De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2022

La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire 2022

FrankrijkFrankrijk - 27 Maart 2022


La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire - 27 Maart 2022


1FRANacer Bouhanni (FRA)Team Arkéa Samsic4:39:03
2FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
3FRASandy Dujardin (FRA)Totalenergieszt
4FRAThomas Boudat (FRA)Go Sport - Roubaix Lille Métropolezt
5BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
6NEDBram Welten (NED)zt
7FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
8FRALorenzo Manzin (FRA)Totalenergieszt
9SUIRobin Froidevaux (SUI)Swiss Racing Academyzt
10FRAEmmanuel Morin (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
11FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13FRAAlex Baudin (FRA)Swiss Racing Academyzt
14BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15FRAAndrea Mifsud (FRA)Nice Métropole Côte d'Azurzt
16ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
17ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
18ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
19FRAJérémy Leveau (FRA)Go Sport - Roubaix Lille Métropolezt
20FRAMaël Guégan (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
21BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
22BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
23ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)zt
24FRAMaxime Urruty (FRA)Nice Métropole Côte d'Azurzt
25USAColin Joyce (USA)Human Powered Healthzt
26FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
27FRALéo Danès (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
28FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
29BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
31FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
32NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
33FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
34ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
35FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
36FRAAloïs Charrin (FRA)Swiss Racing Academyzt
37SUIYannis Voisard (SUI)Swiss Racing Academyzt
38FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
39BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
40BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:11
41NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:13
42FRAAxel Mariault (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
43FRAFabien Grellier (FRA)Totalenergies0:19
44FRAValentin Ferron (FRA)Totalenergies0:41
45BELTom Devriendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:46
46BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:57
47FRAEnzo Paleni (FRA)Groupama - Fdj Continental1:39
48COLYesid Albeiro Pira Parada (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
49FRAJoris Delbove (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
50ITAMattia Bais (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
51ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
52LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
53FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
54FRAValentin Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
55DENSimon Dalby (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
56FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic1:44
57FRAAlan Riou (FRA)Team Arkéa Samsiczt
58FRAValentin Tabellion (FRA)Go Sport - Roubaix Lille Métropole2:03
59COLJuan Fernando Calle Hurtado (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
60BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
61FRAStéphane Rossetto (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
62MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
63FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
64NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:24
65FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:30
66FRATristan Delacroix (FRA)Nice Métropole Côte d'Azurzt
67NORSindre Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:40
68FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
69FRAJean Goubert (FRA)Nice Métropole Côte d'Azur2:43
70AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
71FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroën2:59
72CZEPetr Kelemen (CZE)Swiss Racing Academy3:21
73NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
74FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM3:42
75GBRCalum Johnston (GBR)Caja Rural - Seguros Rgazt
76FRAEddy Fine (FRA)Cofidiszt
77ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
78FRABenjamin Thomas (FRA)Cofidiszt
79BELTuur Dens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
80DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
81ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
82ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
83FRANicolas Debeaumarche (FRA)Saint-Michel - Auber 934:24
84FRAJonathan Couanon (FRA)Nice Métropole Côte d'Azurzt
85FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj4:29
86FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
87GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTMzt
88BELEmiel Vermeulen (BEL)Go Sport - Roubaix Lille Métropole5:23
89FRAThomas Denis (FRA)Go Sport - Roubaix Lille Métropolezt
90FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
91NORAugust Jensen (NOR)Human Powered Healthzt
92USAGage Hecht (USA)Human Powered Healthzt
93ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
94FRAPaul Hennequin (FRA)Nice Métropole Côte d'Azur6:13
95CANRaphael Parisella (CAN)B&b Hotels P/b KTM9:57
96FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
97ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Burgos - BHzt
98BELJules Hesters (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
99CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Healthzt
100ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
101ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
102FRAAxel Zingle (FRA)Cofidis12:05
103FRAFlorian Richard Andrade (FRA)UC Nantes - Atlantique12:16
104FRAJordan Jegat (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
105FRALouis Richard (FRA)UC Nantes - Atlantiquezt
106LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Go Sport - Roubaix Lille Métropolezt
107FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
108SUIJakob Klahre (SUI)Swiss Racing Academyzt
109NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Team12:21
110NORErlend Blikra (NOR)Uno-X Pro Cycling Team12:27
111FRALoris Trastour (FRA)Swiss Racing Academy14:39
DNFFRAJason Tesson (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRAThomas Champion (FRA)Cofidis-
DNFCOLDidier Norberto Merchán Cardona (COL)Drone Hopper - Androni Giocattoli-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden