De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix of Moscow - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix of Moscow - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Uitslagen 2012

Grand Prix of Moscow 2012

RuslandRusland - Moscow - 3 Mei 2012


Grand Prix of Moscow - 3 Mei 2012


1UKRVitaliy Popkov (UKR)ISD - Lampre03:44:07
2RUSAlexander Mironov (RUS)Rusvelo00:02
3SRBIvan Stevic (SRB)Salcano - Manisasporzt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
5GERDirk Müller (GER)Nutrixxion - Abuszt
6RUSAleksandr Rotyakov (RUS)zt
7RUSDmitry Mokrov (RUS)Itera - Katushazt
8RUSAnton Samokhvalov (RUS)Rusvelo00:23
9UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss01:34
10UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss01:40
11LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin01:42
12KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)02:01
13GERSebastian Körber (GER)Nutrixxion - Abus02:21
14UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolsszt
15LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfinzt
16RUSVasily Neustroev (RUS)zt
17GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tablewarezt
18UKRYoriy Leontenko (UKR)Kolss02:23
19UKRAnatoliy Pakhtusov (UKR)ISD - Lampre02:31
20UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss04:31
21UKRDenys Karnulin (UKR)ISD - Lamprezt
22RUSNikolai Kournov (RUS)zt
23RUSArtem Kartashov (RUS)zt
24RUSAlexey Shmidt (RUS)04:34
25UKRAndriy Khripta (UKR)Kolss04:36
26RUSAlexey Leontyev (RUS)07:03
27RUSKonstantin Yakimov (RUS)08:03
28KAZVadim Galeyev (KAZ)zt
29SRBNikola Kozomara (SRB)zt
30UKRIllya Ponomarenko (UKR)zt
31SRBMarko Stankovic (SRB)zt
32KAZSergey Vlassenko (KAZ)zt
33BLRSiarhei Artsimovich (BLR)zt
34LATKaspars Sergis (LAT)Rietumu - Delfinzt
35RUSPavel Priadein (RUS)zt
36RUSKirill Zakharov (RUS)zt
37UZBGleb Gorbachev (UZB)Uzbekistan Surenzt
38RUSEgor Kropachev (RUS)zt
39UZBKostantin Volik (UZB)Chinese 361° Cycling Teamzt
40BLRAndrei Holubeu (BLR)zt
41RUSAlexander Sulimov (RUS)zt
42BLRAliaksandr Piasetski (BLR)Nationaal Team Van Wit-Rusland08:07
43RUSMamyr Stash (RUS)zt
44RUSIlya Dyshakov (RUS)zt
45RUSKirill Bozhenko (RUS)zt
46RUSVladimir Bardin (RUS)zt
47RUSNikita Bekineev (RUS)zt
48SRBEsad Hasanovic (SRB)Nationaal Team Van Servië08:11
49KAZTaras Voropayev (KAZ)zt
50GREIoannis Tamouridis (GRE)SP Tablewarezt
51BLRVladzislu Patskevich (BLR)zt
52SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
53SLONik Burjek (SLO)Savazt
54GERHolger Burkhardt (GER)Nutrixxion - Abuszt
55NEDTom Vermeer (NED)Nutrixxion - Abuszt
56RUSArtur Ershov (RUS)Rusvelo08:14
57ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tablewarezt
58GREVasileios Simantirakis (GRE)SP Tablewarezt
59UKRIgor Bykov (UKR)zt
60RUSIvan Kovalev (RUS)Rusvelozt
61UKROleksandr Grygorenko (UKR)Kolsszt
62RUSLeonid Krasnov (RUS)Rusvelozt
63RUSAlexander Prishpetniy (RUS)Itera - Katushazt
64RUSAnton Lyga (RUS)zt
65BLRKanstantsin Khviyuzau (BLR)zt
66BLRMikhail Besaha (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
67RUSEvgeny Kovalev (RUS)Rusvelozt
68UKRMaksym Vasilyev (UKR)ISD - Lamprezt
69UKRVolodymyr Dzhus (UKR)ISD - Lamprezt
70GREGeorgios Karatzios (GRE)SP Tablewarezt
71LATIndulis Bekmanis (LAT)Rietumu - Delfinzt
72RUSSergey Rudaskov (RUS)Itera - Katushazt
73UKRArtem Topchanyuk (UKR)SP Tablewarezt
74UKROleksand Martynenko (UKR)ISD - Lamprezt
75UKRMaksym Polischuk (UKR)zt
76BLRAlexei Tsikhanau (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
77SVKMarek Canecky (SVK)Salcano - Manisasporzt
78SRBGabor Kasa (SRB)Salcano - Manisasporzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden