De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Presidential Cycling Tour of Turkey - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Presidential Cycling Tour of Turkey - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2022

Presidential Cycling Tour of Turkey 2022

TurkijeTurkije - 10 April 2022 - 17 April 2022


Algemeen klassement - 16 April 2022


1NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech27:33:10
2AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix0:20
3ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli0:40
4FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic0:52
5BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:17
6NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:26
7ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aid1:33
8USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Team1:37
9TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Team1:50
10BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsm1:52
11ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jayco1:56
12ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa2:22
13ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH2:24
14AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cycling2:52
15NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech3:17
16CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
17ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi3:26
18ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli4:22
19ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:43
20ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:34
21NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Team6:15
22ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma6:32
23ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga6:42
24ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi7:23
25ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa7:36
26ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BH7:52
27ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa8:28
28USAGavin Mannion (USA)Human Powered Health8:51
29KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Team9:30
30ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa10:20
31GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cycling10:58
32MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Team11:41
33UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Toto11:43
34AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco13:00
35COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic13:01
36BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal13:27
37NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma13:29
38BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix13:38
39COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
40CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Team14:03
41KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Team15:15
42KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team15:25
43AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco16:13
44ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:50
45ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rga17:06
46ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma17:09
47AUSMichael Hepburn (AUS)17:13
48NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid17:24
49FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Team17:37
50AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal18:10
51USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cycling18:27
52ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi18:28
53NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jayco18:30
54NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe19:05
55ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli19:24
56FRAJulian Lino (FRA)Bike Aid19:27
57BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix19:42
58ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk20:10
59BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team20:36
60ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk20:51
61ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa20:59
62USAConor Schunk (USA)Global 6 Cycling21:10
63TURSamet Bulut (TUR)Spor Toto21:37
64GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic21:42
65CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Health22:05
66GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid22:26
67ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometa22:27
68ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè22:59
69GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal23:19
70ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè24:29
71FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsic24:45
72GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Team25:01
73NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Team26:25
74GERLuis-Joe Lührs (GER)26:31
75ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm27:40
76HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk27:50
77CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
78GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Team28:40
79GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk29:18
80ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattoli29:36
81IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe29:56
82GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe30:03
83ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma30:27
84NEDCees Bol (NED)Team Dsm30:31
85FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aid30:40
86ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadi31:06
87ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cycling31:10
88UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Team31:40
89GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech32:31
90DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team33:10
91BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cycling33:39
92USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cycling33:56
93GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Team33:58
94ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga34:28
95AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech34:36
96USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cycling34:47
97COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattoli34:50
98ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH34:54
99GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech35:12
100ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadi36:06
101GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal36:54
102NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Team38:08
103USAKyle Murphy (USA)Human Powered Health38:46
104IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe38:52
105KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team39:03
106BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team39:07
107GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Team39:19
108NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jayco39:56
109TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)40:10
110NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Team40:23
111IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cycling40:50
112AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cycling41:13
113BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal42:33
114AUSSam Welsford (AUS)42:41
115GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenix43:19
116ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattoli44:30
117IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aid44:51
118BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Team45:39
119TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cycling45:45
120GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Team46:01
121ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè46:48
122ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cycling46:53
123AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cycling47:42
124ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Toto47:45
125ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè47:49
126ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometa47:52
127ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadi48:14
128ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BH48:27
129NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Health48:33
130ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordisk49:16
131AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Team49:24
132ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadi49:30
133TURBurak Abay (TUR)Spor Toto49:38
134ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè49:54
135ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix50:31
136ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk51:14
137ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanè51:15
138TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto51:25
139CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Health51:33
140ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jayco53:07
141NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Team53:11
142NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team53:40
143NEDWessel Krul (NED)Human Powered Health56:11
144ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Tech56:33
145CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Team57:59
146TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Team1:00:09
147CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Team1:00:13
148GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm1:02:47
149TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto1:06:48
150FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH1:09:42

Etappe 1 - Bodrum - Kusadasi - 202 km - 10 April 2022Sprint

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:38:15
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
5GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
6NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
7ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
8ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
9ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
10ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
12ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
13ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
17FRANacer Bouhanni (FRA)Team Arkéa Samsiczt
18NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
19ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Totozt
21CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
22NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
23USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
24NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
25IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
26NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
27BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
28BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
29BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
30FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aidzt
31BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
32ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
33ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
34GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
35ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
36BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:05
37ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
38ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
39ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
40ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
41AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
42ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
43ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
44ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
45COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
46ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometazt
47ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
49ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
50BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
51GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
52AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cyclingzt
53ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
54COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
55USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
56ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
57FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Team0:10
58FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
59GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Team0:12
60KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
61USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
62ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
63UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Totozt
64GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
65AUSMichael Hepburn (AUS)zt
66HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
67ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
68ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
69NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
70USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
71ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
72BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
73ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
74MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Teamzt
75ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
77AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
78TURSamet Bulut (TUR)Spor Totozt
79NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
80KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
81TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
82ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aidzt
83GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
84FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
85CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
86FRAJulian Lino (FRA)Bike Aidzt
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
88USAConor Schunk (USA)Global 6 Cyclingzt
89GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
90USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Teamzt
91CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
92GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
93ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
94GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
95NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid0:21
96AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech0:28
97GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
98IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:43
99ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
100COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
101NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
102IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cycling0:50
103ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cycling0:52
104GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
105GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
106FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic1:06
107NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:25
108DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:55
109NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm2:04
110BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
111GERLuis-Joe Lührs (GER)zt
112LATMatiss Kalverss (LAT)Astana Qazaqstan Development Team8:54
113ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
114ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
115ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
116ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
117IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aidzt
118ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
119UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Team10:22
120ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè10:23
121TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
122AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Teamzt
123ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometazt
124GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
125GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
126PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
127ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
128ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
129ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
130AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
131CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
132AUSSam Welsford (AUS)zt
133ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
134ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
135ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Totozt
136ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
137UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
138NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
139NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
140TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
141KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
142NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
143NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
144TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
145ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk10:29
146AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cycling10:30
147GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
148FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH12:12
149CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Team14:34
150TURBurak Abay (TUR)Spor Totozt
151BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
152TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
153ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
154TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
155NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
156ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:36
157NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
158TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)14:47
159NEDWessel Krul (NED)Human Powered Healthzt
160GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
161CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
162ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
163ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
164ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
165NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohezt
166RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma
167IRLXeno Young (IRL)Global 6 Cycling
168ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BH
169USAColin Joyce (USA)Human Powered Health

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Selçuk (Efes) - Alaçati - 156,4 km - 11 April 2022Sprint

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:02:11
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
4NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
5AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
6BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
7NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
8ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
9GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
10ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometazt
11NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
12ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
13USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
14NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
15NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
16ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
17FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aidzt
18ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
19ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
20GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Totozt
21PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
22LATMatiss Kalverss (LAT)Astana Qazaqstan Development Teamzt
23ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
24GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
25KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
26ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
27ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
28NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
29ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
30GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
31BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
32USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
33ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
34AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
35ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
36ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
37USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
38ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
39COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
40HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
41NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
42IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
43ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
44AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
45ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
46ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
47ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
48CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
49KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
50ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
51ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
52GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
53GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
54TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
55NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
56FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
57ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
58NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
59AUSSam Welsford (AUS)zt
60ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
61FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Team0:16
62USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
63GERLuis-Joe Lührs (GER)zt
64AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
65ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aidzt
66GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
67ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
68BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
69ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
70ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
71BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
72NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
73USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Teamzt
74GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
75AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cyclingzt
76AUSMichael Hepburn (AUS)zt
77ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
78BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
79ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
80UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
81MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Teamzt
82CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
83GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
84GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
85ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
86ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
87ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
88ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
90BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
91NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:46
92TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto0:54
93CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
94KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
95NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
96ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
97GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
98ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
99FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
100GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
101AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Teamzt
102AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
103CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
104GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
105ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
106ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometa1:05
107NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
108NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
109TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
110CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Health1:44
111NEDWessel Krul (NED)Human Powered Healthzt
112AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
113NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
114KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
115IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
116TURSamet Bulut (TUR)Spor Totozt
117ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
118IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aidzt
119USAConor Schunk (USA)Global 6 Cyclingzt
120FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
121COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
122BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Team1:53
123ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi1:59
124NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Team2:15
125ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma2:28
126ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
127ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
128ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
129DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team2:42
130GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
131GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
132COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
133NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm3:26
134GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
135ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
136ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jayco3:40
137COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
138ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
139BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team5:07
140GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid6:58
141UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Totozt
142CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Team7:30
143ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadi7:38
144CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Team7:47
145TURBurak Abay (TUR)Spor Totozt
146ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
147FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
148TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
149ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Totozt
150ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
151TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
152TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
153TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
154NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
155ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
156ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
157FRAJulian Lino (FRA)Bike Aidzt
158BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
159NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohezt
160BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
161ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
162USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
163ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
164FRANacer Bouhanni (FRA)Team Arkéa Samsic
165ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Çesme - Izmir (Karsiyaka) - 117,9 km - 12 April 2022Sprint

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix2:35:19
2AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
3ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
4GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
5ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
6ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
7PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
8IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
9ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
10KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
11FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aidzt
12ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
13ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometazt
14GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Totozt
15ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
16USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
17ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
18ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
19ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
20GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
21NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
22AUSSam Welsford (AUS)zt
23BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
24ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
25GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
26NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
27ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
28BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
29ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
30NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
31ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32TURBurak Abay (TUR)Spor Totozt
33ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
35BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
36ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
37GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
38TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
39ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
40CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
41HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
42UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
43FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Teamzt
44USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Teamzt
45GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
46ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
48TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
49GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
50GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
51ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
52NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
53NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
54ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
55IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
56GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
57BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
58ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
59ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
60UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Totozt
61ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
62NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
63ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
64ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
65AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cyclingzt
66ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aidzt
67ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
68ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometazt
69CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
70AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
71ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Teamzt
73LATMatiss Kalverss (LAT)Astana Qazaqstan Development Teamzt
74BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
75FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
76FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
77COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
78ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
79TURSamet Bulut (TUR)Spor Totozt
80CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
81NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
82GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
83ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
84BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
85MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Teamzt
86USAConor Schunk (USA)Global 6 Cyclingzt
87ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
88ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
89ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
90TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
91UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
92COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
93ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
94ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
95ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
96KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
97IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aidzt
98FRAJulian Lino (FRA)Bike Aidzt
99GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
100ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Totozt
101BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
102DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
103CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
104AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
105COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
106AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
107AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
108USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
109BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
110ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
111ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
112ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
114IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
115ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
116CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
117NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
118ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
119KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
120NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
121NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
122GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
123CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
124CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
125TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
126TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
127ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
129BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
130NEDWessel Krul (NED)Human Powered Healthzt
131AUSMichael Hepburn (AUS)zt
132TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
133AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
134NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
135GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
136FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
137GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
138COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
139USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
140NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid2:36
141GERLuis-Joe Lührs (GER)zt
142NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe2:36
143NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohezt
144TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
145ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk2:36
146BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
147GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
148AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
149USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cycling3:02
150ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
151ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
152ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
153ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
154NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
155KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
156ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
157NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jayco3:12
158ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
159NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
160GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
161USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
162NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
163FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Izmir (Konak) Manisa (Spil) - 146,2 km - 13 April 2022Berg

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattoli3:48:38
2NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech0:15
3BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
5AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
6ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aid0:20
7USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Team0:24
8FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic0:38
9NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
10NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team0:41
11BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsm0:46
12TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Team0:53
13ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jayco1:11
14ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
15CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
16ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma1:19
17ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadi1:32
18ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
19ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
20AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cycling1:46
21UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Toto1:51
22ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa2:07
23COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rga2:09
24ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi2:20
25ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma2:23
26NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Tech2:32
27ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:47
28ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:52
29TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)2:56
30NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Team3:05
31ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
32ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa3:10
33ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli3:32
34ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BH3:43
35KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Team3:55
36ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
37ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadi4:36
38GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
39COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
40GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid4:45
41MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Team4:56
42ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Tech5:06
43KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:18
44BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team5:25
45NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
46ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:57
47TURSamet Bulut (TUR)Spor Toto6:04
48GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Team6:38
49USAConor Schunk (USA)Global 6 Cycling6:46
50USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
51GERLuis-Joe Lührs (GER)zt
52FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Teamzt
53ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
54CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
55ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma7:51
56FRAJulian Lino (FRA)Bike Aid8:31
57ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Toto8:37
58BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team8:47
59KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
60AUSMichael Hepburn (AUS)8:57
61NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
62AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
63IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aidzt
64ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
65UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
66HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk10:11
67DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Team10:37
68ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga10:48
69FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
70GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech12:28
71AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
72FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aidzt
73GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Team12:36
74BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal12:42
75ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattoli13:30
76COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
77ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
78ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
79GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
80ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
81ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
82TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
83NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
84BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
85ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè14:13
86ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattoli14:18
87TURBurak Abay (TUR)Spor Toto14:38
88GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Toto15:48
89CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
90UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
91CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
92ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
93ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
94GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
95AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Teamzt
96ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
97ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
98GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
99TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
100BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
101NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
102ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
103GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
104ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
105ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
106GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
107FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
108ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometazt
109ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometazt
110ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
111BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
112ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
113ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
114GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
115BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
116NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
117CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
118CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
119USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
120USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
121AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
122AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
123TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
124ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
126NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
127USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
128AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
129NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
130PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
131NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
132AUSSam Welsford (AUS)zt
133KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
134NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
135CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
136IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
137IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
138NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
139GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
140ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
141AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
142GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
143ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
144LATMatiss Kalverss (LAT)Astana Qazaqstan Development Teamzt
145BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
146ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
147NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
148ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
149TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
150USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
151NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
152ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
153GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
154ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cycling17:06
155GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
156IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
157NEDWessel Krul (NED)Human Powered Health17:22
158TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto18:12
159NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe19:02
160BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal23:22
161GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
162NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Manisa - Ayvalik - 186,1 km - 14 April 2022Sprint

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1AUSSam Welsford (AUS)4:13:49
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
4GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
5ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
6GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
7AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
8NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
9ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
11IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
12KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
13GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
14BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
15GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
16BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
17NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
18ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
19ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
21ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
22USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Teamzt
23CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
24ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
25NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
26KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
27GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudalzt
28MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Teamzt
29IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
30LATMatiss Kalverss (LAT)Astana Qazaqstan Development Teamzt
31FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aidzt
32GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
33KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
34ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aidzt
35FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
36ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Totozt
38TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
39FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Teamzt
40NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
41ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
42GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
43NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
44UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
45FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
46ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
47ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
50ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
51ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
52ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
53HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
54ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
55ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
56ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
57ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
58UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
59ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
60ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
61ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
62TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
63COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
64ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
65NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
66CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
67ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
68FRAJulian Lino (FRA)Bike Aidzt
69TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
70ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
71GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
72BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
73AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cyclingzt
74GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
75ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
76GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
77ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
78COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
79NEDWessel Krul (NED)Human Powered Healthzt
80CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
81TURBurak Abay (TUR)Spor Totozt
82ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
83ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
84USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
85COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
86KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
87ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
88AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
89TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)1:17
90TURSamet Bulut (TUR)Spor Totozt
91USAConor Schunk (USA)Global 6 Cyclingzt
92USAGavin Mannion (USA)Human Powered Health1:20
93CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
94CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
95AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
96AUSMichael Hepburn (AUS)zt
97TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
98BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
99ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:37
100ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
101ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
102GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
103NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
104ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
105ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
106ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
108AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Team1:44
109CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
110PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
111GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
112ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
113BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
114ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
115ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
117AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
118IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
119ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
120FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH2:03
121BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
122ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometazt
123ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometazt
124USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
125NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordiskzt
126AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech2:13
127GERLuis-Joe Lührs (GER)zt
128NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
129NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
130ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
131USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
132GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
133CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
134ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
135DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
136NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid2:27
137ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
138NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
139NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
140NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
141USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
142IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aid2:42
143GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
144GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
145TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Team2:52
146GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
147NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe2:58
148AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
149TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto3:08
150BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
151BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Team3:33
152NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
153BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cycling4:12
154NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jayco4:25
155ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Toto4:29
156ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
157ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BH4:33
158ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
159GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Totozt
160BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
161COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Edremit (Akçay) - Eceabat (57,Alay Sehitligi) - 201,5 km - 15 April 2022Sprint

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:54:00
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
4NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
5NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
6BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
7AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
11ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
13ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
14AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cyclingzt
15ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
16FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
17ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
18NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
19USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
20NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
21ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Teamzt
23BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
24ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
25TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
26ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
27ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
28ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
29BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
30ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
31ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
33KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
34USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
35ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aidzt
36NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
37ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
39GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
40UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Totozt
41GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
42KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
43FRAJulian Lino (FRA)Bike Aid0:15
44ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
45CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Team0:17
46ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
47ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
49ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
50COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
51ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BH0:21
52ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:22
53ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk0:24
54HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
55KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
56MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Teamzt
57CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
58ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattoli0:30
59KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team0:32
60AUSMichael Hepburn (AUS)0:34
61ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometa0:40
62ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:46
63BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team0:51
64AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:53
65DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
66NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
67CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
68UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Team0:59
69ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
70ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
71GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Team1:02
72USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
73GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudal1:09
74FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aid1:10
75BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix1:13
76USAConor Schunk (USA)Global 6 Cycling1:20
77TURBurak Abay (TUR)Spor Toto1:33
78BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team1:41
79GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe1:45
80GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid1:55
81FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsic1:57
82AUSSam Welsford (AUS)zt
83NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharma1:58
84COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
85FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Team2:00
86GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal2:18
87TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
88GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Tech2:21
89AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech2:24
90NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
91ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometa2:29
92TURSamet Bulut (TUR)Spor Totozt
93GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Team2:31
94IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe3:00
95GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
96NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
97ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
98GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
99BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
100ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
101TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto3:06
102ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:34
103BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
104ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
105AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Teamzt
106ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
107ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometazt
108UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
109GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
110ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
112COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
113AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
114CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
115CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
116ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
117NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
118ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
119ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
120GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
121GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
122TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cycling3:44
123GERLuis-Joe Lührs (GER)4:04
124IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
125PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
126ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometa4:07
127ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128NEDWessel Krul (NED)Human Powered Health5:15
129CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
130ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
131ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
132BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Team5:18
133ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
134NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jayco5:21
135ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
136ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Totozt
137ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cycling5:23
138USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
139NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
140IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cycling5:25
141ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:27
142USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
143ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Tech5:29
144NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
145NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
146IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aid5:31
147AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cycling5:33
148CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsm6:13
149TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
150GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
151TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Team6:16
152TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
153GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenix6:28
154FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH9:18
155LATMatiss Kalverss (LAT)Astana Qazaqstan Development Team
156NZLHamish Beadle (NZL)Novo Nordisk
157BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Fenix
158NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe
159ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Tech
160GREGeorgios Bouglas (GRE)Spor Toto

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Gelibolu - Tekirdag - 131,3 km - 16 April 2022Ontsnapping

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech3:21:02
2AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix0:02
3FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic0:04
4BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix0:41
5BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
6NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
8AUSDylan Sunderland (AUS)Global 6 Cyclingzt
9NZLCorbin Strong (NZL)Israel - Premier Techzt
10BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
11AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
12NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
13USAGavin Mannion (USA)Human Powered Healthzt
14ERIDawit Yemane (ERI)Bike Aidzt
15USASean Bennett (USA)China Glory Continental Cycling Teamzt
16TURMustafa Sayar (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
17BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
18ESPTxomin Juaristi Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
20ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
21ITALuca Chirico (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
22ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
23ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BHzt
24ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometa0:53
25ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma2:38
26NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
27ITAMirco Maestri (ITA)Eolo - Kometazt
28ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29NEDEtienne Van Empel (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
30ESPDavid González Arribas (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
31ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32CZEPavel Bittner (CZE)Development Team Dsmzt
33ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
35ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
36USAScott McGill (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
37ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
38BRANícolas Sessler (BRA)Global 6 Cyclingzt
39BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
40ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
41ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
42UKROleksandr Prevar (UKR)Spor Totozt
43FRAJulian Lino (FRA)Bike Aidzt
44ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPAdriá Moreno Sala (ESP)Burgos - BHzt
46KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
47NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
48AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
49USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
50GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
51ITAAlessandro Fancellu (ITA)Eolo - Kometazt
52GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
53COLDayer Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
54AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
55CHNXianjing Lyu (CHN)China Glory Continental Cycling Team5:50
56AUSMichael Hepburn (AUS)zt
57KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
58NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
59ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
60ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
61BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
62NZLSam Bewley (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
63GERMichael Schwarzmann (GER)Lotto - Soudalzt
64ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
65ITAFilippo Tagliani (ITA)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
66ITAGiovanni Lonardi (ITA)Eolo - Kometazt
67ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
68FRADonavan Grondin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
69CANNickolas Zukowsky (CAN)Human Powered Healthzt
70GBRJames Mitri (GBR)Global 6 Cyclingzt
71MDACristian Raileanu (MDA)Sakarya BB Pro Teamzt
72AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
73NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
74NORLars Saugstad (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
75GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
76GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
77GERRüdiger Selig (GER)Lotto - Soudal8:21
78COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
79FRALucas De Rossi (FRA)China Glory Continental Cycling Teamzt
80BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
81ITASacha Modolo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82ESPJosu Etxeberria Azpiricueta (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
83GERLuis-Joe Lührs (GER)11:04
84GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
85KAZNicolas Vinokurov (KAZ)Astana Qazaqstan Development Teamzt
86ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)Spor Totozt
87TURSamet Bulut (TUR)Spor Totozt
88GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
89USAConor Schunk (USA)Global 6 Cyclingzt
90TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
91IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
92TURBurak Abay (TUR)Spor Totozt
93ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
94ESPMiguel Angel Fernandez Ruiz (ESP)Global 6 Cyclingzt
95ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96ESPMikel Aristi Gardoki (ESP)Euskaltel - Euskadizt
97KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
98UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Sakarya BB Pro Teamzt
99CHNBieken Nazaerbieke (CHN)China Glory Continental Cycling Team14:39
100AUSSam Welsford (AUS)zt
101NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
102ESTMihkel Räim (EST)Burgos - BHzt
103BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
104USABrendan Rhim (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
105ITAAlessandro Santaromita (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16:59
106ESPIker Bonillo (ESP)Bardiani - CSF - Faizanèzt
107CHNChangquan Xu (CHN)China Glory Continental Cycling Teamzt
108NEDReinier Honig (NED)China Glory Continental Cycling Teamzt
109AZEElchin Asadov (AZE)Sakarya BB Pro Teamzt
110NORKristian Kulset (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
111FRALéo Bouvier (FRA)Bike Aidzt
112ITALuca Colnaghi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
113TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
114ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
115ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
116ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
117ITAEnrico Zanoncello (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
118GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
119GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
120ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
121AUSThomas Benton (AUS)Global 6 Cyclingzt
122ITAFilippo Ridolfo (ITA)Novo Nordiskzt
123GERRick Zabel (GER)Israel - Premier Techzt
124GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
125ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
126ITASimone Bevilacqua (ITA)Eolo - Kometazt
127ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
128AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
129ESPRicardo Alejandro Zurita Garcia (ESP)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
130NEDArvid De Kleijn (NED)Human Powered Healthzt
131NEDWessel Krul (NED)Human Powered Healthzt
132TURAhmet Örken (TUR)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
133TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
134GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
135HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
136GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
137ITAManuele Tarozzi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
139COLBrandon Alejandro Rojas Vega (COL)Drone Hopper - Androni Giocattolizt
140IRLJesse Ewart (IRL)Bike Aidzt
141ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
142NORIver Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
143DENNiklas Larsen (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
144IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
145IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
146TURBatuhan Özgür (TUR)Sakarya BB Pro Teamzt
147GERMax Briese (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
148CANAdam De Vos (CAN)Human Powered Healthzt
149USAKyle Murphy (USA)Human Powered Healthzt
150FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BH27:30
151PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rga
152UKRVitaliy Buts (UKR)Sakarya BB Pro Team
153TUROnur Balkan (TUR)Sakarya BB Pro Team
154ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Istanbul - Istanbul - 137,8 km - 17 April 2022Sprint

Image © Tour of Turkiye. Source : Site officiel du Tour de Turquie.

Deze etappe werd geannuleerd.

Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2023 - Alle rechten voorbehouden