De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Denemarken - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Denemarken - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Uitslagen 2003

Ronde van Denemarken 2003

DenemarkenDenemarken - 12 Augustus 2003 - 17 Augustus 2003


Algemeen klassement - 17 Augustus 2003


1GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner19.48.00
2BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon0.02
3FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance0.19
4NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij Cycling Team0.23
5IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance0.29
6DENMichael Skelde (DEN)Fakta0.50
7DENFrank Høj (DEN)Fakta1.01
8UKRSerhiy Honchar (UKR)De Nardi - Colpack1.15
9NZLJulian Dean (NZL)Team CSC1.20
10FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
11NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domo1.22
12BELJehudi Schoonacker (BEL)Vlaanderen - T Interim1.36
13AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank1.45
14LTUTomas Vaitkus (LTU)Landbouwkrediet - Colnago1.54
15DENJakob Storm Piil (DEN)Team CSC1.55
16NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta1.59
17BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon2.29
18BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamonzt
19GERRobert Bartko (GER)Rabobank2.31
20GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner2.34
21FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangere2.52
22GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom2.57
23BELPaul Van Hyfte (BEL)Team CSC3.12
24DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSC3.21
25DENMads Christensen (DEN)Quick Step - Davitamon3.30
26SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamon3.46
27FRAEmmanuel Magnien (FRA)Brioches La Boulangere3.49
28NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Davitamon3.54
29DENSøren Petersen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens4.06
30GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom4.56
31FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance5.39
32NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domo6.13
33NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij Cycling Team6.22
34BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Step - Davitamon8.31
35GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom11.21
36DENJimmi Madsen (DEN)Team CSC11.47
37DENLars Michaelsen (DEN)Team CSC12.44
38DENMatti Breschel (DEN)AG2R Prévoyance13.08
39BELSven Nys (BEL)Rabobank16.42
40FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangere16.57
41NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Team17.40
42ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance18.43
43ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon20.07
44GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekom20.44
45NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij Cycling Team21.17
46NEDJan Van Velzen (NED)Bankgiroloterij Cycling Team21.22
47BELRoy Sentjens (BEL)Rabobank21.25
48GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner21.32
49NEDJeroen Blijlevens (NED)Bankgiroloterij Cycling Team22.00
50BELKurt Van Landeghem (BEL)Landbouwkrediet - Colnago22.14
51NEDMatthé Pronk (NED)Bankgiroloterij Cycling Team22.18
52NEDBobbie Traksel (NED)Rabobank22.25
53DENAri Højgaard Jensen (DEN)Post Danmark Team22.30
54RUSMikhail Timochine (RUS)Landbouwkrediet - Colnago22.38
55AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner23.17
56NEDRik Reinerink (NED)Bankgiroloterij Cycling Team24.35
57ESTAndrus Aug (EST)De Nardi - Colpack24.53
58DENJakob Gram Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens25.00
59ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyance28.52
60SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Fakta28.58
61BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnago29.29
62ITAAndrea Tafi (ITA)Team CSC29.44
63BELGorik Gardeyn (BEL)Lotto - Domo29.53
64GERDirk Reichl (GER)Deutsche Telekom30.41
65FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere31.10
66UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnago33.04
67GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekom33.36
68ITADaniele Contrini (ITA)Gerolsteiner33.42
69BELKevin Van Impe (BEL)Lotto - Domo34.06
70ITASimone Cadamuro (ITA)De Nardi - Colpack34.31
71GBRRoger Hammond (GBR)Palmans - Collstrop34.37
72GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom34.48
73BELArne Daelmans (BEL)Vlaanderen - T Interim35.19
74BELMario De Clercq (BEL)Palmans - Collstrop35.40
75DENDennis Rasmussen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens35.44
76BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interim35.57
77DENAllan Bo Andresen (DEN)Fakta41.25
78DENGøran Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens43.33
79DENJimmy Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens43.41
80ITAGraziano Gasparre (ITA)De Nardi - Colpack43.55
81ITALeonardo Zanotti (ITA)De Nardi - Colpack44.34
82BELBert Roesems (BEL)Palmans - Collstrop45.00
83BELErwin Thijs (BEL)Palmans - Collstrop45.35
84BELJan Kuyckx (BEL)Vlaanderen - T Interim45.56
85DENJannik Skovlund Petersen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens46.16
86ITAGiuseppe Palumbo (ITA)De Nardi - Colpack46.18
87BELGlenn D'Hollander (BEL)Lotto - Domo46.56
88DENJan Jespersen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens49.33
89BELKevin Van Der Slagmolen (BEL)Vlaanderen - T Interim55.30
90DENMartin Pedersen (DEN)Vlaanderen - T Interim56.54
91DENMorten Knudsen (DEN)Team CSC59.40
92DENJens Erik Madsen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens1.00.28
93BELDavid Meys (BEL)Vlaanderen - T Interim1.00.53
94BELTony Bracke (BEL)Landbouwkrediet - Colnago35

Etappe 1 - Skagen - Aalborg 155km - 12 Augustus 2003Ontsnapping


1IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance3.40.54
2DENMichael Skelde (DEN)Fakta
3GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner
4DENFrank Høj (DEN)Fakta0.08
5FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance
6AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank
7BELJehudi Schoonacker (BEL)Vlaanderen - T Interim
8FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance
9NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij Cycling Team
10BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon
11NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domo
12NZLJulian Dean (NZL)Team CSC
13DENRené Jørgensen (DEN)Fakta0.13
14DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank0.15
15RSARobert Hunter (RSA)Rabobank2.05
16NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Team
17GBRRoger Hammond (GBR)Palmans - Collstrop
18BELRoy Sentjens (BEL)Rabobank
19SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamon
20BELGorik Gardeyn (BEL)Lotto - Domo
21FRAOlivier Perraudeau (FRA)Brioches La Boulangere
22NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank
23RUSMikhail Timochine (RUS)Landbouwkrediet - Colnago
24NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij Cycling Team
25LTUTomas Vaitkus (LTU)Landbouwkrediet - Colnago

Etappe 2 - Hobro - Arhus 220km - 13 Augustus 2003Sprint


1UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnago5.05.37
2GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
3NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
4SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
5IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
6GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
7ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamonzt
8NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
9NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
10FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
11DENJakob Storm Piil (DEN)Team CSCzt
12BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
13FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangerezt
14BELArne Daelmans (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
15FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangerezt
16NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domozt
17DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
18BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
19FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyancezt
20DENSøren Petersen (DEN)Glud & Marstrand - Horsenszt
21BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
22BELJan Kuyckx (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
23BELBjörn Leukemans (BEL)Palmans - Collstropzt
24DENDennis Rasmussen (DEN)Glud & Marstrand - Horsenszt
25NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt

Etappe 3 - Hammel - Kolding 185km - 14 Augustus 2003Ontsnapping


1BELJohan Museeuw (BEL)Quick Step - Davitamon4.48.14
2DENJakob Storm Piil (DEN)Team CSC0.27
3NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
4UKRSerhiy Honchar (UKR)De Nardi - Colpackzt
5FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance1.03
6LTUTomas Vaitkus (LTU)Landbouwkrediet - Colnagozt
7BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
8FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangerezt
9DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
10BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamon1.06
11FRAEmmanuel Magnien (FRA)Brioches La Boulangerezt
12NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domo1.10
13BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
14BELLeif Hoste (BEL)Lotto - Domo1.24
15GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
16SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
17IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
18NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
19AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
20DENSøren Petersen (DEN)Glud & Marstrand - Horsenszt
21DENLars Michaelsen (DEN)Team CSCzt
22NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
23FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyancezt
24DENFrank Høj (DEN)Faktazt
25BELPaul Van Hyfte (BEL)Team CSCzt
26NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
27GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
28DENMatti Breschel (DEN)AG2R Prévoyancezt
29DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
30DENMads Christensen (DEN)Quick Step - Davitamonzt
31NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Davitamonzt
32GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
33GERRobert Bartko (GER)Rabobankzt
34GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
35BELJehudi Schoonacker (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
36DENJimmi Madsen (DEN)Team CSCzt
37DENJørgen Bo Petersen (DEN)Faktazt
38GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom2.14
39BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Step - Davitamon6.48
40NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
41BELSven Nys (BEL)Rabobankzt
42ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance8.24
43FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere9.53
44FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangerezt
45FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance10.16
46NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
47NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
48DENJannik Skovlund Petersen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens17.34
49BELAndy De Smet (BEL)Palmans - Collstrop19.10
50SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Faktazt

Etappe 4 - Middelfrat - Faaborg 100km - 15 Augustus 2003Sprint


1NEDJan Koerts (NED)Bankgiroloterij Cycling Team2.05.22
2UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
3GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
4ITASimone Cadamuro (ITA)De Nardi - Colpackzt
5SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
6NEDJeroen Blijlevens (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
7BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
8NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
9BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
10IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
11NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
12NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
13GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
14FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangerezt
15ITAGiuseppe Palumbo (ITA)De Nardi - Colpackzt
16ITALeonardo Zanotti (ITA)De Nardi - Colpackzt
17BELAndy De Smet (BEL)Palmans - Collstropzt
18NEDBobbie Traksel (NED)Rabobankzt
19NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
20BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
21DENFrank Høj (DEN)Faktazt
22NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
23BELSven Nys (BEL)Rabobankzt
24AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
25BELKevin Van Impe (BEL)Lotto - Domozt

Etappe 5 - Svendborg 15.7km - 16 Augustus 2003Individuele Tijdrit


1LTUTomas Vaitkus (LTU)Landbouwkrediet - Colnago19.45 (47.69 km/h)
2BELLeif Hoste (BEL)Lotto - Domo0.04
3BELBert Roesems (BEL)Palmans - Collstrop0.08
4GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
5UKRSerhiy Honchar (UKR)De Nardi - Colpack0.12
6ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon0.20
7BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
8NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij Cycling Team0.21
9GERRobert Bartko (GER)Rabobank0.30
10DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta0.34
11FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyance0.38
12IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance0.43
13BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
14GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner0.46
15BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamonzt
16ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance0.47
17SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Fakta0.55
18NEDJan Van Velzen (NED)Bankgiroloterij Cycling Team0.56
19NEDBobbie Traksel (NED)Rabobank0.57
20GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
21FRAChristophe Kern (FRA)Brioches La Boulangerezt
22DENFrank Høj (DEN)Fakta1.00
23NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
24DENJakob Storm Piil (DEN)Team CSCzt
25BELTony Bracke (BEL)Landbouwkrediet - Colnago1.01
26NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
27GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom1.02
28DENBrian Vandborg (DEN)Fakta1.03
29GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom1.04
30BELJan Kuyckx (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
31BELWilfried Cretskens (BEL)Quick Step - Davitamon1.06
32ITADaniele Contrini (ITA)Gerolsteiner1.07
33BELPaul Van Hyfte (BEL)Team CSC1.11
34FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangere1.12
35BELKevin Van Impe (BEL)Lotto - Domo1.14
36FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance1.17
37DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSC1.20
38GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner1.21
39BELGert Steegmans (BEL)Lotto - Domo1.23
40DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
41NZLJulian Dean (NZL)Team CSC1.25
42BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnago1.26
43DENMads Christensen (DEN)Quick Step - Davitamon1.29
44GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekomzt
45DENJimmi Madsen (DEN)Team CSC1.30
46ITALeonardo Zanotti (ITA)De Nardi - Colpackzt
47BELKevin Van Der Slagmolen (BEL)Vlaanderen - T Interim1.31
48ITAGiuseppe Palumbo (ITA)De Nardi - Colpackzt
49NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domo1.32
50BELJehudi Schoonacker (BEL)Vlaanderen - T Interim1.35

Etappe 6 - Korsor - Frederiksberg 180km - 17 Augustus 2003Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance3.46.38
2GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom0.02
3NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
4SUIAurélien Clerc (SUI)Quick Step - Davitamonzt
5ESTAndrus Aug (EST)De Nardi - Colpackzt
6NEDBobbie Traksel (NED)Rabobankzt
7NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
8NEDRik Reinerink (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
9BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
10UKRYuri Metlushenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
11NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
12NEDAart Vierhouten (NED)Lotto - Domozt
13DENAllan Bo Andresen (DEN)Faktazt
14RUSMikhail Timochine (RUS)Landbouwkrediet - Colnagozt
15NEDJeroen Blijlevens (NED)Bankgiroloterij Cycling Teamzt
16ITAGiuseppe Palumbo (ITA)De Nardi - Colpackzt
17BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
18DENLars Michaelsen (DEN)Team CSCzt
19GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
20ITASimone Cadamuro (ITA)De Nardi - Colpackzt
21DENMichael Skelde (DEN)Faktazt
22GBRRoger Hammond (GBR)Palmans - Collstropzt
23DENFrank Høj (DEN)Faktazt
24IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
25FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangerezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden