De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Central European Tour Budapest GP - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Central European Tour Budapest GP - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Uitslagen 2012

Central European Tour Budapest GP 2012

HongarijeHongarije - Budapest - 22 Juli 2012


Central European Tour Budapest GP - 22 Juli 2012


1SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil02:58:46
2HUNKrisztian Lovassy (HUN)Tusnadzt
3SLOLuka Mezgec (SLO)Savazt
4POLMieszko Bulik (POL)TC Chrobry Felt Glogowzt
5SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
6UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolsszt
7SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenskazt
8ESTErki Pütsep (EST)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
9SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
10ITALorenzo Alessi (ITA)zt
11SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
12UKRVasyl Malynivskyi (UKR)zt
13UKROleksandr Lobov (UKR)zt
14AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Viperbikezt
15AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirolzt
16AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Viperbikezt
17SRBZsolt Dér (SRB)Nationaal Team Van Serviëzt
18COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Colombia Es Passion - Coldeporteszt
19SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
20UKRSergiy Lagkuti (UKR)zt
21SVKRóbert Málik (SVK)zt
22AUTGernot Auer (AUT)WSA - Viperbikezt
23AUTDaniel Biedermann (AUT)Tirolzt
24AUTWerner Riebenbauer (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
25UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolsszt
26CZEAdam Kozusník (CZE)Forman Cinellizt
27ROUBogdan Adrian Coman (ROU)Cs Otopenizt
28SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
29SVKFilip Taragel (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
30MDAMaxim Rusnac (MDA)Nationaal Team Van Moldaviëzt
31RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
32UKRArtem Tesler (UKR)Kolsszt
33UKRTaras Lipkevych (UKR)zt
34RUSPavel Kochetkov (RUS)Itera - Katushazt
35ITAGiacomo Barigelli (ITA)zt
36RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
37HUNMarton Solymosi (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
38BULMomchil Robov (BUL)Nessebar - Shockblazezt
39SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
40SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobilzt
41CZELukás Matula (CZE)Forman Cinellizt
42AUTDaniel Paulus (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
43UKRMykhaylo Radionov (UKR)zt
44LATSandis Eislers (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
45AUTMaximilian Kuen (AUT)Tirolzt
46ROUCarol Eduard Novak (ROU)Tusnadzt
47AUTHannes Kapeller (AUT)Tirolzt
48HUNPéter Palotai (HUN)Tirolzt
49CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Loborika - Favoritzt
50LATReinis Andrijanovs (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.comzt
51ROUAlexandru-George Stancu (ROU)Cs Otopenizt
52HUNPéter Simon (HUN)Ora Hotels - Carrerazt
53CROKristijan Durasek (CRO)Adria Mobilzt
54HUNGergely Kiss (HUN)Nationaal Team Van Hongarijezt
55HUNMáté Radonics (HUN)zt
56POLZajac Bartosz (POL)TC Chrobry Felt Glogowzt
57SLOJure Bitenc (SLO)Savazt
58CROMatija Kvasina (CRO)Tusnadzt
59CZEOndrej Micek (CZE)Forman Cinellizt
60MDAAlexandr Braico (MDA)Tusnadzt
61HUNGabor Kisko (HUN)zt
62AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
63MDASergiu Cioban (MDA)Tusnadzt
64ITADanilo Celano (ITA)zt
65HUNZoltán Vígh (HUN)Nationaal Team Van Hongarijezt
66RUSAlexander Rybakov (RUS)Itera - Katushazt
67AUTMarkus Eibegger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
68RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katushazt
69RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
70CZEAdam Homolka (CZE)WSA - Viperbikezt
71AUTMichael Schwaiger (AUT)WSA - Viperbikezt
72POLKonrad Tomasiak (POL)TC Chrobry Felt Glogowzt
73SLOVladimir Kerkez (SLO)Sava01:20
74SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
75SVKJohann Schwabik (SVK)01:41
76AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Viperbike02:04
77UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss09:29
78UKRMykyta Ponomarenko (UKR)zt
79HUNGyula Nagy (HUN)Nationaal Team Van Hongarijezt
80UKRRoman Morozov (UKR)zt
81MDAAndrei Vrabii (MDA)Nationaal Team Van Moldaviëzt
82SVKJán Chalupcík (SVK)zt
83HUNTamas Takacs (HUN)zt
84MDAVictor Cartin (MDA)zt
85CZEPetr Hudecek (CZE)Forman Cinellizt
86ROUAlexandru Niculae Ciocan (ROU)Cs Otopenizt
87HUNIstván Gábor Molnar (HUN)zt
88SLOAljaz Hocevar (SLO)Adria Mobil10:03
89ITAIvan Buttarazzi (ITA)zt
90POLDamian Lasota (POL)10:10
91POLDominik Tomaszewski (POL)zt
92BULValentin Stoenchev (BUL)Nessebar - Shockblaze10:29
93BULRadostin Yordanov (BUL)Nessebar - Shockblazezt
94ROUValentin Plesea (ROU)Cs Otopenizt
95LATMaris Bogdanovics (LAT)Alpha Baltic - UnityMarathons.com11:18
96ROUAdrian Nitu (ROU)Cs Otopenizt
97UKRIvan Paslavskyi (UKR)zt
98HUNMárton Dancs (HUN)zt
99HUNAttila Pawlik (HUN)zt
100MDAIulian Braicov (MDA)Nationaal Team Van Moldaviëzt
101CZEMatij Broz (CZE)Forman Cinelli11:39
102CZEJaroslav Marek (CZE)zt
103UKRMarkiyan Mikhenko (UKR)11:48
104UKROleh Solomko (UKR)zt
105SLODoron Hekic (SLO)Radenskazt
106ITARamon Baldoni (ITA)zt
107SLOZiga Marolt (SLO)Adria Mobilzt
108HUNTamas Szabo (HUN)zt
109HUNJosef Vasko (HUN)zt
110AUTStefan Kirchmair (AUT)Tirolzt
111HUNPeter Szabo (HUN)zt
112SVKMichal Habera (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
113UKRVitaliy Shchedov (UKR)zt
114ROUZoltan Sipos (ROU)Mazicon Bucurestizt
115ROUSzabolcs Sebestyen (ROU)Tusnadzt
116BULAleksandar Aleksiev (BUL)Nessebar - Shockblazezt
117HUNGabor Arany (HUN)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden