De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Uitslagen 2022

PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark 2022

DenemarkenDenemarken - 16 Augustus 2022 - 20 Augustus 2022


Algemeen klassement - 20 Augustus 2022


1FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma7:01:20
2USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadiers0:04
3DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo0:09
4DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:25
5DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:30
6SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:42
7NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma0:44
8ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix0:48
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:52
10DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Team0:56
11DENLasse Norman Hansen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:16
12BELJenno Berckmoes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:18
13ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers1:21
14CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:22
15DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Tech1:26
16CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Health1:27
17GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost1:31
18DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:34
19POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
20DENMathias Bregnhøj (DEN)Riwal1:39
21GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:41
22BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix1:45
23DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm1:47
24DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Team Coloquick1:55
25BELVito Braet (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
26DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coop2:06
27NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech2:17
28DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm2:27
29BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:39
30POLTomasz Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:51
31SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix2:52
32BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma2:55
33GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers3:02
34SWEJacob Eriksson (SWE)Riwal3:20
35DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:29
36BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:38
37NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma4:01
38CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:53
39NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team5:24
40BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost5:35
41DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm7:33
42NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma8:00
43DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm8:33
44DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm9:30
45CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Health10:17
46DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Team Coloquick10:47
47NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Health11:28
48LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WB11:33
49DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team11:48
50BELJulien Vermote (BEL)Alpecin - Fenix11:59
51DENKasper Andersen (DEN)Hagens Berman - Axeon12:15
52DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredo12:21
53NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
54BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB13:16
55BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo13:42
56ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:41
57ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15:18
58DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm15:26
59DENMagnus Bak Klaris (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras15:34
60DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras15:35
61ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo15:56
62ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15:57
63ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers16:13
64DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras16:18
65ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk16:48
66DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras17:15
67ISRNadav Raisberg (ISR)Israel Cycling Academy17:21
68NORAndré Drege (NOR)Team Coop18:27
69BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise19:20
70ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè20:39
71DENGustav Frederik Dahl (DEN)20:46
72NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma20:48
73DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)21:23
74CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech22:11
75POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WB22:37
76BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise22:39
77USAChad Haga (USA)Human Powered Health22:46
78ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk23:13
79DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm24:01
80NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelo24:17
81ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè24:27
82AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk25:19
83DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop25:42
84DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)Team Coloquick26:48
85DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras27:05
86BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise27:18
87ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk27:22
88DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Team Dsm27:40
89CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordisk27:57
90DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm30:52
91DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)Team Coloquick31:40
92DENOliver Knudsen (DEN)32:49
93DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras33:00
94GERMoritz Kärsten (GER)Development Team Dsm33:47
95GBREthan Vernon (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team33:52
96DENAlexander Salby (DEN)Riwal34:02
97DENMads Østergaard Kristensen (DEN)34:29
98NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Easypost34:43
99NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordisk35:18
100DENFrederik Muff (DEN)Team Coloquick35:48
101DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm35:52
102DENMagnus Henneberg (DEN)37:40
103NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypost39:02
104DENAnders Foldager (DEN)Biesse - Carrera39:21
105AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Tech39:40
106CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Health39:41
107DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)Riwal40:54
108NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team42:35
109ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè45:32
110ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè45:54
111DENMads Andersen (DEN)Team Coloquick1:01:57

Etappe 1 - Allerød - Køge - 225,3 km - 16 Augustus 2022Sprint

Image PostNord Danmark Rundt. Source : Site officiel du PostNord Danmark Rundt.


1NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma4:59:20
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
4DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
5NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
6BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
7ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
8GBREthan Vernon (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
9ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10BELJenno Berckmoes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
12USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
13DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
14GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
15BELVito Braet (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
16DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
17DENKasper Andersen (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
18POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
19FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
20DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
21ISRNadav Raisberg (ISR)Israel Cycling Academyzt
22DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
23NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
24DENLasse Norman Hansen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
25BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
26CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
27POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
28DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
29POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
30DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
31NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
32DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Team Coloquickzt
33DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Team Dsmzt
34SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
35CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Healthzt
36DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
37ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
38DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
40DENMagnus Bak Klaris (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
41GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
42DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
43NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
44DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
45BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
46BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
47DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
48DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
49CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
50USAColin Joyce (USA)Human Powered Healthzt
51NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelozt
52DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
53BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
54DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
55BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
56ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
57NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
58DENAlexander Salby (DEN)Riwalzt
59DENFrederik Muff (DEN)Team Coloquickzt
60AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
61SWEJacob Eriksson (SWE)Riwalzt
62DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
63ESTKarl Patrick Lauk (EST)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
64DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
65DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
66DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
67DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
68DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
69DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)Team Coloquickzt
70ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
71ITANicola Conci (ITA)Gazprom - Rusvelozt
72SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
73GERMoritz Kärsten (GER)Development Team Dsmzt
74DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
75ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
76NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
77NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
78BELCeriel Desal (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
79ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
80DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
81BELJulien Vermote (BEL)Alpecin - Fenixzt
82DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
83POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
84BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
85DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
86DENMagnus Henneberg (DEN)zt
87BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
88DENGustav Frederik Dahl (DEN)zt
89ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
90NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
91AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
92DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:49
93DENMathias Bregnhøj (DEN)Riwal1:15
94SWELucas Eriksson (SWE)Riwalzt
95POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
96POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:23
97DENAnders Foldager (DEN)Biesse - Carrera1:26
98GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
99ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
100BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:26
101DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)Team Coloquick1:47
102BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
103NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Team Coop1:51
104DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Team Coloquickzt
105DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)1:55
106USAQuinn Simmons (USA)1:59
107POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers2:06
108CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers2:06
110LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
111DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
112POLTomasz Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
113POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
114BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
115NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
116NEDMartijn Budding (NED)Riwal2:24
117GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
119GERLeon Heinschke (GER)Team Dsm3:01
120USAChad Haga (USA)Human Powered Healthzt
121ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:11
122BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix4:12
123AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Tech4:33
124NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Easypost4:36
125BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
126BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
127CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Health5:03
128NORErlend Blikra (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
129DENOliver Knudsen (DEN)zt
130DENMads Østergaard Kristensen (DEN)5:38
131GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech6:12
132ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè10:10
133NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
134NORAndré Drege (NOR)Team Coopzt
135NEDLennard Hofstede (NED)zt
136HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
137NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
138CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordiskzt
139DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)Riwal10:38
140ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk11:26
141COLDaniel Arroyave Cañas (COL)21:05
142DENMads Andersen (DEN)Team Coloquick21:10
143DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victorious21:11
144NEDElmar Reinders (NED)Riwal
145POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost
146NORKarsten Larsen Feldmann (NOR)Team Coop
147USATyler Stites (USA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Assens - Assens - 12,2 km - 17 Augustus 2022Individuele Tijdrit

Image PostNord Danmark Rundt. Source : Site officiel du PostNord Danmark Rundt.


1USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadiers0:13:35
2DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo0:03
3FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma0:06
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:15
5DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
6DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypost0:20
7DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victorious0:22
8CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:24
9BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
10DENLasse Norman Hansen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team0:25
11DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm0:29
12DENFrederik Muff (DEN)Team Coloquick0:30
13NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
14SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:32
15ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix0:34
16DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Tech0:35
17DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:36
18BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix0:37
19DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
20GBREthan Vernon (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:39
21GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost0:40
22DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)Team Coloquickzt
23CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Health0:42
24DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
25DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
26DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)0:43
27GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
28DENMathias Bregnhøj (DEN)Riwal0:44
29DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Team Coloquickzt
30DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:45
31DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm0:46
32BELJenno Berckmoes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:51
33NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypost0:53
34NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
35NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredo0:55
36AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
37DENMads Andersen (DEN)Team Coloquick0:57
38CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma0:59
40POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:00
41ITANicola Conci (ITA)Gazprom - Rusvelozt
42NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Easypost1:01
43CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Healthzt
44GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:03
45POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:04
46DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Team Coloquickzt
47CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
48DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras1:05
49DENMagnus Bak Klaris (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
50GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
51DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe1:06
52BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost1:07
53BELVito Braet (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
54USAChad Haga (USA)Human Powered Health1:08
55DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
56DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm1:09
57DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:11
58BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
59ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
60ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers1:12
61BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
62DENMagnus Henneberg (DEN)zt
63NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech1:14
64ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:16
65COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:17
66BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:19
67BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:20
68DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:21
69BELJulien Vermote (BEL)Alpecin - Fenixzt
70NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:22
71DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
72NORErlend Blikra (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:24
73ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
74NORAndré Drege (NOR)Team Coopzt
75BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:26
76DENAnders Foldager (DEN)Biesse - Carrera1:28
77DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
78DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:29
79SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
80BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB1:30
81POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
82USAColin Joyce (USA)Human Powered Healthzt
83DENOliver Knudsen (DEN)1:31
84DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
85DENLouis Bendixen (DEN)Team Coop1:33
86DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)Team Coloquickzt
87BELCeriel Desal (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB1:35
88AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk1:36
89DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
90DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)Riwal1:37
91BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:38
92BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
93NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
94DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
95SWELucas Eriksson (SWE)Riwal1:39
96BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:40
97DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm1:41
98DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Team Dsmzt
99DENAlexander Salby (DEN)Riwalzt
100GERMoritz Kärsten (GER)Development Team Dsmzt
101DENGustav Frederik Dahl (DEN)1:43
102ISRNadav Raisberg (ISR)Israel Cycling Academy1:45
103BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
104POLTomasz Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
105ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:47
106NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
107SWEJacob Eriksson (SWE)Riwal1:48
108DENMads Østergaard Kristensen (DEN)zt
109BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
110NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelozt
111GERLeon Heinschke (GER)Team Dsm1:49
112LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
113POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers1:50
114POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
115AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
116POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:52
117DENKasper Andersen (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
118ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:53
119NEDMartijn Budding (NED)Riwalzt
120DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:55
121USAQuinn Simmons (USA)zt
122POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
123COLDaniel Arroyave Cañas (COL)zt
124BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
125NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
126ESTKarl Patrick Lauk (EST)Bingoal Pauwels Sauces WB1:58
127CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordisk1:59
128POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:00
129ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:01
130ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:02
131ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
132ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk2:06
133BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
134NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Team Coop2:07
135HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk2:08
136ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk2:09
137NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Health2:12
138NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coop2:15
139DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras2:19
140ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:23
141ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:27
142CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Health2:32
143NEDLennard Hofstede (NED)2:44

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Otterup - Herning - 239,3 km - 18 Augustus 2022Sprint

Image PostNord Danmark Rundt. Source : Site officiel du PostNord Danmark Rundt.


1NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma5:18:45
2FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
3DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
4ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
6BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
7BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
8NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
9DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
10POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
11USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
12DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
13DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)zt
14BELVito Braet (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
16ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
17CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
18SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
19DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
20DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Team Dsmzt
21BELJenno Berckmoes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
22DENKasper Andersen (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
23BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
24DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
25DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Team Coloquickzt
26POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
27CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
28NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
29NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
30DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
31GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
32DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
33DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
34DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
35CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Healthzt
36DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
37DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
38BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
40DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
41GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
42NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
43CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
44GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
45DENMathias Bregnhøj (DEN)Riwalzt
46BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
47POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
48BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
49DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
50SWELucas Eriksson (SWE)Riwalzt
51SWEJacob Eriksson (SWE)Riwalzt
52BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
53NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
54DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
55BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
56DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
57GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
58DENLasse Norman Hansen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
59BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost0:14
60NORAndré Drege (NOR)Team Coop0:18
61DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Team Coloquickzt
62NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma0:21
63NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech0:29
64CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordiskzt
65POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polski0:32
66DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
67DENOliver Knudsen (DEN)zt
68POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
69POLTomasz Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
70ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
71SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
72BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB0:35
73BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
74BELJulien Vermote (BEL)Alpecin - Fenixzt
75NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordisk0:36
76ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
77ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk1:04
78DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
79BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:06
80DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:18
81LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WB1:34
82DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)Team Coloquick1:48
83DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm2:03
84BELCeriel Desal (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
85NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Easypost3:07
86POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski3:18
87GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech3:36
88USAChad Haga (USA)Human Powered Health8:48
89DENAlexander Salby (DEN)Riwal9:00
90ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
91DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
92ISRNadav Raisberg (ISR)Israel Cycling Academyzt
93DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
94ESTKarl Patrick Lauk (EST)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
95POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
96BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
97GERMoritz Kärsten (GER)Development Team Dsmzt
98NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
99DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
100ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
101DENMads Andersen (DEN)Team Coloquickzt
102DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)Team Coloquickzt
103USAColin Joyce (USA)Human Powered Healthzt
104CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
105DENGustav Frederik Dahl (DEN)zt
106GERLeon Heinschke (GER)Team Dsmzt
107USAQuinn Simmons (USA)zt
108ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
109NEDMartijn Budding (NED)Riwalzt
110DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
111DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
112GBREthan Vernon (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:10
113NEDLennard Hofstede (NED)zt
114ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
115AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
116ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
117DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
118NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelozt
119DENMagnus Bak Klaris (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
120DENMads Østergaard Kristensen (DEN)zt
121NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
122NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
123POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
124COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
125DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
126DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
127DENFrederik Muff (DEN)Team Coloquickzt
128ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
129ITANicola Conci (ITA)Gazprom - Rusvelozt
130BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
131NORErlend Blikra (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
132AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
133AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
134ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
135ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè20:54
136DENAnders Foldager (DEN)Biesse - Carrera21:33
137DENMagnus Henneberg (DEN)zt
138DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)Riwal31:31
139DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Bahrain Victorious
140HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk
141BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix
142NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Team Coop
143COLDaniel Arroyave Cañas (COL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Skive - Skive - 167,3 km - 19 Augustus 2022Sprint

Image PostNord Danmark Rundt. Source : Site officiel du PostNord Danmark Rundt.


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix3:35:54
2BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
3GBREthan Vernon (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
4BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
5DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)zt
6AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
7NORErlend Blikra (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
8BELVito Braet (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
9POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
10FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
11DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
12NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
13ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
14DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
15GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
16NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
17DENKasper Andersen (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
18NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
19BELJenno Berckmoes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
20DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
21USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
22DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
23NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
24POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
25DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Team Coloquickzt
26DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
27DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)Team Coloquickzt
28DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
29GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
30DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
31CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Healthzt
32DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
33BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
34DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsmzt
35DENLasse Norman Hansen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
36DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
37CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
38SWELucas Eriksson (SWE)Riwalzt
39DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)Riwalzt
40DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
41ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
42CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
43AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordiskzt
44ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
45DENMathias Bregnhøj (DEN)Riwalzt
46SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
47SWEJacob Eriksson (SWE)Riwalzt
48DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
49DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Team Coloquickzt
50SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
51ISRNadav Raisberg (ISR)Israel Cycling Academyzt
52DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
53ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
54BELCeriel Desal (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
55NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
56POLTomasz Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
57DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
58DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
59GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
60BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
61DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)Team Coloquickzt
62DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
63BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma0:08
64GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
65NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
66CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
67NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
68POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
69ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
70BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
71DENGustav Frederik Dahl (DEN)zt
72NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelozt
73DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
74NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:40
75BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB0:43
76ITANicola Conci (ITA)Gazprom - Rusvelo0:54
77BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
78ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:30
79DENFrederik Muff (DEN)Team Coloquickzt
80DENMagnus Bak Klaris (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
81BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:42
82BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WB1:53
83CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordisk1:59
84ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
85CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
86DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
87DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
88DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
89USAChad Haga (USA)Human Powered Healthzt
90DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
91GERLeon Heinschke (GER)Team Dsm2:29
92DENAlexander Salby (DEN)Riwal2:39
93DENAnders Foldager (DEN)Biesse - Carrera4:52
94DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Restaurant Suri - Carl Raszt
95DENMagnus Henneberg (DEN)zt
96ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
97POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
98ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
99DENOliver Knudsen (DEN)zt
100DENMads Østergaard Kristensen (DEN)zt
101USAQuinn Simmons (USA)zt
102LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
103DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Team Dsmzt
104POLTobiasz Pawlak (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
105ESTKarl Patrick Lauk (EST)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
106POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
107BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
108BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
109NEDLennard Hofstede (NED)zt
110NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
111NORAndré Drege (NOR)Team Coopzt
112DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
114NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Easypostzt
115DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm5:00
116ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
117DENMads Andersen (DEN)Team Coloquick6:13
118AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
119GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
120BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
121DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team
122USAColin Joyce (USA)Human Powered Health

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Give - Vejle - 126,5 km - 20 Augustus 2022Sprint

Image PostNord Danmark Rundt. Source : Site officiel du PostNord Danmark Rundt.


1FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma2:53:56
2USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
3DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
4ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
5SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
6DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
7NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma0:04
8DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Easypostzt
9DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
10DENAlexander Kamp Egested (DEN)Trek - Segafredozt
11ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
12CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:15
13BELJenno Berckmoes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:17
14DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe0:18
15BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
16DENJeppe Aaskov Pallesen (DEN)Team Coloquick0:24
17POLTomasz Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
18POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
19NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
20BELKamiel Bonneu (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:28
21DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Team Coopzt
22DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
23GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
24CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Health0:35
25DENMagnus Bak Klaris (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras0:39
26DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Tech0:41
27DENLasse Norman Hansen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
28GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
29SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
30ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:49
31DENMathias Bregnhøj (DEN)Riwalzt
32ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers0:59
33BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
34LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal Pauwels Sauces WB1:02
35DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:05
36BELTim Declercq (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:07
37BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix1:14
38SWEJacob Eriksson (SWE)Riwal1:22
39DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm1:31
40NORAndré Drege (NOR)Team Coop1:34
41ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
42DENMorten Aalling Nørtoft (DEN)Riwal1:38
43BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:40
44DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:08
45GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers2:37
46NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
47NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
48ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:42
49DENSebastian Nielsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras3:23
50DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm3:40
51NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team3:52
52BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost4:04
53CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:19
54DENChristian Ingeman Lindquist (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras4:54
55ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
56NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma6:26
57ISRNadav Raisberg (ISR)Israel Cycling Academyzt
58DENCasper Pedersen (DEN)Team Dsm8:51
59CANPier-André Côté (CAN)Human Powered Health9:06
60NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
61ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
62BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
63ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
64DENNikolaj Mengel (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm9:53
65DENMagnus Henneberg (DEN)zt
66DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Team Coloquickzt
67BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
68BELJulien Vermote (BEL)Alpecin - Fenixzt
69DENGustav Frederik Dahl (DEN)zt
70DENMads Østergaard Kristensen (DEN)zt
71DENKasper Andersen (DEN)Hagens Berman - Axeonzt
72DENAnders Foldager (DEN)Biesse - Carrerazt
73NOREirik Lunder (NOR)Gazprom - Rusvelo10:13
74ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè10:20
75USAChad Haga (USA)Human Powered Health10:41
76NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
77ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
78DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team11:01
79AUSDeclan Irvine (AUS)Novo Nordisk11:23
80DENTobias Mørch Kongstad (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras11:50
81CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordisk13:10
82DENRasmus Bøgh Wallin (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras20:32
83DENAlexander Salby (DEN)Riwalzt
84DENNicklas Overgaard Amdi Pedersen (DEN)zt
85DENOliver Knudsen (DEN)20:41
86CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech20:57
87ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
88AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
89NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
90GERMoritz Kärsten (GER)Development Team Dsmzt
91ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
92NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
93DENRasmus Søjberg Pedersen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
94GBREthan Vernon (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
95DENFrederik Bjørn Sørensen (DEN)Team Coloquickzt
96DENFrederik Jensen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
97CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
98ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
99POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
100DENMartin Toft Madsen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
101DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Team Dsmzt
102DENLouis Bendixen (DEN)Team Coopzt
103NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Easypostzt
104BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
105BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
106NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Easypostzt
107DENFrederik Muff (DEN)Team Coloquick21:28
108DENMathias Larsen (DEN)Restaurant Suri - Carl Ras22:28
109DENMatias Gunnar Malmberg (DEN)Team Coloquickzt
110POLNorbert Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski
111POLAdrian Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski
112BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Team
113NORErlend Blikra (NOR)Uno-X Pro Cycling Team
114GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech
115POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers
116POLMarceli Boguslawski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski
117POLAlan Banaszek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski
118ESTKarl Patrick Lauk (EST)Bingoal Pauwels Sauces WB
119DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm
120GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers
121AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech
122USAQuinn Simmons (USA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden