De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Deutschland Tour - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Deutschland Tour - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2022

Deutschland Tour 2022

DuitslandDuitsland - 24 Augustus 2022 - 28 Augustus 2022


Algemeen klassement - 28 Augustus 2022


1GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers16:54:56
2ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:22
3PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost0:44
4GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:47
5BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:49
6GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:58
7BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
8ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)1:14
9COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar1:36
10ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:44
11ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypost1:45
12FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën2:10
13AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious2:33
14NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma2:50
15NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates2:52
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:57
17DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates3:02
18COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar3:35
19AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe3:50
20FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:01
21HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:14
22GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Team4:45
23FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën5:16
24FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM5:28
25NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:19
26NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo10:46
27GERSimon Geschke (GER)Cofidis10:49
28SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën11:01
29GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal11:32
30GERJanis Peter (GER)P&s Benotti12:17
31NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma12:30
32BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:52
33FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm13:41
34AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM13:45
35ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar15:19
36GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe15:35
37FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën16:45
38GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Haus17:08
39NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypost17:46
40NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma18:13
41BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën18:36
42NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team18:41
43CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech18:48
44ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers19:13
45DENAsbjørn Hellemose (DEN)Trek - Segafredo19:30
46GERFlorian Stork (GER)Team Dsm20:48
47FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:44
48GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTM21:45
49GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)Dauner - Akkon21:57
50IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost22:10
51BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma22:41
52BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team23:32
53BELStan Van Tricht (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team24:31
54AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe25:02
55GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers25:04
56AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix25:06
57ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy26:08
58GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang26:51
59SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech27:59
60NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61GERRoman Duckert (GER)Dauner - Akkon28:01
62POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious28:06
63GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypost28:13
64GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus28:14
65GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenix28:20
66AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious28:26
67ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates28:36
68GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix28:59
69SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredo29:13
70BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team29:38
71BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën31:18
72GERTim Torn Teutenberg (GER)Leopard Pro Cyclingzt
73GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe31:36
74GERHenri Uhlig (GER)Alpecin - Fenix Development Team32:19
75ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Tech32:48
76FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team34:20
77GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Team34:22
78GERNico Denz (GER)Team Dsm35:30
79GERPirmin Benz (GER)Radnet - Rose35:44
80GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenix36:17
81GERJakob Geßner (GER)Lotto - Kern Haus36:38
82GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Team36:39
83GERFrederik Raßmann (GER)Dauner - Akkon36:56
84ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious37:05
85GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers37:15
86FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM38:35
87GERFelix Groß (GER)Uae Team Emirates39:30
88AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
89GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Team39:37
90LUXNoé Ury (LUX)Dauner - Akkon40:47
91GERMoritz Kretschy (GER)Radnet - Rose41:28
92BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team43:49
93GEROle Theiler (GER)Lotto - Kern Haus44:02
94GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus44:48
95GERMarcel Meisen (GER)45:32
96ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredo46:08
97AUSSam Welsford (AUS)46:43
98ISROded Kogut (ISR)Israel Cycling Academy47:53
99NEDTim Naberman (NED)Team Dsm47:56

Proloog - Weimar - Weimar - 2,7 km - 24 Augustus 2022Individuele Tijdrit

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:02:56
2NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:02
3GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe0:03
4NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma0:05
5BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
6IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
7GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers0:06
8ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
9NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
10GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
11NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team0:07
12USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
13GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
14POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious0:08
15GERFelix Groß (GER)Uae Team Emirateszt
16AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
17DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
18ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious0:09
19HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
20AUSSam Welsford (AUS)zt
21AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
22GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:10
23RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
24NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
25BELStan Van Tricht (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
26FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
27BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
28GERHenri Uhlig (GER)Alpecin - Fenix Development Team0:11
29NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
31AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:12
32FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
33BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
34ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
35FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
36FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
37GERMax Kanter (GER)Movistarzt
38NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
39BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën0:13
40GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTMzt
41GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
42NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
43FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
44BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
45ISROded Kogut (ISR)Israel Cycling Academyzt
46GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47GERTim Torn Teutenberg (GER)Leopard Pro Cyclingzt
48GERFlorian Stork (GER)Team Dsm0:14
49AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
50AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
51BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
52GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
53SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
54DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
55GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
56GERMarius Mayrhofer (GER)Team Dsmzt
57BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
58ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:15
59GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
60GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
61GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
62GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
63GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
64GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:16
65GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
66NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
67PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypost0:17
68COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
69SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
70AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
71FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
72GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
73COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
74BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
75FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:18
76SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
77GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
78ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
79NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
80GERMoritz Kretschy (GER)Radnet - Rose0:19
81NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
82GERJanis Peter (GER)P&s Benottizt
83ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
84FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
85DENAsbjørn Hellemose (DEN)Trek - Segafredozt
86BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team0:20
87GEROle Theiler (GER)Lotto - Kern Hauszt
88AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM0:21
89BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
91GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
92GERPaul Gehrke (GER)Dauner - Akkonzt
93RSAByron Munton (RSA)zt
94AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal0:22
95CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
96ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
97LUXNoé Ury (LUX)Dauner - Akkonzt
98GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
99GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
100GERRoman Duckert (GER)Dauner - Akkon0:23
101GERMarcel Meisen (GER)zt
102ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
103GERFrederik Raßmann (GER)Dauner - Akkonzt
104COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
105GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
106GERJakob Geßner (GER)Lotto - Kern Haus0:24
107GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
108GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)Dauner - Akkon0:25
109FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
110COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
111BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team0:26
112ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
113GERPirmin Benz (GER)Radnet - Rose0:27
114ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
115FRAQuentin Jauregui (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:29
116GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Haus0:30
117AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech0:31
118ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredo0:36
119NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma1:23
120GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Weimar - Meiningen - 171 km - 25 Augustus 2022Sprint

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:01:54
2ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
3GERMax Kanter (GER)Movistarzt
4GERFelix Groß (GER)Uae Team Emirateszt
5FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
6NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
7FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
8GERTim Torn Teutenberg (GER)Leopard Pro Cyclingzt
9BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
10GERMarius Mayrhofer (GER)Team Dsmzt
11FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
12USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
13NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
14BELStan Van Tricht (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
15GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
16BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
17AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
18GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
19PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
20ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
21GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
22FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
23HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
25FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
26AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
27SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
28GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
29GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
30FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
31DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
32GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
33FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
34GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
35SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
36GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
37GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
38NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
39BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
40GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
41GERJanis Peter (GER)P&s Benottizt
42ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
43NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
44GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
45ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
46GERRoman Duckert (GER)Dauner - Akkonzt
47BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
49FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
50GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
51CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
52FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
54DENAsbjørn Hellemose (DEN)Trek - Segafredozt
55BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
56ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
57GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)Dauner - Akkonzt
58DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
59COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
60ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
61BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
62GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTMzt
63AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
64AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
65GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
66GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
67RSAByron Munton (RSA)zt
68COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
69GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
70GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
71GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
72GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
73ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
74AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
75NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
76SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
77AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
78GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
79NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
81GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
82GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
83NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
84BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
85GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
86NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
87BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
88RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
89GERJakob Geßner (GER)Lotto - Kern Hauszt
90FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
91GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
92BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
93AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious0:14
94AUSSam Welsford (AUS)4:10
95GERHenri Uhlig (GER)Alpecin - Fenix Development Teamzt
96ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
97GERMarcel Meisen (GER)zt
98GEROle Theiler (GER)Lotto - Kern Hauszt
99LUXNoé Ury (LUX)Dauner - Akkonzt
100GERPirmin Benz (GER)Radnet - Rosezt
101ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
102GERFrederik Raßmann (GER)Dauner - Akkonzt
103IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
104GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
105BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
106BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:14
107NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
108GERPaul Gehrke (GER)Dauner - Akkon8:18
109ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
110GERMoritz Kretschy (GER)Radnet - Rosezt
111GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
112ISROded Kogut (ISR)Israel Cycling Academyzt
113NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
114COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
115COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates8:23
116FRAQuentin Jauregui (FRA)B&b Hotels P/b KTM19:18
OTLITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix-
118AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech
119NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Meiningen - Marburg - 199 km - 26 Augustus 2022Sprint

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:57:37
2FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
3ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
4BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
5GERMax Kanter (GER)Movistarzt
6GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
7FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
8AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
9DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
10GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
12ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
13DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredozt
14USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
15FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
16NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
17PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
18FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
19GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
20HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
22NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
23GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
24NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
25NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
26FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
27NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
28GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
29COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
30GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
31FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
32AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
33NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
34BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
35ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
36FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
37BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
38GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
39AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
40GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
41GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
42ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
43NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
44COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
45CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
46FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
47NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
48BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
50BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma0:13
51SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën0:52
52IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost2:54
53BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team3:06
54GERTim Torn Teutenberg (GER)Leopard Pro Cyclingzt
55POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
56GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)Dauner - Akkonzt
57DENAsbjørn Hellemose (DEN)Trek - Segafredozt
58BELStan Van Tricht (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
59BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
60GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTMzt
61GERMarius Mayrhofer (GER)Team Dsmzt
62GERJanis Peter (GER)P&s Benottizt
63ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
64GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
65GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
66FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67GERHenri Uhlig (GER)Alpecin - Fenix Development Teamzt
68RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
69GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
70AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
71GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
72GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
73AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
74GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
75GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal4:46
76GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenix8:05
77GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Team9:15
78GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
79BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
80GERRoman Duckert (GER)Dauner - Akkonzt
81RSAByron Munton (RSA)zt
82GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohezt
83SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
84ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
85SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
86ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
87BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
88COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates
89FRAQuentin Jauregui (FRA)B&b Hotels P/b KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Freiburg - Schauinsland - 150 km - 27 Augustus 2022Berg

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers3:41:19
2ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:19
3BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:28
4PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
5GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:29
6GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:31
7DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo0:33
8BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:34
9COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistar0:35
10BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal0:36
11ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:40
12FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:15
13ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:20
14NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirates1:36
15FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroënzt
16ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
17AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victorious2:07
18GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
19DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates2:11
20FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
21NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Vismazt
22USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
23COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:15
24GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Team2:20
25NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma2:48
26ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar3:04
27AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
28GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang3:08
29HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:12
30GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
31NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team3:42
32AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM4:35
33FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
34FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
35GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
36NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypost5:31
37NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38RSAByron Munton (RSA)zt
39GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
40GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)Dauner - Akkon6:29
41DENAsbjørn Hellemose (DEN)Trek - Segafredozt
42GERJanis Peter (GER)P&s Benottizt
43ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
44CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
45BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
46GERRoman Duckert (GER)Dauner - Akkonzt
47SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
48SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
49GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTMzt
50FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51GERPirmin Benz (GER)Radnet - Rose7:47
52GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
53BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team8:02
54BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team8:11
55BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
56NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo8:23
57GERFrederik Raßmann (GER)Dauner - Akkon9:03
58GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal9:12
59BELStan Van Tricht (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team9:18
60GERMoritz Kretschy (GER)Radnet - Rose9:31
61GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus12:55
62GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
63GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
64GERJakob Geßner (GER)Lotto - Kern Hauszt
65GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
66IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypostzt
67LUXNoé Ury (LUX)Dauner - Akkonzt
68GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
69ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
70AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
71AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
72FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredozt
73FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
74COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
75GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
76BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
77AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
78POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
79AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
80GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
81GERHenri Uhlig (GER)Alpecin - Fenix Development Teamzt
82GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe13:10
83ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious13:42
84GERMarius Mayrhofer (GER)Team Dsmzt
85GERNico Denz (GER)Team Dsm14:44
86GERMarcel Meisen (GER)zt
87SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
88ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
89FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:47
90GERMax Kanter (GER)Movistar15:57
91GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
92BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma16:02
93BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
94AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
95ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
96NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
98GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
99GEROle Theiler (GER)Lotto - Kern Hauszt
100ISROded Kogut (ISR)Israel Cycling Academyzt
101GERTim Torn Teutenberg (GER)Leopard Pro Cyclingzt
102AUSSam Welsford (AUS)zt
103NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
104GERFelix Groß (GER)Uae Team Emirateszt
105GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenixzt
106NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
107BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
108ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
109RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)zt
110GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
111GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
112FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team22:17
113NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
114GERPaul Gehrke (GER)Dauner - Akkonzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Schiltach - Stuttgart - 188 km - 28 Augustus 2022Berg

Image Deutschland Tour. Source : Site officiel du Deutschland Tour.


1ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious4:11:19
2PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Easypostzt
3GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
4BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
5GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
6ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
7ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Easypostzt
8BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
9GBRJames Knox (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
10AUTHermann Pernsteiner (AUT)Bahrain Victoriouszt
11ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)0:03
12NEDGijs Leemreize (NED)Jumbo - Visma0:18
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:24
14FRAAlan Boileau (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:25
15DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:28
16NORSven Erik Bystrøm (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
17AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
18FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
19FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
20COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Movistarzt
21HUNBarnabás Peák (HUN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:44
22COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:48
23NZLGeorge Bennett (NZL)Uae Team Emirateszt
24FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:16
25GERJohannes Adamietz (GER)Saris Rouvy Sauerland Team1:55
26BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
27GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
28ISRGuy Niv (ISR)Israel - Premier Techzt
29IRLBen Healy (IRL)EF Education - Easypost1:57
30NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
31NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:12
32GERJanis Peter (GER)P&s Benotti2:14
33ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers3:02
34FRAClément Berthet (FRA)AG2R Citroën3:14
35SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
36GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe4:30
37GERNico Denz (GER)Team Dsm4:51
38SUISimon Pellaud (SUI)Trek - Segafredozt
39ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates5:58
40GERSimon Geschke (GER)Cofidis7:07
41GERAnton Palzer (GER)Bora - Hansgrohe8:40
42AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
43AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
44GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
45GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix9:27
46NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
47DENAsbjørn Hellemose (DEN)Trek - Segafredozt
48BELAbram Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Team11:46
49CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech11:48
50ISROded Kogut (ISR)Israel Cycling Academyzt
51NEDTim Naberman (NED)Team Dsmzt
52POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
53LUXNoé Ury (LUX)Dauner - Akkonzt
54SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
55BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
56GERFelix Groß (GER)Uae Team Emirateszt
57BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
58BELMichiel Stockman (BEL)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
59GERJonas Rutsch (GER)EF Education - Easypostzt
60NOROdd Christian Eiking (NOR)EF Education - Easypostzt
61FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
62GERHenri Uhlig (GER)Alpecin - Fenix Development Teamzt
63GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
64GERMiguel Heidemann (GER)B&b Hotels P/b KTMzt
65GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
66ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
67ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
68GERTim Torn Teutenberg (GER)Leopard Pro Cyclingzt
69GERPer Münstermann (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
70GERRoman Duckert (GER)Dauner - Akkonzt
71GERFrederik Raßmann (GER)Dauner - Akkonzt
72GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)Dauner - Akkonzt
73GERJon Knolle (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
74AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
75AUTMarco Haller (AUT)Bora - Hansgrohezt
76NORAlexander Kristoff (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77FRAThéo Delacroix (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleangzt
79GERJulian Borresch (GER)Saris Rouvy Sauerland Teamzt
80GERPirmin Benz (GER)Radnet - Rosezt
81BELStan Van Tricht (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82GERJakob Geßner (GER)Lotto - Kern Hauszt
83AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
84GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
85GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
86BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
87FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
88ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
89GERMoritz Kretschy (GER)Radnet - Rosezt
90ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
91GERMaurice Ballerstedt (GER)Alpecin - Fenix11:54
92GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
93BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team11:56
94GEROle Theiler (GER)Lotto - Kern Haus11:58
95FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM12:06
96NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Team14:43
97GERMarcel Meisen (GER)zt
98AUSSam Welsford (AUS)14:50
99GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
100USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost
101COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers
102FRATony Gallopin (FRA)Trek - Segafredo
103GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal
104AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal
105GERPaul Gehrke (GER)Dauner - Akkon
106BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers
107DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)Trek - Segafredo
108NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team
109BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal
110RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)
111RSAByron Munton (RSA)
112GERMarius Mayrhofer (GER)Team Dsm
113GERJuri Hollmann (GER)Movistar
114GERMax Kanter (GER)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden