
35BELTimothy Vangheel (BEL)Colba - Superano Hamzt
36FRAMaxime Huygens (FRA)zt
37FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
38FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
39BELBert Scheirlinckx (BEL)Geofco - Ville d'Alger00:24
40BELKlaas Sys (BEL)Bridgestone Anchorzt
41GBRDavid Clarke (GBR)Node 4 - Giordana00:37
42BELKevin Verwaest (BEL)Jong Vlaanderen00:46
43SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de03:07
44FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9303:13
45FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
46BELEmmanuel Libbrecht (BEL)04:51
47FRAFabien Schmidt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
48FRAValerian Vermeulen (FRA)Eseg Douai06:03
49JAPTakashi Nakayama (JAP)07:04
50KORJi Yong Kang (KOR)zt
51GBRJake Tanner (GBR)Geofco - Ville d'Algerzt
52LUXTom Thill (LUX)zt
53FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
54FRAMaxime Roger (FRA)zt
55FRAEvan Ferrand-Prevot (FRA)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISnezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden