De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Roue Tourangelle Région Centre - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Roue Tourangelle Région Centre - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

La Roue Tourangelle Région Centre 2012

FrankrijkFrankrijk - 18 Maart 2012


La Roue Tourangelle Région Centre - 18 Maart 2012


1RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha04:28:37
2TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcarzt
3RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katushazt
4RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinx00:02
5BELLoïc Vliegen (BEL)Idemasport - Biowanzezt
6RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha00:18
7RUSAlexei Kunshin (RUS)Lokosphinxzt
8RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
9BELOlivier Pardini (BEL)Colba - Superano Hamzt
10ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
11HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroozt
12BELKévin Suarez Marinez (BEL)Colba - Superano Hamzt
13FRAYannis Yssaad (FRA)CM Aubervilliers 93zt
14RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinxzt
15GBRYanto Barker (GBR)UK Youthzt
16NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
17BELAntoine Demoitie (BEL)Idemasport - Biowanzezt
18BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
19BELJulien Stassen (BEL)Idemasport - Biowanze00:23
20ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
21FRAMathieu Claude (FRA)Europcarzt
22RUSPavel Karpenkov (RUS)Lokosphinxzt
23FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
24FRAMathieu Simon (FRA)CM Aubervilliers 93zt
25SWENiklas Gustavsson (SWE)UK Youthzt
26FRAAlexandre Guay (FRA)Guidon Chalettoiszt
27JAPRyota Nishizono (JAP)Bridgestone Anchorzt
28BELKlaas Sys (BEL)Bridgestone Anchorzt
29FRALilian Pommier (FRA)Guidon Chalettoiszt
30FRATaruia Krainer (FRA)Vendée Uzt
31BELGlenn Van De Maele (BEL)zt
32POLPawel Charucki (POL)CCC - Polkowicezt
33NORLorents Ola Aasvold (NOR)Plussbank - BMCzt
34FRAGwénnaël Tallonneau (FRA)Guidon Chalettoiszt
35RUSSergey Belykh (RUS)Lokosphinxzt
36FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
37ESPOscar Santamaria Munoz (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
38RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinxzt
39FRABenoit Pinto (FRA)CM Aubervilliers 93zt
40NOROystein Stake Laengen (NOR)Plussbank - BMCzt
41LUXTom Thill (LUX)zt
42ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
43FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - Jakroozt
44POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polkowicezt
45LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
46GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - Jakroo00:36
47FRAGuillaume Belgy (FRA)Vendée U00:38
48BELMathias Van Holderbeecke (BEL)Colba - Superano Ham00:42
49SWEChristofer Stevenson (SWE)UK Youth00:45
50FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt
51BELTom Goovaerts (BEL)Colba - Superano Ham00:54
52FRAChristophe Kern (FRA)Europcar00:57
53GBRJames Stewart (GBR)UK Youth08:03
54BELJoris Cornet (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
55BELIan Vansumere (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
56BELJulien Dechesne (BEL)Idemasport - Biowanzezt
57ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
58SUISimon Pellaud (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
59BELGaëtan Pons (BEL)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
60FRAValentin Dufour (FRA)Vendée Uzt
61FRANicolas Capdepuy (FRA)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
62BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polkowicezt
63BELArnaud Géromboux (BEL)Idemasport - Biowanze08:07
64BELQuentin Van Heuverswijn (BEL)Idemasport - Biowanzezt
65SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
66JAPKazuo Inoue (JAP)Bridgestone Anchorzt
67NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
68JAPHayato Yoshida (JAP)Bridgestone Anchorzt
69FRAThomas Pasquier (FRA)Guidon Chalettoiszt
70FRAJulien Thuriot (FRA)Guidon Chalettois08:14
71POLPiotr Gawronski (POL)CCC - Polkowice08:18

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden