De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2012

Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia 2012

SpanjeSpanje - 25 Juli 2012


Prueba Villafranca de Ordizia - Clásica de Ordizia - 25 Juli 2012


1ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi04:03:17
2COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
3COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Androni Giocattoli - Venezuelazt
4CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Movistarzt
5COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
6ESPPedro Merino Criado (ESP)Gios - Deyserzt
7URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
8ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Movistarzt
9ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
10ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
11ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Caja Rural00:15
12ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar01:16
13RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinxzt
14RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
15RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rusvelozt
16ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Ruralzt
18ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
19ITARiccardo Chiarini (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
20ESPJaume Rovira Pous (ESP)Gios - Deyser01:18
21RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo01:52
22ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andaluciazt
23ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia02:11
24ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar02:25
25ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
26ESPJosé Antonio Carrasco Ramirez (ESP)zt
27ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
28ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Ruralzt
29ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
30ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Gios - Deyserzt
31COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
32ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Gios - Deyserzt
33COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
34ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Andaluciazt
35RUSSergey Belykh (RUS)Lokosphinxzt
36ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andaluciazt
37ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
38FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
39ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
40ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
41ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Orbeazt
42ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andaluciazt
43PORJóni Silva Brandão (POR)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
44PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Caja Ruralzt
45COLJavier Alberto Gonzalez Barrera (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
46RUSIvan Rovny (RUS)Rusvelozt
47ITAFabio Felline (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
48ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbeazt
49ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
50POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural03:48
51RSAJason Bakke (RSA)Bonitas03:57
52RUSPavel Ptashkin (RUS)Lokosphinx03:59
53FRANicolas Capdepuy (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leon04:02
54ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi04:04
55ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
56ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
57ESPMikel Landa Meana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andaluciazt
59COLDalivier Ospina Navarro (COL)Colombia Es Passion - Coldeportes05:46
60RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinx06:04
61ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadi06:28
62ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
63ESPFrancisco Javier Iriarte Garro (ESP)Movistarzt
64ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
65FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
66FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
67ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
68ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Orbeazt
69FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
70ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadi07:35
71ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72ESPJosé Aguilar Vega (ESP)Andaluciazt
73FRAMaxime Mederel (FRA)Saur - Sojasunzt
74ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andaluciazt
75ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural07:45
76RSAJohannes Jakobus Kachelhoffer (RSA)Bonitaszt
77ITASalvatore Mancuso (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
78FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
79ESPAitor Perez Arrieta (ESP)zt
80ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Ruralzt
81PANYelko Gómez (PAN)Caja Ruralzt
82FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasunzt
83ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)zt
84RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Rusvelozt
85RUSValery Valynin (RUS)Rusvelozt
86COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
87ESPRomán Osuna Montes (ESP)Andalucia11:06
88ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Orbeazt
89ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Orbeazt
90RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinxzt
91ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andaluciazt
92ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
93ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon15:45
94RUSValery Kaikov (RUS)Rusvelozt
95RSAHerman Fouche (RSA)Bonitas17:40
96RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinx20:15
97ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
98ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden